Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 10846
  • Návštěvy: 46/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Zlínský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    18389
    Týden:
    46
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 06.08. 17:30 Lužkovice - Tečovice 4:1 (1:0)
    So 06.08. 17:30 Lukov - Němčice 3:2 (0:0)
    Ne 07.08. 17:30 Příluky - Lípa 3:4 (3:2)
    Ne 07.08. 17:30 Mladcová - Slavičín B 3:0 (2:0)
    Ne 07.08. 17:30 Veselá - Admira Hulín 0:1 (0:0)
    Ne 07.08. 17:30 Nevšová - Otrokovice B 1:0 np (0:0)
    Ne 07.08. 17:30 Tlumačov - Kostelec 2:1 np (1:1)

    2.kolo

    So 13.08. 17:30 Tečovice - Němčice 4:2 (4:1)
    Ne 14.08. 10:00 Lípa - Mladcová 1:6 (1:2)
    Ne 14.08. 10:30 Otrokovice B - Tlumačov 6:0 (1:0)
    Ne 14.08. 16:30 Admira Hulín - Nevšová 1:2 (0:0)
    Ne 14.08. 17:30 Kostelec - Lukov 2:0 (0:0)
    Ne 14.08. 17:30 Slavičín B - Veselá 1:0 (1:0)
    St 28.09. 15:30 Lužkovice - Příluky 0:3 (0:0)

    3.kolo

    So 20.08. 17:30 Veselá - Lípa 4:0 (3:0)
    Ne 21.08. 10:30 Nevšová - Slavičín B 2:1 (0:0)
    Ne 21.08. 17:30 Příluky - Tečovice 0:3 (0:2)
    Ne 21.08. 17:30 Mladcová - Lužkovice 7:0 (1:0)
    Ne 21.08. 17:30 Lukov - Otrokovice B 0:7 (0:4)
    Ne 21.08. 17:30 Němčice - Kostelec 7:2 (3:1)
    Út 27.09. 16:00 Tlumačov - Admira Hulín 2:1 np (1:1)

    4.kolo

    So 27.08. 17:00 Tečovice - Kostelec 2:1 np (1:1)
    Ne 28.08. 10:00 Lípa - Nevšová 2:5 (0:2)
    Ne 28.08. 10:15 Slavičín B - Tlumačov 2:0 (0:0)
    Ne 28.08. 10:30 Otrokovice B - Němčice 9:1 (6:1)
    Ne 28.08. 16:30 Admira Hulín - Lukov 4:0 (0:0)
    Ne 28.08. 17:00 Lužkovice - Veselá 1:4 (1:1)
    Ne 28.08. 17:00 Příluky - Mladcová 3:1 (1:0)

    5.kolo

    So 03.09. 16:00 Nevšová - Lužkovice 4:2 (2:1)
    So 03.09. 16:00 Lukov - Slavičín B 1:4 (1:2)
    Ne 04.09. 16:00 Mladcová - Tečovice 1:0 (0:0)
    Ne 04.09. 16:00 Veselá - Příluky 3:0 (2:0)
    Ne 04.09. 16:00 Tlumačov - Lípa 4:1 (3:1)
    Ne 04.09. 16:00 Němčice - Admira Hulín 0:1 np (0:0)
    Ne 04.09. 16:00 Kostelec - Otrokovice B 0:4 (0:1)

    6.kolo

    So 10.09. 16:00 Tečovice - Otrokovice B 1:2 np (1:1)
    So 10.09. 16:00 Mladcová - Veselá 7:0 (3:0)
    Ne 11.09. 10:00 Lípa - Lukov 2:0 (1:0)
    Ne 11.09. 10:15 Slavičín B - Němčice 3:1 (1:0)
    Ne 11.09. 16:00 Admira Hulín - Kostelec 1:3 (1:1)
    Ne 11.09. 16:00 Lužkovice - Tlumačov 2:1 (2:1)
    Ne 11.09. 16:00 Příluky - Nevšová 1:2 np (1:1)

    7.kolo

    So 17.09. 15:30 Veselá - Tečovice 3:2 (1:1)
    So 17.09. 15:30 Lukov - Lužkovice 1:2 (0:2)
    Ne 18.09. 10:30 Otrokovice B - Admira Hulín 1:2 (1:1)
    Ne 18.09. 15:30 Nevšová - Mladcová 3:1 (2:1)
    Ne 18.09. 15:30 Tlumačov - Příluky 1:2 (1:1)
    Ne 18.09. 15:30 Němčice - Lípa 7:4 (3:2)
    Ne 18.09. 15:30 Kostelec - Slavičín B 1:3 (0:2)

