Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 10863
  • Návštěvy: 45/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kraj Vysočina  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    28740
    Týden:
    45
    Dnes:
    11
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 06.08. 16:30 Havlíčkův Brod - Jemnicko 2:2 (2:1)
    So 06.08. 16:30 M. Budějovice - Sapeli Polná 1:2 (0:2)
    So 06.08. 16:30 Chotěboř - Jaroměřice n.R. 3:0 (1:0)
    So 06.08. 16:30 Humpolec - Ledeč n.S. 1:0 (0:0)
    So 06.08. 16:30 Velké Meziříčí B - Nová Ves 0:1 (0:0)
    Ne 07.08. 16:30 Přibyslav - Žirovnice 1:3 (1:0)
    Ne 07.08. 16:30 Ždírec n.D. - Okříšky 6:0 (3:0)

    2.kolo

    So 13.08. 16:30 Jemnicko - Nová Ves 0:3 (0:0)
    So 13.08. 16:30 Jaroměřice n.R. - Humpolec 1:0 (0:0)
    So 13.08. 16:30 Žirovnice - Ždírec n.D. 0:1 (0:0)
    So 13.08. 16:30 Havlíčkův Brod - Přibyslav 2:1 (1:0)
    Ne 14.08. 16:30 Ledeč n.S. - Velké Meziříčí B 2:0 (1:0)
    Ne 14.08. 16:30 Sapeli Polná - Chotěboř 1:0 (0:0)
    Ne 14.08. 16:30 Okříšky - M. Budějovice 3:2 (1:2)

    3.kolo

    So 20.08. 16:30 M. Budějovice - Žirovnice 0:0 (0:0)
    So 20.08. 16:30 Chotěboř - Okříšky 4:0 (0:0)
    So 20.08. 16:30 Velké Meziříčí B - Jaroměřice n.R. 2:1 (0:1)
    Ne 21.08. 16:30 Přibyslav - Jemnicko 3:2 (1:2)
    Ne 21.08. 16:30 Ždírec n.D. - Havlíčkův Brod 2:1 (1:0)
    Ne 21.08. 16:30 Humpolec - Sapeli Polná 2:1 (0:0)
    Ne 21.08. 16:30 Nová Ves - Ledeč n.S. 0:1 (0:0)

    4.kolo

    So 27.08. 16:30 Jemnicko - Ledeč n.S. 0:0 (0:0)
    So 27.08. 16:30 Okříšky - Humpolec 0:2 (0:2)
    So 27.08. 16:30 Žirovnice - Chotěboř 2:3 (1:2)
    Ne 28.08. 10:30 Sapeli Polná - Velké Meziříčí B 2:1 (2:0)
    Ne 28.08. 16:30 Jaroměřice n.R. - Nová Ves 0:3 (0:1)
    Ne 28.08. 16:30 Havlíčkův Brod - M. Budějovice 2:2 (0:1)
    Ne 28.08. 16:30 Přibyslav - Ždírec n.D. 1:3 (1:1)

    5.kolo

    So 03.09. 16:00 M. Budějovice - Přibyslav 0:1 (0:0)
    So 03.09. 16:00 Chotěboř - Havlíčkův Brod 0:2 (0:0)
    So 03.09. 16:00 Humpolec - Žirovnice 2:0 (1:0)
    So 03.09. 16:00 Velké Meziříčí B - Okříšky 1:1 (1:1)
    Ne 04.09. 16:00 Ždírec n.D. - Jemnicko 3:1 (2:0)
    Ne 04.09. 16:00 Nová Ves - Sapeli Polná 0:3 (0:3)
    Ne 04.09. 16:00 Ledeč n.S. - Jaroměřice n.R. 5:1 (2:0)

