Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 10136
  • Návštěvy: 33/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    16279
    Týden:
    33
    Dnes:
    10
    On-line:
    1

    1.kolo

    21.08. 20:30 Málaga - FC Sevilla 0:0 (0:0)
    So 22.08. 18:30 Esp. Barcelona - Getafe 1:0 (1:0)
    So 22.08. 18:30 La Coruňa - Real Sociedad 0:0 (0:0)
    So 22.08. 20:30 Atlético Madrid - Las Palmas 1:0 (1:0)
    So 22.08. 22:30 Vallecano - Valencia 0:0 (0:0)
    Ne 23.08. 18:30 Bilbao - FC Barcelona 0:1 (0:0)
    Ne 23.08. 20:30 Gijón - Real Madrid 0:0 (0:0)
    Ne 23.08. 22:00 Levante - Celta Vigo 1:2 (0:1)
    Ne 23.08. 22:30 Betis - Villarreal 1:1 (0:1)
    Po 24.08. 20:30 Granada - Eibar 1:3 (0:2)

    2.kolo

    28.08. 20:30 Villarreal - Esp. Barcelona 3:1 (0:1)
    So 29.08. 18:30 Real Sociedad - Gijón 0:0 (0:0)
    So 29.08. 20:30 FC Barcelona - Málaga 1:0 (0:0)
    So 29.08. 22:00 Celta Vigo - Vallecano 3:0 (1:0)
    So 29.08. 22:30 Real Madrid - Betis 5:0 (2:0)
    Ne 30.08. 18:30 Eibar - Bilbao 2:0 (1:0)
    Ne 30.08. 20:30 FC Sevilla - Atlético Madrid 0:3 (0:1)
    Ne 30.08. 20:30 Valencia - La Coruňa 1:1 (1:1)
    Ne 30.08. 22:30 Getafe - Granada 1:2 (0:2)
    Ne 30.08. 22:30 Las Palmas - Levante 0:0 (0:0)

    3.kolo

    11.09. 20:30 Levante - FC Sevilla 1:1 (0:1)
    So 12.09. 16:00 Esp. Barcelona - Real Madrid 0:6 (0:4)
    So 12.09. 18:15 Gijón - Valencia 0:1 (0:0)
    So 12.09. 20:30 Atlético Madrid - FC Barcelona 1:2 (0:0)
    So 12.09. 22:00 Betis - Real Sociedad 1:0 (1:0)
    Ne 13.09. 12:00 Granada - Villarreal 1:3 (0:0)
    Ne 13.09. 16:00 Bilbao - Getafe 3:1 (2:0)
    Ne 13.09. 18:15 Celta Vigo - Las Palmas 3:3 (2:1)
    Ne 13.09. 20:30 Málaga - Eibar 0:0 (0:0)
    Po 14.09. 20:30 Vallecano - La Coruňa 1:3 (1:2)

    4.kolo

    18.09. 20:30 Getafe - Málaga 1:0 (1:0)
    So 19.09. 16:00 Real Madrid - Granada 1:0 (0:0)
    So 19.09. 18:15 Valencia - Betis 0:0 (0:0)
    So 19.09. 20:30 Eibar - Atlético Madrid 0:2 (0:0)
    So 19.09. 22:00 Real Sociedad - Esp. Barcelona 2:3 (1:1)
    Ne 20.09. 12:00 FC Sevilla - Celta Vigo 1:2 (0:2)
    Ne 20.09. 16:00 La Coruňa - Gijón 2:3 (2:3)
    Ne 20.09. 18:15 Villarreal - Bilbao 3:1 (1:0)
    Ne 20.09. 20:30 Las Palmas - Vallecano 0:1 (0:1)
    Ne 20.09. 20:30 FC Barcelona - Levante 4:1 (0:0)

    5.kolo

    Út 22.09. 20:00 Atlético Madrid - Getafe 2:0 (1:0)
    Út 22.09. 20:00 Esp. Barcelona - Valencia 1:0 (1:0)
    Út 22.09. 22:00 Granada - Real Sociedad 0:3 (0:2)
    St 23.09. 20:00 Levante - Eibar 2:2 (0:1)
    St 23.09. 20:00 Vallecano - Gijón 2:1 (1:0)
    St 23.09. 20:00 Celta Vigo - FC Barcelona 4:1 (2:0)
    St 23.09. 21:00 Bilbao - Real Madrid 1:2 (0:1)
    St 23.09. 22:00 Las Palmas - FC Sevilla 2:0 (1:0)
    St 23.09. 22:00 Málaga - Villarreal 0:1 (0:0)
    Čt 24.09. 22:00 Betis - La Coruňa 1:2 (0:0)