    8.kolo

    So 24.09. 15:30 Tečovice - Admira Hulín 1:3 (0:2)
    So 24.09. 15:30 Mladcová - Tlumačov 3:0 (1:0)
    So 24.09. 15:30 Veselá - Nevšová 1:4 (1:1)
    Ne 25.09. 10:00 Lípa - Kostelec 2:1 (0:1)
    Ne 25.09. 10:15 Slavičín B - Otrokovice B 3:4 np (3:3)
    Ne 25.09. 15:30 Lužkovice - Němčice 0:1 np (0:0)
    Ne 25.09. 15:30 Příluky - Lukov 5:3 (3:0)

    9.kolo

    So 01.10. 15:00 Lukov - Mladcová 1:3 (1:1)
    Ne 02.10. 10:30 Otrokovice B - Lípa 3:1 (1:1)
    Ne 02.10. 15:00 Nevšová - Tečovice 4:0 (2:0)
    Ne 02.10. 15:00 Tlumačov - Veselá 2:3 np (2:2)
    Ne 02.10. 15:00 Němčice - Příluky 6:3 (5:1)
    Ne 02.10. 15:00 Kostelec - Lužkovice 3:1 (1:1)
    Ne 02.10. 15:00 Admira Hulín - Slavičín B 3:1 (2:0)

    10.kolo

    So 08.10. 15:00 Tečovice - Slavičín B 3:0 (1:0)
    So 08.10. 15:00 Mladcová - Němčice 2:1 (0:1)
    So 08.10. 15:00 Veselá - Lukov 3:0 (0:0)
    Ne 09.10. 10:00 Lípa - Admira Hulín 0:5 (0:4)
    Ne 09.10. 10:15 Lužkovice - Otrokovice B 0:1 np (0:0)
    Ne 09.10. 15:00 Příluky - Kostelec 4:3 np (3:3)
    Ne 09.10. 15:00 Nevšová - Tlumačov 5:2 (3:0)

    11.kolo

    So 15.10. 15:00 Lukov - Nevšová 1:7 (0:1)
    Ne 16.10. 10:15 Slavičín B - Lípa 4:1 (2:1)
    Ne 16.10. 10:30 Otrokovice B - Příluky 3:1 (1:1)
    Ne 16.10. 15:00 Tlumačov - Tečovice 1:0 (1:0)
    Ne 16.10. 15:00 Němčice - Veselá 2:1 np (1:1)
    Ne 16.10. 15:00 Kostelec - Mladcová 0:1 (0:0)
    Ne 16.10. 15:00 Admira Hulín - Lužkovice 2:1 (1:1)

    12.kolo

    So 22.10. 14:30 Tečovice - Lípa 4:1 (3:0)
    So 22.10. 14:30 Mladcová - Otrokovice B 0:3 (0:1)
    Ne 23.10. 14:30 Lužkovice - Slavičín B 1:0 (1:0)
    Ne 23.10. 14:30 Příluky - Admira Hulín 0:4 (0:3)
    Ne 23.10. 14:30 Veselá - Kostelec 1:0 (0:0)
    Ne 23.10. 14:30 Nevšová - Němčice 5:1 (3:1)
    Ne 23.10. 14:30 Tlumačov - Lukov 6:0 (2:0)

    13.kolo

    So 29.10. 14:30 Lukov - Tečovice 0:1 (0:1)
    So 29.10. 14:30 Admira Hulín - Mladcová 1:0 (1:0)
    So 29.10. 14:30 Slavičín B - Příluky 2:1 (1:0)
    So 29.10. 14:30 Lípa - Lužkovice 2:1 np (1:1)
    Ne 30.10. 10:30 Otrokovice B - Veselá 3:1 (0:0)
    Ne 30.10. 14:30 Němčice - Tlumačov 2:3 np (2:2)
    Ne 30.10. 14:30 Kostelec - Nevšová 1:4 (1:0)

    14.kolo

    So 25.03. 15:00 Tečovice - Lužkovice 2:0 (1:0)
    Ne 26.03. 10:00 Lípa - Příluky 2:1 (1:0)
    Ne 26.03. 15:00 Slavičín B - Mladcová 5:1 (1:1)
    Ne 26.03. 15:00 Admira Hulín - Veselá 0:2 (0:2)
    Ne 26.03. 15:00 Otrokovice B - Nevšová 5:1 (2:0)
    Ne 26.03. 15:00 Kostelec - Tlumačov 4:2 (1:1)
    Ne 26.03. 15:00 Němčice - Lukov 1:0 (0:0)