    6.kolo

    So 10.09. 16:00 Jemnicko - Jaroměřice n.R. 1:5 (1:3)
    So 10.09. 16:00 Žirovnice - Velké Meziříčí B 4:1 (1:1)
    So 10.09. 16:00 Havlíčkův Brod - Humpolec 2:1 (2:0)
    Ne 11.09. 10:30 Sapeli Polná - Ledeč n.S. 4:0 (1:0)
    Ne 11.09. 16:00 Okříšky - Nová Ves 1:2 (1:1)
    Ne 11.09. 16:00 Přibyslav - Chotěboř 1:3 (1:1)
    Ne 11.09. 16:00 Ždírec n.D. - M. Budějovice 4:0 (3:0)

    7.kolo

    So 17.09. 15:30 M. Budějovice - Jemnicko 2:0 (1:0)
    So 17.09. 15:30 Chotěboř - Ždírec n.D. 1:1 (0:1)
    So 17.09. 15:30 Humpolec - Přibyslav 2:0 (1:0)
    So 17.09. 15:30 Velké Meziříčí B - Havlíčkův Brod 0:1 (0:1)
    Ne 18.09. 15:30 Nová Ves - Žirovnice 1:1 (0:0)
    Ne 18.09. 15:30 Ledeč n.S. - Okříšky 5:1 (0:0)
    Ne 18.09. 15:30 Jaroměřice n.R. - Sapeli Polná 3:3 (2:1)

    8.kolo

    So 24.09. 15:30 Jemnicko - Sapeli Polná 0:0 (0:0)
    So 24.09. 15:30 Okříšky - Jaroměřice n.R. 3:2 (1:2)
    So 24.09. 15:30 Žirovnice - Ledeč n.S. 0:2 (0:0)
    So 24.09. 15:30 M. Budějovice - Chotěboř 0:3 (0:1)
    Ne 25.09. 15:30 Havlíčkův Brod - Nová Ves 2:0 (1:0)
    Ne 25.09. 15:30 Přibyslav - Velké Meziříčí B 5:1 (1:1)
    Ne 25.09. 15:30 Ždírec n.D. - Humpolec 2:0 (1:0)

    9.kolo

    So 01.10. 15:00 Jemnicko - Chotěboř 1:3 (0:2)
    So 01.10. 15:00 Humpolec - M. Budějovice 3:0 (3:0)
    So 01.10. 15:00 Velké Meziříčí B - Ždírec n.D. 2:1 (1:0)
    Ne 02.10. 10:30 Sapeli Polná - Okříšky 3:0 (0:0)
    Ne 02.10. 15:00 Nová Ves - Přibyslav 3:0 (1:0)
    Ne 02.10. 15:00 Ledeč n.S. - Havlíčkův Brod 1:1 (0:0)
    Ne 02.10. 15:00 Jaroměřice n.R. - Žirovnice 1:0 (1:0)

    10.kolo

    So 08.10. 15:00 Jemnicko - Okříšky 0:1 (0:1)
    So 08.10. 15:00 Žirovnice - Sapeli Polná 0:2 (0:2)
    So 08.10. 15:00 M. Budějovice - Velké Meziříčí B 2:0 (1:0)
    So 08.10. 15:00 Chotěboř - Humpolec 2:1 (1:1)
    Ne 09.10. 15:00 Havlíčkův Brod - Jaroměřice n.R. 5:0 (3:0)
    Ne 09.10. 15:00 Přibyslav - Ledeč n.S. 4:4 (2:2)
    Ne 09.10. 15:00 Ždírec n.D. - Nová Ves 2:0 (1:0)

    11.kolo

    So 15.10. 14:30 Humpolec - Jemnicko 1:0 (1:0)
    So 15.10. 14:30 Velké Meziříčí B - Chotěboř 3:0 (1:0)
    Ne 16.10. 10:30 Sapeli Polná - Havlíčkův Brod 2:4 (1:2)
    Ne 16.10. 14:30 Nová Ves - M. Budějovice 4:1 (1:0)
    Ne 16.10. 14:30 Ledeč n.S. - Ždírec n.D. 0:0 (0:0)
    Ne 16.10. 14:30 Jaroměřice n.R. - Přibyslav 1:4 (1:2)
    Ne 16.10. 14:30 Okříšky - Žirovnice 3:2 (1:1)

