Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 10631
  • Návštěvy: 20/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Strakonice  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1370
    Týden:
    20
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    9.kolo

    So 17.10. 12:30 Dražejov B - Junior St. B výsledek
    So 17.10. 14:30 Drahonice - Katovice B výsledek
    So 17.10. 15:30 Štěkeň - Lom výsledek
    So 17.10. 15:30 Malenice - Chelčice výsledek
    So 17.10. 15:30 Balvani Strakonice - Poříčí výsledek
    So 17.10. 15:30 Čičenice - Volenice výsledek
    Ne 18.10. 15:30 Doubravice - Blatná B výsledek

    10.kolo

    So 24.10. 14:30 Lom - Volenice výsledek
    So 24.10. 14:30 Poříčí - Drahonice výsledek
    So 24.10. 14:30 Junior St. B - Balvani Strakonice výsledek
    So 24.10. 14:30 Štěkeň - Doubravice výsledek
    Ne 25.10. 14:30 Katovice B - Čičenice výsledek
    Ne 25.10. 14:30 Dražejov B - Chelčice výsledek
    Ne 25.10. 14:30 Blatná B - Malenice výsledek

    11.kolo

    So 31.10. 14:00 Malenice - Štěkeň výsledek
    So 31.10. 14:00 Balvani Strakonice - Chelčice výsledek
    So 31.10. 14:00 Drahonice - Junior St. B výsledek
    So 31.10. 14:00 Čičenice - Poříčí výsledek
    Ne 01.11. 14:00 Doubravice - Lom výsledek
    Ne 01.11. 14:00 Dražejov B - Blatná B výsledek
    Ne 01.11. 14:00 Volenice - Katovice B výsledek

    12.kolo

    So 07.11. 14:00 Lom - Katovice B výsledek
    So 07.11. 14:00 Poříčí - Volenice výsledek
    So 07.11. 14:00 Junior St. B - Čičenice výsledek
    So 07.11. 14:00 Štěkeň - Dražejov B výsledek
    Ne 08.11. 14:00 Drahonice - Chelčice výsledek
    Ne 08.11. 14:00 Blatná B - Balvani Strakonice výsledek
    Ne 08.11. 14:00 Doubravice - Malenice výsledek

    13.kolo

    So 14.11. 11:00 Dražejov B - Doubravice výsledek
    So 14.11. 13:30 Malenice - Lom výsledek
    So 14.11. 13:30 Balvani Strakonice - Štěkeň výsledek
    So 14.11. 13:30 Drahonice - Blatná B výsledek
    So 14.11. 13:30 Čičenice - Chelčice výsledek
    So 14.11. 13:30 Volenice - Junior St. B výsledek
    Ne 15.11. 13:30 Katovice B - Poříčí výsledek

    1.kolo

    So 22.08. 17:00 Poříčí - Lom 1:2 (1:0)
    So 22.08. 17:00 Chelčice - Volenice 1:1 (0:1)
    So 22.08. 17:00 Blatná B - Čičenice 3:0 (2:0)
    So 22.08. 17:00 Malenice - Dražejov B 1:0 (1:0)
    Ne 23.08. 17:00 Junior St. B - Katovice B 9:2 (4:1)
    Ne 23.08. 17:00 Drahonice - Štěkeň 1:2 (1:1)
    Ne 23.08. 17:00 Doubravice - Balvani Strakonice 3:0 (1:0)

    2.kolo

    So 29.08. 16:00 Lom - Dražejov B 6:0 (4:0)
    So 29.08. 16:00 Balvani Strakonice - Malenice 0:3 (0:1)
    So 29.08. 17:00 Čičenice - Štěkeň 2:3 (0:1)
    So 29.08. 17:00 Katovice B - Chelčice 1:1 (0:0)
    So 29.08. 17:00 Poříčí - Junior St. B 0:7 (0:1)
    Ne 30.08. 15:00 Drahonice - Doubravice 2:2 (0:1)
    Ne 30.08. 17:00 Volenice - Blatná B 2:6 (1:3)

