Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 1022
  • Návštěvy: 22/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    872
    Týden:
    22
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    8.kolo

    1.kolo

    So 05.09. 10:30 Štěrboholy - Union Vršovice B 1:3 (1:1)
    So 05.09. 14:00 JM Chodov - ČAFC Praha B 1:8 (1:5)
    So 05.09. 17:00 Union Žižkov - FA Praha B 0:16 (0:9)
    So 05.09. 17:00 Dukla JM B - Spoje Praha 9:1 (7:0)
    Ne 06.09. 09:00 Čechie Uhřiněves - Hrdlořezy B 3:2 (1:0)
    Ne 06.09. 17:00 Barrandov - D. Měcholupy 10:2 (3:1)

    2.kolo

    So 12.09. 15:00 Hrdlořezy B - Barrandov 2:5 (1:3)
    Ne 13.09. 12:30 ČAFC Praha B - Spoje Praha 11:11 (5:7)
    Ne 13.09. 15:00 FA Praha B - Čechie Uhřiněves 9:2 (6:1)
    Ne 13.09. 15:15 Union Vršovice B - Union Žižkov 14:1 (6:0)
    Ne 13.09. 17:00 D. Měcholupy - Dukla JM B 0:28 (0:14)
    Ne 13.09. 17:00 JM Chodov - Štěrboholy 2:14 (0:5)

    3.kolo

    So 19.09. 10:30 Štěrboholy - ČAFC Praha B 14:5 (4:3)
    So 19.09. 14:30 Dukla JM B - Hrdlořezy B 10:2 (5:1)
    So 19.09. 17:00 Spoje Praha - D. Měcholupy 2:3 (2:1)
    Ne 20.09. 13:30 Union Žižkov - JM Chodov 2:11 (2:5)
    Ne 20.09. 15:00 Čechie Uhřiněves - Union Vršovice B 2:22 (1:13)
    Čt 24.09. 17:00 Barrandov - FA Praha B 4:3 (1:3)

    4.kolo

    So 26.09. 13:00 FA Praha B - Dukla JM B 3:5 (0:2)
    Ne 27.09. 16:30 JM Chodov - Čechie Uhřiněves 2:4 (0:1)
    Po 28.09. 14:45 Union Vršovice B - Barrandov 13:1 (3:0)
    Po 28.09. 15:00 ČAFC Praha B - D. Měcholupy 12:2 (6:1)
    Po 28.09. 16:30 Hrdlořezy B - Spoje Praha 2:7 (0:4)
    02.10. 17:00 Štěrboholy - Union Žižkov 20:2 (8:0)

    5.kolo

    Po 14.09. 17:00 Čechie Uhřiněves - Štěrboholy 1:5 (1:3)
    02.10. 17:00 Spoje Praha - FA Praha B 5:8 (1:5)
    So 03.10. 14:00 D. Měcholupy - Hrdlořezy B 2:7 (0:4)
    Ne 04.10. 09:00 ČAFC Praha B - Union Žižkov 10:10 (7:3)
    Ne 04.10. 09:00 Dukla JM B - Union Vršovice B 1:12 (1:6)
    Ne 04.10. 16:15 Barrandov - JM Chodov 3:0 (2:0)

    6.kolo

    09.10. 17:00 Union Žižkov - Čechie Uhřiněves 0k:3
    09.10. 17:30 Štěrboholy - Barrandov 15:0 (8:0)
    So 10.10. 17:00 ČAFC Praha B - Hrdlořezy B 3:12 (0:7)
    Ne 11.10. 11:00 FA Praha B - D. Měcholupy 0:1 (0:1)
    Ne 11.10. 14:15 Union Vršovice B - Spoje Praha 8:0 (4:0)
    Ne 11.10. 16:00 JM Chodov - Dukla JM B 1:6 (0:4)

    7.kolo

    9.kolo

    Út 15.09. 17:00 Spoje Praha - Union Žižkov 5:3 (2:0)
    Ne 14.03. 09:00 Dukla JM B - Čechie Uhřiněves výsledek
    Ne 14.03. 12:00 Hrdlořezy B - JM Chodov výsledek
    Ne 14.03. 12:00 FA Praha B - Union Vršovice B výsledek
    Ne 14.03. 14:00 D. Měcholupy - Štěrboholy výsledek
    Ne 14.03. 16:15 Barrandov - ČAFC Praha B výsledek

    10.kolo

    11.kolo

    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 6 6 0 0 72:6 18
    2. 6 5 0 1 69:13 15
    3. 6 5 0 1 59:19 15
    4. 6 4 0 2 23:35 12
    5. 6 3 0 3 39:17 9
    6. 6 3 0 3 15:40 9
    7. 6 2 2 2 49:50 8
    8. 7 2 1 4 31:44 7
    9. 6 2 0 4 27:30 6
    10. 6 2 0 4 10:59 6
    11. 6 1 0 5 17:37 3
    12. 7 0 1 6 18:79 1

    Nejčtenější ze sportu