    12.kolo

    So 22.10. 14:30 Jemnicko - Žirovnice 3:1 (1:1)
    So 22.10. 14:30 M. Budějovice - Ledeč n.S. 2:4 (1:1)
    So 22.10. 14:30 Chotěboř - Nová Ves 1:2 (1:1)
    So 22.10. 14:30 Humpolec - Velké Meziříčí B 3:1 (2:1)
    Ne 23.10. 14:30 Havlíčkův Brod - Okříšky 4:1 (2:0)
    Ne 23.10. 14:30 Přibyslav - Sapeli Polná 0:1 (0:0)
    Ne 23.10. 14:30 Ždírec n.D. - Jaroměřice n.R. 3:0 (2:0)

    13.kolo

    28.10. 10:30 Sapeli Polná - Ždírec n.D. 1:3 (1:1)
    So 29.10. 14:00 Žirovnice - Havlíčkův Brod 1:4 (1:4)
    So 29.10. 14:30 Velké Meziříčí B - Jemnicko 1:1 (1:0)
    Ne 30.10. 14:00 Nová Ves - Humpolec 1:1 (0:0)
    Ne 30.10. 14:00 Ledeč n.S. - Chotěboř 1:0 (1:0)
    Ne 30.10. 14:00 Jaroměřice n.R. - M. Budějovice 3:0 (1:0)
    Ne 30.10. 14:00 Okříšky - Přibyslav 0:3 (0:0)

    14.kolo

    So 05.11. 13:30 Jemnicko - Havlíčkův Brod 0:1 (0:1)
    So 05.11. 13:30 Žirovnice - Přibyslav 3:2 (1:2)
    So 05.11. 13:30 Okříšky - Ždírec n.D. 0:2 (0:0)
    So 05.11. 13:30 Jaroměřice n.R. - Chotěboř 1:4 (1:2)
    So 05.11. 13:30 Nová Ves - Velké Meziříčí B 3:0 (2:0)
    Ne 06.11. 10:30 Sapeli Polná - M. Budějovice 1:0 (0:0)
    Ne 06.11. 13:30 Ledeč n.S. - Humpolec 2:0 (2:0)

    15.kolo

    So 01.04. 15:30 Humpolec - Jaroměřice n.R. 1:2 (0:0)
    So 01.04. 15:30 Chotěboř - Sapeli Polná 1:1 (0:1)
    So 01.04. 15:30 M. Budějovice - Okříšky 1:1 (1:1)
    Ne 02.04. 14:00 Velké Meziříčí B - Ledeč n.S. 1:1 (1:1)
    Ne 02.04. 15:30 Nová Ves - Jemnicko 2:1 (0:0)
    Ne 02.04. 15:30 Ždírec n.D. - Žirovnice 1:1 (0:0)
    Ne 02.04. 15:30 Přibyslav - Havlíčkův Brod 1:1 (1:0)

    16.kolo

    So 08.04. 15:30 Jemnicko - Přibyslav 3:1 (1:1)
    So 08.04. 15:30 Žirovnice - M. Budějovice 2:3 (1:2)
    So 08.04. 15:30 Jaroměřice n.R. - Velké Meziříčí B 0:4 (0:1)
    Ne 09.04. 10:30 Sapeli Polná - Humpolec 1:0 (0:0)
    Ne 09.04. 15:30 Havlíčkův Brod - Ždírec n.D. 0:1 (0:0)
    Ne 09.04. 15:30 Okříšky - Chotěboř 2:0 (1:0)
    Ne 09.04. 15:30 Ledeč n.S. - Nová Ves 4:1 (2:1)

