Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 1
  • Návštěvy: 97/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    9699
    Týden:
    97
    Dnes:
    9
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 07.08. 14:25 Baník Ostrava - Teplice 1:2 (1:0)
    So 07.08. 17:00 Sparta Praha - 1.FC Slovácko 1:1 (0:0)
    So 07.08. 20:00 Zbrojovka Brno - Drnovice 1:0 (1:0)
    So 07.08. 20:00 Sigma Olomouc - Č. Budějovice 2:1 (1:1)
    So 07.08. 20:00 Zlín - Slavia Praha 1:0 (0:0)
    Ne 08.08. 17:00 1.FK Příbram - Opava 2:1 (2:1)
    Po 09.08. 16:40 Ml. Boleslav - Jablonec 1:0 (1:0)
    03.09. 20:00 Slovan Liberec - Blšany 3:0 (0:0)

    2.kolo

    So 14.08. 14:25 Drnovice - Sparta Praha 2:3 (2:0)
    So 14.08. 17:00 Opava - Ml. Boleslav 2:1 (0:0)
    Ne 15.08. 17:00 Jablonec - Baník Ostrava 1:1 (1:0)
    Ne 15.08. 17:00 Č. Budějovice - 1.FK Příbram 0:0 (0:0)
    Ne 15.08. 17:00 Blšany - Zbrojovka Brno 0:1 (0:1)
    Po 16.08. 16:40 Slavia Praha - Slovan Liberec 1:0 (1:0)
    Po 16.08. 20:00 1.FC Slovácko - Sigma Olomouc 1:0 (1:0)
    St 25.08. 17:00 Teplice - Zlín 2:1 (1:0)

    3.kolo

    20.08. 20:00 Sparta Praha - Opava 5:1 (2:1)
    20.08. 20:00 Slovan Liberec - 1.FK Příbram 2:0 (1:0)
    So 21.08. 14:25 Sigma Olomouc - Slavia Praha 2:1 (0:1)
    So 21.08. 20:00 Baník Ostrava - Č. Budějovice 2:0 (1:0)
    So 21.08. 20:00 Zlín - Blšany 0:0 (0:0)
    Ne 22.08. 17:00 Ml. Boleslav - Teplice 0:0 (0:0)
    Ne 22.08. 17:00 Jablonec - Drnovice 1:0 (0:0)
    Po 23.08. 16:40 Zbrojovka Brno - 1.FC Slovácko 1:0 (0:0)

    4.kolo

    So 28.08. 14:25 Blšany - Sparta Praha 1:3 (1:0)
    So 28.08. 20:00 1.FC Slovácko - Jablonec 1:0 (1:0)
    Ne 29.08. 17:00 1.FK Příbram - Zlín 0:0 (0:0)
    Ne 29.08. 17:00 Č. Budějovice - Ml. Boleslav 3:0 (0:0)
    Ne 29.08. 17:00 Opava - Baník Ostrava 1:1 (0:1)
    Ne 29.08. 17:00 Teplice - Drnovice 2:1 (0:0)
    Po 30.08. 16:40 Slovan Liberec - Sigma Olomouc 3:0 (2:0)
    Po 30.08. 20:00 Slavia Praha - Zbrojovka Brno 3:0 (2:0)

    5.kolo

    So 11.09. 14:25 Ml. Boleslav - Slavia Praha 1:1 (1:0)
    So 11.09. 17:00 Sparta Praha - Č. Budějovice 2:0 (0:0)
    So 11.09. 20:00 Zbrojovka Brno - Opava 2:1 (1:1)
    So 11.09. 20:00 Baník Ostrava - Blšany 1:0 (0:0)
    So 11.09. 20:00 Sigma Olomouc - 1.FK Příbram 3:0 (0:0)
    Ne 12.09. 17:00 Drnovice - 1.FC Slovácko 1:0 (0:0)
    Ne 12.09. 17:00 Jablonec - Teplice 1:1 (1:0)
    Po 13.09. 16:40 Zlín - Slovan Liberec 1:0 (0:0)

