Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 3959
  • Návštěvy: 364/1
  • Fans: 40
  • web >
  • Ostrava-město  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
35513
Týden:
364
Dnes:
19
On-line:
1

Fanoušci klubu

X X

Kdo: webmaster
Bydlí:
Čas:77h
ID:2166
27.07.2011 21:18

X X

Kdo: webmaster
Bydlí:
Čas:0h
ID:115
03.12.2009 22:18

X X

Kdo: webmaster
Bydlí:
Čas:32h
ID:113
04.06.2011 22:41

X X

Kdo: webmaster
Bydlí:
Čas:40h
ID:414
10.04.2016 10:16

X X

Kdo: webmaster
Bydlí:
Čas:48h
ID:2603
01.05.2013 09:33

hajnu (51)

Kdo:Miroslav Valenta
Bydlí:Chomutov
Čas:2144h
ID:7528
27.09.2020 18:53

X X

Kdo: webmaster
Bydlí:
Čas:0h
ID:4331
04.08.2010 10:51

X X

Kdo: webmaster
Bydlí:
Čas:14h
ID:6808
21.11.2010 21:50

X X

Kdo: webmaster
Bydlí:
Čas:1h
ID:6713
21.09.2010 12:01

X X

Kdo: webmaster
Bydlí:
Čas:4h
ID:8462
07.09.2010 19:25

X X

Kdo: webmaster
Bydlí:
Čas:10h
ID:9945
05.10.2010 21:56

X X

Kdo: webmaster
Bydlí:
Čas:14h
ID:6808
21.11.2010 21:50

Ondrej Jakubov (23)

Klub:Baník Ostrava
Post:Obránce
Tým:Starší žáci B
ID:14225

X X

Bydlí:
Čas:1h
ID:14420
04.10.2015 12:28

X X

Bydlí:
Čas:154h
ID:4875
19.11.2012 17:04

Juventus1 (69)

Bydlí:Ostrava-město
Čas:1542h
ID:14176
27.09.2020 11:29

X X

Bydlí:
Čas:0h
ID:14673
29.04.2011 22:08

Vojtěch Cabák (23)

Bydlí:
Čas:537h
ID:4555
31.10.2017 11:30

X X

Bydlí:
Čas:1h
ID:19336
05.12.2011 18:53

X X

Bydlí:
Čas:6h
ID:27298
08.04.2013 14:58

X X

Klub:Louky
Fce:Člen výboru
ID:1186
12.08.2016 09:12

X X

Bydlí:
Čas:254h
ID:10866
15.08.2016 13:00

X X

Bydlí:
Čas:1h
ID:10944
15.04.2012 17:42

X X

Bydlí:
Čas:13h
ID:73225
12.10.2013 10:40

Honzis8

Klub:Sluštice
Post:Záložník
Tým:
ID:71099

X X

Bydlí:
Čas:6h
ID:74340
30.12.2013 15:56

MK965089

Bydlí:
Čas:0h
ID:222910
11.07.2018 22:00

X X

Bydlí:
Čas:222h
ID:79498
30.04.2015 22:06

X X

Bydlí:
Čas:63h
ID:83052
21.06.2015 20:51

X X

Bydlí:
Čas:1h
ID:84143
04.05.2014 18:03
1 2 
Správce karty klubu: Ondrej Jakubov

Zápasy

A-Tým: Pohár FAČR - MOL cup, St 30.09. 15:30
Třinec - Baník Ostrava
B-Tým: Moravskoslezská liga, So 03.10. 15:00
Nové Město n.M. - Baník Ostrava
Ženy: 2.liga žen, So 03.10. 00:00
Líšeň - Baník Ostrava
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, St 30.09. 13:15
Baník Ostrava - Slavia Praha
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 03.10. 14:15
Baník Ostrava - Meteor
Dorost U-19 B: MSL - U19, Ne 04.10. 10:30
Baník Ostrava - Zlín
Dorost U-17 B: MSL - U17, Ne 04.10. 12:45
Baník Ostrava - Zlín
Ženy B: MS liga žen, Ne 04.10. 15:00
FKM Vysočina - Baník Ostrava
: městský přebor, So 03.10. 14:00
Baník Ostrava - Slavoj Rychvald
: Městský přebor,sk. B, St 30.09. 16:00
Vítkovice - Baník Ostrava
Žáci U-15: MSL Top, So 03.10. 10:30
Baník Ostrava - Sigma Olomouc
Žáci U-14: MSL Top, So 03.10. 12:45
Baník Ostrava - Sigma Olomouc
Žáci U-13: MSL skupina sever, Pá 02.10. 17:30
Baník Ostrava - Karviná
Žáci U-12: MSL skupina sever, Pá 02.10. 17:30
Baník Ostrava - Karviná

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.