    6.kolo

    25.09. 20:30 Valencia - Granada 1:0 (1:0)
    So 26.09. 16:00 FC Barcelona - Las Palmas 2:1 (1:0)
    So 26.09. 18:15 Real Madrid - Málaga 0:0 (0:0)
    So 26.09. 20:30 FC Sevilla - Vallecano 3:2 (2:0)
    So 26.09. 20:30 Villarreal - Atlético Madrid 1:0 (1:0)
    So 26.09. 22:05 Eibar - Celta Vigo 1:1 (1:0)
    Ne 27.09. 12:00 Gijón - Betis 1:2 (1:0)
    Ne 27.09. 16:00 La Coruňa - Esp. Barcelona 3:0 (2:0)
    Ne 27.09. 18:15 Getafe - Levante 3:0 (0:0)
    Ne 27.09. 20:30 Real Sociedad - Bilbao 0:0 (0:0)

    7.kolo

    02.10. 20:30 Celta Vigo - Getafe 0:0 (0:0)
    So 03.10. 16:00 FC Sevilla - FC Barcelona 2:1 (0:0)
    So 03.10. 18:15 Granada - La Coruňa 1:1 (0:1)
    So 03.10. 20:30 Esp. Barcelona - Gijón 1:2 (0:1)
    So 03.10. 22:00 Las Palmas - Eibar 0:2 (0:1)
    So 03.10. 22:00 Málaga - Real Sociedad 3:1 (2:1)
    Ne 04.10. 12:00 Vallecano - Betis 0:2 (0:1)
    Ne 04.10. 16:00 Bilbao - Valencia 3:1 (1:1)
    Ne 04.10. 18:15 Levante - Villarreal 1:0 (0:0)
    Ne 04.10. 20:30 Atlético Madrid - Real Madrid 1:1 (0:1)

    8.kolo

    So 17.10. 16:00 Real Madrid - Levante 3:0 (2:0)
    So 17.10. 18:15 Eibar - FC Sevilla 1:1 (1:0)
    So 17.10. 20:30 FC Barcelona - Vallecano 5:2 (2:1)
    So 17.10. 22:00 Valencia - Málaga 3:0 (2:0)
    So 17.10. 22:05 Betis - Esp. Barcelona 1:3 (0:1)
    Ne 18.10. 12:00 Villarreal - Celta Vigo 1:2 (0:1)
    Ne 18.10. 16:00 Real Sociedad - Atlético Madrid 0:2 (0:1)
    Ne 18.10. 18:15 Getafe - Las Palmas 4:0 (2:0)
    Ne 18.10. 20:30 La Coruňa - Bilbao 2:2 (0:1)
    Po 19.10. 20:30 Gijón - Granada 3:3 (1:2)

    9.kolo

    23.10. 20:30 Vallecano - Esp. Barcelona 3:0 (1:0)
    So 24.10. 16:00 Celta Vigo - Real Madrid 1:3 (0:2)
    So 24.10. 18:15 Granada - Betis 1:1 (1:1)
    So 24.10. 20:30 FC Sevilla - Getafe 5:0 (2:0)
    So 24.10. 22:05 Málaga - La Coruňa 2:0 (0:0)
    Ne 25.10. 12:00 Levante - Real Sociedad 0:4 (0:2)
    Ne 25.10. 16:00 Las Palmas - Villarreal 0:0 (0:0)
    Ne 25.10. 18:15 FC Barcelona - Eibar 3:1 (1:1)
    Ne 25.10. 20:30 Atlético Madrid - Valencia 2:1 (2:0)
    Po 26.10. 20:30 Bilbao - Gijón 3:0 (2:0)

    10.kolo

    30.10. 20:30 La Coruňa - Atlético Madrid 1:1 (0:1)
    So 31.10. 16:00 Real Madrid - Las Palmas 3:1 (3:1)
    So 31.10. 18:15 Valencia - Levante 3:0 (0:0)
    So 31.10. 18:15 Villarreal - FC Sevilla 2:1 (1:0)
    So 31.10. 20:30 Getafe - FC Barcelona 0:2 (0:1)
    So 31.10. 22:05 Real Sociedad - Celta Vigo 2:3 (2:1)
    Ne 01.11. 12:00 Eibar - Vallecano 1:0 (1:0)
    Ne 01.11. 16:00 Esp. Barcelona - Granada 1:1 (0:0)
    Ne 01.11. 18:15 Gijón - Málaga 1:0 (1:0)
    Ne 01.11. 20:30 Betis - Bilbao 1:3 (0:2)

