Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 20. ledna 2020
svátek má Ilona.
Hlavní menu
  • ID: 863
  • Návštěvy: 35/1
  • Fans: 0
  • web >
  • České Budějovice  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Dorost U-17

Návštěvy klubové karty

Celkem:
6065
Týden:
35
Dnes:
1
On-line:
1

Brankáři

Vítek Eliáš (18)

Klub:Roudné
Post:Brankář
Tým:Dorost U-17
ID:201868

Šimon Hošna (18)

Klub:Roudné
Post:Brankář
Tým:Dorost U-17
ID:182067

Obránci

Petr Kňourek (16)

Klub:Roudné
Post:Obránce
Tým:Dorost U-17
ID:182072

Adam Stankay (17)

Klub:Roudné
Post:Obránce
Tým:Dorost U-17
ID:182071

Jan Tomášek (17)

Klub:Roudné
Post:Obránce
Tým:Dorost U-17
ID:182068

Záložníci

David Budín (16)

Klub:Roudné
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:182135

Dominik Cepák (16)

Klub:Roudné
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:182136

Matěj Fürst (17)

Klub:Roudné
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:182142

David Horejš (16)

Klub:Roudné
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:204151

Lukáš Jakl (17)

Klub:Roudné
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:182073

Roberto Jinšík (17)

Klub:Roudné
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:182070

Jan Kolář (17)

Klub:Roudné
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:182134

Jaroslav Král (16)

Klub:Roudné
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:182144

Marek Ladislav (19)

Klub:Roudné
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:197019

František Podlaha (17)

Klub:Roudné
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:182069

Zdeněk Šantrůček (16)

Klub:Roudné
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:200268

Steven Sedivy (16)

Klub:Roudné
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:182143

Jan Slinták (17)

Klub:Roudné
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:204150

Jiří Trachta (17)

Klub:Roudné
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:200269

Tadeáš Zýka (16)

Klub:Roudné
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:182133

Útočníci

Filip Stieranka (18)

Klub:Roudné
Post:Útočník
Tým:Dorost U-17
ID:182074

Realizační tým

Miroslav Ladislav (53)

Klub:Roudné
Fce:Trenér
Tým:Dorost U-17
ID:197020

Mistrovské soutěže mládeže

Tým Soupiska Zápasy Tabulka Statistiky Tipovačka Web
   Dorost U-19 soupiska zápasy 9.místo statistiky
   Dorost U-17 soupiska zápasy 5.místo statistiky
   Žáci U-15 soupiska zápasy 12.místo statistiky
   Žáci U-13 soupiska zápasy 9.místo statistiky
    soupiska zápasy 4.místo statistiky
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: I.A třída skupina A, So 21.03. 11:30
Roudné - Vodňany
B-Tým: I.B třída skupina A, Ne 22.03. 15:00
Roudné - Trhové Sviny
Dorost U-19: ČD skupina A, So 07.03. 10:00
Domažlice - Roudné
Dorost U-17: ČD skupina A, So 07.03. 12:15
Domažlice - Roudné
Žáci U-15: Krajský přebor, Ne 22.03. 10:00
Třeboň - Roudné
Žáci U-13: Krajský přebor, Ne 22.03. 11:45
Třeboň - Roudné
: OP ml.žáci sk. B, So 04.04. 00:00
Jihočeská FA - Roudné
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 15 11 1 0 3 63:24 35
2. 15 11 1 0 3 61:23 35
3. 15 11 0 1 3 66:33 34
4. 15 10 1 1 3 51:28 33
5. 15 9 0 1 5 47:45 28
6. 15 8 1 1 5 49:34 27
7. 15 8 1 0 6 45:34 26
8. 15 8 1 0 6 38:41 26
9. 15 6 2 0 7 27:34 22
10. 15 5 2 2 6 27:29 21
11. 15 5 1 2 7 32:31 19
12. 15 4 2 2 7 34:42 18
13. 15 4 0 2 9 30:46 14
14. 15 3 1 1 10 18:53 12
15. 15 1 1 1 12 27:53 6
16. 15 1 0 1 13 19:84 4