Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 10850
  • Návštěvy: 35/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Ústecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    55526
    Týden:
    35
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 13.08. 10:15 Hrobce - Litvínov 2:4 (1:1)
    So 13.08. 14:30 Proboštov - Krupka 0:4 (0:2)
    So 13.08. 17:00 Vilémov - Modlany 7:1 (3:0)
    So 13.08. 17:00 Žatec - Litoměřicko B 3:1 (2:1)
    So 13.08. 17:00 Brná - Kadaň 2:3 (0:3)
    So 13.08. 17:00 Horní Jiřetín - Bílina 0:1 np (0:0)
    Ne 14.08. 17:00 Louny - Neštěmice 1:0 (0:0)

    2.kolo

    So 20.08. 10:15 Kadaň - Hrobce 1:5 (0:0)
    So 20.08. 17:00 Modlany - Srbice 0:1 (0:1)
    So 20.08. 17:00 Krupka - Horní Jiřetín 7:0 (2:0)
    So 20.08. 17:00 Litvínov - Louny 1:4 (1:3)
    So 20.08. 17:00 Litoměřicko B - Brná 8:0 (6:0)
    So 20.08. 17:00 Vilémov - Žatec 3:5 (0:3)
    Ne 21.08. 15:00 Neštěmice - Proboštov 2:0 (0:0)

    3.kolo

    So 27.08. 10:15 Hrobce - Litoměřicko B 8:1 (3:0)
    So 27.08. 11:00 Srbice - Bílina 2:1 np (1:1)
    So 27.08. 17:00 Žatec - Modlany 4:2 (2:1)
    So 27.08. 17:00 Brná - Vilémov 2:1 (1:0)
    So 27.08. 17:00 Proboštov - Litvínov 0:1 (0:1)
    So 27.08. 17:00 Horní Jiřetín - Neštěmice 5:2 (0:1)
    Ne 28.08. 17:00 Louny - Kadaň 4:1 (3:1)

    4.kolo

    So 03.09. 10:15 Kadaň - Proboštov 5:3 (4:0)
    So 03.09. 17:00 Modlany - Bílina 1:3 (0:1)
    So 03.09. 17:00 Krupka - Srbice 3:1 (1:0)
    So 03.09. 17:00 Litvínov - Horní Jiřetín 0:1 (0:0)
    So 03.09. 17:00 Litoměřicko B - Louny 2:0 (1:0)
    So 03.09. 17:00 Vilémov - Hrobce 1:2 (1:0)
    So 03.09. 17:00 Žatec - Brná 5:2 (2:2)

    5.kolo

    So 10.09. 10:15 Hrobce - Žatec 6:0 (1:0)
    So 10.09. 14:30 Proboštov - Litoměřicko B 3:0 (2:0)
    So 10.09. 15:00 Bílina - Krupka 1:4 (1:3)
    So 10.09. 17:00 Brná - Modlany 3:2 np (2:2)
    So 10.09. 17:00 Horní Jiřetín - Kadaň 2:3 np (2:2)
    So 10.09. 17:00 Srbice - Neštěmice 5:1 (2:0)
    Ne 11.09. 17:00 Louny - Vilémov 4:1 (1:0)

    6.kolo

    So 17.09. 17:00 Modlany - Krupka 0:1 (0:1)
    So 17.09. 17:00 Litvínov - Srbice 0:3 (0:2)
    So 17.09. 17:00 Litoměřicko B - Horní Jiřetín 2:0 (0:0)
    So 17.09. 17:00 Vilémov - Proboštov 3:0 (1:0)
    So 17.09. 17:00 Brná - Hrobce 0:9 (0:4)
    Ne 18.09. 15:00 Neštěmice - Bílina 0:2 (0:0)
    St 28.09. 15:00 Žatec - Louny 1:3 (0:2)