    11.kolo

    06.11. 20:30 Las Palmas - Real Sociedad 2:0 (1:0)
    So 07.11. 16:00 Celta Vigo - Valencia 1:5 (1:2)
    So 07.11. 18:15 Levante - La Coruňa 1:1 (0:1)
    So 07.11. 20:30 Vallecano - Granada 2:1 (2:0)
    So 07.11. 20:30 Eibar - Getafe 3:1 (2:1)
    So 07.11. 22:05 Málaga - Betis 0:1 (0:0)
    Ne 08.11. 12:00 Bilbao - Esp. Barcelona 2:1 (1:0)
    Ne 08.11. 16:00 FC Barcelona - Villarreal 3:0 (0:0)
    Ne 08.11. 18:15 Atlético Madrid - Gijón 1:0 (0:0)
    Ne 08.11. 20:30 FC Sevilla - Real Madrid 3:2 (1:1)

    12.kolo

    So 21.11. 16:00 Real Sociedad - FC Sevilla 2:0 (0:0)
    So 21.11. 18:15 Real Madrid - FC Barcelona 0:4 (0:2)
    So 21.11. 20:30 Esp. Barcelona - Málaga 2:0 (2:0)
    So 21.11. 22:00 Valencia - Las Palmas 1:1 (1:0)
    So 21.11. 22:05 La Coruňa - Celta Vigo 2:0 (1:0)
    Ne 22.11. 12:00 Gijón - Levante 0:3 (0:3)
    Ne 22.11. 16:00 Villarreal - Eibar 1:1 (0:1)
    Ne 22.11. 18:15 Granada - Bilbao 2:0 (1:0)
    Ne 22.11. 20:30 Betis - Atlético Madrid 0:1 (0:1)
    Po 23.11. 20:30 Getafe - Vallecano 1:1 (0:0)

    13.kolo

    27.11. 20:30 Levante - Betis 0:1 (0:1)
    So 28.11. 16:00 FC Barcelona - Real Sociedad 4:0 (2:0)
    So 28.11. 18:15 Atlético Madrid - Esp. Barcelona 1:0 (1:0)
    So 28.11. 20:30 Málaga - Granada 2:2 (1:0)
    So 28.11. 22:00 Las Palmas - La Coruňa 0:2 (0:1)
    So 28.11. 22:05 Celta Vigo - Gijón 2:1 (1:0)
    Ne 29.11. 12:00 Getafe - Villarreal 2:0 (1:0)
    Ne 29.11. 16:00 Eibar - Real Madrid 0:2 (0:1)
    Ne 29.11. 18:15 Vallecano - Bilbao 0:3 (0:2)
    Ne 29.11. 20:30 FC Sevilla - Valencia 1:0 (0:0)

    14.kolo

    So 05.12. 16:00 Real Madrid - Getafe 4:1 (4:0)
    So 05.12. 18:15 Granada - Atlético Madrid 0:2 (0:1)
    So 05.12. 20:30 Valencia - FC Barcelona 1:1 (0:0)
    So 05.12. 22:00 La Coruňa - FC Sevilla 1:1 (1:0)
    So 05.12. 22:05 Betis - Celta Vigo 1:1 (0:1)
    Ne 06.12. 12:00 Real Sociedad - Eibar 2:1 (1:1)
    Ne 06.12. 16:00 Villarreal - Vallecano 2:1 (0:1)
    Ne 06.12. 18:15 Gijón - Las Palmas 3:1 (1:1)
    Ne 06.12. 20:30 Bilbao - Málaga 0:0 (0:0)
    Po 07.12. 20:30 Esp. Barcelona - Levante 1:1 (0:1)

    15.kolo

    11.12. 20:30 Getafe - Real Sociedad 1:1 (0:0)
    So 12.12. 16:00 FC Barcelona - La Coruňa 2:2 (1:0)
    So 12.12. 18:15 Celta Vigo - Esp. Barcelona 1:0 (1:0)
    So 12.12. 18:15 Levante - Granada 1:2 (0:0)
    So 12.12. 20:30 FC Sevilla - Gijón 2:0 (0:0)
    So 12.12. 22:05 Las Palmas - Betis 1:0 (0:0)
    Ne 13.12. 12:00 Vallecano - Málaga 1:2 (1:0)
    Ne 13.12. 16:00 Eibar - Valencia 1:1 (1:0)
    Ne 13.12. 18:15 Atlético Madrid - Bilbao 2:1 (1:1)
    Ne 13.12. 20:30 Villarreal - Real Madrid 1:0 (1:0)

