MEM 2013      MEŽ 2013

Házená

CÁBELÍCI POSTOUPILI

A-Tým  14. srpna 2019  21:23
Po těsném vítězství nad účastníkem krajského přeboru postoupili králodvorští Cábelíci do 2.kola MOL Cupu.
SOKOL SRBICE - FK KRÁLŮV DVŮR 1:2 (0:2)
Branky: 59. Martykán – 4. Balšánek, 23. Novák
ŽK: Batelka, Švábenský, Tesař (SBI) – 90. Osvald (KDV)

Od úvodu utkání se Cábelíci tlačili před branku domácích, už ve 3. minutě se hosté dostali do vedení, ránou na vzdálenější tyč se prosazuje hostující kapitán Jakub BALŠÁNEK – 0:1. Ve 23. minutě se po rohu Balšánka prosadil hlavou hostující Ruda NOVÁK a poslal Cábelíky do dvoubrankového vedení.

Ve 2. poločase domácí zdramatizovali zápas, když se k odraženému míči dostal za vápnem ex-ústecký Martykán a pěknou střelou k tyči snížil na 1:2. Domácí se snažili o vyrovnání a hosté podnikali rychlé protiútoky do otevřené obrany domácích. Žádnou ze svých šancí stejně jako v pátek v zápase se Štěchovicemi nevyužili, ale těsné vítězství a postup do 2. kola MOL cupu ubránili.

Sokol Srbice: Divecký – Tesař, Khaur, Stibor, Batelka, Koudelka, Vitner, Sidor, Martykán (C), Švábenský, Zigmund
Náhradníci: Zacharda – Mokriš, Hlavačka, Egrt, Veselý

FK Králův Dvůr: Krček – Šolaja, Hell, Novák, Zelenka - Osvald, Kraus, Balšánek (60.Beňo), Šebek, Krejdl (89.Blažek) – Kůžel (66.Procházka)
Náhradníci: Bouček, Procházka, Bíba, Beňo, Blažek, Špicl

Rozhodčí: Nedvěd, Šimeček, Doubek