Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 10821
  • Návštěvy: 65/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    53712
    Týden:
    65
    Dnes:
    10
    On-line:
    1

    1.kolo

    12.08. 18:00 Rokycany - Dobříš 1:4 (1:1)
    So 13.08. 10:15 Český Krumlov - Doubravka 0:1 (0:0)
    So 13.08. 15:00 Mar. Lázně - Jankov 1:3 (0:2)
    So 13.08. 17:00 Klatovy - Sedlčany 2:0 (2:0)
    So 13.08. 17:00 Roudné - Motorlet Praha 1:2 np (1:1)
    Ne 14.08. 10:15 Admira Praha - Aritma Praha 0:2 (0:0)
    Ne 14.08. 10:30 Karlovy Vary - Čížová 2:1 (1:1)
    Ne 14.08. 17:00 Sušice - Ostrov 1:4 (1:1)

    2.kolo

    So 20.08. 10:15 Motorlet Praha - Sušice 6:0 (2:0)
    So 20.08. 10:15 Aritma Praha - Rokycany 2:1 (1:1)
    So 20.08. 13:30 Čížová - Český Krumlov 6:0 (2:0)
    So 20.08. 17:00 Doubravka - Mar. Lázně 1:2 np (1:1)
    So 20.08. 17:00 Dobříš - Karlovy Vary 2:3 np (2:2)
    Ne 21.08. 17:00 Sedlčany - Ostrov 5:0 (4:0)
    Ne 21.08. 17:00 Jankov - Roudné 1:2 np (1:1)
    Ne 21.08. 17:00 Klatovy - Admira Praha 2:1 np (1:1)

    3.kolo

    So 27.08. 10:15 Český Krumlov - Dobříš 2:0 (2:0)
    So 27.08. 15:00 Mar. Lázně - Čížová 1:2 (0:1)
    So 27.08. 17:00 Rokycany - Klatovy 3:0 (1:0)
    So 27.08. 17:00 Roudné - Doubravka 2:0 (1:0)
    So 27.08. 17:00 Ostrov - Motorlet Praha 0:7 (0:3)
    Ne 28.08. 10:15 Admira Praha - Sedlčany 1:0 (0:0)
    Ne 28.08. 10:30 Karlovy Vary - Aritma Praha 5:1 (2:1)
    Ne 28.08. 17:00 Sušice - Jankov 0:1 (0:1)

    4.kolo

    So 03.09. 10:15 Aritma Praha - Český Krumlov 4:0 (3:0)
    So 03.09. 13:30 Čížová - Roudné 5:0 (1:0)
    So 03.09. 17:00 Doubravka - Sušice 7:1 (3:0)
    So 03.09. 17:00 Dobříš - Mar. Lázně 5:1 (2:1)
    So 03.09. 17:00 Klatovy - Karlovy Vary 1:3 (0:2)
    Ne 04.09. 10:15 Admira Praha - Rokycany 2:0 (0:0)
    Ne 04.09. 17:00 Sedlčany - Motorlet Praha 1:0 np (0:0)
    Ne 04.09. 17:00 Jankov - Ostrov 1:2 np (1:1)

    5.kolo

    So 10.09. 10:15 Český Krumlov - Klatovy 0:5 (0:3)
    So 10.09. 10:15 Motorlet Praha - Jankov 4:1 (1:1)
    So 10.09. 15:00 Mar. Lázně - Aritma Praha 4:0 (3:0)
    So 10.09. 17:00 Roudné - Dobříš 3:1 (1:0)
    So 10.09. 17:00 Ostrov - Doubravka 0:4 (0:1)
    Ne 11.09. 10:30 Karlovy Vary - Admira Praha 2:1 (2:1)
    Ne 11.09. 17:00 Sušice - Čížová 1:4 (1:2)
    St 28.09. 15:30 Rokycany - Sedlčany 1:0 (1:0)