    16.kolo

    So 19.12. 16:00 Valencia - Getafe 2:2 (2:2)
    So 19.12. 18:15 Esp. Barcelona - Las Palmas 1:0 (0:0)
    So 19.12. 20:30 Betis - FC Sevilla 0:0 (0:0)
    So 19.12. 22:05 La Coruňa - Eibar 2:0 (1:0)
    Ne 20.12. 16:00 Real Madrid - Vallecano 10:2 (4:2)
    Ne 20.12. 18:15 Granada - Celta Vigo 0:2 (0:2)
    Ne 20.12. 18:15 Real Sociedad - Villarreal 0:2 (0:1)
    Ne 20.12. 18:15 Bilbao - Levante 2:0 (0:0)
    Ne 20.12. 20:30 Málaga - Atlético Madrid 1:0 (0:0)
    St 17.02. 18:30 Gijón - FC Barcelona 1:3 (1:2)

    17.kolo

    St 30.12. 16:00 Levante - Málaga 0:1 (0:0)
    St 30.12. 16:00 Real Madrid - Real Sociedad 3:1 (1:0)
    St 30.12. 18:15 Vallecano - Atlético Madrid 0:2 (0:0)
    St 30.12. 18:15 FC Sevilla - Esp. Barcelona 2:0 (2:0)
    St 30.12. 18:30 Eibar - Gijón 2:0 (0:0)
    St 30.12. 20:30 FC Barcelona - Betis 4:0 (2:0)
    St 30.12. 20:30 Getafe - La Coruňa 0:0 (0:0)
    St 30.12. 20:30 Celta Vigo - Bilbao 0:1 (0:0)
    St 30.12. 21:00 Las Palmas - Granada 4:1 (1:0)
    Čt 31.12. 16:00 Villarreal - Valencia 1:0 (0:0)

    18.kolo

    So 02.01. 16:00 Esp. Barcelona - FC Barcelona 0:0 (0:0)
    So 02.01. 20:30 Atlético Madrid - Levante 1:0 (0:0)
    So 02.01. 22:05 Málaga - Celta Vigo 2:0 (2:0)
    Ne 03.01. 12:00 Vallecano - Real Sociedad 2:2 (1:1)
    Ne 03.01. 16:00 Betis - Eibar 0:4 (0:2)
    Ne 03.01. 16:00 Granada - FC Sevilla 2:1 (2:1)
    Ne 03.01. 18:15 Bilbao - Las Palmas 2:2 (1:0)
    Ne 03.01. 18:15 La Coruňa - Villarreal 1:2 (0:1)
    Ne 03.01. 20:30 Valencia - Real Madrid 2:2 (1:1)
    Po 04.01. 20:30 Gijón - Getafe 1:2 (1:0)

    19.kolo

    So 09.01. 16:00 FC Barcelona - Granada 4:0 (2:0)
    So 09.01. 18:15 FC Sevilla - Bilbao 2:0 (1:0)
    So 09.01. 18:15 Getafe - Betis 1:0 (0:0)
    So 09.01. 20:30 Real Madrid - La Coruňa 5:0 (2:0)
    So 09.01. 22:05 Levante - Vallecano 2:1 (0:0)
    Ne 10.01. 12:00 Villarreal - Gijón 2:0 (1:0)
    Ne 10.01. 16:00 Real Sociedad - Valencia 2:0 (0:0)
    Ne 10.01. 18:15 Las Palmas - Málaga 1:1 (0:0)
    Ne 10.01. 18:15 Eibar - Esp. Barcelona 2:1 (1:1)
    Ne 10.01. 20:30 Celta Vigo - Atlético Madrid 0:2 (0:0)

