1

Buštěhrad - Pozdeň 2:5

A-Tým  13. října 2018  22:58
Domácí v útoku bezzubí, hosté naopak ...
Hosté měli souběh, ke kterému přibyly ještě další omluvenky a tak jim ze základu chyběli čtyři hráči. Na lavičce tak zůstal de facto jen zraněný Kvasnica, který střídal až tři minuty před koncem. Úvod zápasu byl vyrovnaný, ale obě strany nemohly trefit bránu. Postupem času pozdeňští prokázali rychlejší a přímočařejší útočnou fázi, kterou po centru Lasíka korunoval Erba - 0:1. Navýšit vedení mohl snajpr Petržílka, jenže ve vyložené pozici přestřelil. Ve 37.minutě však nezištně nahrál P. Štěpánkovi a ten prostřelil brankaře Buštěhradu - 0:2. Potom se do velké šance dostali také domácí, ale rána z voleje letěla daleko od brány. O něco později to zkusili ještě z velkého vápna, avšak brankař Košta se překvapit nenechal a byl u tyčky včas. Další příležitosti měli hostující Hotový a Petržílka, jenže na brankaře nevyzráli.
Druhou půli začala Pozdeň velmi nadějně, když ve 47.minutě vystihl P. Štěpánek rozehrávku domácích a po kličce brankaři dal na 0:3. Už za pět minut sudí Choleva proti hostům nařídil penaltu (letos na podzim už šestou) a Rudolecký snížil na 1:3. Pojistku mohl přidat pozdeňský Petržílka, jenže od brankaře se balon odrazil nad břevno a tak na 1:4 upravil až Erba po hodině hry, když ho hezky uvolnil Šebesta. Za čtyři minuty pak střílený centr bratra nasměroval do sítě hlavou P. Štěpánek na 1:5 a to hosty uklidnilo. Ale ukolébalo je to až moc a v 68.minutě prošel do jejich šestnáctky Kurajský a s pomocí tyčky snížil na 2:5. Domácí pak byli aktivnější, ale 2x měli vychýlenou mušku a jednou mířili doprostřed branky. Body si tak celkem zaslouženě odvážejí hosté ...

POUŤOVÝ TURNAJ 2016

21.06. 2016 | 14:26 V sobotu 9. července 2016 od 13 hodin se bude v Pozdni hrát tradiční POUŤOVÝ TURNAJ, letos jako 9. ročník Memoriálu Milana Cífky. Účastní se týmy Sokol Jedomělice, SK Zichovec, Sokol Srbeč a pořádající SK Slavoj Pozdeň. Hraje se každý s každým 1x 30 minut.

TRÉNINKY

30.04. 2016 | 20:05 Trénujeme ve čtvrtek odpoledne od 18 hodin na hřišti v Pozdni !

VÝROČKA

11.01. 2016 | 21:31 VÝROČNÍ ČLENSKÁ SCHŮZE bude v pátek 22. ledna 2016 od 19:30 hodin v kabinách SK. Všichni, tedy nejen členové, jsou zváni !

UZAVŘENÍ PODZIMNÍ ČÁSTÍ SEZÓNY

10.11. 2015 | 06:55 Po posledním mistrovském domácím zápase s SK Zichovec se sejdeme k uzavření podzimní částí sezóny 2015-2016 v kabinách klubu. Všichni hráči a bafuňáři jsou tímto srdečně zváni ...