Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 95
  • Návštěvy: 1156/1
  • Fans: 80
  • web >
  • Praha 10  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
43500
Týden:
1156
Dnes:
134
On-line:
1

Jindřich Trpišovský (45)

Fce:Trenér
Klub:Slavia Praha
Tel:
@:
ID:85510

Pavel Řehák (57)

Fce:Trenér
Klub:Slavia Praha
Tel:
@:
ID:60406

Anton Mišovec (55)

Fce:Trenér
Klub:Slavia Praha
Tel:
@:
ID:173695

Pavel Trávník (55)

Fce:Trenér
Klub:Slavia Praha
Tel:
@:
ID:213335

Kamil Mácha (48)

Fce:Trenér
Klub:Slavia Praha
Tel:
@:
ID:176695

Jan Bauer

Fce:hlavní trenér
Klub:Slavia Praha
Tel:+420724918877
@:e-mail
ID:18198

Pavel Pek

Fce:vedoucí mužstva
Klub:Slavia Praha
Tel:+420777282503
@:
ID:18199

Kamil Kulhavý

Fce:asistent trenéra
Klub:Slavia Praha
Tel:
@:
ID:18200
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, Ne 07.03. 18:30
Slavia Praha - Baník Ostrava
B-Tým: ČFL - skupina A, So 27.03. 10:15
Motorlet Praha - Slavia Praha
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 06.03. 11:00
Sparta Praha - Slavia Praha
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 06.03. 13:15
Sparta Praha - Slavia Praha
Dorost U-18 B: Česká liga A - U19, Ne 07.03. 11:15
Slavia Praha - Petřín Plzeň
Dorost U-17 B: Česká liga A - U17, Ne 07.03. 12:15
Slavia Praha - Petřín Plzeň
Žáci U-15 D: II. třída SŽ, skupina A, Ne 07.03. 10:00
Klánovice - Slavia Praha
Žáci U-15: Česká liga, So 06.03. 10:00
Slavia Praha - Meteor
Žáci U-14: Česká liga, So 06.03. 12:00
Slavia Praha - Meteor
Žáci U-13: ČL skupina B, So 06.03. 10:00
SK Kladno - Slavia Praha
Žáci U-12: ČL skupina B, So 06.03. 10:00
SK Kladno - Slavia Praha
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 21 17 4 0 61:14 55
2. 20 14 2 4 43:24 44
3. 21 12 4 5 41:21 40
4. 21 12 3 6 36:25 39
5. 21 10 6 5 32:19 36
6. 21 10 4 7 38:26 34
7. 21 9 4 8 21:28 31
8. 21 7 9 5 29:24 30
9. 21 8 6 7 26:21 30
10. 21 7 9 5 25:25 30
11. 21 7 4 10 21:29 25
12. 21 6 7 8 24:33 25
13. 21 6 6 9 23:27 24
14. 21 5 4 12 20:42 19
15. 21 3 7 11 24:36 16
16. 21 3 5 13 16:35 14
17. 20 2 6 12 16:40 12
18. 21 2 6 13 13:40 12

Anketa

Kdo bude vítězem Česká ligy žáků U-12 skupina B
SK Slavia Praha
194
FK Baník Most
78
FK Ústí nad Labem
76
FK Viktoria Žižkov
91
SK Kladno
73
FK Dukla Praha
208
FK Admira Praha
80
FA Šluknovského výběžku
81
FK Teplice
58
FK Baník Sokolov
78
1.FC Karlovy Vary
57
FK Meteor Praha VIII
72
SK Rakovník
93
FK Junior Děčín
49
Hlasování ukončeno 12.09. 2012 16:21

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.