Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 56
  • Návštěvy: 349/1
  • Fans: 23
  • web >
  • Praha 6  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
30681
Týden:
349
Dnes:
19
On-line:
1

Pavel Drsek (44)

Fce:Trenér
Klub:Dukla Praha
Tel:
@:
ID:39865

Michal Kolomazník (44)

Fce:Trenér
Klub:Dukla Praha
Tel:
@:
ID:47269

Jan Skoupil (34)

Fce:Trenér
Klub:Dukla Praha
Tel:
@:
ID:173795

Petr Langr (54)

Fce:hl.trenér
Klub:Dukla Praha
Tel:777 357 385
@:
ID:74641

Ludovít Szekereš

Fce:trenér
Klub:Dukla Praha
Tel:739 005 448
@:
ID:74642

Richard Polák (44)

Fce:Trenér
Klub:Dukla Praha
Tel:
@:
ID:176568

Antonio Console (30)

Fce:Trenér
Klub:Dukla Praha
Tel:
@:
ID:212613

Pavel Mejdr (55)

Fce:hl.trenér
Klub:Dukla Praha
Tel:724 051 961
@:
ID:74701

Jan Robenek (33)

Fce:trenér
Klub:Dukla Praha
Tel:
@:
ID:74702

Vladimír Krob (68)

Fce:vedoucí mužstva
Klub:Sparta Kladno
Tel:603 228 037
@:
ID:47123

Filip Soukup (31)

Fce:Trenér
Klub:Dukla Praha
Tel:
@:
ID:196411

Jan Roule (31)

Fce:Trenér
Klub:Dukla Praha
Tel:
@:
ID:208139

Jan Podolák (40)

Fce:Trenér
Klub:Dukla Praha
Tel:
@:
ID:212817
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Pohár FAČR - MOL cup, St 30.09. 15:30
Slavia Praha - Dukla Praha
B-Tým: ČFL - skupina B, So 03.10. 15:00
Velvary - Dukla Praha
Ženy: 1.liga žen, So 03.10. 00:00
Lok. Brno - Dukla Praha
Dorost U-19: Česká liga B - U19, Ne 04.10. 10:15
Dukla Praha - Teplice
Dorost U-17: Ćeská liga B U-17, Ne 04.10. 12:30
Dukla Praha - Teplice
Dorost U-19: ČD skupina B, So 03.10. 10:00
Chomutov - Dukla Praha
: II. třída MŽ, skupina D, So 03.10. 14:30
Střešovice 1911 - Dukla Praha
: OP st.žáci - B, So 03.10. 00:00
Dukla Praha - Choteč
Žáci U-15: Divize skupina B, Ne 04.10. 10:00
Ústí n/L - Dukla Praha
Ženy B: Divize žen sk. B, Čechy, So 03.10. 00:00
Dukla Praha - Jílové
Žáci U-14: Divize skupina B, Ne 04.10. 12:00
Ústí n/L - Dukla Praha
Žáci U-13: ČL skupina C, So 03.10. 10:30
Dukla Praha - Povltavská FA
Žáci U-12: ČL skupina C, So 03.10. 10:15
Dukla Praha - Povltavská FA
Žáci U-15 C: Krajský přebor SŽ, So 03.10. 13:00
ČAFC Praha - Dukla Praha
Ml. dorost B: ČD skupina B, So 03.10. 12:15
Chomutov - Dukla Praha
Žáci U-13 C: Krajský přebor MŽ, So 03.10. 13:45
Dukla Praha - Viktoria Žižkov

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.