Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 95
  • Návštěvy: 778/1
  • Fans: 80
  • web >
  • Praha 10  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
33444
Týden:
778
Dnes:
124
On-line:
1

Brankáři

Roman Přibyl (21)

Klub:Slavia Praha
Post:Brankář
Tým:Dorost U-19
ID:173677

Marin Stanić (21)

Klub:Slavia Praha
Post:Brankář
Tým:Dorost U-19
ID:199059

Daniel Toman (21)

Klub:Slavia Praha
Post:Brankář
Tým:Dorost U-19
ID:173694

Obránci

Marek Cimpl (30)

Klub:Slavia Praha
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:32663

Petr Kovařík (21)

Klub:Slavia Praha
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:173691

Vojtěch Mareš (20)

Klub:Viktoria Žižkov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:173678

Martin Mravec (28)

Klub:Slavia Praha
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:51550

Václav Pardubský (21)

Klub:Viktoria Žižkov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:173681

Filip Vyskočil (20)

Klub:Slavia Praha
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:173679

Ondřej Žežulka (20)

Klub:Slavia Praha
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:173689

Záložníci

David Beňo (20)

Klub:Slavia Praha
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:173686

David Bozděch (31)

Klub:Slavia Praha
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:32644

Zdeněk Čechák (30)

Klub:Slavia Praha
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:32670

Marcel Čermák (20)

Klub:Viktoria Žižkov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:173683

Antonín Fuglíček (30)

Klub:Slavia Praha
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:32672

Šimon Havrda (21)

Klub:Slavia Praha
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:173687

Mato Ivanovič (28)

Klub:Slavia Praha
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:52267

Daniel Krejdl (21)

Klub:Slavia Praha
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:173684

Antonio Lauricella (21)

Klub:Slavia Praha
Post:Záložník
Tým:Juniorka U-21
ID:173692

Ondřej Pek (21)

Klub:Viktoria Plzeň
Post:Záložník
Tým:Juniorka U-21
ID:173688

Jan Schneider (18)

Klub:Slavia Praha
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:216114

Radek Štefan (29)

Klub:Slavia Praha
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:32741

Filip Stehno (21)

Klub:Slavia Praha
Post:Záložník
Tým:Juniorka U-21
ID:173740

Daniel Stropek (21)

Klub:Sokolov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:173685

Lukáš Stuchl (30)

Klub:Tatran Rakovník
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:32653

Muhammet Tektas (20)

Klub:Slavia Praha
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:212868

Adam Trávník

Klub:Slavia Praha
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:48139

Jan Vejvar (21)

Klub:Slavia Praha
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:173693

Útočníci

Huari Bambur (30)

Klub:Slavia Praha
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:32678

Oskar Fotr (23)

Klub:Vlašim
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:83645

Nicolas Husenský (21)

Klub:Dobrovice
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:173756

Ján Kubašiak (29)

Klub:Slavia Praha
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:49403

Marco Lauricella (20)

Klub:Slavia Praha
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:173682

Miloš Mirkovič (29)

Klub:Slavia Praha
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:32739

David Novák (21)

Klub:Slavia Praha
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:173690

Realizační tým

Anton Mišovec (53)

Klub:Slavia Praha
Fce:Trenér
Tým:Dorost U-19
ID:173695

Pavel Trávník (53)