    20.kolo

    So 16.01. 16:00 FC Sevilla - Málaga 2:1 (2:0)
    So 16.01. 18:15 Celta Vigo - Levante 4:3 (2:0)
    So 16.01. 20:30 Villarreal - Betis 0:0 (0:0)
    So 16.01. 22:05 Real Sociedad - La Coruňa 1:1 (0:1)
    Ne 17.01. 12:00 Valencia - Vallecano 2:2 (0:1)
    Ne 17.01. 16:00 Real Madrid - Gijón 5:1 (5:0)
    Ne 17.01. 18:15 Las Palmas - Atlético Madrid 0:3 (0:1)
    Ne 17.01. 18:15 Getafe - Esp. Barcelona 3:1 (2:1)
    Ne 17.01. 20:30 FC Barcelona - Bilbao 6:0 (2:0)
    Po 18.01. 20:30 Eibar - Granada 5:1 (2:0)

    21.kolo

    22.01. 20:30 Gijón - Real Sociedad 5:1 (3:1)
    So 23.01. 16:00 Málaga - FC Barcelona 1:2 (1:1)
    So 23.01. 18:15 Esp. Barcelona - Villarreal 2:2 (2:1)
    So 23.01. 20:30 Granada - Getafe 3:2 (2:0)
    So 23.01. 22:05 Vallecano - Celta Vigo 3:0 (3:0)
    Ne 24.01. 12:00 Bilbao - Eibar 5:2 (3:1)
    Ne 24.01. 16:00 Atlético Madrid - FC Sevilla 0:0 (0:0)
    Ne 24.01. 18:15 La Coruňa - Valencia 1:1 (1:0)
    Ne 24.01. 20:30 Betis - Real Madrid 1:1 (1:0)
    Po 25.01. 20:30 Levante - Las Palmas 3:2 (1:0)

    22.kolo

    So 30.01. 16:00 FC Barcelona - Atlético Madrid 2:1 (2:1)
    So 30.01. 18:15 Getafe - Bilbao 0:1 (0:1)
    So 30.01. 18:15 Eibar - Málaga 1:2 (0:1)
    So 30.01. 20:30 Villarreal - Granada 1:0 (0:0)
    So 30.01. 22:05 Real Sociedad - Betis 2:1 (2:0)
    Ne 31.01. 12:00 FC Sevilla - Levante 3:1 (1:0)
    Ne 31.01. 16:00 Valencia - Gijón 0:1 (0:0)
    Ne 31.01. 18:15 Las Palmas - Celta Vigo 2:1 (1:1)
    Ne 31.01. 20:30 Real Madrid - Esp. Barcelona 6:0 (4:0)
    Po 01.02. 20:30 La Coruňa - Vallecano 2:2 (1:2)

    23.kolo

    05.02. 20:30 Málaga - Getafe 3:0 (3:0)
    So 06.02. 16:00 Atlético Madrid - Eibar 3:1 (0:0)
    So 06.02. 18:15 Vallecano - Las Palmas 2:0 (1:0)
    So 06.02. 20:30 Bilbao - Villarreal 0:0 (0:0)
    So 06.02. 22:05 Gijón - La Coruňa 1:1 (1:1)
    Ne 07.02. 12:00 Levante - FC Barcelona 0:2 (0:1)
    Ne 07.02. 16:00 Betis - Valencia 1:0 (0:0)
    Ne 07.02. 18:15 Celta Vigo - FC Sevilla 1:1 (0:1)
    Ne 07.02. 20:30 Granada - Real Madrid 1:2 (0:1)
    Po 08.02. 20:30 Esp. Barcelona - Real Sociedad 0:5 (0:2)

    24.kolo

    12.02. 20:30 Gijón - Vallecano 2:2 (2:1)
    So 13.02. 16:00 Real Madrid - Bilbao 4:2 (3:1)
    So 13.02. 18:15 Villarreal - Málaga 1:0 (1:0)
    So 13.02. 20:30 Valencia - Esp. Barcelona 2:1 (0:0)
    So 13.02. 22:05 La Coruňa - Betis 2:2 (1:2)
    Ne 14.02. 12:00 Real Sociedad - Granada 3:0 (2:0)
    Ne 14.02. 16:00 FC Sevilla - Las Palmas 2:0 (0:0)
    Ne 14.02. 18:15 Getafe - Atlético Madrid 0:1 (0:1)
    Ne 14.02. 18:15 Eibar - Levante 2:0 (1:0)
    Ne 14.02. 20:30 FC Barcelona - Celta Vigo 6:1 (1:1)

