Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 10238
  • Návštěvy: 127/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    36751
    Týden:
    127
    Dnes:
    9
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 22.08. 10:30 Čechie Uhřiněves - Štěrboholy 0:2 (0:2)
    So 22.08. 10:30 Hostivař - Praga 2:1 (1:0)
    So 22.08. 17:00 D. Počernice - Dolní Chabry 0:7 (0:4)
    Ne 23.08. 17:00 Újezd nad Lesy - Libuš 2:1 (1:0)
    Ne 23.08. 17:00 Březíněves - Dubeč 2:2 (1:0)
    Ne 23.08. 17:00 Ďáblice - Kolovraty 6:1 (3:1)
    Ne 23.08. 17:00 Kyje - Vyšehrad B 2:3 (1:1)

    2.kolo

    So 29.08. 10:15 Libuš - Praga 1:0 (1:0)
    So 29.08. 17:00 Dolní Chabry - Ďáblice 3:0 (1:0)
    Ne 30.08. 17:00 Štěrboholy - Hostivař 1:3 (0:2)
    Ne 30.08. 17:00 Vyšehrad B - Čechie Uhřiněves 2:7 (0:3)
    Ne 30.08. 17:00 Kolovraty - Kyje 0:3 (0:2)
    Ne 30.08. 17:00 Dubeč - D. Počernice 2:0 (1:0)
    Ne 30.08. 17:00 Újezd nad Lesy - Březíněves 3:1 (0:1)

    3.kolo

    So 05.09. 10:30 Čechie Uhřiněves - Kolovraty 2:1 (2:1)
    So 05.09. 10:30 Hostivař - Vyšehrad B 3:1 (0:1)
    So 05.09. 10:30 Praga - Štěrboholy 3:3 (1:1)
    So 05.09. 17:00 D. Počernice - Újezd nad Lesy 1:6 (1:1)
    Ne 06.09. 17:00 Březíněves - Libuš 3:4 (3:1)
    Ne 06.09. 17:00 Ďáblice - Dubeč 3:0 (2:0)
    Ne 06.09. 17:00 Kyje - Dolní Chabry 0:0 (0:0)

    4.kolo

    So 12.09. 10:15 Libuš - Štěrboholy 3:3 (2:1)
    So 12.09. 17:00 Dolní Chabry - Čechie Uhřiněves 2:0 (2:0)
    Ne 13.09. 17:00 Vyšehrad B - Praga 1:2 (0:1)
    Ne 13.09. 17:00 Kolovraty - Hostivař 2:4 (1:1)
    Ne 13.09. 17:00 Dubeč - Kyje 4:1 (2:1)
    Ne 13.09. 17:00 Újezd nad Lesy - Ďáblice 2:4 (2:2)
    Ne 13.09. 17:00 Březíněves - D. Počernice 5:2 (1:1)

    5.kolo

    18.09. 19:00 Štěrboholy - Vyšehrad B 3:1 (3:0)
    So 19.09. 10:30 Čechie Uhřiněves - Dubeč 3:1 (0:0)
    So 19.09. 10:30 Hostivař - Dolní Chabry 1:0 (0:0)
    So 19.09. 10:30 Praga - Kolovraty 3:2 (1:1)
    So 19.09. 16:30 D. Počernice - Libuš 1:1 (0:1)
    Ne 20.09. 16:30 Ďáblice - Březíněves 3:1 (0:0)
    Ne 20.09. 16:30 Kyje - Újezd nad Lesy 2:7 (1:2)

    6.kolo

    So 26.09. 10:15 Libuš - Vyšehrad B 3:1 (1:1)
    So 26.09. 16:30 Dolní Chabry - Praga 4:0 (2:0)
    So 26.09. 16:30 D. Počernice - Ďáblice 5:3 (4:3)
    Po 28.09. 16:30 Kolovraty - Štěrboholy 2:4 (1:2)
    Po 28.09. 16:30 Dubeč - Hostivař 5:1 (0:1)
    Po 28.09. 16:30 Újezd nad Lesy - Čechie Uhřiněves 2:1 (0:0)
    Po 28.09. 16:30 Březíněves - Kyje 6:0 (2:0)

    7.kolo

    02.10. 19:00 Štěrboholy - Dolní Chabry 4:1 (1:1)
    So 03.10. 10:30 Čechie Uhřiněves - Březíněves 2:1 (0:1)
    So 03.10. 10:30 Hostivař - Újezd nad Lesy 4:5 (1:4)
    So 03.10. 10:30 Praga - Dubeč 1:1 (0:1)
    Ne 04.10. 16:00 Ďáblice - Libuš 4:3 (3:1)
    Ne 04.10. 16:00 Kyje - D. Počernice 3:2 (1:2)
    Ne 04.10. 16:00 Vyšehrad B - Kolovraty 2:2 (2:0)