    7.kolo

    So 24.09. 10:15 Hrobce - Modlany 3:2 (2:1)
    So 24.09. 11:00 Srbice - Kadaň 5:0 (1:0)
    So 24.09. 15:00 Bílina - Litvínov 3:1 (1:0)
    So 24.09. 16:30 Proboštov - Žatec 1:2 np (1:1)
    So 24.09. 16:30 Horní Jiřetín - Vilémov 1:0 np (0:0)
    So 24.09. 16:30 Krupka - Neštěmice 2:3 np (2:2)
    Ne 25.09. 16:30 Louny - Brná 7:0 (3:0)

    8.kolo

    So 01.10. 10:15 Kadaň - Bílina 3:2 (1:2)
    So 01.10. 10:15 Hrobce - Louny 4:1 (2:1)
    So 01.10. 16:30 Modlany - Neštěmice 4:3 np (3:3)
    So 01.10. 16:30 Litvínov - Krupka 2:1 np (1:1)
    So 01.10. 16:30 Litoměřicko B - Srbice 4:3 np (3:3)
    So 01.10. 16:30 Žatec - Horní Jiřetín 4:2 (2:1)
    So 01.10. 16:30 Brná - Proboštov 4:3 np (3:3)

    9.kolo

    So 08.10. 13:45 Proboštov - Hrobce 1:2 (1:2)
    So 08.10. 15:00 Bílina - Litoměřicko B 2:1 np (1:1)
    So 08.10. 16:00 Horní Jiřetín - Brná 3:1 (1:0)
    So 08.10. 16:00 Srbice - Vilémov 4:0 (2:0)
    So 08.10. 16:00 Krupka - Kadaň 6:2 (2:1)
    Ne 09.10. 15:00 Neštěmice - Litvínov 4:0 (1:0)
    Ne 09.10. 16:00 Louny - Modlany 6:1 (3:0)

    10.kolo

    So 15.10. 10:15 Kadaň - Neštěmice 2:1 (2:1)
    So 15.10. 10:15 Hrobce - Horní Jiřetín 3:1 (1:0)
    So 15.10. 14:00 Modlany - Litvínov 2:3 np (2:2)
    So 15.10. 16:00 Litoměřicko B - Krupka 1:2 np (1:1)
    So 15.10. 16:00 Vilémov - Bílina 2:0 (1:0)
    So 15.10. 16:00 Žatec - Srbice 1:2 np (1:1)
    Ne 16.10. 16:00 Louny - Proboštov 4:1 (2:0)

    11.kolo

    So 22.10. 11:00 Srbice - Brná 4:1 (0:0)
    So 22.10. 15:00 Bílina - Žatec 1:3 (0:0)
    So 22.10. 15:30 Proboštov - Modlany 1:3 (0:1)
    So 22.10. 15:30 Horní Jiřetín - Louny 0:2 (0:2)
    So 22.10. 15:30 Krupka - Vilémov 3:1 (2:1)
    So 22.10. 15:30 Litvínov - Kadaň 1:2 np (1:1)
    Ne 23.10. 15:00 Neštěmice - Litoměřicko B 1:4 (1:1)

    12.kolo

    So 29.10. 10:15 Hrobce - Srbice 4:3 np (3:3)
    So 29.10. 14:30 Modlany - Kadaň 6:1 (3:0)
    So 29.10. 14:30 Litoměřicko B - Litvínov 1:2 (0:1)
    So 29.10. 14:30 Vilémov - Neštěmice 3:0 (1:0)
    So 29.10. 14:30 Žatec - Krupka 2:5 (1:1)
    So 29.10. 14:30 Brná - Bílina 1:3 (0:3)
    So 29.10. 14:30 Proboštov - Horní Jiřetín 2:1 np (1:1)

