On-line:
1

POTŘETÍ UŽ NEVYROVNALI

A-Tým  10. srpna 2019  09:14
V úvodním utkání Fortuna ČFL narazili králodvorští Cábelíci na soupeře od Vltavy a v bojovném utkání nakonec získali 3 body.
FK KRÁLŮV DVŮR – TJ ŠTĚCHOVICE 3:2 (2:1)
Branky: 18. Kraus, 37. a 65. Rudolf Novák – 35. a 49. Martin Novák
ŽK: Rudolf Novák – Busta

FK Králův Dvůr: Krček – Bouček (87. Zelenka), Hell, Novák, Blažek - Osvald (85. Šebek), Beňo, Balšánek, Kraus, Procházka (77. Šolaja) - Kůžel
Náhradníci: Špicl – Zelenka, Bíba, Šolaja, Šebek

TJ Štěchovice: Kohoutek – Busta, Švejda (C), Košata, Volešák, Kučera, Štědronský, Nehoda (74. Těžký), Novák, Jakobovský, Woitek
Náhradníci: Grégr – Křivonoska, Batka, Obermajer, Těžký, Pešl

Rozhodčí: Melničuk – Aubrecht, Jati . . . Diváci: 300

Úvodní čtvrthodina byla oboustranně opatrná, ale v 18. minutě se na pravé straně dostal k centru Balšánek, na ten si v pokutovém území dokázal naskočit Martin KRAUS a prudkou hlavičkou nedal Kohoutkovi šanci – 1:0. Ve 25. minutě se do zajímavé šance dostal domácí Kůžel, kterému se podařilo prchnout na branku, avšak z úhlu zakončil kousek vedle zadní tyče. Ve 35. minutě se po rychlé akci na levé straně dostal do vyložené šance hostující Volešák, na brankáře Krčka si však nepřišel, následně ale odcentroval zpět do malého vápna, kam přispěchal Martin NOVÁK, který hlavičkou zamířil přesně a bylo vyrovnáno – 1:1. Chvíli po rozehrání si však domácí vzali vedení zpět, po rohu Balšánka si na centr naskočil Rudolf NOVÁK, který zamířil hlavou přesně ke vzdálenější tyči – 2:1. Tímto výsledkem také skončil 1.poločas.

Hned ve 49. minutě hosté vyrovnali, domácí brankář vyrazil míč pouze před sebe, tam skluzem přijel Martin NOVÁK, který dopravil balón za brankovou čáru – 2:2. V 65. minutě se domácí dostali znovu do vedení! Další rohový kop byl tentokráte rozehrán nakrátko, nakonec si na centr Osvalda v pokutovém území dokázal naskočit Rudolf NOVÁK, který ani v tomto případě nedal Kohoutkovi žádnou šanci – 3:2. Do konce utkání si vypracovali domácí ještě několik šancí z rychlých protiútoků, ale pojišťovací branku Cábelíci nevstřelili a až do konce zápasu ubránili těsné vítězství a získali tak do tabulky plný počet bodů.

POZOR NA TERMÍNY

26.11. 2017 | 11:49 Výbor FK Králův Dvůr upozorňuje jednotlivá mužstva, aby sledovaly rozpis soutěží a změny termínů jednotlivých utkání, aktuální rozpis uložen v sekci: KE STAŽENÍ

SEKRETÁŘ FK

04.08. 2016 | 13:58 S účinností od 15.7.2016 se novým sekretářem Fotbalového klubu Králův Dvůr stal Václav Kořínek, na kterého se obracejte se všemi administrativními záležitostmi s vyjímkou přestupů a sponzorství.
KONTAKT
mobil: 607 832 223
e-mail: vendiskorinek@seznam.cz

Víkend pro Cábelíky !!!

01.11. 2015 | 18:18 Přelom října a listopadu patřil králodvorským Cábelíkům - 5 zápasů = 4 výhry + remíza

STARŠÍ PŘÍPRAVKA ZAHAJUJE

26.08. 2015 | 09:17 Obnovené mužstvo starší přípravky zahajuje přípravu na novou sezonu, první trénink se uskuteční již tento čtvrtek 27. srpna od 16 hodin na stadionu v Králově Dvoře.

Anketa

V případě nerozhodného výsledku se budou v ČFL kopat penalty - vítěz získá 2.bod, považujete to za správné ???