Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 95
  • Návštěvy: 723/1
  • Fans: 80
  • web >
  • Praha 10  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
35161
Týden:
723
Dnes:
240
On-line:
1

3:0 (1:0)

Ne 10.11. 2019 17:00 - Eden  - 16271 diváků
Rozhodčí: Pechanec - Kotík, Vlček

Rozpis zápasů pro sezonu

1. Po 15.07. 18:00 hřiště Zlín - Slavia Praha 0:1 [ více ]
2. Ne 21.07. 19:00 hřiště Teplice - Slavia Praha 1:5 [ více ]
3. Ne 28.07. 19:00 hřiště Slavia Praha - Sigma Olomouc 1:0 [ více ]
4. Ne 04.08. 16:30 hřiště Karviná - Slavia Praha 0:0 [ více ]
5. So 10.08. 19:30 hřiště Slavia Praha - Slovan Liberec 1:0 [ více ]
6. 16.08. 18:00 hřiště České Budějovice - Slavia Praha 0:3 [ více ]
LM Út 20.08. 21:00 CFR Kluž - Slavia Praha 0:1 [ více ]
7. So 24.08. 19:30 hřiště Slavia Praha - Bohemians 1905 4:0 [ více ]
LM St 28.08. 21:00 Slavia Praha - CFR Kluž 1:0 [ více ]
8. Ne 01.09. 16:30 hřiště Opava - Slavia Praha 1:1 [ více ]
9. So 14.09. 19:00 hřiště Slavia Praha - 1.FC Slovácko 3:0 [ více ]
LM Út 17.09. 18:55 Inter Milán - Slavia Praha 1:1 [ více ]
10. Ne 22.09. 18:00 hřiště Sparta Praha - Slavia Praha 0:3 [ více ]
P St 25.09. 16:00 Slavia Praha - Vyšehrad 8:0 [ více ]
11. So 28.09. 19:00 hřiště Slavia Praha - Mladá Boleslav 1:0 [ více ]
LM St 02.10. 18:55 Slavia Praha - Dortmund 0:2 [ více ]
12. Ne 06.10. 18:00 hřiště Jablonec - Slavia Praha 0:2 [ více ]
13. So 19.10. 19:00 hřiště Slavia Praha - 1.FK Příbram 3:1 [ více ]
LM St 23.10. 21:00 Slavia Praha - FC Barcelona 1:2 [ více ]
14. Ne 27.10. 17:00 hřiště Viktoria Plzeň - Slavia Praha 0:1 [ více ]
P St 30.10. 17:00 Baník Ostrava - Slavia Praha 2:0pp [ více ]
15. So 02.11. 17:00 hřiště Slavia Praha - Baník Ostrava 4:0 [ více ]
LM Út 05.11. 18:55 FC Barcelona - Slavia Praha 0:0 [ více ]
16. Ne 10.11. 17:00 hřiště Slavia Praha - Teplice 3:0 [ více ]
17. So 23.11. 17:00 Sigma Olomouc - Slavia Praha [ více ]
LM St 27.11. 21:00 Slavia Praha - Inter Milán [ více ]
18. So 30.11. 17:00 Slavia Praha - Karviná [ více ]
19. So 07.12. 17:00 Slovan Liberec - Slavia Praha [ více ]
LM Út 10.12. 21:00 Dortmund - Slavia Praha [ více ]
20. So 14.12. 17:00 Slavia Praha - České Budějovice [ více ]
21. So 15.02. 17:00 Bohemians 1905 - Slavia Praha [ více ]
22. So 22.02. 17:00 Slavia Praha - Opava [ více ]
23. So 29.02. 17:00 1.FC Slovácko - Slavia Praha [ více ]
24. So 07.03. 17:00 Slavia Praha - Sparta Praha [ více ]
25. So 14.03. 17:00 Mladá Boleslav - Slavia Praha [ více ]
26. So 21.03. 17:00 Slavia Praha - Jablonec [ více ]
27. So 04.04. 17:00 1.FK Příbram - Slavia Praha [ více ]
28. So 11.04. 17:00 Slavia Praha - Viktoria Plzeň [ více ]
29. So 18.04. 17:00 Baník Ostrava - Slavia Praha [ více ]
30. So 25.04. 17:00 Slavia Praha - Zlín [ více ]
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, So 23.11. 17:00
Sigma Olomouc - Slavia Praha
B-Tým: ČFL - skupina A, Ne 17.11. 10:15
Slavia Praha - SK Rakovník
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 16.11. 11:00
Slavia Praha - Pardubice
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 16.11. 13:15
Slavia Praha - Pardubice
Dorost U-18 B: Česká liga A - U19, Ne 17.11. 10:00
1.FK Příbram FA - Slavia Praha
Dorost U-17 B: Česká liga A - U17, Ne 17.11. 12:15
1.FK Příbram FA - Slavia Praha
Žáci U-15 D: II. třída SŽ, skupina A, So 04.04. 00:00
Slavia Praha - Újezd P4
Žáci U-15: Česká liga, So 16.11. 10:00
FC Liberec-mládež - Slavia Praha
Žáci U-14: Česká liga, So 16.11. 12:00
FC Liberec-mládež - Slavia Praha
Žáci U-13: ČL skupina B, Ne 17.11. 13:30
Slavia Praha - Mostecký FK
Žáci U-12: ČL skupina B, Ne 17.11. 13:30
Slavia Praha - Mostecký FK
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 16 14 2 0 36:3 44
2. 16 10 3 3 31:15 33
3. 16 9 2 5 32:22 29
4. 16 8 4 4 29:22 28
5. 16 7 4 5 30:21 25
6. 16 8 1 7 27:22 25
7. 16 7 4 5 20:21 25
8. 16 7 2 7 26:26 23
9. 16 6 3 7 25:26 21
10. 16 4 7 5 22:23 19
11. 16 4 6 6 13:23 18
12. 16 4 4 8 18:28 16
13. 16 4 3 9 11:22 15
14. 16 3 4 9 14:28 13
15. 16 2 5 9 11:23 11
16. 16 2 4 10 7:27 10

Anketa

Kdo bude vítězem Česká ligy žáků U-12 skupina B
SK Slavia Praha
194
FK Baník Most
78
FK Ústí nad Labem
76
FK Viktoria Žižkov
91
SK Kladno
73
FK Dukla Praha
195
FK Admira Praha
80
FA Šluknovského výběžku
81
FK Teplice
58
FK Baník Sokolov
78
1.FC Karlovy Vary
57
FK Meteor Praha VIII
72
SK Rakovník
93
FK Junior Děčín
49
Hlasování ukončeno 12.09. 2012 16:21

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.