Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 10689
  • Návštěvy: 31/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5952
    Týden:
    31
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    1.kolo

    Po 04.04. 16:30 Malešice - Košíře 3:4
    Čt 07.04. 16:30 Oáza B - Čimice 6:1
    Čt 07.04. 16:30 Čakovice D - Petrovice 2:4
    Čt 07.04. 16:30 Žernosecká B - Pankrác B 1:6

    2.kolo

    Po 11.04. 16:30 Košíře - Pankrác B 0:7
    Po 11.04. 16:30 Malešice - Oáza B 1:3
    Út 12.04. 16:30 Čimice - Čakovice D 3:1
    St 13.04. 16:30 Petrovice - Žernosecká B 7:1

    3.kolo

    Čt 21.04. 17:00 Oáza B - Košíře 5:1
    Čt 21.04. 17:00 Čakovice D - Malešice 1:5
    Čt 21.04. 17:00 Žernosecká B - Čimice 1:2
    Čt 21.04. 17:00 Pankrác B - Petrovice 6:0

    4.kolo

    Po 25.04. 17:00 Košíře - Petrovice 0:6
    Po 25.04. 17:00 Malešice - Žernosecká B 3:2
    Út 26.04. 17:00 Čimice - Pankrác B 1:5
    Čt 28.04. 17:00 Oáza B - Čakovice D 3:2

    5.kolo

    Čt 05.05. 17:00 Čakovice D - Košíře 5:1
    Čt 05.05. 17:00 Pankrác B - Malešice 3:0
    Čt 05.05. 17:00 Petrovice - Čimice 6:1
    Po 23.05. 17:00 Žernosecká B - Oáza B 3:2

    6.kolo

    Po 09.05. 17:00 Košíře - Čimice 2:1
    Po 09.05. 17:00 Malešice - Petrovice 2:3
    Čt 12.05. 17:00 Oáza B - Pankrác B 0:5
    Čt 12.05. 17:00 Čakovice D - Žernosecká B 3:2

    7.kolo

    Út 17.05. 17:00 Čimice - Malešice 4:1
    Čt 19.05. 17:00 Žernosecká B - Košíře 5:2
    Čt 19.05. 17:00 Pankrác B - Čakovice D 5:1
    Čt 19.05. 17:00 Petrovice - Oáza B 7:0

    8.kolo

    Po 30.05. 17:00 Košíře - Malešice 0:5
    Út 31.05. 17:00 Čimice - Oáza B 3:2
    Čt 02.06. 17:00 Petrovice - Čakovice D 6:1
    Čt 02.06. 17:00 Pankrác B - Žernosecká B 5:2

    9.kolo

    Čt 09.06. 17:00 Pankrác B - Košíře 7:0
    Čt 09.06. 17:00 Žernosecká B - Petrovice 2:4
    Čt 09.06. 17:00 Čakovice D - Čimice 2:4
    Čt 09.06. 17:00 Oáza B - Malešice 2:2

    10.kolo

    Po 13.06. 17:00 Košíře - Oáza B 1:4
    Po 13.06. 17:00 Malešice - Čakovice D 5:2
    Út 14.06. 17:00 Čimice - Žernosecká B 3:2
    Čt 16.06. 17:00 Petrovice - Pankrác B 2:3

    11.kolo

    Čt 23.06. 17:00 Petrovice - Košíře 3:4
    Čt 23.06. 17:00 Pankrác B - Čimice 1:2
    Čt 23.06. 17:00 Žernosecká B - Malešice 1:7
    Čt 23.06. 17:00 Čakovice D - Oáza B 6:0

    12.kolo

    Út 30.08. 17:00 Čimice - Petrovice 3:2
    Po 19.09. 16:00 Košíře - Čakovice D 2:5
    Po 19.09. 16:00 Malešice - Pankrác B 1:6
    Čt 22.09. 17:00 Oáza B - Žernosecká B 2:2

    13.kolo

    Út 06.09. 16:30 Čimice - Košíře 4:3
    Čt 08.09. 16:30 Petrovice - Malešice 2:3
    Čt 08.09. 16:30 Pankrác B - Oáza B 7:0
    Čt 08.09. 16:30 Žernosecká B - Čakovice D 0:4

    14.kolo

    Po 12.09. 16:30 Košíře - Žernosecká B 1:5
    Po 12.09. 16:30 Malešice - Čimice 3:1
    Čt 15.09. 16:30 Čakovice D - Pankrác B 5:2
    Čt 15.09. 16:30 Oáza B - Petrovice 1:6
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 14 12 0 2 68:15 24
    2. 14 9 0 5 58:29 18
    3. 14 9 0 5 33:37 18
    4. 14 7 1 6 41:34 15
    5. 14 6 0 8 40:42 12
    6. 14 5 2 7 30:47 12
    7. 14 3 1 10 29:51 7
    8. 14 3 0 11 21:65 6

    Nejčtenější ze sportu