    8.kolo

    So 10.10. 10:15 Libuš - Kolovraty 4:1 (2:1)
    So 10.10. 16:00 Dolní Chabry - Vyšehrad B 4:0 (2:0)
    So 10.10. 16:00 Dubeč - Štěrboholy 1:0 (0:0)
    So 10.10. 16:00 D. Počernice - Čechie Uhřiněves 1:4 (0:2)
    Ne 11.10. 16:00 Újezd nad Lesy - Praga 3:1 (2:1)
    Ne 11.10. 16:00 Březíněves - Hostivař 3:4 (2:3)
    Ne 11.10. 16:00 Ďáblice - Kyje 4:0 (1:0)

    9.kolo

    So 17.10. 10:30 Čechie Uhřiněves - Ďáblice 0:0 (0:0)
    So 17.10. 10:30 Hostivař - D. Počernice 1:6 (1:2)
    So 17.10. 10:30 Praga - Březíněves 1:1 (0:1)
    Ne 18.10. 15:30 Kyje - Libuš 2:0 (2:0)
    Ne 18.10. 15:30 Vyšehrad B - Dubeč 4:8 (2:2)
    Ne 18.10. 15:30 Kolovraty - Dolní Chabry 2:2 (2:0)
    St 21.10. 19:00 Štěrboholy - Újezd nad Lesy 0:5 (0:2)

    10.kolo

    So 24.10. 10:15 Libuš - Dolní Chabry 2:3 (1:1)
    So 24.10. 14:30 D. Počernice - Praga 2:3 (1:1)
    Ne 25.10. 14:30 Dubeč - Kolovraty 6:0 (3:0)
    Ne 25.10. 14:30 Újezd nad Lesy - Vyšehrad B 2:1 (0:1)
    Ne 25.10. 14:30 Březíněves - Štěrboholy 1:0 (0:0)
    Ne 25.10. 14:30 Ďáblice - Hostivař 4:3 (1:1)
    Ne 25.10. 14:30 Kyje - Čechie Uhřiněves 9:1 (5:0)

    11.kolo

    30.10. 19:00 Štěrboholy - D. Počernice 4:1 (3:1)
    So 31.10. 10:30 Čechie Uhřiněves - Libuš 3:2 (1:2)
    So 31.10. 10:30 Hostivař - Kyje 0:0 (0:0)
    So 31.10. 10:30 Praga - Ďáblice 1:1 (1:1)
    So 31.10. 14:00 Dolní Chabry - Dubeč 2:0 (1:0)
    Ne 01.11. 14:00 Vyšehrad B - Březíněves 4:2 (1:1)
    Ne 01.11. 14:00 Kolovraty - Újezd nad Lesy 0:2 (0:1)

    12.kolo

    So 07.11. 10:15 Libuš - Dubeč 1:3 (1:0)
    So 07.11. 10:30 Čechie Uhřiněves - Hostivař 3:2 (1:0)
    So 07.11. 14:00 D. Počernice - Vyšehrad B 2:1 (1:0)
    Ne 08.11. 13:30 Březíněves - Kolovraty 6:3 (3:1)
    Ne 08.11. 14:00 Újezd nad Lesy - Dolní Chabry 5:1 (2:0)
    Ne 08.11. 14:00 Ďáblice - Štěrboholy 3:1 (1:1)
    Ne 08.11. 14:00 Kyje - Praga 3:1 (2:1)

    13.kolo

    So 14.11. 10:30 Hostivař - Libuš 1:3 (1:3)
    So 14.11. 10:30 Praga - Čechie Uhřiněves 2:0 (1:0)
    So 14.11. 13:30 Vyšehrad B - Ďáblice 0:5 (0:3)
    So 14.11. 13:30 Dolní Chabry - Březíněves 0:1 (0:1)
    So 14.11. 13:30 Dubeč - Újezd nad Lesy 0:2 (0:2)
    So 14.11. 14:00 Štěrboholy - Kyje 3:1 (2:1)
    Ne 15.11. 13:30 Kolovraty - D. Počernice 2:4 (0:3)