    6.kolo

    So 17.09. 10:15 Aritma Praha - Roudné 3:0 (1:0)
    So 17.09. 13:30 Čížová - Ostrov 3:1 (2:0)
    So 17.09. 17:00 Dobříš - Sušice 3:1 (1:1)
    Ne 18.09. 10:15 Admira Praha - Český Krumlov 5:0 (4:0)
    Ne 18.09. 17:00 Sedlčany - Jankov 2:0 (1:0)
    St 21.09. 16:30 Rokycany - Karlovy Vary 2:1 (1:1)
    St 28.09. 14:00 Klatovy - Mar. Lázně 2:1 np (1:1)
    St 28.09. 16:00 Doubravka - Motorlet Praha 1:4 (1:3)

    7.kolo

    So 24.09. 10:15 Český Krumlov - Rokycany 0:1 np (0:0)
    So 24.09. 10:15 Motorlet Praha - Čížová 0:1 np (0:0)
    So 24.09. 15:00 Mar. Lázně - Admira Praha 1:2 np (1:1)
    So 24.09. 16:30 Roudné - Klatovy 3:1 (2:1)
    So 24.09. 16:30 Ostrov - Dobříš 1:3 (1:1)
    Ne 25.09. 10:30 Karlovy Vary - Sedlčany 3:0 (0:0)
    Ne 25.09. 16:30 Sušice - Aritma Praha 0:2 (0:2)
    Ne 25.09. 16:30 Jankov - Doubravka 0:3 (0:2)

    8.kolo

    So 01.10. 10:15 Aritma Praha - Ostrov 0:2 (0:1)
    So 01.10. 13:30 Čížová - Jankov 1:0 (0:0)
    So 01.10. 16:30 Dobříš - Motorlet Praha 2:1 (2:0)
    So 01.10. 16:30 Klatovy - Sušice 3:0 (1:0)
    So 01.10. 16:30 Rokycany - Mar. Lázně 3:0 (1:0)
    Ne 02.10. 10:15 Admira Praha - Roudné 2:1 (0:1)
    Ne 02.10. 10:30 Karlovy Vary - Český Krumlov 7:0 (3:0)
    Ne 02.10. 16:30 Sedlčany - Doubravka 1:0 (0:0)

    9.kolo

    So 08.10. 10:15 Český Krumlov - Sedlčany 2:3 (0:2)
    So 08.10. 10:15 Motorlet Praha - Aritma Praha 1:2 (0:0)
    So 08.10. 15:00 Mar. Lázně - Karlovy Vary 1:2 (1:1)
    So 08.10. 16:00 Roudné - Rokycany 3:1 (0:0)
    So 08.10. 16:00 Ostrov - Klatovy 2:1 (1:1)
    So 08.10. 16:00 Doubravka - Čížová 0:2 (0:1)
    Ne 09.10. 16:00 Sušice - Admira Praha 0:7 (0:7)
    Ne 09.10. 16:00 Jankov - Dobříš 0:2 (0:2)

    10.kolo

    So 15.10. 10:15 Aritma Praha - Jankov 1:0 np (0:0)
    So 15.10. 10:15 Český Krumlov - Mar. Lázně 0:1 (0:0)
    So 15.10. 16:00 Dobříš - Doubravka 0:1 (0:0)
    So 15.10. 16:00 Klatovy - Motorlet Praha 1:3 (1:0)
    So 15.10. 16:00 Rokycany - Sušice 4:1 (3:1)
    Ne 16.10. 10:15 Admira Praha - Ostrov 4:0 (2:0)
    Ne 16.10. 10:30 Karlovy Vary - Roudné 6:4 (2:1)
    Ne 16.10. 16:00 Sedlčany - Čížová 0:3 (0:3)

