Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 10226
  • Návštěvy: 46/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    26873
    Týden:
    46
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 22.08. 10:30 Troja - D. Počernice B 8:1 (0:0)
    So 22.08. 11:00 Chuchle - Podolí B 4:1 (2:0)
    So 22.08. 14:00 Vltavín B - Zličín B 1:3 (0:2)
    So 22.08. 17:00 Nebušice - Aritma Praha B 3:2 (3:1)
    So 22.08. 17:00 Řeporyje - Miškovice 1:3 (0:1)
    So 22.08. 17:00 AFK Malešice - Zbraslav B 4:7 (3:3)
    Ne 23.08. 17:00 Bohnice - Gordic Kačerov 2:0 (1:0)

    2.kolo

    So 29.08. 10:30 Gordic Kačerov - Vltavín B 6:0 (3:0)
    So 29.08. 10:30 Troja - Nebušice 2:2 (1:1)
    So 29.08. 10:45 Miškovice - Chuchle 2:4 (1:3)
    So 29.08. 12:45 Aritma Praha B - Řeporyje 4:2 (1:2)
    So 29.08. 17:00 D. Počernice B - Zbraslav B 1:1 (1:0)
    Ne 30.08. 17:00 Zličín B - AFK Malešice 4:1 (2:1)
    Ne 30.08. 17:00 Podolí B - Bohnice 1:3 (1:1)

    3.kolo

    So 05.09. 11:00 Chuchle - Aritma Praha B 0:4 (0:1)
    So 05.09. 14:00 Vltavín B - Podolí B 4:1 (1:0)
    So 05.09. 17:00 Nebušice - D. Počernice B 0:1 (0:0)
    So 05.09. 17:00 Řeporyje - Troja 1:5 (0:2)
    So 05.09. 17:00 AFK Malešice - Gordic Kačerov 2:1 (2:0)
    Ne 06.09. 17:00 Bohnice - Miškovice 5:2 (2:0)
    Ne 06.09. 17:00 Zbraslav B - Zličín B 4:1 (3:0)

    4.kolo

    So 12.09. 10:30 Gordic Kačerov - Zbraslav B 1:3 (1:1)
    So 12.09. 10:30 Troja - Chuchle 2:2 (1:1)
    So 12.09. 10:45 Miškovice - Vltavín B 6:4 (4:1)
    So 12.09. 12:45 Aritma Praha B - Bohnice 3:1 (1:1)
    So 12.09. 17:00 D. Počernice B - Zličín B 1:3 (0:1)
    So 12.09. 17:00 Nebušice - Řeporyje 0:1 (0:1)
    Ne 13.09. 17:00 Podolí B - AFK Malešice 2:3 (1:2)

    5.kolo

    So 19.09. 10:30 Řeporyje - D. Počernice B 2:0 (1:0)
    So 19.09. 11:00 Chuchle - Nebušice 5:1 (2:0)
    So 19.09. 14:00 Vltavín B - Aritma Praha B 2:1 (0:1)
    So 19.09. 16:30 AFK Malešice - Miškovice 1:3 (1:1)
    Ne 20.09. 16:30 Bohnice - Troja 2:1 (0:1)
    Ne 20.09. 16:30 Zbraslav B - Podolí B 0:3 (0:2)
    Ne 20.09. 16:30 Zličín B - Gordic Kačerov 1:2 (1:0)

    6.kolo

    So 26.09. 10:30 D. Počernice B - Gordic Kačerov 3:5 (2:4)
    So 26.09. 10:30 Troja - Vltavín B 7:0 (2:0)
    So 26.09. 10:45 Miškovice - Zbraslav B 2:0 (0:0)
    So 26.09. 12:45 Aritma Praha B - AFK Malešice 5:2 (2:0)
    So 26.09. 16:30 Nebušice - Bohnice 1:6 (1:1)
    So 26.09. 16:30 Řeporyje - Chuchle 1:4 (1:1)
    Po 28.09. 16:30 Podolí B - Zličín B 2:0 (1:0)

    7.kolo

    So 03.10. 10:30 Gordic Kačerov - Podolí B 1:3 (0:1)
    So 03.10. 11:00 Chuchle - D. Počernice B 5:1 (1:0)
    So 03.10. 14:00 Vltavín B - Nebušice 2:1 (1:0)
    So 03.10. 16:00 AFK Malešice - Troja 1:2 (0:0)
    So 03.10. 16:00 Zbraslav B - Aritma Praha B 2:1 (1:1)
    Ne 04.10. 16:00 Bohnice - Řeporyje 4:1 (3:1)
    Ne 04.10. 16:00 Zličín B - Miškovice 3:1 (2:0)

