VS=2018/19 Výsledky
Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

MS 2014         ME 2016

MS 2014 - kvalifikace ME 2016 - Francie

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

MS 2019       MS 2018

    NHL                 KHL

    LM                 EHT

Futsal

Florbal

MEŽ 2015      MSŽ 2014

MEM 2013      MEŽ 2013

Házená

   Lukáš Jaroněk (25)

Správce karty: webmaster
Bydliště:
E-mail:
Telefon:
Výška / Váha:0cm / 0kg
Čas / Stránky:0 h / 0
Poslední přihlášení:24.08.2015 09:25
ID karty:91863

Fotbal - kariéra hráče

Zlínský krajský přebor

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2018/19 12 1073 12 0 0 4 0 0 0 3 0 0.00 >>
Celkem 12 1073 12 0 0 4 0 0 0 3 0 0.00

Moravskoslezská fotbalová liga

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2018/19 14 511 6 8 1 1 0 0 0 0 0 0.00 >>
2017/18 10 323 3 7 4 0 0 0 0 1 0 0.00 >>
Celkem 24 834 9 15 5 1 0 0 0 1 0 0.00

Divize - skupina D

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2017/18 15 1274 13 2 0 4 0 0 0 7 0 0.00 >>
2016/17 21 917 11 10 3 4 0 0 0 4 0 0.00 >>
2015/16 28 1472 14 14 0 9 0 0 0 4 0 0.00 >>
Celkem 64 3663 38 26 3 17 0 0 0 15 0 0.00

Zápasy - 2018/19 - Zlínský krajský přebor

# Datum Domácí - Hosté výsl. M H G A P V více
2. 11.08. Hluk - Baťov 1930 A 2:3 90 Z >>
3. 18.08. Velké Karlovice - Hluk A 3:1 90 Z >>
4. 26.08. Hluk - Morkovice A 0:3 90 Z >>
5. 01.09. Brumov - Hluk A 4:0 90 Z >>
6. 09.09. Hluk - Juřinka A 2:0 83 Z >>
7. 15.09. Luhačovice - Hluk A 7:0 90 Z >>
8. 23.09. Hluk - Bystřice p.H. A 1:2 90 Z >>
9. 30.09. Boršice - Hluk A 1:6 90 Z 3 >>
10. 06.10. Provodov - Hluk A 4:1 90 Z 1 >>
12. 20.10. Holešov - Hluk A 3:1 90 Z >>
13. 28.10. Hluk - Skaštice A 2:1 90 Z >>
1. 04.11. Štítná n.Vláří - Hluk A 1:0 90 Z >>

Zápasy - 2018/19 - Moravskoslezská fotbalová liga

# Datum Domácí - Hosté výsl. M H G A P V více
16. 16.03. Dolní Benešov - Uherský Brod A 0:1 65 Z >>
17. 23.03. Uherský Brod - Kroměříž A 1:1 13 S >>
18. 31.03. Velké Meziříčí - Uherský Brod A 1:1 68 Z >>
19. 06.04. Uherský Brod - Vrchovina A 0:2 17 S >>
20. 13.04. Rýmařov - Uherský Brod A 1:3 1 S >>
21. 19.04. Uherský Brod - Frýdek-Místek A 0:1 8 S >>
22. 28.04. Uničov - Uherský Brod A 2:2 10 S >>
30. 01.05. Uherský Brod - Hlučín A 1:1 0 L >>
23. 04.05. Val. Meziříčí - Uherský Brod A 0:4 81 Z 1 >>
24. 11.05. Uherský Brod - Hulín A 4:3 70 Z >>
25. 17.05. Líšeň - Uherský Brod A 2:1 17 S >>
26. 25.05. Uherský Brod - Hodonín A 0:2 55 Z >>
27. 31.05. Petřkovice - Uherský Brod A 1:0 16 S >>
28. 08.06. Uherský Brod - Otrokovice A 2:1 17 S >>
29. 14.06. Vyškov - Uherský Brod A 3:2 73 Z >>

Nejčtenější ze sportu