    11.kolo

    So 22.10. 10:15 Motorlet Praha - Admira Praha 1:2 np (1:1)
    So 22.10. 13:30 Čížová - Dobříš 2:0 (1:0)
    So 22.10. 15:00 Mar. Lázně - Sedlčany 1:0 (0:0)
    So 22.10. 15:30 Roudné - Český Krumlov 0:1 (0:0)
    So 22.10. 15:30 Ostrov - Rokycany 2:1 (1:0)
    So 22.10. 15:30 Doubravka - Aritma Praha 1:0 (1:0)
    Ne 23.10. 13:30 Jankov - Klatovy 0:5 (0:3)
    Ne 23.10. 15:30 Sušice - Karlovy Vary 1:8 (1:2)

    12.kolo

    28.10. 10:15 Aritma Praha - Čížová 2:1 (0:0)
    So 29.10. 10:15 Český Krumlov - Sušice 2:0 (1:0)
    So 29.10. 14:30 Klatovy - Doubravka 1:3 (0:3)
    So 29.10. 14:30 Rokycany - Motorlet Praha 0:3 (0:1)
    So 29.10. 14:30 Mar. Lázně - Roudné 4:2 (2:1)
    Ne 30.10. 10:15 Admira Praha - Jankov 1:0 (1:0)
    Ne 30.10. 10:30 Karlovy Vary - Ostrov 6:2 (3:1)
    Ne 30.10. 14:30 Sedlčany - Dobříš 2:1 (0:0)

    13.kolo

    So 05.11. 10:15 Motorlet Praha - Karlovy Vary 1:0 (1:0)
    So 05.11. 13:30 Čížová - Klatovy 4:0 (0:0)
    So 05.11. 14:00 Roudné - Sedlčany 3:2 (2:0)
    So 05.11. 14:00 Ostrov - Český Krumlov 1:2 (0:0)
    So 05.11. 14:00 Doubravka - Admira Praha 1:2 (1:2)
    So 05.11. 14:00 Dobříš - Aritma Praha 2:3 np (2:2)
    Ne 06.11. 14:00 Sušice - Mar. Lázně 0:4 (0:2)
    Ne 06.11. 14:00 Jankov - Rokycany 1:3 (0:1)

    14.kolo

    So 12.11. 14:00 Rokycany - Doubravka 1:2 np (1:1)
    So 12.11. 14:00 Mar. Lázně - Ostrov 1:0 (0:0)
    So 12.11. 14:00 Roudné - Sušice 1:0 (0:0)
    Ne 13.11. 10:15 Admira Praha - Čížová 3:1 (1:1)
    Ne 13.11. 10:30 Karlovy Vary - Jankov 4:0 (1:0)
    Ne 13.11. 14:00 Sedlčany - Aritma Praha 2:3 np (2:2)
    St 23.11. 13:30 Český Krumlov - Motorlet Praha 1:0 np (0:0)
    So 26.11. 15:30 Klatovy - Dobříš 2:1 (1:0)

    15.kolo

    Čt 17.11. 10:15 Aritma Praha - Klatovy 1:2 np (1:1)
    So 19.11. 10:15 Motorlet Praha - Mar. Lázně 1:0 (0:0)
    So 19.11. 13:30 Ostrov - Roudné 3:1 (2:1)
    So 19.11. 13:30 Jankov - Český Krumlov 3:0 (0:0)
    So 19.11. 13:30 Doubravka - Karlovy Vary 1:3 (1:1)
    So 19.11. 13:30 Čížová - Rokycany 4:1 (3:0)
    So 19.11. 13:30 Dobříš - Admira Praha 1:2 (1:2)
    Ne 20.11. 13:30 Sušice - Sedlčany 0:3 (0:0)