    6.kolo

    So 18.09. 17:00 Teplice - 1.FC Slovácko 1:1 (0:0)
    So 18.09. 20:00 Č. Budějovice - Zbrojovka Brno 1:1 (1:0)
    So 18.09. 20:00 Slavia Praha - Drnovice 2:1 (2:0)
    So 18.09. 20:00 Opava - Jablonec 4:1 (1:1)
    Ne 19.09. 14:45 Slovan Liberec - Sparta Praha 0:1 (0:0)
    Ne 19.09. 17:00 Blšany - Ml. Boleslav 2:0 (1:0)
    Po 20.09. 16:40 1.FK Příbram - Baník Ostrava 1:2 (0:0)
    Po 20.09. 20:00 Zlín - Sigma Olomouc 0:2 (0:2)

    7.kolo

    24.09. 19:00 Sparta Praha - 1.FK Příbram 4:2 (2:0)
    So 25.09. 14:25 Jablonec - Slavia Praha 1:1 (1:1)
    So 25.09. 20:00 1.FC Slovácko - Opava 1:0 (1:0)
    So 25.09. 20:00 Sigma Olomouc - Blšany 1:0 (1:0)
    So 25.09. 20:00 Baník Ostrava - Zlín 3:1 (0:1)
    Ne 26.09. 17:00 Drnovice - Č. Budějovice 2:0 (1:0)
    Ne 26.09. 17:00 Ml. Boleslav - Slovan Liberec 0:1 (0:0)
    Po 27.09. 16:40 Zbrojovka Brno - Teplice 1:3 (0:0)

    8.kolo

    So 02.10. 14:25 Zlín - Sparta Praha 1:1 (0:0)
    So 02.10. 20:00 Slovan Liberec - Zbrojovka Brno 1:0 (1:0)
    So 02.10. 20:00 Č. Budějovice - Jablonec 0:1 (0:1)
    So 02.10. 20:00 Slavia Praha - 1.FC Slovácko 0:0 (0:0)
    So 02.10. 20:00 Opava - Teplice 0:0 (0:0)
    Ne 03.10. 17:00 1.FK Příbram - Ml. Boleslav 2:1 (1:1)
    Po 04.10. 16:40 Sigma Olomouc - Baník Ostrava 2:2 (1:2)
    Po 04.10. 19:00 Blšany - Drnovice 1:1 (1:0)

    9.kolo

    So 16.10. 14:25 Sparta Praha - Slavia Praha 2:0 (0:0)
    So 16.10. 20:00 Zbrojovka Brno - Zlín 1:1 (0:1)
    So 16.10. 20:00 1.FC Slovácko - Č. Budějovice 0:0 (0:0)
    Ne 17.10. 17:00 Ml. Boleslav - Sigma Olomouc 1:2 (0:0)
    Ne 17.10. 17:00 Teplice - Blšany 0:0 (0:0)
    Ne 17.10. 17:00 Drnovice - Opava 1:1 (1:1)
    Ne 17.10. 17:00 Jablonec - 1.FK Příbram 3:1 (2:0)
    Po 18.10. 16:40 Baník Ostrava - Slovan Liberec 0:4 (0:1)

    10.kolo

    So 23.10. 14:25 Baník Ostrava - Sparta Praha 0:2 (0:1)
    So 23.10. 17:00 Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno 2:1 (1:1)
    So 23.10. 17:00 Zlín - Ml. Boleslav 2:2 (1:1)
    So 23.10. 20:00 Č. Budějovice - Teplice 0:1 (0:1)
    So 23.10. 20:00 Slavia Praha - Opava 1:0 (1:0)
    Ne 24.10. 17:00 1.FK Příbram - Drnovice 1:2 (1:0)
    Ne 24.10. 17:00 Blšany - 1.FC Slovácko 2:0 (1:0)
    Po 25.10. 16:40 Slovan Liberec - Jablonec 1:1 (1:0)