    15.kolo

    So 01.04. 15:30 Lukov - Kostelec 1:2 np (1:1)
    So 01.04. 15:30 Mladcová - Lípa 2:0 (1:0)
    Ne 02.04. 10:15 Veselá - Slavičín B 1:4 (0:2)
    Ne 02.04. 15:30 Němčice - Tečovice 1:5 (1:1)
    Ne 02.04. 15:30 Tlumačov - Otrokovice B 0:2 (0:2)
    Ne 02.04. 15:30 Nevšová - Admira Hulín 6:3 (3:1)
    Ne 02.04. 15:30 Příluky - Lužkovice 0:3 (0:0)

    16.kolo

    So 08.04. 15:30 Tečovice - Příluky 7:0 (1:0)
    So 08.04. 15:30 Slavičín B - Nevšová 0:1 np (0:0)
    Ne 09.04. 15:30 Lužkovice - Mladcová 0:2 (0:0)
    Ne 09.04. 15:30 Lípa - Veselá 0:3 (0:2)
    Ne 09.04. 15:30 Admira Hulín - Tlumačov 1:2 (1:0)
    Ne 09.04. 15:30 Otrokovice B - Lukov 5:0 (4:0)
    Ne 09.04. 15:30 Kostelec - Němčice 2:0 (1:0)

    17.kolo

    So 15.04. 16:00 Lukov - Admira Hulín 1:3 (1:2)
    So 15.04. 16:00 Veselá - Lužkovice 3:0 (2:0)
    So 15.04. 16:00 Mladcová - Příluky 3:1 (2:1)
    Ne 16.04. 16:00 Kostelec - Tečovice 1:4 (0:3)
    Ne 16.04. 16:00 Němčice - Otrokovice B 0:2 (0:1)
    Ne 16.04. 16:00 Tlumačov - Slavičín B 2:1 (2:0)
    Ne 16.04. 16:00 Nevšová - Lípa 8:0k (8:0)

    18.kolo

    So 22.04. 16:00 Tečovice - Mladcová 0:3 (0:2)
    So 22.04. 16:00 Slavičín B - Lukov 2:0 (1:0)
    Ne 23.04. 10:30 Otrokovice B - Kostelec 6:0 (3:0)
    Ne 23.04. 16:00 Příluky - Veselá 1:0 (0:0)
    Ne 23.04. 16:00 Lužkovice - Nevšová 1:3 (1:2)
    Ne 23.04. 16:00 Lípa - Tlumačov 1:3 (1:3)
    Ne 23.04. 16:00 Admira Hulín - Němčice 4:2 (0:2)

    19.kolo

    So 29.04. 16:30 Lukov - Lípa 0:2 (0:0)
    Ne 30.04. 10:30 Otrokovice B - Tečovice 1:2 (0:1)
    Ne 30.04. 16:30 Kostelec - Admira Hulín 1:2 np (1:1)
    Ne 30.04. 16:30 Němčice - Slavičín B 1:3 (1:2)
    Ne 30.04. 16:30 Tlumačov - Lužkovice 6:4 (3:2)
    Ne 30.04. 16:30 Nevšová - Příluky 8:1 (4:1)
    Ne 30.04. 16:30 Veselá - Mladcová 1:2 (1:2)

    20.kolo

    So 06.05. 16:30 Tečovice - Veselá 3:2 (1:1)
    So 06.05. 16:30 Mladcová - Nevšová 2:4 (0:2)
    Ne 07.05. 10:00 Lípa - Němčice 3:2 np (2:2)
    Ne 07.05. 10:15 Slavičín B - Kostelec 4:3 (3:0)
    Ne 07.05. 16:30 Příluky - Tlumačov 2:1 np (1:1)
    Ne 07.05. 16:30 Lužkovice - Lukov 5:2 (3:0)
    Ne 07.05. 16:30 Admira Hulín - Otrokovice B 0:4 (0:1)

