Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 10845
  • Návštěvy: 53/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    36704
    Týden:
    53
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 27.08. 10:45 Union Strašnice - Štěrboholy 1:1 (0:1)
    So 27.08. 17:00 Čechie Uhřiněves - Troja 1:0 (0:0)
    Ne 28.08. 17:00 Kyje - Vyšehrad B 0:5 (0:1)
    Ne 28.08. 17:00 Hostivař - Praga 2:1 (2:1)
    Ne 28.08. 18:00 Březíněves - Dubeč 9:1 (4:1)
    Út 30.08. 17:30 D. Počernice - Dolní Chabry 1:3 (1:2)
    Út 06.09. 17:00 Újezd nad Lesy B - Kunratice 1:5 (1:2)

    2.kolo

    02.09. 19:00 Štěrboholy - Hostivař 2:1 (0:0)
    So 03.09. 10:30 Troja - Kyje 1:3 (0:0)
    So 03.09. 17:00 Dolní Chabry - Čechie Uhřiněves 2:0 (1:0)
    So 03.09. 17:00 Újezd nad Lesy B - Březíněves 1:3 (0:2)
    Ne 04.09. 17:00 Kunratice - Praga 7:0 (3:0)
    Ne 04.09. 17:00 Vyšehrad B - Union Strašnice 6:1 (3:1)
    Ne 04.09. 17:00 Dubeč - D. Počernice 1:1 (1:0)

    3.kolo

    So 10.09. 10:30 Praga - Štěrboholy 0:3 (0:1)
    So 10.09. 10:45 Union Strašnice - Troja 3:3 (2:1)
    So 10.09. 17:00 D. Počernice - Újezd nad Lesy B 3:2 (2:1)
    So 10.09. 17:00 Čechie Uhřiněves - Dubeč 6:0 (2:0)
    Ne 11.09. 17:00 Březíněves - Kunratice 4:1 (1:1)
    Ne 11.09. 17:00 Kyje - Dolní Chabry 1:1 (0:1)
    Ne 11.09. 17:00 Hostivař - Vyšehrad B 1:1 (1:1)

    4.kolo

    So 17.09. 10:30 Troja - Hostivař 4:2 (3:0)
    So 17.09. 17:00 Dolní Chabry - Union Strašnice 3:1 (1:0)
    So 17.09. 17:00 Újezd nad Lesy B - Čechie Uhřiněves 0:2 (0:1)
    Ne 18.09. 17:00 Kunratice - Štěrboholy 1:2 (0:2)
    Ne 18.09. 17:00 Vyšehrad B - Praga 2:1 (1:0)
    Ne 18.09. 17:00 Dubeč - Kyje 7:2 (3:2)
    Ne 18.09. 17:00 Březíněves - D. Počernice 4:0 (0:0)

    5.kolo

    23.09. 19:00 Štěrboholy - Vyšehrad B 2:0 (1:0)
    So 24.09. 10:30 Praga - Troja 1:3 (1:1)
    So 24.09. 10:45 Union Strašnice - Dubeč 2:1 (1:0)
    So 24.09. 16:30 D. Počernice - Kunratice 3:4 (2:3)
    So 24.09. 16:30 Čechie Uhřiněves - Březíněves 0:1 (0:0)
    Ne 25.09. 16:30 Kyje - Újezd nad Lesy B 1:1 (1:1)
    Ne 25.09. 16:30 Hostivař - Dolní Chabry 0:1 (0:0)

    6.kolo

    So 01.10. 10:30 Troja - Štěrboholy 1:3 (0:2)
    So 01.10. 16:30 Dolní Chabry - Praga 3:0 (2:0)
    So 01.10. 16:30 Dubeč - Hostivař 2:2 (1:0)
    So 01.10. 16:30 Újezd nad Lesy B - Union Strašnice 4:0 (2:0)
    So 01.10. 16:30 D. Počernice - Čechie Uhřiněves 0:2 (0:0)
    Ne 02.10. 16:30 Kunratice - Vyšehrad B 8:2 (3:1)
    Ne 02.10. 16:30 Březíněves - Kyje 3:1 (2:0)

    7.kolo

    07.10. 19:00 Štěrboholy - Dolní Chabry 0:1 (0:0)
    So 08.10. 10:30 Praga - Dubeč 1:4 (0:1)
    So 08.10. 10:45 Union Strašnice - Březíněves 1:1 (0:1)
    So 08.10. 14:00 Vyšehrad B - Troja 3:0 (2:0)
    So 08.10. 16:00 Čechie Uhřiněves - Kunratice 3:1 (0:1)
    Ne 09.10. 16:00 Kyje - D. Počernice 1:3 (1:1)
    Ne 09.10. 16:00 Hostivař - Újezd nad Lesy B 2:2 (1:1)

