Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 10230
  • Návštěvy: 22/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    16013
    Týden:
    22
    Dnes:
    12
    On-line:
    1

    1.kolo

    Ne 06.09. 10:30 Bohnice C - Čechie Smíchov 3:8 (2:4)
    Ne 06.09. 14:30 Řepy B - Bílá Hora B 6:0 (2:0)
    Ne 06.09. 17:00 Union Strašnice B - Písnice 3:4 (0:2)
    Ne 06.09. 17:00 Lysolaje - Stodůlky B 0:6 (0:2)
    Ne 06.09. 17:00 Př. Kopanina B - Zlíchov B 2:0 (1:0)
    Ne 06.09. 17:00 Košíře - Suchdol 1:1 (1:1)

    2.kolo

    So 12.09. 17:00 Suchdol - Řepy B 0:2 (0:1)
    So 12.09. 17:00 Stodůlky B - Př. Kopanina B 2:2 (0:1)
    Ne 13.09. 16:00 Čechie Smíchov - Košíře 4:0 (1:0)
    Ne 13.09. 17:00 Písnice - Bílá Hora B 3:0 (2:0)
    Ne 13.09. 17:00 Zlíchov B - Bohnice C 1:2 (1:1)
    Ne 13.09. 17:00 Union Strašnice B - Lysolaje 6:0 (3:0)

    3.kolo

    So 19.09. 10:45 Řepy B - Čechie Smíchov 2:4 (1:1)
    So 19.09. 11:00 Bílá Hora B - Suchdol 3:3 (0:3)
    Ne 20.09. 10:30 Bohnice C - Stodůlky B 1:3 (1:1)
    Ne 20.09. 16:30 Lysolaje - Písnice 0:5 (0:5)
    Ne 20.09. 16:30 Př. Kopanina B - Union Strašnice B 2:2 (1:1)
    Ne 20.09. 16:30 Košíře - Zlíchov B 0:3 (0:1)

    4.kolo

    So 26.09. 16:30 Stodůlky B - Košíře 2:0 (1:0)
    Ne 27.09. 16:00 Čechie Smíchov - Bílá Hora B 7:3 (3:1)
    Ne 27.09. 16:30 Lysolaje - Př. Kopanina B 0:2 (0:1)
    Po 28.09. 13:30 Zlíchov B - Řepy B 1:0 (0:)
    Po 28.09. 14:30 Písnice - Suchdol 4:0 (1:0)
    Po 28.09. 16:30 Union Strašnice B - Bohnice C 2:1 (0:0)

    5.kolo

    So 03.10. 13:30 Bílá Hora B - Zlíchov B 2:3 (0:2)
    So 03.10. 16:00 Suchdol - Čechie Smíchov 2:3
    Ne 04.10. 10:30 Bohnice C - Lysolaje 3:2 (2:0)
    Ne 04.10. 10:45 Řepy B - Stodůlky B 2:4 (0:1)
    Ne 04.10. 16:00 Př. Kopanina B - Písnice 3:2 (0:1)
    Ne 04.10. 16:00 Košíře - Union Strašnice B 1:3 (1:1)

    6.kolo

    So 10.10. 16:00 Stodůlky B - Bílá Hora B 3:0 (1:0)
    So 10.10. 16:00 Př. Kopanina B - Bohnice C 10:0 (6:0)
    Ne 11.10. 10:00 Zlíchov B - Suchdol 6:2 (3:0)
    Ne 11.10. 16:00 Písnice - Čechie Smíchov 3:1 (2:1)
    Ne 11.10. 16:00 Union Strašnice B - Řepy B 1:1 (0:1)
    Ne 11.10. 16:00 Lysolaje - Košíře 3:2 (1:1)

    7.kolo

    So 17.10. 10:45 Řepy B - Lysolaje 0:0 (0:0)
    So 17.10. 13:30 Bílá Hora B - Union Strašnice B 1:3 (1:1)
    So 17.10. 15:30 Suchdol - Stodůlky B 0:3 (0:0)
    Ne 18.10. 10:30 Bohnice C - Písnice 2:6 (1:4)
    Ne 18.10. 15:30 Košíře - Př. Kopanina B 1:2 (1:1)
    Ne 18.10. 15:30 Čechie Smíchov - Zlíchov B 1:2 (1:2)

