Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 11. srpna 2020
svátek má Zuzana.
Hlavní menu
  • ID: 63
  • Návštěvy: 220/1
  • Fans: 31
  • web >
  • Praha 8  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Dorost U-19

Návštěvy klubové karty

Celkem:
17925
Týden:
220
Dnes:
6
On-line:
1

Brankáři

Vladyslav Babych (18)

Klub:
Post:Brankář
Tým:
ID:225577

Antonín Bartoň (19)

Klub:
Post:Brankář
Tým:
ID:98656

Obránci

Jakub Heřman (19)

Klub:Admira Praha
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:87895

Jaroslav Horák (18)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:78675

Jan Horníček (18)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:78676

Antonín Lipták (19)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:78113

Štěpán Skalický (19)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:90351

Martin Škurek (19)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:78674

Záložníci

Lumír Axthelm (19)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:224745

Petr Matějka (19)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:78672

Matouš Mentberger (19)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:224743

Jaroslav Pronyshyn (19)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:78679

Jakub Žabrakovský (18)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:226263

Útočníci

Tomáš Doležal (18)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:78665

Oskar Drescher (18)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:78671

Kim Ha Min (18)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:225982

Matyáš Hronek (18)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:78680

Marek Jung (19)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:72314

Bokwang Suh (18)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:225576

Realizační tým

Stanislav Krejčík (55)

Bydlí:
Čas:0h
ID:222989
15.08.2019 18:49

Milan Másílko

Bydlí:
Čas:0h
ID:225578
15.08.2019 19:10

Mistrovské soutěže mládeže

Tým Soupiska Zápasy Tabulka Statistiky Tipovačka Web
   Dorost U-19 soupiska zápasy 8.místo statistiky
   Dorost U-17 soupiska zápasy 7.místo statistiky
   Dorost U-16 soupiska zápasy 10.místo statistiky
   Dorost U-19 B soupiska zápasy 6.místo statistiky
   Ml. dorost B soupiska zápasy 6.místo statistiky
   Žáci U-15 soupiska zápasy 3.místo statistiky web >
   Žáci U-14 soupiska zápasy 3.místo statistiky
    soupiska zápasy 3.místo statistiky
    soupiska zápasy 12.místo statistiky
    soupiska zápasy 5.místo statistiky
   Žáci U-13 soupiska zápasy 8.místo statistiky web >
   Žáci U-12 soupiska zápasy 8.místo statistiky web >
   Žáci U-15 B soupiska zápasy 3.místo statistiky web >
   Žáci U-13 B soupiska zápasy 5.místo statistiky tipovačka web >
   St. přípravka soupiska zápasy 4.místo statistiky web >
   St. přípravka B soupiska zápasy 7.místo statistiky web >
   St. přípravka soupiska zápasy 1.místo statistiky web >
   Ml. přípravka soupiska zápasy 4.místo statistiky web >
   St. přípravka B soupiska zápasy 2.místo statistiky web >
   Ml. přípravka B soupiska zápasy 2.místo statistiky web >
Správce karty klubu: Jiří Kurek

Zápasy

A-Tým: ČFL - skupina A, Ne 23.08. 10:15
Admira Praha - Slavia Praha
B-Tým: Pražský přebor, Ne 16.08. 14:00
Admira Praha - Viktoria Žižkov
Dorost U-19 B: ČD skupina C, So 22.08. 10:00
Vyšehrad - Admira Praha
Ml. dorost B: ČD skupina C , So 22.08. 12:15
Vyšehrad - Admira Praha
Žáci U-15: Divize skupina A, So 22.08. 10:00
Admira Praha - Rokycany
Žáci U-14: Divize skupina A, So 22.08. 11:45
Admira Praha - Rokycany
: II. třída MŽ, skupina F, Ne 06.09. 10:00
Vltavín - Admira Praha
: Krajský přebor MŽ, Ne 06.09. 10:00
Meteor - Admira Praha
: II. třída SŽ, skupina C, Ne 06.09. 10:00
Řeporyje - Admira Praha
Žáci U-13: ČL skupina C, So 22.08. 10:00
FC Liberec-mládež - Admira Praha
Žáci U-12: ČL skupina C, So 22.08. 10:00
FC Liberec-mládež - Admira Praha
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 26 18 4 4 65:16 58
2. 26 17 5 4 56:21 56
3. 26 14 4 8 59:41 46
4. 26 13 1 12 58:38 40
5. 26 12 4 10 50:48 40
6. 26 11 4 11 50:51 37
7. 26 11 3 12 52:54 36
8. 26 10 6 10 49:60 36
9. 26 10 6 10 37:55 36
10. 26 11 2 13 44:48 35
11. 26 9 4 13 47:54 31
12. 26 8 4 14 36:57 28
13. 26 7 6 13 36:49 27
14. 26 2 5 19 24:71 11