    25.kolo

    19.02. 20:30 Levante - Getafe 3:0 (2:0)
    So 20.02. 16:00 Las Palmas - FC Barcelona 1:2 (1:2)
    So 20.02. 18:15 Esp. Barcelona - La Coruňa 1:0 (0:0)
    So 20.02. 20:30 Betis - Gijón 1:1 (0:0)
    So 20.02. 22:05 Celta Vigo - Eibar 3:2 (2:0)
    Ne 21.02. 12:00 Vallecano - FC Sevilla 2:2 (1:2)
    Ne 21.02. 16:00 Málaga - Real Madrid 1:1 (0:1)
    Ne 21.02. 18:15 Bilbao - Real Sociedad 0:1 (0:1)
    Ne 21.02. 18:15 Granada - Valencia 1:2 (0:0)
    Ne 21.02. 20:30 Atlético Madrid - Villarreal 0:0 (0:0)

    26.kolo

    26.02. 20:30 Eibar - Las Palmas 0:1 (0:1)
    So 27.02. 16:00 Real Madrid - Atlético Madrid 0:1 (0:0)
    So 27.02. 18:15 Getafe - Celta Vigo 0:1 (0:0)
    So 27.02. 18:15 Gijón - Esp. Barcelona 2:4 (1:1)
    So 27.02. 20:30 Betis - Vallecano 2:2 (2:0)
    So 27.02. 22:05 Real Sociedad - Málaga 1:1 (0:0)
    Ne 28.02. 12:00 Villarreal - Levante 3:0 (2:0)
    Ne 28.02. 16:00 Valencia - Bilbao 0:3 (0:0)
    Ne 28.02. 18:15 La Coruňa - Granada 0:1 (0:1)
    Ne 28.02. 20:30 FC Barcelona - FC Sevilla 2:1 (1:1)

    27.kolo

    Út 01.03. 21:00 Atlético Madrid - Real Sociedad 3:0 (1:0)
    Út 01.03. 22:00 Las Palmas - Getafe 4:0 (2:0)
    St 02.03. 20:00 Celta Vigo - Villarreal 0:0 (0:0)
    St 02.03. 20:00 Málaga - Valencia 1:2 (1:1)
    St 02.03. 20:00 Bilbao - La Coruňa 4:1 (2:0)
    St 02.03. 20:00 FC Sevilla - Eibar 1:0 (1:0)
    St 02.03. 21:00 Levante - Real Madrid 1:3 (1:2)
    Čt 03.03. 20:00 Granada - Gijón 2:0 (0:0)
    Čt 03.03. 20:30 Esp. Barcelona - Betis 0:3 (0:2)
    Čt 03.03. 21:00 Vallecano - FC Barcelona 1:5 (0:2)

    28.kolo

    So 05.03. 16:00 Real Madrid - Celta Vigo 7:1 (1:0)
    So 05.03. 18:15 Villarreal - Las Palmas 0:1 (0:1)
    So 05.03. 20:30 Getafe - FC Sevilla 1:1 (0:0)
    So 05.03. 22:05 La Coruňa - Málaga 3:3 (0:1)
    Ne 06.03. 12:00 Betis - Granada 2:0 (0:0)
    Ne 06.03. 16:00 Eibar - FC Barcelona 0:4 (0:2)
    Ne 06.03. 18:15 Real Sociedad - Levante 1:1 (1:1)
    Ne 06.03. 18:15 Gijón - Bilbao 0:2 (0:1)
    Ne 06.03. 20:30 Valencia - Atlético Madrid 1:3 (1:1)
    Po 07.03. 20:30 Esp. Barcelona - Vallecano 2:1 (1:0)

    29.kolo

    11.03. 20:30 Málaga - Gijón 1:0 (1:0)
    So 12.03. 16:00 FC Barcelona - Getafe 6:0 (4:0)
    So 12.03. 18:15 Celta Vigo - Real Sociedad 1:0 (1:0)
    So 12.03. 20:30 Atlético Madrid - La Coruňa 3:0 (1:0)
    So 12.03. 22:05 Vallecano - Eibar 1:1 (1:1)
    Ne 13.03. 12:00 Levante - Valencia 1:0 (0:0)
    Ne 13.03. 16:00 FC Sevilla - Villarreal 4:2 (1:2)
    Ne 13.03. 18:15 Bilbao - Betis 3:1 (2:0)
    Ne 13.03. 20:30 Las Palmas - Real Madrid 1:2 (0:1)
    Po 14.03. 20:30 Granada - Esp. Barcelona 1:1 (1:0)