    8.kolo

    So 15.10. 16:00 Dolní Chabry - Vyšehrad B 0:0 (0:0)
    So 15.10. 16:00 Dubeč - Štěrboholy 1:3 (1:1)
    So 15.10. 16:00 Újezd nad Lesy B - Praga 1:3 (1:1)
    So 15.10. 16:00 D. Počernice - Union Strašnice 4:2 (1:0)
    So 15.10. 16:00 Čechie Uhřiněves - Kyje 4:3 (1:3)
    Ne 16.10. 16:00 Kunratice - Troja 3:2 (2:2)
    Ne 16.10. 16:00 Březíněves - Hostivař 2:1 (0:0)

    9.kolo

    21.10. 19:00 Štěrboholy - Újezd nad Lesy B 2:0 (0:0)
    So 22.10. 10:30 Praga - Březíněves 1:3 (1:1)
    So 22.10. 10:30 Troja - Dolní Chabry 0:6 (0:4)
    So 22.10. 10:45 Union Strašnice - Čechie Uhřiněves 5:1 (2:1)
    So 22.10. 14:00 Vyšehrad B - Dubeč 15:3 (8:1)
    Ne 23.10. 15:30 Kyje - Kunratice 1:3 (1:0)
    Ne 23.10. 15:30 Hostivař - D. Počernice 6:0 (2:0)

    10.kolo

    28.10. 10:15 Březíněves - Štěrboholy 0:2 (0:0)
    28.10. 14:30 Újezd nad Lesy B - Vyšehrad B 0:1 (0:1)
    28.10. 14:30 D. Počernice - Praga 0:0 (0:0)
    So 29.10. 15:30 Čechie Uhřiněves - Hostivař 3:2 (3:0)
    Ne 30.10. 14:30 Kunratice - Dolní Chabry 0:2 (0:0)
    Ne 30.10. 14:30 Dubeč - Troja 5:1 (1:0)
    Ne 30.10. 14:30 Kyje - Union Strašnice 1:2 (1:2)

    11.kolo

    04.11. 19:00 Štěrboholy - D. Počernice 1:1 (0:1)
    So 05.11. 10:30 Praga - Čechie Uhřiněves 1:1 (0:1)
    So 05.11. 10:30 Troja - Újezd nad Lesy B 3:2 (0:1)
    So 05.11. 10:45 Union Strašnice - Kunratice 3:1 (1:1)
    So 05.11. 14:00 Vyšehrad B - Březíněves 3:1 (3:1)
    So 05.11. 14:00 Dolní Chabry - Dubeč 4:2 (1:0)
    Ne 06.11. 14:00 Hostivař - Kyje 1:1 (1:0)

    12.kolo

    So 12.11. 10:45 Union Strašnice - Hostivař 3:2 (2:0)
    So 12.11. 14:00 D. Počernice - Vyšehrad B 0:6 (0:3)
    So 12.11. 14:00 Čechie Uhřiněves - Štěrboholy 0:1 (0:0)
    Ne 13.11. 14:00 Kunratice - Dubeč 4:5 (2:1)
    Ne 13.11. 14:00 Újezd nad Lesy B - Dolní Chabry 1:2 (0:2)
    Ne 13.11. 14:00 Březíněves - Troja 1:2 (1:0)
    Ne 13.11. 14:00 Kyje - Praga 3:1 (1:1)

    13.kolo

    St 16.11. 19:00 Štěrboholy - Kyje 1:2 (0:1)
    So 19.11. 10:30 Troja - D. Počernice 3:0 (3:0)
    So 19.11. 11:00 Hostivař - Kunratice 6:2 (1:1)
    So 19.11. 13:30 Dolní Chabry - Březíněves 3:2 (2:1)
    So 19.11. 13:30 Dubeč - Újezd nad Lesy B 2:3 (2:0)
    So 19.11. 14:00 Vyšehrad B - Čechie Uhřiněves 7:0 (4:0)
    Čt 24.11. 19:00 Union Strašnice - Praga 4:1 (4:0)

