Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 8. srpna 2020
svátek má Soběslav.
Hlavní menu
  • ID: 63
  • Návštěvy: 183/1
  • Fans: 31
  • web >
  • Praha 8  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Dorost U-17

Návštěvy klubové karty

Celkem:
17859
Týden:
183
Dnes:
32
On-line:
1

Brankáři

Filip Mižišin (19)

Klub:
Post:Brankář
Tým:
ID:78689

Martin Stupka (17)

Klub:Admira Praha
Post:Brankář
Tým:Dorost U-19 B
ID:223420

Filip Wagner

Klub:
Post:Brankář
Tým:
ID:222374

Obránci

Jiří Kabourek (19)

Klub:Admira Praha
Post:Obránce
Tým:Dorost U-17
ID:98713

Záložníci

Martin Forejt (17)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:224787

Patrik Matěka (17)

Klub:Admira Praha
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:223695

René Nápravník (18)

Klub:Admira Praha
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:223696

Jiří Rybín (19)

Klub:Admira Praha
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:78668

Jakub Sádlo (17)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:226265

Michal Šreil (18)

Klub:Admira Praha
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:224234

Adam Veselý (17)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:224746

Útočníci

Dmytro Kovalov (19)

Klub:Admira Praha
Post:Útočník
Tým:Dorost U-17
ID:213860

Jakub Mráz (17)

Klub:Admira Praha
Post:Útočník
Tým:Dorost U-17
ID:224143

Tomáš Rynekr (18)

Klub:Admira Praha
Post:Útočník
Tým:Dorost U-17
ID:221913

Jakub Švarc (19)

Klub:Admira Praha
Post:Útočník
Tým:Dorost U-17
ID:78681

Realizační tým

Zdeněk Štípek (24)

Bydlí:
Čas:0h
ID:98784
09.07.2017 12:26

Petr Čermák (61)

Bydlí:
Čas:0h
ID:98712
09.07.2017 12:26

Ladislav Flek

Klub:Admira Praha
Fce:Trenér
Tým:Dorost U-16
ID:220396

Mistrovské soutěže mládeže

Tým Soupiska Zápasy Tabulka Statistiky Tipovačka Web
   Dorost U-19 soupiska zápasy 8.místo statistiky
   Dorost U-17 soupiska zápasy 7.místo statistiky
   Dorost U-16 soupiska zápasy 10.místo statistiky
   Dorost U-19 B soupiska zápasy 11.místo statistiky
   Ml. dorost B soupiska zápasy 11.místo statistiky
   Žáci U-15 soupiska zápasy 3.místo statistiky web >
   Žáci U-14 soupiska zápasy 3.místo statistiky
    soupiska zápasy 3.místo statistiky
    soupiska zápasy 12.místo statistiky
    soupiska zápasy 5.místo statistiky
   Žáci U-13 soupiska zápasy 8.místo statistiky web >
   Žáci U-12 soupiska zápasy 8.místo statistiky web >
   Žáci U-15 B soupiska zápasy 3.místo statistiky web >
   Žáci U-13 B soupiska zápasy 5.místo statistiky tipovačka web >
   St. přípravka soupiska zápasy 4.místo statistiky web >
   St. přípravka B soupiska zápasy 7.místo statistiky web >
   St. přípravka soupiska zápasy 1.místo statistiky web >
   Ml. přípravka soupiska zápasy 4.místo statistiky web >
   St. přípravka B soupiska zápasy 2.místo statistiky web >
   Ml. přípravka B soupiska zápasy 2.místo statistiky web >
Správce karty klubu: Jiří Kurek

Zápasy

A-Tým: ČFL - skupina A, So 22.08. 00:00
Admira Praha - Slavia Praha
B-Tým: Pražský přebor, Ne 16.08. 14:00
Admira Praha - Viktoria Žižkov
Dorost U-19 B: ČD skupina C, So 22.08. 00:00
Vyšehrad - Admira Praha
Ml. dorost B: ČD skupina C , So 22.08. 00:00
Vyšehrad - Admira Praha
Žáci U-15: Divize skupina A, So 22.08. 10:00
Admira Praha - Rokycany
Žáci U-14: Divize skupina A, So 22.08. 11:45
Admira Praha - Rokycany
: II. třída MŽ, skupina F, Ne 06.09. 10:00
Vltavín - Admira Praha
: Krajský přebor MŽ, Ne 06.09. 10:00
Meteor - Admira Praha
: II. třída SŽ, skupina C, Ne 06.09. 10:00
Řeporyje - Admira Praha
Žáci U-13: ČL skupina C, So 22.08. 10:00
FC Liberec-mládež - Admira Praha
Žáci U-12: ČL skupina C, So 22.08. 10:00
FC Liberec-mládež - Admira Praha
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 26 25 1 0 139:13 76
2. 26 18 5 3 77:20 59
3. 26 17 5 4 100:35 56
4. 26 11 7 8 58:33 40
5. 26 11 6 9 51:41 39
6. 26 11 5 10 41:51 38
7. 26 12 0 14 46:47 36
8. 26 10 5 11 49:48 35
9. 26 9 4 13 34:44 31
10. 26 7 7 12 29:74 28
11. 26 8 3 15 46:199 27
12. 26 6 8 12 29:58 26
13. 26 5 6 15 42:80 21
14. 26 1 0 25 150:148 3