    16.kolo

    So 11.03. 10:15 Aritma Praha - Admira Praha 0:1 np (0:0)
    So 11.03. 10:15 Motorlet Praha - Roudné 2:0 (1:0)
    So 11.03. 13:30 Čížová - Karlovy Vary 3:1 (1:0)
    So 11.03. 14:30 Dobříš - Rokycany 1:0 (1:0)
    So 11.03. 14:30 Doubravka - Český Krumlov 2:1 (0:1)
    So 11.03. 14:30 Ostrov - Sušice 5:2 (2:1)
    Ne 12.03. 14:30 Sedlčany - Klatovy 0:2 (0:0)
    Ne 12.03. 14:30 Jankov - Mar. Lázně 1:0 np (0:0)

    17.kolo

    So 18.03. 10:15 Český Krumlov - Čížová 1:4 (1:1)
    So 18.03. 14:00 Karlovy Vary - Dobříš 5:0 (3:0)
    So 18.03. 15:00 Ostrov - Sedlčany 1:3 (0:2)
    So 18.03. 15:00 Roudné - Jankov 3:0 (2:0)
    So 18.03. 15:00 Mar. Lázně - Doubravka 2:0 (0:0)
    So 18.03. 15:00 Rokycany - Aritma Praha 0:3 (0:2)
    Ne 19.03. 10:15 Admira Praha - Klatovy 1:2 (0:1)
    Ne 19.03. 15:00 Sušice - Motorlet Praha 1:3 (1:2)

    18.kolo

    So 25.03. 10:15 Aritma Praha - Karlovy Vary 1:4 (0:3)
    So 25.03. 10:15 Motorlet Praha - Ostrov 5:2 (2:0)
    So 25.03. 13:30 Čížová - Mar. Lázně 2:0 (2:0)
    So 25.03. 15:00 Klatovy - Rokycany 1:0 (1:0)
    So 25.03. 15:00 Dobříš - Český Krumlov 1:2 np (1:1)
    So 25.03. 15:00 Doubravka - Roudné 4:0 (0:0)
    Ne 26.03. 15:00 Sedlčany - Admira Praha 3:2 (2:0)
    Ne 26.03. 15:00 Jankov - Sušice 4:0 (0:0)

    19.kolo

    So 01.04. 10:15 Motorlet Praha - Sedlčany 2:1 (1:0)
    So 01.04. 10:15 Český Krumlov - Aritma Praha 3:0 (2:0)
    So 01.04. 15:00 Mar. Lázně - Dobříš 3:1 (1:0)
    So 01.04. 16:30 Ostrov - Jankov 0:2 (0:0)
    So 01.04. 16:30 Roudné - Čížová 1:3 (0:0)
    So 01.04. 16:30 Rokycany - Admira Praha 3:2 np (2:2)
    Ne 02.04. 10:30 Karlovy Vary - Klatovy 0:1 (0:1)
    Ne 02.04. 16:30 Sušice - Doubravka 0:6 (0:4)

    20.kolo

    So 08.04. 10:15 Aritma Praha - Mar. Lázně 1:0 (0:0)
    So 08.04. 13:30 Čížová - Sušice 3:2 (1:1)
    So 08.04. 16:30 Klatovy - Český Krumlov 0:1 (0:1)
    So 08.04. 16:30 Dobříš - Roudné 2:1 (0:1)
    So 08.04. 16:30 Doubravka - Ostrov 2:1 np (1:1)
    Ne 09.04. 10:15 Admira Praha - Karlovy Vary 1:2 np (1:1)
    Ne 09.04. 16:30 Sedlčany - Rokycany 1:0 (1:0)
    Ne 09.04. 16:30 Jankov - Motorlet Praha 2:1 (2:0)

    21.kolo

    Čt 13.04. 17:00 Motorlet Praha - Doubravka 2:1 (0:0)
    14.04. 10:30 Karlovy Vary - Rokycany 2:1 (1:0)
    14.04. 14:30 Roudné - Aritma Praha 3:0 (2:0)
    14.04. 17:00 Český Krumlov - Admira Praha 0:3 (0:1)
    So 15.04. 15:00 Mar. Lázně - Klatovy 1:2 (0:0)
    So 15.04. 17:00 Ostrov - Čížová 1:2 np (1:1)
    Ne 16.04. 17:00 Jankov - Sedlčany 2:0 (2:0)
    Ne 16.04. 17:00 Sušice - Dobříš 1:3 (0:1)