    13.kolo

    So 05.11. 10:15 Kadaň - Litoměřicko B 4:3 (1:1)
    So 05.11. 14:00 Horní Jiřetín - Modlany 1:2 (1:2)
    So 05.11. 14:00 Srbice - Louny 3:1 (2:0)
    So 05.11. 14:00 Bílina - Hrobce 2:7 (1:3)
    So 05.11. 14:00 Krupka - Brná 3:2 (3:0)
    So 05.11. 14:00 Litvínov - Vilémov 1:0 (1:0)
    Ne 06.11. 14:00 Neštěmice - Žatec 7:4 (2:2)

    14.kolo

    So 12.11. 10:15 Hrobce - Krupka 3:2 np (2:2)
    So 12.11. 14:00 Modlany - Litoměřicko B 1:2 (1:0)
    So 12.11. 14:00 Vilémov - Kadaň 4:1 (3:1)
    So 12.11. 14:00 Žatec - Litvínov 0:1 np (0:0)
    So 12.11. 14:00 Brná - Neštěmice 1:3 (1:2)
    So 12.11. 14:00 Proboštov - Srbice 3:4 np (3:3)
    Ne 13.11. 14:00 Louny - Bílina 2:3 (0:1)

    15.kolo

    So 19.11. 10:15 Kadaň - Žatec 1:2 np (1:1)
    So 19.11. 13:30 Srbice - Horní Jiřetín 2:1 (2:0)
    So 19.11. 13:30 Bílina - Proboštov 2:1 np (1:1)
    So 19.11. 13:30 Krupka - Louny 3:4 np (3:3)
    So 19.11. 13:30 Litvínov - Brná 3:0 (0:0)
    So 19.11. 13:30 Litoměřicko B - Vilémov 4:2 (3:1)
    So 26.11. 13:30 Hrobce - Neštěmice 4:2 (2:2)

    16.kolo

    So 11.03. 10:15 Kadaň - Brná 2:6 (1:3)
    So 11.03. 14:30 Bílina - Horní Jiřetín 2:1 (0:0)
    So 11.03. 14:30 Litoměřicko B - Žatec 4:5 np (4:4)
    So 11.03. 14:30 Krupka - Proboštov 2:1 (2:1)
    So 11.03. 14:30 Litvínov - Hrobce 2:0 (2:0)
    So 11.03. 14:30 Modlany - Vilémov 4:1 (1:1)
    Ne 12.03. 14:30 Neštěmice - Louny 1:4 (0:3)

    17.kolo

    So 18.03. 10:15 Hrobce - Kadaň 5:2 (0:1)
    So 18.03. 13:30 Brná - Litoměřicko B 3:0 (2:0)
    So 18.03. 15:00 Žatec - Vilémov 0:7 (0:2)
    So 18.03. 15:00 Horní Jiřetín - Krupka 1:5 (0:2)
    So 18.03. 15:00 Srbice - Modlany 4:0 (3:0)
    Ne 19.03. 15:00 Louny - Litvínov 6:0 (3:0)
    St 29.03. 17:00 Proboštov - Neštěmice 0:2 (0:1)

    18.kolo

    So 25.03. 10:15 Kadaň - Louny 0:2 (0:1)
    So 25.03. 15:00 Bílina - Srbice 1:6 (1:1)
    So 25.03. 15:00 Litvínov - Proboštov 1:3 (1:2)
    So 25.03. 15:00 Vilémov - Brná 0:1 np (0:0)
    So 25.03. 15:00 Modlany - Žatec 5:0 (1:0)
    Ne 26.03. 15:00 Neštěmice - Horní Jiřetín 3:1 (1:1)
    St 31.05. 18:00 Litoměřicko B - Hrobce 0:9 (0:3)

    19.kolo

    So 01.04. 10:15 Hrobce - Vilémov 9:0 (3:0)
    So 01.04. 15:00 Brná - Žatec 0:1 np (0:0)
    So 01.04. 15:00 Bílina - Modlany 0:2 (0:2)
    So 01.04. 16:30 Proboštov - Kadaň 2:1 np (1:1)
    So 01.04. 16:30 Horní Jiřetín - Litvínov 5:2 (1:0)
    So 01.04. 16:30 Srbice - Krupka 4:2 (1:2)
    Ne 02.04. 14:00 Louny - Litoměřicko B 2:1 (1:0)