Klub:Slavia Praha
Fce:Trenér
Tým:Dorost U-19
ID:213335

Mistrovské soutěže mládeže

Tým Soupiska Zápasy Tabulka Statistiky Tipovačka Web
   Juniorka U-21 soupiska zápasy 8.místo statistiky
   Dorost U-19 soupiska zápasy 15.místo statistiky
   Dorost U-17 soupiska zápasy 15.místo statistiky web >
   Dorost U-16 soupiska zápasy 2.místo statistiky web >
   Dorost U-18 B soupiska zápasy 9.místo statistiky web >
   Dorost U-17 B soupiska zápasy 9.místo statistiky
   St. přípravka soupiska zápasy 5.místo statistiky web >
   Žáci U-15 D soupiska zápasy 7.místo statistiky
   Dívky U-13 soupiska zápasy 1.místo statistiky
   Žáci U-15 soupiska zápasy 6.místo statistiky web >
   Žáci U-14 soupiska zápasy 12.místo statistiky web >
   Žáci U-13 soupiska zápasy 8.místo statistiky web >
   Žáci U-12 soupiska zápasy 8.místo statistiky web >
   St. žáci B soupiska zápasy 5.místo statistiky
   Ml. žáci B soupiska zápasy 1.místo statistiky tipovačka
   St. žáci C soupiska zápasy 7.místo statistiky
   Ml. žáci C soupiska zápasy 5.místo statistiky
   Dorostenky U-19 soupiska zápasy 3.místo statistiky
   Žákyně U-15 soupiska zápasy 4.místo statistiky
   St. přípravka soupiska zápasy 2.místo statistiky
   Źákyně U-13 soupiska zápasy 2.místo statistiky
   St. přípravka B soupiska zápasy 5.místo statistiky
   St. přípravka B soupiska zápasy 5.místo statistiky
   Ml. přípravka soupiska zápasy 10.místo statistiky web >
   Ml. přípravka soupiska zápasy 3.místo statistiky
   Ml. přípravka B soupiska zápasy 7.místo statistiky
   Ml. přípravka soupiska zápasy 5.místo statistiky web >
   Ml. přípravka D soupiska zápasy 3.místo statistiky
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, Ne 21.07. 19:00
Teplice - Slavia Praha
B-Tým: ČFL - skupina A, Ne 11.08. 10:15
Admira Praha - Slavia Praha
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, Ne 11.08. 10:00
Meteor - Slavia Praha
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, Ne 11.08. 12:15
Meteor - Slavia Praha
Dorost U-18 B: Česká liga A - U19, So 10.08. 00:00
Slavia Praha - Mostecký FK
Dorost U-17 B: Česká liga A - U17, So 10.08. 00:00
Slavia Praha - Mostecký FK
Žáci U-15 D: II. třída SŽ, skupina A, So 07.09. 00:00
Újezd P4 - Slavia Praha
Žáci U-15: Česká liga, Ne 25.08. 10:00
Vyšehrad - Slavia Praha
Žáci U-14: Česká liga, Ne 25.08. 11:45
Vyšehrad - Slavia Praha
Žáci U-13: ČL skupina B, Ne 25.08. 10:00
Slavia Praha - Junior Děčín
Žáci U-12: ČL skupina B, Ne 25.08. 10:00
Slavia Praha - Junior Děčín
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 0 0 0 0 0 0:0 0
2. 0 0 0 0 0 0:0 0
3. 0 0 0 0 0 0:0 0
4. 0 0 0 0 0 0:0 0
5. 0 0 0 0 0 0:0 0
6. 0 0 0 0 0 0:0 0
7. 0 0 0 0 0 0:0 0
8. 0 0 0 0 0 0:0 0
9. 0 0 0 0 0 0:0 0
10. 0 0 0 0 0 0:0 0
11. 0 0 0 0 0 0:0 0
12. 0 0 0 0 0 0:0 0
13. 0 0 0 0 0 0:0 0
14. 0 0 0 0 0 0:0 0
15. 0 0 0 0 0 0:0 0
16. 0 0 0 0 0 0:0 0

Anketa

Kdo bude vítězem Česká ligy žáků U-12 skupina B
SK Slavia Praha
194
FK Baník Most
78
FK Ústí nad Labem
76
FK Viktoria Žižkov
91
SK Kladno
73
FK Dukla Praha
192
FK Admira Praha
80
FA Šluknovského výběžku
81
FK Teplice
58
FK Baník Sokolov
78
1.FC Karlovy Vary
57
FK Meteor Praha VIII
72
SK Rakovník
93
FK Junior Děčín
49
Hlasování ukončeno 12.09. 2012 16:21

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.