    11.kolo

    So 30.10. 14:25 Sparta Praha - Sigma Olomouc 2:0 (1:0)
    So 30.10. 17:00 Zbrojovka Brno - 1.FK Příbram 1:2 (0:1)
    So 30.10. 17:00 1.FC Slovácko - Zlín 3:1 (2:0)
    Ne 31.10. 17:00 Ml. Boleslav - Baník Ostrava 1:1 (0:0)
    Ne 31.10. 17:00 Opava - Č. Budějovice 2:2 (0:0)
    Ne 31.10. 17:00 Drnovice - Slovan Liberec 1:1 (1:0)
    Ne 31.10. 17:00 Jablonec - Blšany 3:0 (1:0)
    Po 01.11. 16:40 Teplice - Slavia Praha 1:0 (1:0)

    12.kolo

    So 06.11. 14:25 Č. Budějovice - Slavia Praha 1:2 (0:0)
    So 06.11. 17:00 Baník Ostrava - Zbrojovka Brno 1:1 (0:0)
    So 06.11. 17:00 Sigma Olomouc - Jablonec 0:1 (0:0)
    So 06.11. 17:00 Zlín - Drnovice 3:1 (2:0)
    So 06.11. 17:00 Slovan Liberec - 1.FC Slovácko 1:1 (1:1)
    Ne 07.11. 17:00 1.FK Příbram - Teplice 0:2 (0:1)
    Po 08.11. 16:40 Sparta Praha - Ml. Boleslav 0:1 (0:0)
    Po 08.11. 19:00 Blšany - Opava 1:0 (0:0)

    13.kolo

    So 13.11. 14:25 Zbrojovka Brno - Sparta Praha 0:1 (0:0)
    So 13.11. 17:00 Slavia Praha - 1.FK Příbram 5:1 (3:1)
    So 13.11. 17:00 1.FC Slovácko - Baník Ostrava 3:1 (2:0)
    Ne 14.11. 17:00 Č. Budějovice - Blšany 3:0 (1:0)
    Ne 14.11. 17:00 Teplice - Sigma Olomouc 1:0 (1:0)
    Ne 14.11. 17:00 Drnovice - Ml. Boleslav 2:0 (0:0)
    Ne 14.11. 17:00 Jablonec - Zlín 1:0 (0:0)
    Po 15.11. 16:40 Opava - Slovan Liberec 1:1 (1:1)

    14.kolo

    So 20.11. 14:25 Blšany - Slavia Praha 0:3 (0:1)
    So 20.11. 17:00 Sparta Praha - Jablonec 3:1 (3:1)
    So 20.11. 17:00 Baník Ostrava - Drnovice 2:2 (2:0)
    So 20.11. 17:00 Sigma Olomouc - Opava 0:1 (0:1)
    So 20.11. 17:00 Zlín - Č. Budějovice 2:2 (0:1)
    Ne 21.11. 17:00 Ml. Boleslav - Zbrojovka Brno 4:0 (2:0)
    Ne 21.11. 17:00 1.FK Příbram - 1.FC Slovácko 0:0 (0:0)
    Po 22.11. 16:40 Slovan Liberec - Teplice 4:0 (0:0)

    15.kolo

    So 27.11. 14:25 Teplice - Sparta Praha 0:0 (0:0)
    So 27.11. 17:00 Č. Budějovice - Slovan Liberec 1:2 (1:0)
    So 27.11. 17:00 Opava - Zlín 1:2 (1:1)
    So 27.11. 17:00 1.FC Slovácko - Ml. Boleslav 1:1 (0:0)
    Ne 28.11. 17:00 Blšany - 1.FK Příbram 3:2 (2:1)
    Ne 28.11. 17:00 Drnovice - Sigma Olomouc 0:0 (0:0)
    Ne 28.11. 17:00 Jablonec - Zbrojovka Brno 2:0 (1:0)
    Po 29.11. 16:40 Slavia Praha - Baník Ostrava 1:0 (1:0)

