Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 13. srpna 2020
svátek má Alena.
Hlavní menu
  • ID: 784
  • Návštěvy: 129/1
  • Fans: 4
  • web >
  • Příbram  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
10240
Týden:
129
Dnes:
16
On-line:
1

Brankáři

Pavel Capouch (36)

Klub:Sedlčany
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:40669

Tomáš Glogar (22)

Klub:Sedlčany
Post:Brankář
Tým:Dorost U-19
ID:181429

Obránci

Lukáš Brotánek (27)

Klub:Sedlčany
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:65625

František Hofman (22)

Klub:Sedlčany
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:99905

Jaroslav Repetný (28)

Klub:Sedlčany
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:95169

Záložníci

David Čejda (19)

Klub:Sedlčany
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:181754

Jakub Čejda (29)

Klub:Sedlčany
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:48735

Michael Dvořák (26)

Klub:Sedlčany
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:52103

Jan Dvořák (27)

Klub:Sedlčany
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:49094

Martin Hájek (23)

Klub:Sedlčany
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:93870

Michal Kdolský (27)

Klub:Sedlčany
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:60932

Radek Krůta (18)

Klub:Sedlčany
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:225259

Kryštof Kvěch (23)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:10912

Václav Lípa (23)

Klub:Sedlčany
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:96618

Lukáš Matoušek (21)

Klub:Sedlčany
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:181433

Luboš Soldát (29)

Klub:Sedlčany
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:38329

Miroslav Valenta (22)

Klub:Sedlčany
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:94858

Útočníci

David Krůta (20)

Klub:Sedlčany
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:150416

Pavel Lípa (26)

Klub:Sedlčany
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:52107

Dominik Němec (27)

Klub:Sedlčany
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:94116

Marek Sirotek (25)

Klub:Sedlčany
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:93936

Realizační tým

Ladislav Šach (51)

Klub:Sedlčany
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:93937
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Pohár FAČR - MOL cup, Ne 16.08. 17:00
Sedlčany - Vyšehrad
B-Tým: I.B třída - skupina E, Ne 23.08. 17:00
Sedlčany - Králův Dvůr
Dorost U-19: ČD skupina A, So 22.08. 10:15
Sedlčany - Přeštice
Dorost U-17: ČD skupina A, So 22.08. 12:30
Sedlčany - Přeštice
Žáci U-15: Krajský přebor A, Ne 30.08. 10:15
Sedlčany - Vestec
Žáci U-13: Krajský přebor U13 - skupina A, Ne 30.08. 11:55
Sedlčany - Vestec