    8.kolo

    Ne 25.10. 10:30 Bohnice C - Košíře 1:1 (0:0)
    Ne 25.10. 14:30 Písnice - Zlíchov B 2:2 (0:0)
    Ne 25.10. 14:30 Stodůlky B - Čechie Smíchov 0:1 (0:0)
    Ne 25.10. 14:30 Union Strašnice B - Suchdol 1:4
    Ne 25.10. 14:30 Lysolaje - Bílá Hora B 1:1 (0:0)
    Ne 25.10. 14:30 Př. Kopanina B - Řepy B 0:3 (0:1)

    9.kolo

    So 31.10. 10:45 Řepy B - Bohnice C 5:2 (4:1)
    So 31.10. 13:30 Bílá Hora B - Př. Kopanina B 2:1 (0:1)
    So 31.10. 14:00 Suchdol - Lysolaje 2:2
    Ne 01.11. 14:00 Čechie Smíchov - Union Strašnice B 2:0 (0:0)
    Ne 01.11. 14:00 Zlíchov B - Stodůlky B 2:5 (1:3)
    Ne 01.11. 14:30 Košíře - Písnice 2:2

    10.kolo

    So 07.11. 10:30 Bohnice C - Bílá Hora B 4:1 (1:0)
    Ne 08.11. 14:00 Písnice - Stodůlky B 1:2 (1:2)
    Ne 08.11. 14:00 Union Strašnice B - Zlíchov B 2:1 (2:0)
    Ne 08.11. 14:00 Lysolaje - Čechie Smíchov 3:8 (0:4)
    Ne 08.11. 14:00 Př. Kopanina B - Suchdol 6:1 (2:0)
    Ne 08.11. 14:00 Košíře - Řepy B 0:0 (0:0)

    11.kolo

    13.11. 19:30 Stodůlky B - Union Strašnice B 5:0 (3:0)
    So 14.11. 13:30 Bílá Hora B - Košíře 1:1 (1:1)
    So 14.11. 13:30 Suchdol - Bohnice C 3:0 (2:0)
    So 14.11. 13:30 Zlíchov B - Lysolaje 1:6 (0:3)
    Ne 15.11. 10:00 Řepy B - Písnice 1:4 (1:3)
    Ne 15.11. 13:30 Čechie Smíchov - Př. Kopanina B 0:7 (0:1)

    12.kolo

    So 09.04. 13:30 Bílá Hora B - Řepy B 1:1 (1:1)
    So 09.04. 16:30 Stodůlky B - Lysolaje 5:0 (4:0)
    So 09.04. 16:30 Suchdol - Košíře 0:2 (0:1)
    Ne 10.04. 16:00 Čechie Smíchov - Bohnice C 7:2 (4:0)
    Ne 10.04. 16:30 Písnice - Union Strašnice B 6:1 (4:0)
    Ne 10.04. 16:30 Zlíchov B - Př. Kopanina B 1:1 (0:0)

    13.kolo

    So 16.04. 10:30 Bílá Hora B - Písnice 3:2 (1:1)
    So 16.04. 14:30 Řepy B - Suchdol 2:1 (2:1)
    Ne 17.04. 10:30 Bohnice C - Zlíchov B 5:0 (1:0)
    Ne 17.04. 17:00 Košíře - Čechie Smíchov 1:3 (0:1)
    Ne 17.04. 17:00 Př. Kopanina B - Stodůlky B 2:0 (2:0)
    Ne 17.04. 17:00 Lysolaje - Union Strašnice B 0:3 (0:2)

    14.kolo

    So 23.04. 17:00 Stodůlky B - Bohnice C 7:0 (2:0)
    So 23.04. 17:00 Suchdol - Bílá Hora B 5:1 (0:0)
    Ne 24.04. 16:00 Čechie Smíchov - Řepy B 0:2 (0:0)
    Ne 24.04. 16:30 Union Strašnice B - Př. Kopanina B 4:6 (0:3)
    Ne 24.04. 17:00 Písnice - Lysolaje 6:0 (2:0)
    Ne 24.04. 17:00 Zlíchov B - Košíře 0:1 (0:0)

    15.kolo

    So 30.04. 00:00 Suchdol - Písnice 3:3 (2:2)
    So 30.04. 00:00 Bílá Hora B - Čechie Smíchov 1:5 (1:4)
    So 30.04. 00:00 Košíře - Stodůlky B 2:3 (2:1)
    So 30.04. 00:00 Bohnice C - Union Strašnice B 0:7 (0:3)
    So 30.04. 00:00 Př. Kopanina B - Lysolaje 5:1 (1:0)
    Ne 01.05. 14:00 Řepy B - Zlíchov B 3:1 (1:0)