    22.kolo

    So 22.04. 10:15 Aritma Praha - Sušice 1:0 (0:0)
    So 22.04. 13:30 Čížová - Motorlet Praha 0:1 (0:1)
    So 22.04. 14:00 Rokycany - Český Krumlov 3:2 (2:1)
    So 22.04. 17:00 Klatovy - Roudné 1:2 (0:1)
    So 22.04. 17:00 Dobříš - Ostrov 5:2 (1:0)
    So 22.04. 17:00 Doubravka - Jankov 1:0 (1:0)
    Ne 23.04. 10:15 Admira Praha - Mar. Lázně 3:0 (0:0)
    Ne 23.04. 17:00 Sedlčany - Karlovy Vary 2:4 (1:2)

    23.kolo

    So 29.04. 10:15 Motorlet Praha - Dobříš 4:0 (1:0)
    So 29.04. 13:30 Roudné - Admira Praha 0:3 (0:3)
    So 29.04. 15:00 Mar. Lázně - Rokycany 4:1 (1:1)
    So 29.04. 17:00 Doubravka - Sedlčany 0:1 (0:0)
    So 29.04. 17:00 Ostrov - Aritma Praha 1:0 (0:0)
    Ne 30.04. 17:00 Sušice - Klatovy 2:1 np (1:1)
    St 10.05. 16:00 Český Krumlov - Karlovy Vary 2:1 np (1:1)
    St 17.05. 18:00 Jankov - Čížová 1:2 (0:2)

    24.kolo

    So 06.05. 10:15 Aritma Praha - Motorlet Praha 1:5 (0:2)
    So 06.05. 13:30 Čížová - Doubravka 6:2 (3:2)
    So 06.05. 17:00 Rokycany - Roudné 1:2 np (1:1)
    So 06.05. 17:00 Klatovy - Ostrov 2:1 (0:0)
    So 06.05. 17:00 Dobříš - Jankov 2:1 (1:1)
    Ne 07.05. 10:15 Admira Praha - Sušice 5:2 (2:0)
    Ne 07.05. 10:30 Karlovy Vary - Mar. Lázně 1:2 np (1:1)
    Ne 07.05. 17:00 Sedlčany - Český Krumlov 1:0 np (0:0)

    25.kolo

    So 13.05. 10:15 Motorlet Praha - Klatovy 6:0 (1:0)
    So 13.05. 13:30 Čížová - Sedlčany 5:0 (4:0)
    So 13.05. 15:00 Mar. Lázně - Český Krumlov 3:0 (2:0)
    So 13.05. 17:00 Doubravka - Dobříš 1:3 (1:2)
    So 13.05. 17:00 Ostrov - Admira Praha 0:2 (0:0)
    So 13.05. 17:00 Roudné - Karlovy Vary 1:2 (0:1)
    Ne 14.05. 17:00 Jankov - Aritma Praha 3:2 (1:2)
    Ne 14.05. 17:00 Sušice - Rokycany 1:5 (0:1)

    26.kolo

    19.05. 18:00 Český Krumlov - Roudné 2:0 (1:0)
    19.05. 18:00 Rokycany - Ostrov 4:2 (2:1)
    So 20.05. 10:15 Aritma Praha - Doubravka 1:0 np (0:0)
    So 20.05. 17:00 Klatovy - Jankov 3:0 (2:0)
    So 20.05. 17:00 Dobříš - Čížová 2:5 (1:4)
    Ne 21.05. 10:15 Admira Praha - Motorlet Praha 1:0 np (0:0)
    Ne 21.05. 10:30 Karlovy Vary - Sušice 9:0 (5:0)
    Ne 21.05. 17:00 Sedlčany - Mar. Lázně 2:0 (1:0)