    14.kolo

    So 25.03. 10:30 Troja - Čechie Uhřiněves 2:2 (1:1)
    So 25.03. 15:00 Dolní Chabry - D. Počernice 0:1 (0:0)
    So 25.03. 15:00 Štěrboholy - Union Strašnice 1:1 (1:1)
    So 25.03. 15:00 Praga - Hostivař 1:0 (0:0)
    Ne 26.03. 15:00 Kunratice - Újezd nad Lesy B 4:1 (3:1)
    Ne 26.03. 15:00 Dubeč - Březíněves 2:4 (0:1)
    Ne 26.03. 15:00 Vyšehrad B - Kyje 11:0 (6:0)

    15.kolo

    So 01.04. 10:30 Hostivař - Štěrboholy 4:1 (0:0)
    So 01.04. 10:45 Union Strašnice - Vyšehrad B 2:1 (0:0)
    So 01.04. 16:30 Čechie Uhřiněves - Dolní Chabry 0:4 (0:1)
    So 01.04. 16:30 D. Počernice - Dubeč 0:4 (0:0)
    Ne 02.04. 13:00 Praga - Kunratice 2:2 (1:0)
    Ne 02.04. 16:30 Kyje - Troja 1:1 (1:0)
    Ne 02.04. 16:30 Březíněves - Újezd nad Lesy B 5:2 (1:1)

    16.kolo

    07.04. 19:00 Štěrboholy - Praga 0:2 (0:1)
    So 08.04. 10:30 Troja - Union Strašnice 3:2 (1:1)
    So 08.04. 16:30 Újezd nad Lesy B - D. Počernice 3:0 (1:0)
    So 08.04. 16:30 Dolní Chabry - Kyje 3:0 (0:0)
    Ne 09.04. 16:30 Kunratice - Březíněves 1:3 (0:0)
    Ne 09.04. 16:30 Dubeč - Čechie Uhřiněves 3:2 (2:2)
    Ne 09.04. 16:30 Vyšehrad B - Hostivař 3:0 (0:0)

    17.kolo

    Čt 13.04. 19:00 Štěrboholy - Kunratice 5:0 (1:0)
    14.04. 10:30 Praga - Vyšehrad B 0:4 (0:1)
    14.04. 10:30 Hostivař - Troja 4:3 (2:2)
    14.04. 13:00 D. Počernice - Březíněves 3:2 (1:1)
    14.04. 17:00 Čechie Uhřiněves - Újezd nad Lesy B 0:1 (0:0)
    Po 17.04. 17:00 Union Strašnice - Dolní Chabry 1:2 (1:2)
    Po 17.04. 17:00 Kyje - Dubeč 1:3 (1:1)

    18.kolo

    So 22.04. 10:30 Troja - Praga 3:2 (1:1)
    So 22.04. 17:00 Újezd nad Lesy B - Kyje 4:1 (1:1)
    So 22.04. 17:00 Dolní Chabry - Hostivař 2:1 (1:0)
    So 22.04. 17:00 Vyšehrad B - Štěrboholy 5:3 (2:3)
    Ne 23.04. 17:00 Kunratice - D. Počernice 6:1 (4:0)
    Ne 23.04. 17:00 Březíněves - Čechie Uhřiněves 2:0 (1:0)
    Ne 23.04. 17:00 Dubeč - Union Strašnice 1:2 (1:2)

    19.kolo

    So 29.04. 10:30 Praga - Dolní Chabry 0:6 (0:3)
    So 29.04. 10:30 Hostivař - Dubeč 4:4 (2:3)
    So 29.04. 10:45 Union Strašnice - Újezd nad Lesy B 6:0 (2:0)
    So 29.04. 14:00 Vyšehrad B - Kunratice 10:0 (4:0)
    So 29.04. 17:00 Čechie Uhřiněves - D. Počernice 7:0 (4:0)
    Ne 30.04. 17:00 Kyje - Březíněves 2:1 (2:0)
    Út 09.05. 19:30 Štěrboholy - Troja 0:0 (0:0)

    20.kolo

    So 06.05. 10:15 Březíněves - Union Strašnice 2:4 (1:3)
    So 06.05. 17:00 D. Počernice - Kyje 1:0 (0:0)
    So 06.05. 17:00 Dubeč - Praga 2:6 (0:5)
    So 06.05. 17:00 Dolní Chabry - Štěrboholy 1:0 (0:0)
    So 06.05. 17:00 Troja - Vyšehrad B 0:3 (0:1)
    Po 08.05. 17:00 Kunratice - Čechie Uhřiněves 1:5 (1:2)
    Po 08.05. 17:00 Újezd nad Lesy B - Hostivař 0:0 (0:0)