    21.kolo

    So 13.05. 15:00 Němčice - Lužkovice 1:3 (0:2)
    So 13.05. 16:30 Lukov - Příluky 1:6 (0:2)
    Ne 14.05. 10:30 Otrokovice B - Slavičín B 2:1 np (1:1)
    Ne 14.05. 16:30 Admira Hulín - Tečovice 1:2 (1:1)
    Ne 14.05. 16:30 Kostelec - Lípa 3:0 (3:0)
    Ne 14.05. 16:30 Tlumačov - Mladcová 1:3 (0:1)
    Ne 14.05. 16:30 Nevšová - Veselá 3:4 (2:3)

    22.kolo

    So 20.05. 16:30 Tečovice - Nevšová 0:1 (0:0)
    So 20.05. 16:30 Veselá - Tlumačov 3:2 (1:1)
    So 20.05. 16:30 Mladcová - Lukov 7:1 (3:1)
    So 20.05. 16:30 Slavičín B - Admira Hulín 2:1 (2:0)
    Ne 21.05. 10:00 Lípa - Otrokovice B 3:1 (2:0)
    Ne 21.05. 16:30 Příluky - Němčice 1:2 (0:0)
    Ne 21.05. 16:30 Lužkovice - Kostelec 3:2 (2:1)

    23.kolo

    So 27.05. 17:00 Lukov - Veselá 1:2 (0:1)
    Ne 28.05. 10:15 Slavičín B - Tečovice 3:2 (3:0)
    Ne 28.05. 10:30 Otrokovice B - Lužkovice 1:2 (1:1)
    Ne 28.05. 16:30 Admira Hulín - Lípa 5:0 (1:0)
    Ne 28.05. 17:00 Kostelec - Příluky 1:2 np (1:1)
    Ne 28.05. 17:00 Němčice - Mladcová 2:5 (2:2)
    Ne 28.05. 17:00 Tlumačov - Nevšová 1:3 (0:2)

    24.kolo

    So 03.06. 17:00 Tečovice - Tlumačov 1:0 np (0:0)
    Ne 04.06. 10:00 Lípa - Slavičín B 1:0 (0:0)
    Ne 04.06. 13:30 Veselá - Němčice 4:1 (2:0)
    Ne 04.06. 17:00 Nevšová - Lukov 6:0 (2:0)
    Ne 04.06. 17:00 Mladcová - Kostelec 5:0 (2:0)
    Ne 04.06. 17:00 Příluky - Otrokovice B 2:8 (1:4)
    Ne 04.06. 17:00 Lužkovice - Admira Hulín 4:2 (3:0)

    25.kolo

    So 10.06. 17:30 Lukov - Tlumačov 1:5 (1:2)
    Ne 11.06. 10:00 Lípa - Tečovice 0:2 (0:1)
    Ne 11.06. 10:15 Slavičín B - Lužkovice 3:0 (1:0)
    Ne 11.06. 10:30 Otrokovice B - Mladcová 3:1 (2:1)
    Ne 11.06. 16:30 Admira Hulín - Příluky 1:2 np (0:0)
    Ne 11.06. 17:30 Kostelec - Veselá 1:2 np (1:1)
    Ne 11.06. 17:30 Němčice - Nevšová 4:5 np (1:1)

    26.kolo

    16.06. 17:30 Tlumačov - Němčice 3:2 (1:0)
    So 17.06. 14:30 Příluky - Slavičín B 3:2 (1:2)
    So 17.06. 15:00 Nevšová - Kostelec 7:1 (2:1)
    So 17.06. 15:00 Mladcová - Admira Hulín 3:1 (0:1)
    So 17.06. 17:30 Tečovice - Lukov 12:0 (5:0)
    So 17.06. 17:30 Veselá - Otrokovice B 3:5 (1:1)
    So 17.06. 17:30 Lužkovice - Lípa 1:2 np (0:0)
    Správce soutěže: Tomáš Kadeřábek

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 20 4 0 2 100:36 68
    2. 26 17 4 1 4 87:25 60
    3. 26 19 0 0 7 74:32 57
    4. 26 15 0 3 8 54:36 48
    5. 26 14 2 1 9 62:34 47
    6. 26 13 2 1 10 52:45 44
    7. 26 12 2 2 10 51:40 42
    8. 26 9 3 3 11 49:53 36
    9. 26 10 0 4 12 41:55 34
    10. 26 7 4 1 14 44:73 30
    11. 26 7 3 0 16 32:78 27
    12. 26 6 1 6 13 38:64 26
    13. 26 5 2 4 15 50:76 23
    14. 26 1 0 1 24 18:105 4

    Nejčtenější ze sportu