    8.kolo

    So 10.10. 10:30 D. Počernice B - Podolí B 0:3 (0:0)
    So 10.10. 10:30 Troja - Zbraslav B 2:3 (1:2)
    So 10.10. 10:45 Miškovice - Gordic Kačerov 6:2 (4:0)
    So 10.10. 11:00 Chuchle - Bohnice 0:5 (0:1)
    So 10.10. 12:45 Aritma Praha B - Zličín B 9:3 (6:1)
    So 10.10. 16:00 Nebušice - AFK Malešice 3:0 (2:0)
    So 10.10. 16:00 Řeporyje - Vltavín B 10:0 (7:0)

    9.kolo

    So 17.10. 10:30 Gordic Kačerov - Aritma Praha B 0:0 (0:0)
    So 17.10. 14:00 Vltavín B - Chuchle 5:0 (1:0)
    So 17.10. 15:30 AFK Malešice - Řeporyje 7:0 (2:0)
    Ne 18.10. 15:30 Bohnice - D. Počernice B 3:1 (1:1)
    Ne 18.10. 15:30 Zbraslav B - Nebušice 6:1 (3:1)
    Ne 18.10. 15:30 Zličín B - Troja 0:3 (0:0)
    Ne 18.10. 15:30 Podolí B - Miškovice 1:3 (0:1)

    10.kolo

    So 24.10. 10:30 Troja - Gordic Kačerov 4:1 (3:0)
    So 24.10. 11:00 Chuchle - AFK Malešice 4:0 (0:0)
    So 24.10. 12:45 Aritma Praha B - Podolí B 3:0 (2:0)
    So 24.10. 14:30 Nebušice - Zličín B 4:0 (3:0)
    So 24.10. 14:30 Řeporyje - Zbraslav B 0:3 (0:1)
    Ne 25.10. 14:30 D. Počernice B - Miškovice 3:2 (2:2)
    Ne 25.10. 14:30 Bohnice - Vltavín B 6:0 (3:0)

    11.kolo

    So 31.10. 10:30 Gordic Kačerov - Nebušice 1:2 (1:1)
    So 31.10. 10:45 Miškovice - Aritma Praha B 2:1 (1:0)
    So 31.10. 14:00 Vltavín B - D. Počernice B 1:3 (1:1)
    So 31.10. 14:00 AFK Malešice - Bohnice 0:0 (0:0)
    Ne 01.11. 14:00 Zbraslav B - Chuchle 4:0 (1:0)
    Ne 01.11. 14:00 Zličín B - Řeporyje 1:3 (0:1)
    Ne 01.11. 14:00 Podolí B - Troja 0:3 (0:3)

    12.kolo

    So 07.11. 10:30 D. Počernice B - Aritma Praha B 2:3 (1:1)
    So 07.11. 10:30 Troja - Miškovice 2:1 (2:1)
    So 07.11. 14:00 Nebušice - Podolí B 2:1 (0:1)
    So 07.11. 14:00 Řeporyje - Gordic Kačerov 1:0 (1:0)
    So 07.11. 14:00 Vltavín B - AFK Malešice 12:3 (7:1)
    So 07.11. 16:15 Chuchle - Zličín B 3:6 (1:4)
    Ne 08.11. 14:00 Bohnice - Zbraslav B 4:0 (2:0)

    13.kolo

    So 14.11. 10:30 Gordic Kačerov - Chuchle 3:1 (1:0)
    So 14.11. 10:45 Miškovice - Nebušice 0:0 (0:0)
    So 14.11. 12:45 Aritma Praha B - Troja 1:0 (0:0)
    So 14.11. 13:30 AFK Malešice - D. Počernice B 4:3 (2:1)
    So 14.11. 13:30 Zbraslav B - Vltavín B 5:3 (2:1)
    So 14.11. 15:00 Zličín B - Bohnice 5:0 (3:0)
    Ne 15.11. 13:30 Podolí B - Řeporyje 1:2 (0:1)