    17.kolo

    So 15.04. 16:00 Humpolec - Okříšky 2:0 (2:0)
    So 15.04. 16:00 M. Budějovice - Havlíčkův Brod 0:2 (0:0)
    Ne 16.04. 14:00 Velké Meziříčí B - Sapeli Polná 0:1 (0:0)
    Ne 16.04. 16:00 Ledeč n.S. - Jemnicko 0:0 (0:0)
    Ne 16.04. 16:00 Nová Ves - Jaroměřice n.R. 4:3 (1:1)
    Ne 16.04. 16:00 Chotěboř - Žirovnice 3:0 (0:0)
    Ne 16.04. 16:00 Ždírec n.D. - Přibyslav 3:0 (2:0)

    18.kolo

    So 22.04. 16:00 Jemnicko - Ždírec n.D. 0:3 (0:2)
    So 22.04. 16:00 Havlíčkův Brod - Chotěboř 2:1 (0:0)
    So 22.04. 16:00 Žirovnice - Humpolec 2:2 (1:1)
    So 22.04. 16:00 Okříšky - Velké Meziříčí B 2:1 (2:0)
    Ne 23.04. 10:30 Sapeli Polná - Nová Ves 5:2 (1:1)
    Ne 23.04. 16:00 Přibyslav - M. Budějovice 4:1 (1:0)
    Ne 23.04. 16:00 Jaroměřice n.R. - Ledeč n.S. 3:1 (1:1)

    19.kolo

    So 29.04. 16:00 Chotěboř - Přibyslav 1:0 (1:0)
    So 29.04. 16:00 M. Budějovice - Ždírec n.D. 0:0 (0:0)
    Ne 30.04. 14:00 Velké Meziříčí B - Žirovnice 3:1 (1:0)
    Ne 30.04. 16:00 Jaroměřice n.R. - Jemnicko 4:1 (1:1)
    Ne 30.04. 16:00 Ledeč n.S. - Sapeli Polná 3:0 (2:0)
    Ne 30.04. 16:00 Nová Ves - Okříšky 2:1 (2:0)
    Ne 30.04. 16:00 Humpolec - Havlíčkův Brod 5:1 (1:1)

    20.kolo

    So 06.05. 16:30 Jemnicko - M. Budějovice 0:1 (0:1)
    So 06.05. 16:30 Havlíčkův Brod - Velké Meziříčí B 3:1 (0:0)
    So 06.05. 16:30 Žirovnice - Nová Ves 1:1 (0:1)
    Ne 07.05. 10:30 Sapeli Polná - Jaroměřice n.R. 3:3 (2:1)
    Ne 07.05. 16:30 Ždírec n.D. - Chotěboř 1:1 (0:0)
    Ne 07.05. 16:30 Přibyslav - Humpolec 1:1 (1:0)
    Ne 07.05. 16:30 Okříšky - Ledeč n.S. 2:3 (0:1)

    21.kolo

    Ne 14.05. 10:30 Sapeli Polná - Jemnicko 3:2 (1:1)
    Ne 14.05. 14:00 Velké Meziříčí B - Přibyslav 1:4 (0:1)
    Ne 14.05. 16:30 Jaroměřice n.R. - Okříšky 2:0 (1:0)
    Ne 14.05. 16:30 Ledeč n.S. - Žirovnice 5:1 (0:1)
    Ne 14.05. 16:30 Nová Ves - Havlíčkův Brod 2:3 (2:1)
    Ne 14.05. 16:30 Humpolec - Ždírec n.D. 0:2 (0:1)
    Ne 14.05. 16:30 Chotěboř - M. Budějovice 3:1 (1:0)

    22.kolo

    So 20.05. 16:30 Chotěboř - Jemnicko 4:0 (2:0)
    So 20.05. 16:30 M. Budějovice - Humpolec 0:1 (0:1)
    So 20.05. 16:30 Havlíčkův Brod - Ledeč n.S. 4:1 (1:1)
    So 20.05. 16:30 Žirovnice - Jaroměřice n.R. 4:4 (2:3)
    So 20.05. 16:30 Okříšky - Sapeli Polná 0:1 (0:0)
    Ne 21.05. 16:30 Ždírec n.D. - Velké Meziříčí B 1:0 (0:0)
    Ne 21.05. 16:30 Přibyslav - Nová Ves 5:1 (4:0)

