Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 56
  • Návštěvy: 1183/1
  • Fans: 23
  • web >
  • Praha 6  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
30550
Týden:
1183
Dnes:
125
On-line:
1

Rozpis zápasů pro sezonu

1. Ne 23.08. 12:30 Dukla Praha - Chrudim 4:1 [ více ]
2. Ne 30.08. 12:15 Ústí n/L - Dukla Praha 3:2 [ více ]
3. So 05.09. 10:15 Dukla Praha - Neratovice 6:0 [ více ]
4. Ne 13.09. 12:30 Jablonec - Dukla Praha 2:4 [ více ]
5. Ne 20.09. 12:30 Dukla Praha - FC Liberec-mládež [ více ]
6. Ne 27.09. 12:15 Tempo - Dukla Praha [ více ]
7. Ne 04.10. 00:00 Dukla Praha - Teplice [ více ]
8. Ne 11.10. 00:00 Mladá Boleslav B - Dukla Praha [ více ]
9. Ne 18.10. 00:00 Dukla Praha - Hradec Králové B [ více ]
10. Ne 25.10. 00:00 Dukla Praha - Slavia HK [ více ]
11. Ne 01.11. 00:00 FŠ Litvínov - Dukla Praha [ více ]
12. Ne 08.11. 00:00 Dukla Praha - Sparta Praha B [ více ]
13. Ne 15.11. 00:00 Pardubice B - Dukla Praha [ více ]
14. Ne 22.11. 00:00 Dukla Praha - Meteor B [ více ]
15. Ne 29.11. 00:00 Admira Praha - Dukla Praha [ více ]
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Fortuna národní liga, So 19.09. 16:30
Dukla Praha - Třinec
B-Tým: ČFL - skupina B, Ne 20.09. 10:15
Chlumec n. C. - Dukla Praha
Ženy: 1.liga žen, Ne 27.09. 16:30
Dukla Praha - Viktoria Plzeň
Dorost U-19: Česká liga B - U19, Ne 20.09. 10:15
Dukla Praha - Slovan Liberec
Dorost U-17: Ćeská liga B U-17, Ne 20.09. 12:30
Dukla Praha - FC Liberec-mládež
Dorost U-19: ČD skupina B, So 19.09. 10:00
SK Rakovník - Dukla Praha
: II. třída MŽ, skupina D, Ne 20.09. 09:15
Zličín - Dukla Praha
: OP st.žáci - B, Ne 27.09. 10:15
Červený Újezd - Dukla Praha
Žáci U-15: Divize skupina B, So 19.09. 10:00
Viktoria Žižkov - Dukla Praha
Ženy B: Divize žen sk. B, Čechy, Ne 20.09. 10:45
Mnichovo Hradiště - Dukla Praha
Žáci U-14: Divize skupina B, So 19.09. 00:00
Viktoria Žižkov - Dukla Praha
Žáci U-13: ČL skupina C, Ne 20.09. 15:00
Roudnice - Dukla Praha
Žáci U-12: ČL skupina C, Ne 20.09. 15:00
Roudnice - Dukla Praha
Žáci U-15 C: Krajský přebor SŽ, Ne 20.09. 14:00
Motorlet Praha - Dukla Praha
Ml. dorost B: ČD skupina B, So 19.09. 12:15
SK Rakovník - Dukla Praha
Žáci U-13 C: Krajský přebor MŽ, Ne 20.09. 10:30
Dukla Praha - CU Bohemians
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 4 4 0 0 0 25:4 12
2. 4 3 0 0 1 16:6 9
3. 4 3 0 0 1 17:8 9
4. 4 3 0 0 1 11:2 9
5. 4 3 0 0 1 12:10 9
6. 4 2 1 0 1 6:8 8
7. 4 2 0 1 1 12:5 7
8. 4 2 0 0 2 8:8 6
9. 3 2 0 0 1 4:5 6
10. 4 1 0 1 2 9:23 4
11. 4 1 0 0 3 20:14 3
12. 4 1 0 0 3 6:9 3
13. 4 1 0 0 3 8:14 3
14. 4 1 0 0 3 2:15 3
15. 4 0 1 0 3 2:22 2
16. 3 0 0 0 3 4:9 0

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.