Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 10752
  • Návštěvy: 37/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Český Krumlov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Český Krumlov

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4154
    Týden:
    37
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 27.08. 13:30 Vyšší Brod B - Holubov 4:3 (0:2)
    So 27.08. 13:30 ROMO Č. Krumlov - Velešín B 0k:3
    Ne 28.08. 17:00 Benešov - Horní Dvořiště 3:0 (1:0)
    Ne 28.08. 17:00 FC Lipno - Rožmberk 9:0 (5:0)

    3.kolo

    Ne 04.09. 17:00 Rožmberk - Vyšší Brod B 3:0k (0:0)
    Ne 04.09. 17:00 Velešín B - FC Lipno 2:2 (1:1)
    Ne 04.09. 17:00 Horní Dvořiště - ROMO Č. Krumlov 7:3 (2:2)
    Ne 04.09. 17:00 Větřní B - Benešov 1:6 (1:4)

    4.kolo

    So 10.09. 13:30 ROMO Č. Krumlov - Větřní B 6:4 (3:0)
    Ne 11.09. 17:00 Benešov - Holubov 0:2 (0:0)
    Ne 11.09. 17:00 FC Lipno - Horní Dvořiště 8:3 (5:2)
    Ne 11.09. 17:00 Rožmberk - Velešín B 2:5 (1:4)

    5.kolo

    Ne 18.09. 16:30 Velešín B - Vyšší Brod B 3:1 (2:1)
    Ne 18.09. 16:30 Horní Dvořiště - Rožmberk 5:4 (3:2)
    Ne 18.09. 16:30 Větřní B - FC Lipno 4:0 (2:0)
    Ne 18.09. 16:30 Holubov - ROMO Č. Krumlov 2:1 (0:1)

    6.kolo

    So 24.09. 13:00 Vyšší Brod B - Benešov 2:1 (1:0)
    Ne 25.09. 16:30 FC Lipno - Holubov 3:0 (0:0)
    Ne 25.09. 16:30 Rožmberk - Větřní B 2:2 (1:1)
    Ne 25.09. 16:30 Velešín B - Horní Dvořiště 4:0 (0:0)

    7.kolo

    Ne 02.10. 16:00 Horní Dvořiště - Vyšší Brod B 3:4 (1:2)
    Ne 02.10. 16:00 Větřní B - Velešín B 1:1 (1:1)
    Ne 02.10. 16:00 Holubov - Rožmberk 0:3 (0:1)
    Ne 02.10. 16:00 Benešov - ROMO Č. Krumlov 3:4 (1:3)

    8.kolo

    So 08.10. 12:30 Vyšší Brod B - ROMO Č. Krumlov 5:6 (3:4)
    Ne 09.10. 16:00 FC Lipno - Benešov 1:4 (1:1)
    Ne 09.10. 16:00 Velešín B - Holubov 5:1 (0:1)
    Ne 09.10. 16:00 Horní Dvořiště - Větřní B 1:2 (0:1)

    9.kolo

    So 15.10. 12:00 ROMO Č. Krumlov - FC Lipno 2:1 (1:0)
    Ne 16.10. 15:30 Větřní B - Vyšší Brod B 1:0 (0:0)
    Ne 16.10. 15:30 Holubov - Horní Dvořiště 5:0 (2:0)
    Ne 16.10. 15:30 Benešov - Rožmberk 3:3 (1:1)

    1.kolo

    Ne 23.10. 15:30 FC Lipno - Vyšší Brod B 1:0 (0:0)
    Ne 23.10. 15:30 Rožmberk - ROMO Č. Krumlov 1:4 (0:2)
    Ne 23.10. 15:30 Velešín B - Benešov 3:1 (2:0)
    Ne 23.10. 15:30 Větřní B - Holubov 0:1 (0:1)