    3.kolo

    So 05.09. 17:00 Junior St. B - Lom 2:0 (0:0)
    So 05.09. 17:00 Chelčice - Poříčí 4:1 (2:0)
    So 05.09. 17:00 Malenice - Drahonice 6:0 (4:0)
    Ne 06.09. 17:00 Blatná B - Katovice B 8:0 (3:0)
    Ne 06.09. 17:00 Volenice - Štěkeň 1:4 (0:2)
    Ne 06.09. 17:00 Doubravice - Čičenice 8:0 (3:0)
    Ne 06.09. 17:00 Dražejov B - Balvani Strakonice 6:2 (4:2)

    4.kolo

    So 12.09. 16:00 Lom - Balvani Strakonice 7:2 (5:1)
    So 12.09. 17:00 Drahonice - Dražejov B 5:2 (2:1)
    So 12.09. 17:00 Čičenice - Malenice 0:4 (0:2)
    So 12.09. 17:00 Volenice - Doubravice 1:1 (0:0)
    So 12.09. 17:00 Poříčí - Blatná B 1:1 (1:0)
    So 12.09. 17:00 Junior St. B - Chelčice 1:1 (1:1)
    Ne 13.09. 17:00 Katovice B - Štěkeň 2:5 (0:2)

    5.kolo

    So 19.09. 16:30 Chelčice - Lom 1:1 (1:1)
    So 19.09. 16:30 Blatná B - Junior St. B 2:4 (1:2)
    So 19.09. 16:30 Štěkeň - Poříčí 9:0 (4:0)
    So 19.09. 16:30 Malenice - Volenice 7:2 (4:1)
    So 19.09. 16:30 Balvani Strakonice - Drahonice 1:0 (1:0)
    Ne 20.09. 16:30 Doubravice - Katovice B 2:0 (0:0)
    Ne 20.09. 16:30 Dražejov B - Čičenice 3:2 (2:2)

    6.kolo

    So 26.09. 16:00 Lom - Drahonice 2:0 (1:0)
    So 26.09. 16:30 Čičenice - Balvani Strakonice 2:3 (1:2)
    So 26.09. 16:30 Poříčí - Doubravice 2:5 (0:0)
    So 26.09. 16:30 Junior St. B - Štěkeň 4:1 (1:0)
    So 26.09. 16:30 Chelčice - Blatná B 4:0 (1:0)
    Ne 27.09. 16:30 Volenice - Dražejov B 5:1 (3:1)
    Ne 27.09. 16:30 Katovice B - Malenice 4:1 (2:0)

    7.kolo

    So 03.10. 11:00 Dražejov B - Katovice B 1:4 (1:0)
    So 03.10. 16:00 Štěkeň - Chelčice 2:4 (0:1)
    So 03.10. 16:00 Malenice - Poříčí 2:0 (0:0)
    Ne 04.10. 15:00 Drahonice - Čičenice 3:1 (2:1)
    Ne 04.10. 16:00 Blatná B - Lom výsledek
    Ne 04.10. 16:00 Doubravice - Junior St. B 2:4 (1:2)
    Ne 04.10. 16:00 Balvani Strakonice - Volenice 3:1 (0:1)

    8.kolo

    So 10.10. 15:30 Lom - Čičenice 2:1 (1:0)
    So 10.10. 15:30 Poříčí - Dražejov B 7:1 (3:0)
    So 10.10. 15:30 Junior St. B - Malenice 3:1 (2:0)
    So 10.10. 15:30 Chelčice - Doubravice 6:1 (4:0)
    Ne 11.10. 15:30 Volenice - Drahonice 1:2 (0:1)
    Ne 11.10. 15:30 Katovice B - Balvani Strakonice výsledek
    Ne 11.10. 15:30 Blatná B - Štěkeň výsledek
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 8 7 1 0 34:9 22
    2. 8 6 0 2 25:9 18
    3. 8 4 4 0 22:8 16
    4.
     Lom
    7 5 1 1 20:7 16
    5. 7 5 0 2 26:14 15
    6. 8 4 2 2 24:15 14
    7. 6 3 1 2 20:11 10
    8. 8 3 1 4 13:17 10
    9. 7 3 0 4 11:22 9
    10. 7 2 1 4 13:27 7
    11. 8 2 0 6 14:32 6
    12. 8 1 2 5 14:25 5
    13. 8 1 1 6 12:31 4
    14. 8 0 0 8 8:29 0

    Nejčtenější ze sportu