Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
 • ID: 15064
 • Návštěvy: 296/1
 • mistrovská soutěž
 • muži
 • Beroun  
 • Homepage
 • Los
 • Statistiky
 • Rozpisy
 • Hráči / Trenéři
 • Diskuse
 • Přihlášení

  Jméno:  
  Heslo:
  Přihlásit trvale
  Registrace   |   Heslo

  Soutěže ČR

  Pohár FAČR

  Evropské poháry

  Liga mistrů Evropská liga

  Návštěvy soutěže

  Celkem:
  12815
  Týden:
  296
  Dnes:
  32
  On-line:
  1

  Diskuse

  Téma:
  Okresní přebor - Beroun
  Autor:
  Opište kód z obrázku:

  souhlasím s pravidly    
  No a je to,můj kandidát sice nevyhrál,ale fotbal bude fungovat na okrese i výš dál.............
  13.03.2021 20:37    Miroslav Supáček (MS438065)   
  Prohlášení Fotbalového klubu Králův Dvůr z.s.
  ke kandidatuře Mgr. Václava KUDRNY na funkci předsedy OFS Beroun

  Dovolte mi, abych jménem Fotbalového klubu Králův Dvůr, ve kterém působím jako předseda, ještě jednou potvrdil kandidaturu Václava Kudrny na post předsedy Okresního fotbalového svazu Beroun. Václav Kudrna je řádným členem králodvorských Cábelíků, v našem klubu působil v minulosti jako hráč a v této roli chce v dalším období pokračovat.

  Věříme, že skutečnost, že náš relativně skromný klub je již tradičním a v současné době nejstarším účastníkem třetí nejvyšší fotbalové soutěže a dlouhodobě se věnuje práci s mládeží, je dostatečným důkazem toho, že klub funguje na správných principech a každodenní poctivou a férovou práci nadřazuje nad politikaření a nekalé jednání.

  Jsme klub, který chová respekt ke každému soupeři a váží si každého člověka, který pro fotbal pracuje, tím spíše, že ve svém volném čase a zadarmo, každého člověka, jehož úmysly jsou poctivé a v duchu fair play nejen na hřišti, ale i mimo něj.

  Nehodnotíme lidi podle toho, s kým sdílí kancelář, jak o něm píší média nebo jak o něm mluví známé osobnosti. Nemyslíme si totiž, že člověk, který byl úspěšný sportovec, komentátor či tiskový mluvčí, je automaticky schopný manažer a morální vzor a stejně tak si nemyslíme, že herci a populární osobnosti mají dostatečné informaci o běžném dění ve fotbale. Jejich názory mohou často vycházet pouze z kamarádských vztahů, předsudků a jisté dezinformovanosti.

  V takovém případě bychom totiž nemohli respektovat ani protikandidáta na funkci předsedy okresního svazu, pana Ondřeje Lípu, jehož volební agitace je právě na těchto předsudcích, dogmatech a mediální kampani postavena, v berounském okrese nikdy nepůsobil ani jako hráč či fotbalový funkcionář a do dnešního dne není ani členem žádného fotbalového klubu na okrese Beroun.

  Záleží nám, aby fotbal v České republice šel správným směrem, aby byl příkladem pro celou společnost, která se logicky potýká s úplně stejnými problémy. Přejeme si, aby naše děti fotbal milovaly a aby právě díky fotbalu získaly do života ty správné hodnoty.

  Právě proto nám záleží, aby ve vedení fotbalu byli lidé, kteří jsou nejen čestní, ale i pracovití, schopní a kteří jsou připraveni naslouchat jiným názorům a navazovat na to dobré, co se v našem okrese Beroun v rámci fotbalového dění v posledních letech podařilo.

  Věřím, že Václav Kudrna tyto naše vysoké nároky splňuje, a proto ho navrhujeme na funkci předsedy Okresního fotbalového svazu Beroun a jsem přesvědčen, že delegáti Okresní valné hromady rozhodnou ve volbách podle svého nejlepšího vědomí a svědomí ve prospěch a rozvoj fotbalového hnutí na Berounsku.