    23.kolo

    So 27.05. 16:30 Okříšky - Jemnicko 5:0 (2:0)
    Ne 28.05. 10:30 Sapeli Polná - Žirovnice 3:2 (0:1)
    Ne 28.05. 14:00 Velké Meziříčí B - M. Budějovice 2:0 (1:0)
    Ne 28.05. 16:30 Jaroměřice n.R. - Havlíčkův Brod 0:1 (0:1)
    Ne 28.05. 16:30 Ledeč n.S. - Přibyslav 6:1 (3:1)
    Ne 28.05. 16:30 Nová Ves - Ždírec n.D. 0:1 (0:1)
    Ne 28.05. 16:30 Humpolec - Chotěboř 1:1 (1:0)

    24.kolo

    So 03.06. 16:30 Jemnicko - Humpolec 0:3 (0:2)
    So 03.06. 16:30 Chotěboř - Velké Meziříčí B 2:1 (2:0)
    So 03.06. 16:30 M. Budějovice - Nová Ves 0:3 (0:3)
    So 03.06. 16:30 Havlíčkův Brod - Sapeli Polná 2:1 (2:1)
    So 03.06. 16:30 Žirovnice - Okříšky 3:1 (0:1)
    Ne 04.06. 16:30 Ždírec n.D. - Ledeč n.S. 2:1 (2:0)
    Ne 04.06. 16:30 Přibyslav - Jaroměřice n.R. 1:0 (0:0)

    25.kolo

    So 10.06. 16:30 Žirovnice - Jemnicko 0:1 (0:0)
    So 10.06. 16:30 Velké Meziříčí B - Humpolec 3:0 (3:0)
    Ne 11.06. 10:30 Sapeli Polná - Přibyslav 3:1 (0:1)
    Ne 11.06. 16:30 Okříšky - Havlíčkův Brod 0:2 (0:2)
    Ne 11.06. 16:30 Jaroměřice n.R. - Ždírec n.D. 0:2 (0:1)
    Ne 11.06. 16:30 Ledeč n.S. - M. Budějovice 4:0 (2:0)
    Ne 11.06. 16:30 Nová Ves - Chotěboř 2:1 (2:0)

    26.kolo

    So 17.06. 15:00 Humpolec - Nová Ves 2:0 (0:0)
    So 17.06. 16:30 Jemnicko - Velké Meziříčí B 3:1 (2:0)
    So 17.06. 16:30 Chotěboř - Ledeč n.S. 2:1 (0:1)
    So 17.06. 16:30 M. Budějovice - Jaroměřice n.R. 3:1 (1:1)
    Ne 18.06. 16:30 Ždírec n.D. - Sapeli Polná 0:1 (0:0)
    Ne 18.06. 16:30 Přibyslav - Okříšky 1:5 (0:2)
    Ne 18.06. 16:30 Havlíčkův Brod - Žirovnice 4:1 (1:1)
    Správce soutěže: Josef Bouda

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 19 5 2 50:11 62
    2. 26 19 4 3 58:27 61
    3. 26 17 4 5 49:30 55
    4. 26 14 6 6 57:31 48
    5. 26 14 4 8 47:28 46
    6. 26 13 4 9 37:25 43
    7. 26 13 3 10 43:40 42
    8. 26 9 3 14 46:54 30
    9. 26 8 3 15 41:61 27
    10. 26 8 2 16 33:56 26
    11. 26 7 3 16 31:45 24
    12. 26 5 4 17 22:53 19
    13. 26 4 6 16 35:57 18
    14. 26 4 5 17 22:53 17

    Nejčtenější ze sportu