    14.kolo

    So 19.03. 15:00 Gordic Kačerov - Bohnice 2:2 (0:1)
    25.03. 10:00 Podolí B - Chuchle 5:0 (3:0)
    25.03. 10:00 Zbraslav B - AFK Malešice 1:4 (1:3)
    25.03. 12:45 Aritma Praha B - Nebušice 4:2 (3:1)
    So 26.03. 10:45 Miškovice - Řeporyje 3:3 (1:0)
    So 26.03. 15:00 D. Počernice B - Troja 1:2 (0:1)
    Po 28.03. 15:00 Zličín B - Vltavín B 4:3 (1:0)

    15.kolo

    So 02.04. 14:00 Vltavín B - Gordic Kačerov 0:2 (0:1)
    So 02.04. 16:30 AFK Malešice - Zličín B 3:2 (3:0)
    So 02.04. 16:30 Chuchle - Miškovice 1:6 (1:3)
    So 02.04. 16:30 Řeporyje - Aritma Praha B 2:0 (2:0)
    So 02.04. 16:30 Nebušice - Troja 1:4 (1:2)
    Ne 03.04. 16:30 Bohnice - Podolí B 2:1 (1:0)
    Ne 03.04. 16:30 Zbraslav B - D. Počernice B 2:1 (1:0)

    16.kolo

    So 09.04. 10:30 Troja - Řeporyje 3:2 (2:0)
    So 09.04. 10:30 Gordic Kačerov - AFK Malešice 0:2 (1:0)
    So 09.04. 10:45 Miškovice - Bohnice 2:6 (2:3)
    So 09.04. 12:45 Aritma Praha B - Chuchle 6:2 (3:1)
    So 09.04. 16:30 D. Počernice B - Nebušice 3:1 (2:1)
    Ne 10.04. 15:30 Zličín B - Zbraslav B 3:2 (2:1)
    Ne 10.04. 16:30 Podolí B - Vltavín B 3:4 (1:2)

    17.kolo

    So 16.04. 14:00 Vltavín B - Miškovice 1:2 (1:0)
    So 16.04. 15:00 Chuchle - Troja 0:7 (0:3)
    So 16.04. 17:00 AFK Malešice - Podolí B 2:3 (1:1)
    So 16.04. 17:00 Řeporyje - Nebušice 0:1 (0:0)
    Ne 17.04. 15:30 Zličín B - D. Počernice B 6:0 (1:0)
    Ne 17.04. 17:00 Zbraslav B - Gordic Kačerov 1:4 (1:3)
    Ne 17.04. 17:00 Bohnice - Aritma Praha B 0:1 (0:1)

    18.kolo

    So 23.04. 10:30 Troja - Bohnice 1:2 (1:1)
    So 23.04. 10:30 Gordic Kačerov - Zličín B 0:0 (0:0)
    So 23.04. 10:45 Miškovice - AFK Malešice 3:2 (2:2)
    So 23.04. 12:45 Aritma Praha B - Vltavín B 2:2 (1:0)
    So 23.04. 17:00 D. Počernice B - Řeporyje 3:0 (1:0)
    So 23.04. 17:00 Nebušice - Chuchle 4:0 (2:0)
    Ne 24.04. 17:00 Podolí B - Zbraslav B 2:0 (0:0)

    19.kolo

    So 30.04. 10:00 Chuchle - Řeporyje 3:2 (1:1)
    So 30.04. 10:30 Gordic Kačerov - D. Počernice B 1:1 (1:0)
    So 30.04. 14:00 Vltavín B - Troja 0:6 (0:5)
    So 30.04. 17:00 AFK Malešice - Aritma Praha B 1:0 (1:0)
    Ne 01.05. 16:00 Zličín B - Podolí B 3:0 (2:0)
    Ne 01.05. 17:00 Zbraslav B - Miškovice 3:2 (2:0)
    Ne 01.05. 17:00 Bohnice - Nebušice 8:0 (3:0)

    20.kolo

    So 07.05. 10:30 D. Počernice B - Chuchle 3:4 (1:0)
    So 07.05. 10:30 Troja - AFK Malešice 4:1 (2:0)
    So 07.05. 10:45 Miškovice - Zličín B 5:1 (1:0)
    So 07.05. 12:45 Aritma Praha B - Zbraslav B 2:1 (1:1)
    So 07.05. 17:00 Řeporyje - Bohnice 1:3 (1:0)
    So 07.05. 17:00 Nebušice - Vltavín B 2:1 (0:0)
    Ne 08.05. 17:00 Podolí B - Gordic Kačerov 3:2 (3:0)