  Ing. Zbyněk Hrabák
  předseda FK Králův Dvůr z.s.

  12.03.2021 16:34    Zbyněk Hrabák (hrabak)   
  SereMě_ToTu - Asi nejlepší příspěvek v této diskuzi za celou dobu existence. Tleskám !!!!!!!!
  12.03.2021 15:05    Ivan Marx (IM796606)   
  Já se tady tomu fakt musím smát. Řešíte tady takový nesmysle, že je to až k pláči. Chleba levnější nebude, to si uvědomte. Na poslední chvíli složená kandidátka pana Kudrny a rozjede se takový humbuk, že už i v Králováku zjistili, kde jsou i nejmenší obce v okrese a přesvědčují tamní kluby aby volili toho nebo toho. Aby toho ještě nebylo málo tak na Hořovicko vyšlou na přesvědčování raději Komárov. A Beroun mi přijde, že raději svého kandidáta stáhne, aby náhodou někomu neukradl hlasy.(samozdřejmě je to vše jen domněnka) V nějakém rozhovoru(BD) jsem četl výrok nejmenovaného kandidáta do VV, že kandidáti co jsou pod panem Lípou nejsou dost zkušení na to, aby se ucházeli o posty do VV - a kandidáti z ";rychlokvašky"; jsou ? To snad nemyslíte vážně. Jako beru lidi, co tam již působili, tak tam zkušenost určitě bude, ale ten narychlo dosazený mléčný zbytek ? To ještě nemluvě o tom nějakém jako emailu co by měl rádoby působit, že byl odeslaný od někoho z teamu pana Kudrny - to doufám, že se provalí, kdo to tak ochotně rozeslal. A za další - VY si tady na okrese myslíte, že to vyhraje jedna nebo druhá sedmička ? Co když to bude Lípa + 6 Kudrnovců nebo naopak a nebo úplně nějak jinak rozházené ? To tam na OFS pak budete mezi sebou šermovat ? Akorád se tady teďka z toho stal roze*ranej okres, lidi-kluby se tu urážejí navzájem, někteří tu dělají nátlaky na jiné, další si půjčí něčí jméno pro pomlouvání jiných = no prostě hrůza hrozná. Politika do sportu nepatří !
  Ať si to prostě 18 kandidátů rozdá mezi sebou FtoF a je snad jedno jestli patří k tomu nebo k tomu.
  12.03.2021 13:31    SereMě ToTu (ST397558)   
  Tak vám delegáti přeje,aby jste vybrali dobře.Hlavně pro fotbal a okres......
  12.03.2021 09:22    Miroslav Supáček (MS438065)   
  To vám to hledání muselo dát práci Koubek co. Jak můžete vědět, že to neposlal někdo z jeho blízkých nebo příznivců. Nedomysleli, že to kluby spíše odradí a je přece jasný že když jsou dva tábory tak z tábora FEVOLUCE to klubům horko těžko někdo mohl poslat. Kudrna a spol. měli mraky času na propagaci svých plánů pro OFS a najednou pár dní před volbama se objeví email a pak videa a jůtůb Kudrny. Pozdě BICHA HONITI řekl bych. A Koubek co by asi tak znamenala zkratka PAPEBE to já sám nevím. To si lze vyložit všelijak. Jde o to co tím myslel sám autor. PAvelPEpaBeroun , PAPEžBerouna , PAclíkPEltaBErb . Co napadá tebe Koubek?
  11.03.2021 16:41    Hulmiho Ukolen (HU246367)   
  Myslel jsem oficialni email. Povedlo se mi najit ten, o kterem zde pisete vy, od anonyma ";papebe@seznam.cz."; To urcite nepsal Kudrna a spol., tim by si jen pohorsili.. Ale kdo a proc, to nevim. Nedokazete nekdo prijit na to, co znamena to papebe?