    16.kolo

    03.12. 18:00 Sparta Praha - Drnovice 2:0 (1:0)
    So 04.12. 14:25 Slovan Liberec - Slavia Praha 1:1 (1:0)
    So 04.12. 17:00 Sigma Olomouc - 1.FC Slovácko 1:0 (0:0)
    So 04.12. 17:00 Baník Ostrava - Jablonec 0:0 (0:0)
    Ne 05.12. 17:00 Zbrojovka Brno - Blšany 1:1 (1:1)
    Ne 05.12. 17:00 1.FK Příbram - Č. Budějovice 1:0 (0:0)
    Ne 05.12. 17:00 Ml. Boleslav - Opava 1:1 (1:0)
    Po 06.12. 16:40 Zlín - Teplice 2:0 (1:0)

    17.kolo

    So 26.02. 14:25 Slavia Praha - Sigma Olomouc 3:2 (2:1)
    So 26.02. 17:00 1.FC Slovácko - Zbrojovka Brno 1:2 (0:1)
    So 26.02. 17:00 Č. Budějovice - Baník Ostrava 0:1 (0:1)
    Ne 27.02. 17:00 Teplice - Ml. Boleslav 1:1 (0:0)
    Ne 27.02. 17:00 Blšany - Zlín 2:0 (0:0)
    Po 28.02. 16:40 Opava - Sparta Praha 0:1 (0:1)
    Út 15.03. 17:00 1.FK Příbram - Slovan Liberec 1:1 (0:0)
    Ne 27.03. 17:00 Drnovice - Jablonec 0:1 (0:0)

    18.kolo

    So 05.03. 14:25 Sparta Praha - Blšany 4:2 (2:2)
    Po 07.03. 16:40 Jablonec - 1.FC Slovácko 1:1 (0:0)
    Ne 27.03. 17:00 Zlín - 1.FK Příbram 0:0 (0:0)
    Út 29.03. 17:00 Ml. Boleslav - Č. Budějovice 1:0 (0:0)
    Út 29.03. 17:00 Baník Ostrava - Opava 0:0 (0:0)
    Út 05.04. 17:00 Sigma Olomouc - Slovan Liberec 2:2 (0:1)
    St 06.04. 17:00 Drnovice - Teplice 2:0 (1:0)
    Čt 05.05. 19:00 Zbrojovka Brno - Slavia Praha 0:1 (0:1)

    19.kolo

    So 12.03. 14:25 Č. Budějovice - Sparta Praha 1:2 (0:0)
    So 12.03. 17:00 Opava - Zbrojovka Brno 2:0 (0:0)
    So 12.03. 17:00 1.FK Příbram - Sigma Olomouc 0:0 (0:0)
    So 12.03. 17:00 Slovan Liberec - Zlín 1:1 (0:0)
    So 12.03. 17:00 1.FC Slovácko - Drnovice 2:1 (0:1)
    Ne 13.03. 17:00 Blšany - Baník Ostrava 0:2 (0:1)
    Ne 13.03. 17:00 Teplice - Jablonec 0:0 (0:0)
    Po 14.03. 16:40 Slavia Praha - Ml. Boleslav 2:2 (1:1)

    20.kolo

    So 19.03. 14:25 Sparta Praha - Slovan Liberec 2:1 (1:1)
    So 19.03. 17:00 Baník Ostrava - 1.FK Příbram 2:1 (1:0)
    Ne 20.03. 17:00 Sigma Olomouc - Zlín 1:0 (1:0)
    Ne 20.03. 17:00 Ml. Boleslav - Blšany 1:1 (1:0)
    Ne 20.03. 17:00 Zbrojovka Brno - Č. Budějovice 0:0 (0:0)
    Ne 20.03. 17:00 Drnovice - Slavia Praha 2:1 (0:0)
    Ne 20.03. 17:00 Jablonec - Opava 0:1 (0:1)
    Po 21.03. 16:40 1.FC Slovácko - Teplice 0:0 (0:0)

    21.kolo

    So 02.04. 14:25 1.FK Příbram - Sparta Praha 3:1 (1:1)
    So 02.04. 17:00 Slovan Liberec - Ml. Boleslav 1:3 (0:1)
    So 02.04. 17:00 Blšany - Sigma Olomouc 2:2 (1:2)
    So 02.04. 17:00 Opava - 1.FC Slovácko 2:2 (2:0)
    So 02.04. 20:00 Zlín - Baník Ostrava 1:1 (1:0)
    So 02.04. 20:00 Č. Budějovice - Drnovice 2:1 (1:0)
    Ne 03.04. 17:00 Teplice - Zbrojovka Brno 3:1 (1:0)
    Po 04.04. 16:40 Slavia Praha - Jablonec 1:1 (1:0)