    30.kolo

    18.03. 20:30 Getafe - Eibar 1:1 (1:0)
    So 19.03. 16:00 Gijón - Atlético Madrid 2:1 (0:1)
    So 19.03. 18:15 Granada - Vallecano 2:2 (1:1)
    So 19.03. 18:15 Real Sociedad - Las Palmas 0:1 (0:1)
    So 19.03. 20:30 La Coruňa - Levante 2:1 (1:0)
    So 19.03. 22:05 Betis - Málaga 0:1 (0:0)
    Ne 20.03. 12:00 Esp. Barcelona - Bilbao 2:1 (0:1)
    Ne 20.03. 16:00 Villarreal - FC Barcelona 2:2 (0:2)
    Ne 20.03. 18:15 Valencia - Celta Vigo 0:2 (0:0)
    Ne 20.03. 20:30 Real Madrid - FC Sevilla 4:0 (1:0)

    31.kolo

    01.04. 20:30 Vallecano - Getafe 2:0 (1:0)
    So 02.04. 16:00 Atlético Madrid - Betis 5:1 (2:0)
    So 02.04. 18:15 Las Palmas - Valencia 2:1 (0:1)
    So 02.04. 20:30 FC Barcelona - Real Madrid 1:2 (0:0)
    So 02.04. 22:05 Celta Vigo - La Coruňa 1:1 (1:1)
    Ne 03.04. 12:00 Bilbao - Granada 1:1 (1:0)
    Ne 03.04. 16:00 Málaga - Esp. Barcelona 1:1 (1:1)
    Ne 03.04. 18:15 Eibar - Villarreal 1:2 (1:1)
    Ne 03.04. 20:30 FC Sevilla - Real Sociedad 1:2 (0:2)
    Po 04.04. 20:30 Levante - Gijón 0:0 (0:0)

    32.kolo

    08.04. 20:30 Granada - Málaga 0:0 (0:0)
    So 09.04. 16:00 Real Madrid - Eibar 4:0 (4:0)
    So 09.04. 18:15 Esp. Barcelona - Atlético Madrid 1:3 (1:1)
    So 09.04. 20:30 Real Sociedad - FC Barcelona 1:0 (1:0)
    So 09.04. 22:05 Betis - Levante 1:0 (0:0)
    Ne 10.04. 12:00 Gijón - Celta Vigo 0:1 (0:0)
    Ne 10.04. 16:00 Valencia - FC Sevilla 2:1 (1:0)
    Ne 10.04. 18:15 Villarreal - Getafe 2:0 (1:0)
    Ne 10.04. 20:30 Bilbao - Vallecano 1:0 (0:0)
    Po 11.04. 20:30 La Coruňa - Las Palmas 1:3 (0:0)

    33.kolo

    15.04. 20:30 Levante - Esp. Barcelona 2:1 (1:1)
    So 16.04. 16:00 Getafe - Real Madrid 1:5 (0:2)
    So 16.04. 18:15 Las Palmas - Gijón 1:1 (1:0)
    So 16.04. 20:30 Eibar - Real Sociedad 2:1 (1:1)
    So 16.04. 22:05 Celta Vigo - Betis 1:1 (0:1)
    Ne 17.04. 12:00 Málaga - Bilbao 0:1 (0:0)
    Ne 17.04. 16:00 FC Sevilla - La Coruňa 1:1 (1:0)
    Ne 17.04. 18:15 Atlético Madrid - Granada 3:0 (1:0)
    Ne 17.04. 18:15 Vallecano - Villarreal 2:1 (1:1)
    Ne 17.04. 20:30 FC Barcelona - Valencia 1:2 (0:2)

    34.kolo

    Út 19.04. 20:00 Esp. Barcelona - Celta Vigo 1:1 (1:1)
    Út 19.04. 21:00 Betis - Las Palmas 1:0 (0:0)
    St 20.04. 20:00 La Coruňa - FC Barcelona 0:8 (0:2)
    St 20.04. 20:45 Málaga - Vallecano 1:1 (0:0)
    St 20.04. 20:45 Gijón - FC Sevilla 2:1 (1:1)
    St 20.04. 20:45 Bilbao - Atlético Madrid 0:1 (0:1)
    St 20.04. 20:45 Valencia - Eibar 4:0 (3:0)
    St 20.04. 22:00 Real Madrid - Villarreal 3:0 (1:0)
    Čt 21.04. 20:30 Real Sociedad - Getafe 1:2 (1:1)
    Čt 21.04. 21:00 Granada - Levante 5:1 (3:0)