    21.kolo

    So 13.05. 10:30 Praga - Újezd nad Lesy B 0:1 (0:0)
    So 13.05. 10:30 Hostivař - Březíněves 4:2 (4:1)
    So 13.05. 10:45 Union Strašnice - D. Počernice 3:1 (2:1)
    So 13.05. 14:00 Vyšehrad B - Dolní Chabry 1:2 (1:2)
    Ne 14.05. 17:00 Troja - Kunratice 6:1 (3:1)
    Ne 14.05. 17:00 Kyje - Čechie Uhřiněves 2:3 (1:2)
    Ne 14.05. 18:00 Štěrboholy - Dubeč 6:1 (3:0)

    22.kolo

    So 20.05. 17:00 Čechie Uhřiněves - Union Strašnice 0:3 (0:1)
    So 20.05. 17:00 D. Počernice - Hostivař 1:1 (1:1)
    So 20.05. 17:00 Újezd nad Lesy B - Štěrboholy 0:5 (0:2)
    So 20.05. 17:00 Dolní Chabry - Troja 2:1 (0:1)
    Ne 21.05. 17:00 Kunratice - Kyje 7:1 (0:0)
    Ne 21.05. 17:00 Březíněves - Praga 0:1 (0:1)
    Ne 21.05. 17:00 Dubeč - Vyšehrad B 3:7 (2:4)

    23.kolo

    26.05. 19:00 Štěrboholy - Březíněves 0:1 (0:1)
    So 27.05. 10:30 Troja - Dubeč 5:2 (1:2)
    So 27.05. 10:30 Praga - D. Počernice 5:1 (3:0)
    So 27.05. 10:30 Hostivař - Čechie Uhřiněves 1:1 (1:1)
    So 27.05. 10:45 Union Strašnice - Kyje 3:3 (1:3)
    So 27.05. 14:00 Vyšehrad B - Újezd nad Lesy B 8:0 (4:0)
    So 27.05. 17:00 Dolní Chabry - Kunratice 4:3 (2:0)

    24.kolo

    02.06. 18:00 Čechie Uhřiněves - Praga 0:3 (0:1)
    So 03.06. 17:00 D. Počernice - Štěrboholy 2:4 (0:1)
    So 03.06. 17:00 Újezd nad Lesy B - Troja 0:2 (0:2)
    Ne 04.06. 17:00 Kunratice - Union Strašnice 5:1 (2:0)
    Ne 04.06. 17:00 Kyje - Hostivař 1:1 (0:0)
    Ne 04.06. 17:00 Březíněves - Vyšehrad B 3:3 (0:2)
    Ne 04.06. 17:00 Dubeč - Dolní Chabry 1:1 (0:0)

    25.kolo

    09.06. 19:00 Štěrboholy - Čechie Uhřiněves 1:1 (1:1)
    So 10.06. 10:30 Troja - Březíněves 1:10 (0:3)
    So 10.06. 10:30 Praga - Kyje 2:1 (2:0)
    So 10.06. 10:30 Hostivař - Union Strašnice 1:0 (0:0)
    So 10.06. 14:00 Vyšehrad B - D. Počernice 3:0 (3:0)
    So 10.06. 17:00 Dolní Chabry - Újezd nad Lesy B 6:2 (1:2)
    Ne 11.06. 17:00 Dubeč - Kunratice 3:5 (3:3)

    26.kolo

    So 17.06. 10:00 Kunratice - Hostivař 2:1 (1:1)
    So 17.06. 10:45 Union Strašnice - Praga 3:2 (2:1)
    So 17.06. 14:00 Březíněves - Dolní Chabry 3:0 (1:0)
    So 17.06. 16:00 Kyje - Štěrboholy 0:3 (0:1)
    So 17.06. 17:00 Čechie Uhřiněves - Vyšehrad B 3:5 (1:2)
    So 17.06. 17:00 D. Počernice - Troja 3:3 (1:2)
    So 17.06. 17:00 Újezd nad Lesy B - Dubeč 4:0 (2:0)
    Správce soutěže: Daniel Říha

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 21 3 2 64:22 66
    2. 26 19 3 4 115:33 60
    3. 26 14 5 7 52:27 47
    4. 26 15 2 9 72:40 47
    5. 26 13 5 8 59:51 44
    6. 26 12 1 13 77:77 37
    7. 26 10 5 11 53:65 35
    8. 26 10 4 12 47:51 34
    9. 26 7 9 10 50:45 30
    10. 26 8 3 15 37:59 27
    11. 26 7 4 15 63:100 25
    12. 26 7 3 16 36:66 24
    13. 26 6 5 15 30:76 23
    14. 26 4 6 16 33:76 18

    Nejčtenější ze sportu