    20.kolo

    So 08.04. 10:15 Kadaň - Horní Jiřetín 0:3 (0:2)
    So 08.04. 16:30 Krupka - Bílina 3:2 (1:2)
    So 08.04. 16:30 Litoměřicko B - Proboštov 1:0 (1:0)
    So 08.04. 16:30 Vilémov - Louny 0:2 (0:1)
    So 08.04. 16:30 Žatec - Hrobce 3:4 (3:3)
    So 08.04. 16:30 Modlany - Brná 2:1 (1:1)
    Ne 09.04. 15:00 Neštěmice - Srbice 1:2 np (1:1)

    21.kolo

    14.04. 15:00 Krupka - Modlany 3:4 np (3:3)
    14.04. 17:00 Louny - Žatec 1:0 (0:0)
    So 15.04. 10:15 Hrobce - Brná 1:2 (0:2)
    So 15.04. 15:00 Bílina - Neštěmice 9:0 (4:0)
    So 15.04. 17:00 Srbice - Litvínov 7:2 (5:0)
    So 15.04. 17:00 Horní Jiřetín - Litoměřicko B 1:3 (1:1)
    So 15.04. 17:00 Proboštov - Vilémov 2:1 (0:0)

    22.kolo

    So 22.04. 10:15 Kadaň - Srbice 2:1 (0:0)
    So 22.04. 17:00 Modlany - Hrobce 2:4 (1:1)
    So 22.04. 17:00 Brná - Louny 1:2 np (1:1)
    So 22.04. 17:00 Žatec - Proboštov 3:1 (1:1)
    So 22.04. 17:00 Vilémov - Horní Jiřetín 1:0 (1:0)
    So 22.04. 17:00 Litvínov - Bílina 2:0 (1:0)
    Ne 23.04. 15:00 Neštěmice - Krupka 6:2 (3:1)

    23.kolo

    So 29.04. 15:00 Bílina - Kadaň 1:4 (1:2)
    So 29.04. 17:00 Krupka - Litvínov 2:3 np (2:2)
    So 29.04. 17:00 Srbice - Litoměřicko B 5:1 (4:1)
    So 29.04. 17:00 Horní Jiřetín - Žatec 0:1 (0:0)
    So 29.04. 17:00 Proboštov - Brná 2:1 (0:0)
    Ne 30.04. 15:00 Neštěmice - Modlany 2:3 np (2:2)
    Ne 30.04. 17:00 Louny - Hrobce 1:3 (1:1)

    24.kolo

    So 06.05. 10:15 Hrobce - Proboštov 4:3 np (3:3)
    So 06.05. 10:15 Kadaň - Krupka 0:3 (0:1)
    So 06.05. 17:00 Modlany - Louny 1:0 np (0:0)
    So 06.05. 17:00 Brná - Horní Jiřetín 6:1 (2:0)
    So 06.05. 17:00 Vilémov - Srbice 2:1 (0:0)
    So 06.05. 17:00 Litoměřicko B - Bílina 1:5 (0:2)
    So 06.05. 17:00 Litvínov - Neštěmice 2:4 (1:2)

    25.kolo

    So 13.05. 15:00 Bílina - Vilémov 3:1 (2:1)
    So 13.05. 17:00 Krupka - Litoměřicko B 5:1 (0:0)
    So 13.05. 17:00 Srbice - Žatec 2:1 np (1:1)
    So 13.05. 17:00 Horní Jiřetín - Hrobce 0:2 (0:0)
    So 13.05. 17:00 Proboštov - Louny 0:1 (0:1)
    Ne 14.05. 10:30 Litvínov - Modlany 1:4 (1:2)
    Ne 14.05. 15:00 Neštěmice - Kadaň 6:2 (3:1)