    22.kolo

    So 09.04. 14:25 1.FC Slovácko - Slavia Praha 2:0 (0:0)
    So 09.04. 17:00 Baník Ostrava - Sigma Olomouc 4:0 (2:0)
    Ne 10.04. 17:00 Zbrojovka Brno - Slovan Liberec 1:2 (1:1)
    Ne 10.04. 17:00 Ml. Boleslav - 1.FK Příbram 0:0 (0:0)
    Ne 10.04. 17:00 Drnovice - Blšany 0:0 (0:0)
    Ne 10.04. 17:00 Jablonec - Č. Budějovice 1:2 (0:1)
    Ne 10.04. 17:00 Teplice - Opava 1:0 (1:0)
    Po 11.04. 16:40 Sparta Praha - Zlín 2:0 (1:0)

    23.kolo

    So 16.04. 14:25 Slavia Praha - Sparta Praha 1:1 (0:1)
    So 16.04. 17:00 Č. Budějovice - 1.FC Slovácko 0:2 (0:0)
    So 16.04. 17:00 Opava - Drnovice 0:0 (0:0)
    So 16.04. 20:00 Zlín - Zbrojovka Brno 3:3 (0:2)
    Ne 17.04. 17:00 Sigma Olomouc - Ml. Boleslav 2:0 (0:0)
    Ne 17.04. 17:00 Blšany - Teplice 2:2 (2:1)
    Ne 17.04. 17:00 1.FK Příbram - Jablonec 3:1 (1:0)
    Po 18.04. 16:40 Slovan Liberec - Baník Ostrava 1:0 (1:0)

    24.kolo

    So 23.04. 14:25 Sparta Praha - Baník Ostrava 2:1 (1:1)
    So 23.04. 17:00 Opava - Slavia Praha 1:2 (1:1)
    So 23.04. 20:00 1.FC Slovácko - Blšany 1:0 (1:0)
    Ne 24.04. 17:00 Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc 0:1 (0:0)
    Ne 24.04. 17:00 Ml. Boleslav - Zlín 1:1 (1:1)
    Ne 24.04. 17:00 Drnovice - 1.FK Příbram 0:1 (0:0)
    Ne 24.04. 17:00 Teplice - Č. Budějovice 5:2 (2:1)
    Po 25.04. 16:40 Jablonec - Slovan Liberec 1:2 (1:1)

    25.kolo

    So 30.04. 14:25 Sigma Olomouc - Sparta Praha 0:2 (0:1)
    So 30.04. 17:00 Č. Budějovice - Opava 2:0 (0:0)
    So 30.04. 17:00 Zlín - 1.FC Slovácko 1:0 (1:0)
    So 30.04. 17:00 Slovan Liberec - Drnovice 0:2 (0:0)
    Ne 01.05. 17:00 1.FK Příbram - Zbrojovka Brno 1:3 (1:2)
    Ne 01.05. 17:00 Baník Ostrava - Ml. Boleslav 2:0 (1:0)
    Ne 01.05. 17:00 Blšany - Jablonec 0:0 (0:0)
    Po 02.05. 16:40 Slavia Praha - Teplice 2:0 (1:0)

    26.kolo

    So 07.05. 14:25 Ml. Boleslav - Sparta Praha 2:1 (0:1)
    So 07.05. 17:00 1.FC Slovácko - Slovan Liberec 1:1 (0:0)
    So 07.05. 17:00 Opava - Blšany 1:2 (0:1)
    Ne 08.05. 17:00 Jablonec - Sigma Olomouc 0:1 (0:0)
    Ne 08.05. 17:00 Drnovice - Zlín 2:0 (0:0)
    Ne 08.05. 17:00 Teplice - 1.FK Příbram 1:0 (1:0)
    Po 09.05. 16:40 Zbrojovka Brno - Baník Ostrava 2:0 (2:0)
    Po 09.05. 19:00 Slavia Praha - Č. Budějovice 0:2 (0:0)