    27.kolo

    26.05. 18:30 Čížová - Aritma Praha 3:1 (3:0)
    So 27.05. 10:15 Motorlet Praha - Rokycany 3:1 (0:1)
    So 27.05. 17:00 Dobříš - Sedlčany 1:2 (1:0)
    So 27.05. 17:00 Doubravka - Klatovy 1:2 (1:0)
    So 27.05. 17:00 Ostrov - Karlovy Vary 3:2 (2:1)
    So 27.05. 17:00 Roudné - Mar. Lázně 3:0 (0:0)
    Ne 28.05. 17:00 Jankov - Admira Praha 0:1 (0:1)
    Ne 28.05. 17:00 Sušice - Český Krumlov 0:2 (0:1)

    28.kolo

    So 03.06. 10:15 Český Krumlov - Ostrov 2:0 (2:0)
    So 03.06. 10:15 Aritma Praha - Dobříš 0:1 np (0:0)
    So 03.06. 15:00 Mar. Lázně - Sušice 6:0 (3:0)
    So 03.06. 17:00 Rokycany - Jankov 0:4 (0:1)
    So 03.06. 17:00 Klatovy - Čížová 1:4 (0:1)
    Ne 04.06. 10:15 Admira Praha - Doubravka 2:1 (0:1)
    Ne 04.06. 10:30 Karlovy Vary - Motorlet Praha 2:3 np (2:2)
    Ne 04.06. 17:00 Sedlčany - Roudné 3:2 np (2:2)

    29.kolo

    09.06. 17:00 Doubravka - Rokycany 3:1 (2:0)
    So 10.06. 10:15 Aritma Praha - Sedlčany 0:3 (0:0)
    So 10.06. 10:15 Motorlet Praha - Český Krumlov 3:2 np (2:2)
    So 10.06. 13:30 Čížová - Admira Praha 1:0 (0:0)
    So 10.06. 17:00 Dobříš - Klatovy 3:1 (1:0)
    So 10.06. 17:00 Ostrov - Mar. Lázně 4:2 (2:0)
    Ne 11.06. 17:00 Jankov - Karlovy Vary 3:1 (2:0)
    Ne 11.06. 17:00 Sušice - Roudné 0:2 (0:2)

    30.kolo

    St 31.05. 17:30 Karlovy Vary - Doubravka 2:0 (1:0)
    16.06. 17:30 Admira Praha - Dobříš 6:3 (2:3)
    16.06. 18:00 Český Krumlov - Jankov 0:1 np (0:0)
    16.06. 18:00 Rokycany - Čížová 5:2 (1:2)
    16.06. 19:00 Sedlčany - Sušice 2:0 (1:0)
    So 17.06. 15:00 Mar. Lázně - Motorlet Praha 2:1 np (1:1)
    So 17.06. 17:00 Roudné - Ostrov 1:3 (1:1)
    So 17.06. 17:00 Klatovy - Aritma Praha 0:1 (0:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 30 23 2 0 5 83:30 73
    2. 30 18 3 6 3 72:23 66
    3. 30 18 4 3 5 64:26 65
    4. 30 19 2 3 6 91:38 64
    5. 30 14 3 1 12 42:40 49
    6. 30 13 3 1 13 44:47 46
    7. 30 13 1 3 13 54:56 44
    8. 30 11 4 3 12 34:45 44
    9. 30 12 2 2 14 48:41 42
    10. 30 11 3 3 13 45:42 42
    11. 30 11 2 2 15 45:56 39
    12. 30 10 2 3 15 33:44 37
    13. 30 9 3 4 14 27:55 37
    14. 30 10 2 2 16 46:56 36
    15. 30 10 1 2 17 45:74 34
    16. 30 0 1 0 29 16:116 2

    Nejčtenější ze sportu