  11.03.2021 14:18    Marek Koubek (MK254029)   
  Jako viděl jsem ten email od papebe@seznam.cz a to je asi borec když takhle pomáhá jménu Kudrna a spolku OFS dostat se do vedení okresu. Ten kluk asi nebude neojstřejší tužka v penálu.
  11.03.2021 13:12    Hulmiho Ukolen (HU246367)   
  Pane Koubek. Jestli na emailu rozeslaném klubům 9.3. nevidíte nic zlého tak jste s prominutím blb. Ale proč mě to vlastně překvapuje viďte. Tento email je vlastně krásným pohledem na dosavadní vedení okresního svazu a výboru pod jehož hlavičkou ti samí kandidují znovu. Doufám že v sobotu zvítězí zdravý rozum a FEVOLUCE dostane šanci ukázat jak se má pracovat ve fotbale a pro kluby.
  11.03.2021 10:13    Ivan Marx (IM796606)   
  Ten email jsem videl, snazi se predstavit svoji kandidatku, nevidim na tom nic zleho.. Myslite, ze pan Lipa s nikým nekomunikuje? Pockejte, az se budou blizit volby, uvidite ;)
  10.03.2021 18:59    Marek Koubek (MK254029)   
  zato skupina kolem Knotka teď s dosazeným Kudrnou jen pomlouvá FEVOLUCI a rozesílá do klubů emaily jak by lidi měli volit je a že jen oni jsou ti správní protože mají dobré úmysly. Doteď hlásili že předseda musí být někdo z okresu a najednou nevadí že Kudrnáč je z Prahy? A ten humus s emailem co přišel všem zástupcům klubů na okrese to je už opravdu nejnižší úroveň. Ale zase na druhou stranu my kluby za to děkujeme, protože jsme si o skupině OFS a panu Kudrnovi díky včerejšímu emailu udělali svůj obrázek a obrázek jeho případné budoucí práci pro okres a nás kluby.
  10.03.2021 08:30    Ivan Marx (IM796606)   
  Pan Lípa neustale jen naznačuje ";brzy se dovíte";; ";všichni pochopíte"; ale nikdy nerekne uz co :D Je to takové neduveryhodne.. stehujete se na Berounsko, tak zde kandidujete, OK, ale jakou mame zaruku, ze za dva roky neodejdete za nejakou vyssi funkci? Nechci, aby ofs beroun slouzilo nekomu jen jako vytah zpatky ke kariere
  09.03.2021 16:08    Marek Koubek (MK254029)   
  Jestli se ty Hrabák neschováváš za někoho jiného !!!!!
  08.03.2021 11:12    Hulmiho Ukolen (HU246367)   
  Kámo co to je fotbalové ID ? Jak můžeme věřit že jste opravdu pan Hrabák? Není to jen umělecké jméno? Já s fačrem nemám a nechci mít nic společnýho. Ale zrovna ty Hrabák tu anonymně píšeš a zastáváš se Knotka jak je to člověk z okresu a pak se domluvíte a dosadíte a podporujete ještě většího lempla Kudrnu co nemá s okresem už tuplem nic společnýho a to jen proto aby vám šel na ruku když jste mu před pár lety pomohli a platili ho. Že se nestydíš Hrabák.
  08.03.2021 11:11    Hulmiho Ukolen (HU246367)   
  JEN DOVĚTEK.....
  Když se někdo zaregistruje 2.3.2021 a hned tady začne diskutovat pod cizím nebo vymyšleným jménem, tak to jen svědčí o jeho úrovni. Co takhle přidat svoje fotbalové ID, to by bylo na světě krásně bez těch schovaných závistivců a pomlouvačů.
  A teď do mě.......
  06.03.2021 09:33    Zbyněk Hrabák (hrabak)   
  1 2 
  Správce soutěže: Jaroslav Hruška

  Nejčtenější ze sportu