    27.kolo

    So 14.05. 14:00 Slovan Liberec - Opava 3:0 (2:0)
    So 14.05. 14:25 1.FK Příbram - Slavia Praha 0:1 (0:0)
    So 14.05. 17:00 Zlín - Jablonec 1:2 (0:0)
    Ne 15.05. 17:00 Sparta Praha - Zbrojovka Brno 2:0 (1:0)
    Ne 15.05. 17:00 Blšany - Č. Budějovice 1:0 (0:0)
    Ne 15.05. 17:00 Ml. Boleslav - Drnovice 0:0 (0:0)
    Po 16.05. 16:40 Sigma Olomouc - Teplice 3:3 (1:1)
    Po 16.05. 19:00 Baník Ostrava - 1.FC Slovácko 2:2 (2:1)

    28.kolo

    20.05. 18:00 Drnovice - Baník Ostrava 1:0 (1:0)
    So 21.05. 14:25 Slavia Praha - Blšany 0:0 (0:0)
    So 21.05. 17:00 Opava - Sigma Olomouc 1:2 (0:2)
    So 21.05. 17:00 Č. Budějovice - Zlín 0:0 (0:0)
    So 21.05. 17:00 Teplice - Slovan Liberec 0:1 (0:1)
    So 21.05. 20:00 1.FC Slovácko - 1.FK Příbram 1:1 (1:1)
    Ne 22.05. 17:00 Zbrojovka Brno - Ml. Boleslav 2:0 (1:0)
    Ne 22.05. 17:00 Jablonec - Sparta Praha 3:0 (1:0)

    29.kolo

    St 25.05. 16:40 1.FC Slovácko - Sparta Praha 2:0 (0:0)
    St 25.05. 16:40 Drnovice - Zbrojovka Brno 1:3 (0:1)
    St 25.05. 16:40 Jablonec - Ml. Boleslav 2:0 (1:0)
    St 25.05. 16:40 Teplice - Baník Ostrava 2:0 (2:0)
    St 25.05. 16:40 Č. Budějovice - Sigma Olomouc 1:2 (1:0)
    St 25.05. 16:40 Slavia Praha - Zlín 1:0 (0:0)
    St 25.05. 16:40 Blšany - Slovan Liberec 1:1 (0:0)
    St 25.05. 16:40 Opava - 1.FK Příbram 0:2 (0:2)

    30.kolo

    So 28.05. 14:25 1.FK Příbram - Blšany 2:1 (1:0)
    So 28.05. 14:25 Slovan Liberec - Č. Budějovice 3:2 (2:0)
    So 28.05. 14:25 Baník Ostrava - Slavia Praha 0:2 (0:1)
    So 28.05. 14:25 Zlín - Opava 3:0 (1:0)
    So 28.05. 14:25 Sparta Praha - Teplice 1:2 (1:2)
    So 28.05. 14:25 Ml. Boleslav - 1.FC Slovácko 0:0 (0:0)
    So 28.05. 14:25 Sigma Olomouc - Drnovice 4:1 (2:1)
    So 28.05. 14:25 Zbrojovka Brno - Jablonec 1:2 (1:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 20 4 6 53:28 64
    2. 30 15 8 7 39:25 53
    3. 30 14 11 5 36:27 53
    4. 30 14 10 6 45:26 52
    5. 30 15 6 9 39:34 51
    6. 30 12 9 9 33:27 45
    7. 30 10 14 6 30:22 44
    8. 30 9 10 11 33:36 37
    9. 30 9 8 13 30:34 35
    10. 30 9 8 13 30:41 35
    11. 30 7 12 11 29:35 33
    12. 30 9 6 15 30:42 33
    13. 30 7 11 12 25:38 32
    14. 30 6 13 11 26:35 31
    15. 30 6 7 17 28:39 25
    16. 30 5 9 16 25:42 24

    Nejčtenější ze sportu