    11.kolo

    So 15.04. 13:00 Holubov - Vyšší Brod B 3:1 (2:0)
    Ne 16.04. 16:30 Velešín B - ROMO Č. Krumlov 9:2 (5:0)
    Ne 16.04. 16:30 Horní Dvořiště - Benešov 3:2 (0:0)
    Ne 16.04. 16:30 Rožmberk - FC Lipno 1:6 (1:2)

    12.kolo

    So 22.04. 13:30 ROMO Č. Krumlov - Horní Dvořiště 5:1 (4:0)
    So 22.04. 13:30 FC Lipno - Velešín B 1:0 (1:0)
    So 22.04. 13:30 Vyšší Brod B - Rožmberk 3:3 (1:1)
    Ne 23.04. 17:00 Benešov - Větřní B 3:0 (1:0)

    14.kolo

    So 06.05. 13:30 ROMO Č. Krumlov - Holubov 5:1 (2:0)
    So 06.05. 13:30 FC Lipno - Větřní B 4:3 (1:0)
    So 06.05. 13:30 Vyšší Brod B - Velešín B 2:3 (2:1)
    Ne 07.05. 17:00 Rožmberk - Horní Dvořiště 4:3 (3:2)

    15.kolo

    So 13.05. 13:30 Horní Dvořiště - Velešín B 3:3 (1:2)
    Ne 14.05. 17:00 Holubov - FC Lipno 0:4 (0:0)
    Ne 14.05. 17:00 Větřní B - Rožmberk 4:0 (2:0)
    Ne 14.05. 17:00 Benešov - Vyšší Brod B 3:0k

    16.kolo

    So 20.05. 13:30 ROMO Č. Krumlov - Benešov 7:2 (3:1)
    So 20.05. 13:30 Vyšší Brod B - Horní Dvořiště 2:2 (1:2)
    Ne 21.05. 17:00 Rožmberk - Holubov 1:2 (0:1)
    Ne 21.05. 17:00 Velešín B - Větřní B 3:0 (0:0)

    17.kolo

    So 27.05. 13:30 Holubov - Velešín B 2:1 (1:0)
    So 27.05. 13:30 ROMO Č. Krumlov - Vyšší Brod B 9:1 (5:1)
    Ne 28.05. 17:00 Větřní B - Horní Dvořiště 2:2 (1:1)
    Ne 28.05. 17:00 Benešov - FC Lipno 2:3 (1:1)

    18.kolo

    So 03.06. 13:30 Vyšší Brod B - Větřní B 5:3 (2:1)
    Ne 04.06. 17:00 Horní Dvořiště - Holubov 6:0 (3:0)
    Ne 04.06. 17:00 Rožmberk - Benešov 1:3 (0:2)
    Ne 04.06. 17:00 FC Lipno - ROMO Č. Krumlov 2:4 (1:2)

    10.kolo

    So 10.06. 13:30 ROMO Č. Krumlov - Rožmberk 3:0k
    So 10.06. 13:30 Vyšší Brod B - FC Lipno 0:5 (0:0)
    So 10.06. 13:30 Holubov - Větřní B 1:1 (0:1)
    Ne 11.06. 17:00 Benešov - Velešín B 4:4 (3:2)

    13.kolo

    So 17.06. 10:00 Horní Dvořiště - FC Lipno 4:3 (4:1)
    So 17.06. 10:00 Větřní B - ROMO Č. Krumlov 2:1 (2:1)
    So 17.06. 10:00 Velešín B - Rožmberk 3:0k
    So 17.06. 13:30 Holubov - Benešov 2:0 (0:0)
    Správce soutěže: Zdeněk Kemény

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 16 10 4 2 52:22 34
    2. 16 10 1 5 53:29 31
    3. 16 11 0 5 62:44 30
    4. 16 8 1 7 25:35 25
    5. 16 6 2 8 40:36 20
    6. 16 5 4 7 30:36 19
    7. 16 5 3 8 43:54 18
    8. 16 4 2 10 30:52 14
    9. 16 3 3 10 28:55 12

    Nejčtenější ze sportu