Házená

Pozdeň B - Vinařice B 3:4 p.k.

B-Tým  13. října 2016  13:22
Pozdeňská rezerva dala opět více gólů než soupeř a zase nevyhrála ...
Domácí si mohli půjčit hráče z áčka, hosté nikoliv - měli souběh. Pozdeň se do soupeře pustila hned zkraje, ale Šubrt dobrou pozici nedokázal využít. Podobně tomu bylo úvodní čtvrthodinu, jenže domácím se gól dát nepodařilo. A tak po dvaceti minutách byli po zásluze potrestáni, protože dalekonosná střela Kytýra k překvapení brankaře Pflégra skončila v šibenici - 0:1. Po několika minutách však Pozdeň srovnala zásluhou Černého, jenž se protlačil k dorážce - 1:1. Podobně se ale vedlo hostům, už po dvou minutách dokázali strhnout vedení na svou stranu po dorážce Šulce. Těsně před koncem poločasu se domácí dočkali vyrovnání, když na roh M. Kodeda vyskočil nejvýš M. Štěpánek a hlavou vyrovnal na 2:2.
Ve druhé půli pak šli pozdeňští do vedení dobře provedeným pokutovým kopem v podání M. Štěpánka, jenže Vinařice opět rychle vyrovnali za vydatné pomoci domácího Černého, který netrefil dobře centr do vlastní šestnáctky a hlavou poslal míč za záda bezmocného Pflégra. Pozdeň pak měla mírnou převahu, gól však už žádný nepadl. Zápas tak dospěl opět do penaltového rozstřelu a ten domácí již potřetí v sezóně nedokázali využít k zisku prémiového bodu, poněvadž pátý domácí exekutor (M. Štěpánek) nedal a tak se mohli radovat hosté.