Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 25. února 2020
svátek má Liliana.
Hlavní menu
  • ID: 784
  • Návštěvy: 55/1
  • Fans: 5
  • web >
  • Příbram  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
9271
Týden:
55
Dnes:
10
On-line:
1

Brankáři

Pavel Capouch (36)

Klub:Sedlčany
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:40669

Tomáš Glogar (22)

Klub:Sedlčany
Post:Brankář
Tým:Dorost U-19
ID:181429

Obránci

Lukáš Brotánek (27)

Klub:Sedlčany
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:65625

František Hofman (22)

Klub:Sedlčany
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:99905

Jaroslav Repetný (27)

Klub:Sedlčany
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:95169

Záložníci

David Čejda (19)

Klub:Sedlčany
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:181754

Jakub Čejda (28)

Klub:Sedlčany
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:48735

Michael Dvořák (25)

Klub:Sedlčany
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:52103

Jan Dvořák (27)

Klub:Sedlčany
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:49094

Martin Hájek (23)

Klub:Sedlčany
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:93870

Michal Kdolský (26)

Klub:Sedlčany
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:60932

Radek Krůta (17)

Klub:Sedlčany
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:225259

Kryštof Kvěch (23)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:10912

Václav Lípa (22)

Klub:Sedlčany
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:96618

Lukáš Matoušek (21)

Klub:Sedlčany
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:181433

Luboš Soldát (29)

Klub:Sedlčany
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:38329

Miroslav Valenta (22)

Klub:Sedlčany
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:94858

Útočníci

David Krůta (20)

Klub:Sedlčany
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:150416

Pavel Lípa (26)

Klub:Sedlčany
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:52107

Dominik Němec (27)

Klub:Sedlčany
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:94116

Marek Sirotek (25)

Klub:Sedlčany
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:93936

Realizační tým

Ladislav Šach (51)

Klub:Sedlčany
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:93937
Můj klub  |   Nechci být fanoušek klubu  |   Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Divize - skupina A, Ne 08.03. 14:30
Sedlčany - Soběslav
B-Tým: I.B třída skupina E, Ne 22.03. 15:00
Daleké Dušníky - Sedlčany
Dorost U-19: ČD skupina A, So 07.03. 10:00
Spartak Příbram - Sedlčany
Dorost U-17: ČD skupina A, So 07.03. 12:15
Spartak Příbram - Sedlčany
Žáci U-15: Krajský přebor U-15 - A , Ne 08.03. 10:15
Sedlčany - Tatran Rakovník
Žáci U-13: Krajský přebor U-13 - A , Ne 08.03. 11:55
Sedlčany - Tatran Rakovník
C-Tým: Okresní přebor, So 21.03. 00:00
Sedlčany - Bohutín
: okresní přebor-jaro, Ne 05.04. 14:00
Láz - Sedlčany
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 15 8 4 0 3 34:12 32
2. 15 9 2 1 3 39:22 32
3. 15 9 0 2 4 32:22 29
4. 15 7 4 0 4 31:22 29
5. 15 8 0 3 4 37:16 27
6. 15 8 1 0 6 25:23 26
7. 15 6 2 2 5 24:28 24
8. 15 6 2 1 6 29:18 23
9. 15 4 4 3 4 22:25 23
10. 15 6 1 2 6 20:22 22
11. 15 5 1 2 7 29:31 19
12. 15 6 0 1 8 29:35 19
13. 15 5 2 0 8 22:31 19
14. 15 4 0 2 9 25:40 14
15. 15 3 0 3 9 22:41 12
16. 15 2 1 2 10 16:48 10