    21.kolo

    So 14.05. 10:30 Gordic Kačerov - Miškovice 2:2 (0:1)
    So 14.05. 14:00 Vltavín B - Řeporyje 1:1 (1:0)
    So 14.05. 17:00 AFK Malešice - Nebušice 1:3 (1:0)
    Ne 15.05. 17:00 Podolí B - D. Počernice B 1:1 (1:1)
    Ne 15.05. 17:00 Zličín B - Aritma Praha B 4:2 (1:1)
    Ne 15.05. 17:00 Zbraslav B - Troja 1:4 (0:3)
    Ne 15.05. 17:00 Bohnice - Chuchle 8:1 (4:0)

    22.kolo

    So 21.05. 10:30 D. Počernice B - Bohnice 1:2 (1:1)
    So 21.05. 10:30 Troja - Zličín B 4:1 (2:0)
    So 21.05. 10:45 Miškovice - Podolí B 5:4 (3:3)
    So 21.05. 11:00 Chuchle - Vltavín B 0:3 (0:0)
    So 21.05. 12:45 Aritma Praha B - Gordic Kačerov 1:4 (1:3)
    So 21.05. 17:00 Řeporyje - AFK Malešice 2:3 (1:1)
    So 21.05. 17:00 Nebušice - Zbraslav B 1:1 (1:1)

    23.kolo

    So 28.05. 10:30 Gordic Kačerov - Troja 5:3 (2:0)
    So 28.05. 10:45 Miškovice - D. Počernice B 3:2 (3:1)
    So 28.05. 14:00 Vltavín B - Bohnice 1:4 (1:1)
    So 28.05. 17:00 Zbraslav B - Řeporyje 2:1 (0:0)
    So 28.05. 17:00 AFK Malešice - Chuchle 6:0 (1:0)
    Ne 29.05. 17:00 Podolí B - Aritma Praha B 4:2 (3:1)
    Ne 29.05. 17:00 Zličín B - Nebušice 5:3 (2:3)

    24.kolo

    So 04.06. 10:30 D. Počernice B - Vltavín B 4:6 (2:4)
    So 04.06. 10:30 Troja - Podolí B 9:2 (4:1)
    So 04.06. 11:00 Chuchle - Zbraslav B 5:2 (1:2)
    So 04.06. 12:45 Aritma Praha B - Miškovice 1:2 (0:0)
    So 04.06. 17:00 Řeporyje - Zličín B 2:1 (1:0)
    So 04.06. 17:00 Nebušice - Gordic Kačerov 2:3 (0:2)
    Ne 05.06. 17:00 Bohnice - AFK Malešice 4:0 (2:0)

    25.kolo

    So 11.06. 10:30 Gordic Kačerov - Řeporyje 1:2 (0:0)
    So 11.06. 10:45 Miškovice - Troja 2:6 (1:3)
    So 11.06. 12:45 Aritma Praha B - D. Počernice B 8:0 (2:0)
    So 11.06. 17:00 AFK Malešice - Vltavín B 1:8 (0:3)
    Ne 12.06. 17:00 Podolí B - Nebušice 1:2 (0:0)
    Ne 12.06. 17:00 Zličín B - Chuchle 1:3 (1:1)
    Ne 12.06. 17:00 Zbraslav B - Bohnice 1:4 (1:1)

    26.kolo

    So 18.06. 10:30 D. Počernice B - AFK Malešice 11:2 (4:1)
    So 18.06. 10:30 Nebušice - Miškovice 3:5 (3:2)
    So 18.06. 10:30 Troja - Aritma Praha B 3:5 (1:3)
    So 18.06. 16:00 Bohnice - Zličín B 3:5 (1:1)
    So 18.06. 17:00 Vltavín B - Zbraslav B 7:2 (3:0)
    So 18.06. 17:00 Chuchle - Gordic Kačerov 2:6 (1:3)
    So 18.06. 17:00 Řeporyje - Podolí B 0:7 (0:2)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 20 2 4 89:32 62
    2. 26 18 2 6 97:38 56
    3. 26 15 3 8 75:62 48
    4. 26 14 2 10 71:46 44
    5. 26 13 1 12 66:64 40
    6. 26 12 2 12 57:63 38
    7. 26 10 5 11 55:49 35
    8. 26 10 3 13 45:63 33
    9. 26 10 2 14 71:85 32
    10. 26 10 1 15 55:60 31
    11. 26 10 1 15 56:87 31
    12. 26 10 1 15 53:94 31
    13. 26 9 2 15 43:63 29
    14. 26 6 3 17 51:78 21

    Nejčtenější ze sportu