    14.kolo

    Čt 24.03. 19:00 Štěrboholy - Čechie Uhřiněves 0:1 (0:0)
    25.03. 10:30 Kolovraty - Ďáblice 0:3 (0:1)
    25.03. 10:30 Praga - Hostivař 1:1 (0:0)
    25.03. 15:00 Dolní Chabry - D. Počernice 0:1 (0:1)
    So 26.03. 10:15 Libuš - Újezd nad Lesy 0:1 (0:0)
    Po 28.03. 14:00 Vyšehrad B - Kyje 4:0 (2:0)
    Po 28.03. 15:00 Dubeč - Březíněves 1:0 (1:0)

    15.kolo

    So 02.04. 10:30 Praga - Libuš 1:0 (0:0)
    So 02.04. 10:30 Hostivař - Štěrboholy 1:3 (0:2)
    So 02.04. 10:30 Čechie Uhřiněves - Vyšehrad B 4:2 (2:1)
    So 02.04. 16:30 D. Počernice - Dubeč 1:2 (0:2)
    Ne 03.04. 16:30 Kyje - Kolovraty 2:4 (0:1)
    Ne 03.04. 16:30 Ďáblice - Dolní Chabry 6:2 (4:1)
    Ne 03.04. 16:30 Březíněves - Újezd nad Lesy 1:0 (1:0)

    16.kolo

    08.04. 19:00 Štěrboholy - Praga 2:1 (1:0)
    So 09.04. 10:15 Libuš - Březíněves 0:2 (0:1)
    So 09.04. 10:30 Újezd nad Lesy - D. Počernice 3:0 (0:0)
    So 09.04. 16:30 Dolní Chabry - Kyje 6:0 (4:0)
    Ne 10.04. 14:00 Vyšehrad B - Hostivař 3:0 (1:0)
    Ne 10.04. 16:30 Dubeč - Ďáblice 2:4 (2:2)
    Ne 10.04. 16:30 Kolovraty - Čechie Uhřiněves 2:1 (1:0)

    17.kolo

    15.04. 19:00 Štěrboholy - Libuš 1:2 (0:2)
    So 16.04. 10:30 Praga - Vyšehrad B 4:0 (2:0)
    So 16.04. 10:30 Hostivař - Kolovraty 1:3 (0:2)
    So 16.04. 10:30 Čechie Uhřiněves - Dolní Chabry 6:1 (4:1)
    So 16.04. 17:00 D. Počernice - Březíněves 2:3 (2:0)
    Ne 17.04. 17:00 Kyje - Dubeč 10:4 (4:0)
    Ne 17.04. 17:00 Ďáblice - Újezd nad Lesy 0:2 (0:0)

    18.kolo

    So 23.04. 10:15 Libuš - D. Počernice 2:0 (1:0)
    So 23.04. 10:30 Újezd nad Lesy - Kyje 6:0 (2:0)
    So 23.04. 17:00 Dolní Chabry - Hostivař 3:3 (2:0)
    Ne 24.04. 14:00 Vyšehrad B - Štěrboholy 3:2 (0:2)
    Ne 24.04. 17:00 Březíněves - Ďáblice 4:3 (2:2)
    Ne 24.04. 17:00 Dubeč - Čechie Uhřiněves 1:1 (0:0)
    Ne 24.04. 17:00 Kolovraty - Praga 1:1 (1:1)

    19.kolo

    29.04. 19:00 Štěrboholy - Kolovraty 1:0 (0:0)
    So 30.04. 10:30 Praga - Dolní Chabry 0:0 (0:0)
    So 30.04. 10:30 Hostivař - Dubeč 1:8 (0:4)
    So 30.04. 10:30 Čechie Uhřiněves - Újezd nad Lesy 1:5 (1:0)
    Ne 01.05. 14:00 Vyšehrad B - Libuš 3:1 (3:0)
    Ne 01.05. 17:00 Kyje - Březíněves 0:2 (0:1)
    Ne 01.05. 17:00 Ďáblice - D. Počernice 8:0 (2:0)

    20.kolo

    So 07.05. 10:15 Libuš - Ďáblice 0:2 (0:0)
    So 07.05. 10:30 Újezd nad Lesy - Hostivař 4:2 (1:1)
    So 07.05. 17:00 D. Počernice - Kyje 3:0 (3:0)
    So 07.05. 17:00 Dolní Chabry - Štěrboholy 2:3 (1:2)
    Ne 08.05. 17:00 Březíněves - Čechie Uhřiněves 5:3 (2:2)
    Ne 08.05. 17:00 Dubeč - Praga 0:3 (0:3)
    Ne 08.05. 17:00 Kolovraty - Vyšehrad B 2:1 (1:1)