    26.kolo

    So 20.05. 10:15 Kadaň - Litvínov 5:3 (1:2)
    So 20.05. 17:00 Louny - Horní Jiřetín 6:0 (3:0)
    So 20.05. 17:00 Brná - Srbice 6:3 (5:1)
    So 20.05. 17:00 Žatec - Bílina 3:2 np (2:2)
    So 20.05. 17:00 Vilémov - Krupka 3:0 (2:0)
    So 20.05. 17:00 Litoměřicko B - Neštěmice 2:3 (2:0)
    So 20.05. 17:00 Modlany - Proboštov 3:2 (2:1)

    27.kolo

    So 27.05. 10:15 Kadaň - Modlany 4:8 (1:4)
    So 27.05. 10:30 Srbice - Hrobce 1:2 np (1:1)
    So 27.05. 15:00 Bílina - Brná 2:3 (0:1)
    So 27.05. 17:00 Litvínov - Litoměřicko B 1:2 (1:2)
    So 27.05. 17:00 Krupka - Žatec 7:3 (4:1)
    So 27.05. 17:00 Horní Jiřetín - Proboštov 0:2 (0:1)
    Ne 28.05. 15:00 Neštěmice - Vilémov 1:2 (1:1)

    28.kolo

    So 03.06. 10:15 Hrobce - Bílina 5:3 (4:0)
    So 03.06. 10:30 Modlany - Horní Jiřetín 1:2 (1:1)
    So 03.06. 17:00 Louny - Srbice 4:1 (2:1)
    So 03.06. 17:00 Brná - Krupka 2:3 (1:2)
    So 03.06. 17:00 Žatec - Neštěmice 6:2 (4:1)
    So 03.06. 17:00 Vilémov - Litvínov 4:1 (1:0)
    So 03.06. 17:00 Litoměřicko B - Kadaň 3:1 (2:0)

    29.kolo

    So 10.06. 12:00 Kadaň - Vilémov 2:1 (2:0)
    So 10.06. 17:00 Litoměřicko B - Modlany 2:1 np (1:1)
    So 10.06. 17:00 Litvínov - Žatec 1:6 (1:2)
    So 10.06. 17:00 Neštěmice - Brná 3:2 np (2:2)
    So 10.06. 17:00 Krupka - Hrobce 2:3 (0:1)
    So 10.06. 17:00 Bílina - Louny 2:3 np (2:2)
    So 10.06. 17:00 Srbice - Proboštov 2:1 (2:0)

    30.kolo

    16.06. 18:00 Horní Jiřetín - Srbice 2:1 (0:1)
    So 17.06. 16:00 Žatec - Kadaň 2:3 (0:2)
    So 17.06. 17:00 Proboštov - Bílina 1:4 (0:0)
    So 17.06. 17:00 Louny - Krupka 4:3 (2:1)
    So 17.06. 17:00 Neštěmice - Hrobce 3:7 (0:1)
    So 17.06. 17:00 Brná - Litvínov 17:1 (9:1)
    So 17.06. 17:00 Vilémov - Litoměřicko B 6:1 (3:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 28 21 4 0 3 116:45 71
    2. 28 19 3 1 5 78:33 64
    3. 28 16 1 6 5 87:53 56
    4. 28 14 5 3 6 77:44 55
    5. 28 10 5 3 10 65:73 43
    6. 28 10 4 3 11 63:62 41
    7. 28 10 3 3 12 59:60 39
    8. 28 12 0 2 14 57:53 38
    9. 28 10 2 3 13 54:75 37
    10. 28 10 2 3 13 64:78 37
    11. 28 10 2 2 14 55:90 36
    12. 28 8 3 3 14 67:77 33
    13. 28 7 4 1 16 38:87 30
    14. 28 7 1 3 17 34:63 26
    15. 28 5 2 5 16 37:58 24

    Nejčtenější ze sportu