Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 6. srpna 2020
svátek má Oldřiška.
Hlavní menu
  • ID: 52
  • Návštěvy: 82/1
  • Fans: 3
  • web >
  • Praha 6  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
10873
Týden:
82
Dnes:
9
On-line:
1

Brankáři

Matyáš Franta (21)

Klub:Aritma Praha
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:80712

Jakub Rondzik (33)

Klub:Aritma Praha
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:35548

Jan Stařeček (28)

Klub:Aritma Praha
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:53153

Obránci

Jan Beneš (24)

Klub:Aritma Praha
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:74637

Michal Pivrnec (29)

Klub:Aritma Praha
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:98516

Filip Podobský (25)

Klub:Aritma Praha
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:14399

Jakub Troníček (25)

Klub:Aritma Praha
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:99906

Filip Turbák (28)

Klub:Aritma Praha
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:49884

Záložníci

David Baran (24)

Klub:Aritma Praha
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:91141

Martin Bedrna (21)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:90123

Marin Glasnović (30)

Klub:Aritma Praha
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:51060

Lukáš Hrabák (39)

Klub:Aritma Praha
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:58648

Jiří Junek (25)

Klub:Aritma Praha
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:90468

Adam Kraus (22)

Klub:Aritma Praha
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:181024

Vladyslav Kuzmenko (23)

Klub:Aritma Praha
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:222065

Pavel Plechatý (25)

Klub:Aritma Praha
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:77519

Jan Vágner (21)

Klub:Motorlet Praha
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19 B
ID:89908

Pavel Vávra (24)

Klub:Aritma Praha
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:94117

Útočníci

Vojtěch Gajecký (25)

Klub:Aritma Praha
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:98515

Martin Petrák (23)

Klub:Aritma Praha
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:74638

Ondřej Rybka (36)

Klub:Aritma Praha
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:71563

Realizační tým

Tomáš Kubr (46)

Klub:Aritma Praha
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:71565
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Pohár FAČR - MOL cup, So 15.08. 10:30
Kosmonosy - Aritma Praha
B-Tým: I.A třída skupina B, So 08.08. 11:00
Čechie Smíchov - Aritma Praha
Dorost U-19: ČD skupina A, So 22.08. 00:00
Junior St. - Aritma Praha
Dorost U-17: ČD skupina A, So 22.08. 00:00
Junior St. - Aritma Praha
Žáci U-13: ČL skupina A, So 22.08. 10:00
Aritma Praha - Junior St.
Žáci U-15: Divize skupina A, So 22.08. 10:00
Aritma Praha - SKP ČB
Žáci U-13 D: II. třída MŽ, skupina F, Ne 06.09. 10:00
Uhelné sklady - Aritma Praha
Žáci U-13 C: I. třída MŽ, skupina B, Ne 06.09. 10:00
Meteor - Aritma Praha
16: Divize skupina A, So 22.08. 11:45
Aritma Praha - SKP ČB
17: ČL skupina A, So 22.08. 10:00
Aritma Praha - Junior St.