    16.kolo

    So 07.05. 00:00 Písnice - Př. Kopanina B 3:3 (2:1)
    So 07.05. 00:00 Lysolaje - Bohnice C 3:3 (0:2)
    So 07.05. 00:00 Union Strašnice B - Košíře 7:0 (2:0)
    So 07.05. 00:00 Zlíchov B - Bílá Hora B 7:3 (3:0)
    So 07.05. 00:00 Čechie Smíchov - Suchdol 2:1 (0:1)
    Ne 08.05. 17:00 Stodůlky B - Řepy B 2:0 (1:0)

    17.kolo

    So 14.05. 00:00 Suchdol - Zlíchov B 2:0 (0:0)
    So 14.05. 00:00 Bílá Hora B - Stodůlky B 0:4 (0:1)
    Ne 15.05. 10:30 Řepy B - Union Strašnice B 1:2 (0:1)
    Ne 15.05. 10:30 Bohnice C - Př. Kopanina B 0:6 (0:3)
    Ne 15.05. 16:00 Čechie Smíchov - Písnice 1:2 (1:1)
    Ne 15.05. 17:00 Košíře - Lysolaje 2:1 (1:0)

    18.kolo

    So 21.05. 00:00 Písnice - Bohnice C 7:1 (2:0)
    So 21.05. 00:00 Př. Kopanina B - Košíře 2:0 (1:0)
    So 21.05. 00:00 Union Strašnice B - Bílá Hora B 4:1 (2:0)
    So 21.05. 00:00 Stodůlky B - Suchdol 4:0 (3:0)
    So 21.05. 00:00 Zlíchov B - Čechie Smíchov 0:2 (0:2)
    Ne 22.05. 17:00 Lysolaje - Řepy B 4:2 (2:1)

    19.kolo

    So 28.05. 14:30 Bílá Hora B - Lysolaje 2:3 (0:0)
    So 28.05. 17:00 Suchdol - Union Strašnice B 3:2 (3:1)
    Ne 29.05. 14:30 Řepy B - Př. Kopanina B 0:6 (0:0)
    Ne 29.05. 16:00 Čechie Smíchov - Stodůlky B 0:1 (0:1)
    Ne 29.05. 17:00 Zlíchov B - Písnice 3:7 (1:4)
    Ne 29.05. 17:00 Košíře - Bohnice C 12:0 (6:0)

    20.kolo

    So 04.06. 00:00 Písnice - Košíře 1:1 (1:0)
    So 04.06. 00:00 Př. Kopanina B - Bílá Hora B 6:0 (2:0)
    So 04.06. 00:00 Lysolaje - Suchdol 2:6 (1:2)
    So 04.06. 00:00 Union Strašnice B - Čechie Smíchov 4:6 (2:4)
    So 04.06. 00:00 Stodůlky B - Zlíchov B 3:0 (2:0)
    Ne 05.06. 10:30 Bohnice C - Řepy B 0:3 (0:1)

    21.kolo

    So 11.06. 00:00 Stodůlky B - Písnice 1:0 (0:0)
    So 11.06. 00:00 Zlíchov B - Union Strašnice B 1:6 (0:3)
    So 11.06. 00:00 Čechie Smíchov - Lysolaje 7:1 (4:0)
    So 11.06. 00:00 Suchdol - Př. Kopanina B 2:4
    So 11.06. 00:00 Bílá Hora B - Bohnice C 7:3 (2:1)
    So 11.06. 13:30 Řepy B - Košíře 1:1

    22.kolo

    So 18.06. 00:00 Košíře - Bílá Hora B 3:1 (1:1)
    So 18.06. 00:00 Bohnice C - Suchdol 4:1 (2:0)
    So 18.06. 00:00 Př. Kopanina B - Čechie Smíchov 5:1 (2:1)
    So 18.06. 00:00 Lysolaje - Zlíchov B 0:1 (0:0)
    So 18.06. 00:00 Union Strašnice B - Stodůlky B 0:0 (0:0)
    So 18.06. 14:00 Písnice - Řepy B 7:3 (3:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 18 2 2 65:13 56
    2. 22 16 4 2 83:25 52
    3. 22 15 0 7 73:45 45
    4. 22 13 5 4 80:36 44
    5. 22 11 3 8 63:46 36
    6. 22 8 5 9 40:41 29
    7. 22 7 2 13 36:57 23
    8. 22 5 7 10 34:41 22
    9. 22 6 4 12 42:57 22
    10. 22 5 2 15 37:102 17
    11. 22 4 4 14 32:78 16
    12. 22 3 4 15 34:78 13

    Nejčtenější ze sportu