Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 8. dubna 2020
svátek má Ema.
Hlavní menu
  • ID: 743
  • Návštěvy: 84/1
  • Fans: 1
  • web >
  • Příbram  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
9236
Týden:
84
Dnes:
2
On-line:
1

Brankáři

Lukáš Malý (23)

Klub:Dobříš
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:65580

Jan Šedivý (23)

Klub:Dobříš
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:90833

Radim Weber (37)

Klub:Dobříš
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:92426

Obránci

Jan Liška (27)

Klub:Dobříš
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:90866

Petr Masopust (22)

Klub:Dukla Praha
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:181137

Adam Petrlík (20)

Klub:Dobříš
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:179073

Radek Procházka (31)

Klub:Dobříš
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:90863

Jiří Rychlík (42)

Klub:Dobříš
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:20254

Václav Šrain (28)

Klub:Dobříš
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:90869

Záložníci

Filip Dort (39)

Klub:Dobříš
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:20415

Patrik Junek (22)

Klub:Dobříš
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:99911

Adam Krmela (26)

Klub:Dobříš
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:222164

Martin Puchmajer (40)

Klub:Dobříš
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:90867

Ondřej Puchmajer (21)

Klub:Dobříš
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:94099

Lukáš Rozsypal (21)

Klub:Benešov
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:213351

Patrik Šebek (26)

Klub:Dobříš
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:222891

Jan Šrain (23)

Klub:Dobříš
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:99211

Útočníci

Jan Karas (38)

Klub:Dobříš
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:91658

Štěpán Maryška (27)

Klub:Dobříš
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:90868

Tomáš Šebek (29)

Klub:Dobříš
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:221957

Robert Talůžek (36)

Klub:Dobříš
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:90865

Realizační tým

Martin Šrain (48)

Klub:Dobříš
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:90876
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Divize - skupina B, So 11.04. 10:15
SK Kladno - Dobříš
B-Tým: I.B třída skupina E, Ne 12.04. 16:30
Dobříš - Sedlčany
Dorost U-19: Krajský přebor U-19 - A, So 11.04. 10:15
Dobříš - Králův Dvůr
Dorost U-17: Krajský přebor U-17 - A, So 11.04. 12:30
Dobříš - Králův Dvůr
Žáci U-15: Krajský přebor U-15 - A , Pá 10.04. 10:15
Unhošť - Dobříš
Žáci U-13: Krajský přebor U-13 - A , Pá 10.04. 11:55
Unhošť - Dobříš
: okresní přebor-jaro, Ne 12.04. 14:00
Dobříš - Nová Ves p.Pl.
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 16 13 1 1 1 23:9 42
2. 16 10 2 2 2 32:15 36
3. 16 8 3 1 4 28:21 31
4. 16 6 4 4 2 27:17 30
5. 16 6 2 5 3 35:28 27
6. 16 6 2 4 4 29:29 26
7. 16 6 3 1 6 18:15 25
8. 16 5 3 3 5 31:22 24
9. 16 7 0 1 8 31:27 22
10. 16 5 1 5 5 21:21 22
11. 16 3 4 3 6 22:29 20
12. 16 4 3 1 8 30:42 19
13. 16 3 4 1 8 22:28 18
14. 16 4 2 2 8 23:33 18
15. 16 1 4 2 9 25:37 13
16. 16 2 1 3 10 25:49 11