    21.kolo

    Čt 12.05. 17:30 Čechie Uhřiněves - D. Počernice 3:2 (2:0)
    So 14.05. 10:30 Praga - Újezd nad Lesy 0:1 (0:0)
    So 14.05. 10:30 Hostivař - Březíněves 0:4 (0:2)
    Ne 15.05. 14:00 Vyšehrad B - Dolní Chabry 5:1 (0:0)
    Ne 15.05. 17:00 Kolovraty - Libuš 0:1 (0:1)
    Ne 15.05. 17:00 Kyje - Ďáblice 2:3 (2:2)
    Ne 15.05. 19:00 Štěrboholy - Dubeč 1:1 (0:1)

    22.kolo

    So 21.05. 10:15 Libuš - Kyje 8:2 (3:1)
    So 21.05. 10:30 Újezd nad Lesy - Štěrboholy 1:0 (1:0)
    So 21.05. 17:00 D. Počernice - Hostivař 2:0 (1:0)
    So 21.05. 17:00 Dolní Chabry - Kolovraty 5:4 (2:1)
    Ne 22.05. 17:00 Ďáblice - Čechie Uhřiněves 1:4 (1:1)
    Ne 22.05. 17:00 Březíněves - Praga 6:0 (3:0)
    Ne 22.05. 17:00 Dubeč - Vyšehrad B 2:5 (0:2)

    23.kolo

    27.05. 19:00 Štěrboholy - Březíněves 0:3 (0:2)
    So 28.05. 10:30 Praga - D. Počernice 2:1 (1:0)
    So 28.05. 10:30 Hostivař - Ďáblice 1:8 (1:2)
    So 28.05. 10:30 Čechie Uhřiněves - Kyje 7:1 (3:1)
    So 28.05. 17:00 Dolní Chabry - Libuš 0:3 (0:0)
    Ne 29.05. 14:00 Vyšehrad B - Újezd nad Lesy 1:7 (0:3)
    Ne 29.05. 17:00 Kolovraty - Dubeč 4:2 (2:0)

    24.kolo

    So 04.06. 10:15 Libuš - Čechie Uhřiněves 5:2 (3:2)
    So 04.06. 10:30 Újezd nad Lesy - Kolovraty 2:0 (0:0)
    So 04.06. 17:00 D. Počernice - Štěrboholy 4:3 (2:1)
    Ne 05.06. 17:00 Kyje - Hostivař 4:3 (0:2)
    Ne 05.06. 17:00 Ďáblice - Praga 6:1 (2:1)
    Ne 05.06. 17:00 Březíněves - Vyšehrad B 3:1 (1:1)
    Ne 05.06. 17:00 Dubeč - Dolní Chabry 0:2 (0:1)

    25.kolo

    10.06. 19:00 Štěrboholy - Ďáblice 1:3 (0:3)
    So 11.06. 10:30 Praga - Kyje 0:0 (0:0)
    So 11.06. 10:30 Hostivař - Čechie Uhřiněves 2:1 (0:1)
    So 11.06. 17:00 Dolní Chabry - Újezd nad Lesy 2:1 (0:0)
    Ne 12.06. 15:00 Vyšehrad B - D. Počernice 4:0 (2:0)
    Ne 12.06. 17:00 Dubeč - Libuš 0:3 (0:2)
    Ne 12.06. 17:00 Kolovraty - Březíněves 2:4 (1:1)

    26.kolo

    Čt 16.06. 18:00 Ďáblice - Vyšehrad B 3:1 (0:1)
    17.06. 18:00 Březíněves - Dolní Chabry 2:2 (0:2)
    So 18.06. 10:15 Libuš - Hostivař 6:0 (2:0)
    So 18.06. 10:30 Čechie Uhřiněves - Praga 6:0 (0:0)
    So 18.06. 10:30 Újezd nad Lesy - Dubeč 6:0 (2:0)
    So 18.06. 17:00 D. Počernice - Kolovraty 1:2 (0:1)
    Ne 19.06. 17:00 Kyje - Štěrboholy 3:1 (0:0)
    Správce soutěže: Daniel Říha

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 23 0 3 85:24 69
    2. 26 19 2 5 90:40 59
    3. 26 16 3 7 72:42 51
    4. 26 14 2 10 66:54 44
    5. 26 13 2 11 59:41 41
    6. 26 11 5 10 55:49 38
    7. 26 10 4 12 56:61 34
    8. 26 10 3 13 46:50 33
    9. 26 8 8 10 33:48 32
    10. 26 9 1 16 54:74 28
    11. 26 8 3 15 50:82 27
    12. 26 8 1 17 44:74 25
    13. 26 7 3 16 44:84 24
    14. 26 6 3 17 42:73 21

    Nejčtenější ze sportu