ŽK: 63.Král,65.Schneider - 12. a 34.Rozehnal,34.Novotný,34.Mrnuštík,56.Kuklínek
Diváků: 150

Sestava: Řepka - Líznar,Mrnuštík,Rozehnal,Hartl(76.Břoušek) - Kuklínek,Buršík,Horváth,Ševčík(90.Pupp) -
Novotný(88.Procházka),Dvořák
Trenér: Tomáš Kovanda
Utkání jmenovců v krajském přeboru fotbalistů skončilo bez vítěze. Tatran Bohunice remizoval s Tatranem Rousínov 1:1, když skoro hodinu hrál přesilovku po vyloučení hostujícího Matěje Rozehnala.

Rousínov v poslední době opět provázejí zranění hráčů. V Bohunicích mj. chyběli kapitán Miloš Žoček a kanonýr Josef Lička.

Možná i proto domácí začali aktivněji, jenže první vážná akce hostů znamenala jejich vedení. Právě Matěj Rozehnal ideálně poslal mezi domácí stopery českou uličku a Filip Novotný v souboji s brankářem Viktorem Zachem nezaváhal. Za čtyři minuty domácí rousínovskou akci prakticky „okopírovali“, když přihrávku Pavla Imramovského využil David Petřík.

Pak už přišel moment, který úroveň zápasu negativně poznamenal. Rozehnal, který už měl žlutou kartu za faul, uviděl druhou na řeči směrem k rozhodčímu. Po ní samozřejmě červenou. Rousínov musel potlačit fotbalovost a zvýšit bojovnost a svůj bod nakonec uhájil. „Dnes hráče budu jen chválit, protože odvedli kvalitní výkon. Škoda toho vyloučení, které si myslím, že bylo přísné. Když se rozhodčí rozhodne nenechat nějaký mančaft hrát, tak my s tím nic nenaděláme. Klukům za výkon musím poděkovat, protože to odmakali od první do dvaadevadesáté minuty. Hráli jsme proti kvalitnímu soupeři a o deseti, takže si myslím, že bod jsme si zasloužili,“ poznamenal po zápase trenér Tatranu Tomáš Kovanda.

Při soustředění se na důslednou defenzívu si Rousínovští v dalším průběhu už větší šanci nevypracovali. Domácí měli tři, přičemž ta Ivana Lacka v poslední minutě se dala označit za více než stoprocentní. Lacko ale v bezprostřední blízkosti kop nezvládl. „Uzemní převaha bez běhání není na nic. Nejvíc nám chyběl pohyb. Hráli jsme něco jiného než trénujeme a než to, co chceme hrát. Devadesát procent našich nákopů, šlo do středu a brankář je v klidu posbíral. Vystřelili jsme jen asi třikrát na branku, a když už jsme se do šance těžce dostali, tak nedáme jasné góly. V každém případě jsou to pro nás dva ztracené body,“ komentoval remízu nespokojený trenér domácího Tatranu Stanislav Píšek.

Před výkopem oba týmy a diváci uctili minutou ticha památku tragicky zesnulého odchovance Zbrojovky Josefa Šurala.

Krátké zprávy z klubu

Žáci na Startu bez bodů a bez vstřelené branky.

01.09. 2019 | 13:38 Po úvodním kole, kdy obě mužstva žáků bodovala se první venkovní utkání oběma vůbec nepovedla.Starší prohráli 4:0 a mladší vysoko 13:0.

Starší přípravka";B"; veze bodík z Brankovic

01.09. 2019 | 13:33 Úvodní utkání sehrála starší přípravky B na hřišti v Brankovicích a uhrála remízu 10:10, branky:Vanderka 4x, Bartošek Matěj 2x, Mahdal 2x, Bartošek Adam a Kovařík.

Přípravky na úvod proti Velešovicím

30.08. 2019 | 09:04 Netradičně ve čtvrtek se střetla mužstva přípravek s celky Velešovic. Starší přípravka ";;A";; zvítězila 19:9, branky:Vanderka 7x, Bartošek Matěj 4x, Hanák 3x, Juráček 2x, Spisar, Doležel a Bartošek Adam.
Mladší přípravka remizovala 10:10 , branyk:Volgemut 6x, Bukovský 4x.

Žáci vstoupil do sezony vítězně.

30.08. 2019 | 08:50 Na úvod soutěže hostila naše žákovská mužstva celky Bohunic. Byla to zároveň derniéra, protože díky neochotě vedení Spartaku Slavíkovice spolupracovat s mládeží bylo vedení Tatranu nuceno další mistrovská utkání žáků přesunout na hřiště do Habrovan, kde vedení Habrovan nám vyšlo maximálně vstříc a od příštího kola již budou žakovská mužstva hrát a trenovat na hřišti v Habrovanech.
K samotným utkáním, starší žáci zvítězili celkem přesvědčivě 6:1, branky:Buchta 2x. Hráček 2x, Hustoles a Šlimar.
Mladší rovněž zvítězili a to v poměru 5:2, branky:Meitner 3x, Košťál 2x.

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.