    35.kolo

    22.04. 21:00 Las Palmas - Esp. Barcelona 4:0 (1:0)
    So 23.04. 16:00 Vallecano - Real Madrid 2:3 (2:1)
    So 23.04. 18:15 Atlético Madrid - Málaga 1:0 (0:0)
    So 23.04. 20:30 FC Barcelona - Gijón 6:0 (1:0)
    So 23.04. 22:05 Eibar - La Coruňa 1:1 (1:0)
    Ne 24.04. 12:00 Levante - Bilbao 2:2 (1:0)
    Ne 24.04. 16:00 FC Sevilla - Betis 2:0 (0:0)
    Ne 24.04. 18:15 Getafe - Valencia 2:2 (0:0)
    Ne 24.04. 20:30 Villarreal - Real Sociedad 0:0 (0:0)
    Po 25.04. 20:30 Celta Vigo - Granada 2:1 (1:0)

    36.kolo

    29.04. 20:30 Gijón - Eibar 2:0 (1:0)
    So 30.04. 16:00 Real Sociedad - Real Madrid 0:1 (0:0)
    So 30.04. 18:15 Atlético Madrid - Vallecano 1:0 (0:0)
    So 30.04. 20:30 Betis - FC Barcelona 0:2 (0:0)
    So 30.04. 22:05 Granada - Las Palmas 3:2 (2:2)
    Ne 01.05. 12:00 Bilbao - Celta Vigo 2:1 (1:1)
    Ne 01.05. 16:00 Esp. Barcelona - FC Sevilla 1:0 (0:0)
    Ne 01.05. 18:15 La Coruňa - Getafe 0:2 (0:1)
    Ne 01.05. 20:30 Valencia - Villarreal 0:2 (0:2)
    Po 02.05. 20:30 Málaga - Levante 3:1 (1:1)

    37.kolo

    Ne 08.05. 17:00 FC Barcelona - Esp. Barcelona 5:0 (1:0)
    Ne 08.05. 17:00 Real Sociedad - Vallecano 2:1 (1:0)
    Ne 08.05. 17:00 FC Sevilla - Granada 1:4 (0:1)
    Ne 08.05. 17:00 Getafe - Gijón 0:1 (0:0)
    Ne 08.05. 17:00 Las Palmas - Bilbao 0:0 (0:0)
    Ne 08.05. 17:00 Levante - Atlético Madrid 2:1 (1:1)
    Ne 08.05. 17:00 Villarreal - La Coruňa 0:2 (0:1)
    Ne 08.05. 17:00 Eibar - Betis 1:1 (0:1)
    Ne 08.05. 17:00 Celta Vigo - Málaga 1:0 (1:0)
    Ne 08.05. 17:00 Real Madrid - Valencia 3:2 (2:0)

    38.kolo

    13.05. 20:30 Valencia - Real Sociedad 0:1 (0:0)
    So 14.05. 17:00 La Coruňa - Real Madrid 0:2 (0:2)
    So 14.05. 17:00 Granada - FC Barcelona 0:3 (0:2)
    So 14.05. 19:30 Atlético Madrid - Celta Vigo 2:0 (0:0)
    So 14.05. 19:30 Bilbao - FC Sevilla 3:1 (2:0)
    Ne 15.05. 12:00 Málaga - Las Palmas 4:1 (2:1)
    Ne 15.05. 19:00 Esp. Barcelona - Eibar 4:2 (2:0)
    Ne 15.05. 19:30 Betis - Getafe 2:1 (0:0)
    Ne 15.05. 19:30 Vallecano - Levante 3:1 (2:0)
    Ne 15.05. 19:30 Gijón - Villarreal 2:0 (1:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 38 29 4 5 112:29 91
    2. 38 28 6 4 110:34 90
    3. 38 28 4 6 63:18 88
    4. 38 18 10 10 44:35 64
    5. 38 18 8 12 58:45 62
    6. 38 17 9 12 51:59 60
    7. 38 14 10 14 51:50 52
    8. 38 12 12 14 38:35 48
    9. 38 13 9 16 45:48 48
    10. 38 11 12 15 34:52 45
    11. 38 11 11 16 46:48 44
    12. 38 12 8 18 45:53 44
    13. 38 11 10 17 49:61 43
    14. 38 12 7 19 40:74 43
    15. 38 8 18 12 45:61 42
    16. 38 11 8 19 40:61 41
    17. 38 10 9 19 46:69 39
    18. 38 9 11 18 52:73 38
    19. 38 9 8 21 36:67 35
    20. 38 8 8 22 37:70 32

    Nejčtenější ze sportu