Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 10937
  • Návštěvy: 24/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7691
    Týden:
    24
    Dnes:
    12
    On-line:
    1

    1.kolo

    05.08. 20:00 Nijmegen - Zwolle 1:1 (0:1)
    So 06.08. 18:30 Den Haag - G. A. Eagles 3:0 (1:0)
    So 06.08. 19:45 Twente - Excelsior 1:2 (0:1)
    So 06.08. 19:45 Utrecht - PSV Eindhoven 1:2 (1:0)
    So 06.08. 20:45 Willem II - Vitesse 1:4 (0:4)
    Ne 07.08. 12:30 Groningen - Feyenoord 0:5 (0:3)
    Ne 07.08. 14:30 Alkmaar - Heerenveen 2:2 (1:1)
    Ne 07.08. 14:30 Sparta Rotterdam - Ajax 1:3 (1:1)
    Ne 07.08. 16:45 Roda Kerkrade - Heracles 1:1 (0:1)

    2.kolo

    12.08. 20:00 Heerenveen - Utrecht 2:2 (1:2)
    So 13.08. 18:30 Excelsior - Groningen 2:0 (1:0)
    So 13.08. 19:45 Ajax - Roda Kerkrade 2:2 (2:1)
    So 13.08. 19:45 Vitesse - Den Haag 1:2 (1:1)
    So 13.08. 20:45 Zwolle - Sparta Rotterdam 0:3 (0:1)
    Ne 14.08. 12:30 Heracles - Willem II 3:1 (1:0)
    Ne 14.08. 14:30 Feyenoord - Twente 2:0 (1:0)
    Ne 14.08. 14:30 G. A. Eagles - Nijmegen 2:2 (0:1)
    Ne 14.08. 16:45 PSV Eindhoven - Alkmaar 1:0 (0:0)

    3.kolo

    19.08. 20:00 Excelsior - Den Haag 1:2 (1:1)
    So 20.08. 18:30 Roda Kerkrade - Vitesse 0:1 (0:1)
    So 20.08. 19:45 Ajax - Willem II 1:2 (1:2)
    So 20.08. 19:45 Zwolle - PSV Eindhoven 0:4 (0:2)
    So 20.08. 20:45 Nijmegen - Heerenveen 2:1 (1:1)
    Ne 21.08. 12:30 Groningen - Twente 3:4 (0:3)
    Ne 21.08. 14:30 Sparta Rotterdam - G. A. Eagles 1:0 (0:0)
    Ne 21.08. 14:30 Utrecht - Alkmaar 1:2 (0:1)
    Ne 21.08. 16:45 Heracles - Feyenoord 0:1 (0:1)

    4.kolo

    26.08. 20:00 Vitesse - Utrecht 1:1 (1:0)
    So 27.08. 18:30 Willem II - Roda Kerkrade 0:0 (0:0)
    So 27.08. 19:45 Feyenoord - Excelsior 4:1 (1:1)
    So 27.08. 19:45 Heerenveen - Zwolle 1:0 (0:0)
    So 27.08. 20:45 Twente - Sparta Rotterdam 3:1 (2:0)
    Ne 28.08. 12:30 PSV Eindhoven - Groningen 0:0 (0:0)
    Ne 28.08. 14:30 Den Haag - Heracles 1:1 (1:1)
    Ne 28.08. 14:30 G. A. Eagles - Ajax 0:3 (0:2)
    Ne 28.08. 16:45 Alkmaar - Nijmegen 2:0 (1:0)

    5.kolo

    So 10.09. 18:30 Alkmaar - Willem II 2:0 (1:0)
    So 10.09. 18:30 Zwolle - Utrecht 1:1 (1:0)
    So 10.09. 19:45 Nijmegen - PSV Eindhoven 0:4 (0:4)
    So 10.09. 20:45 Heerenveen - Twente 3:1 (1:0)
    So 10.09. 20:45 Excelsior - Heracles 3:1 (3:0)
    Ne 11.09. 12:30 Feyenoord - Den Haag 3:1 (2:0)
    Ne 11.09. 14:30 G. A. Eagles - Roda Kerkrade 2:0 (1:0)
    Ne 11.09. 14:30 Groningen - Sparta Rotterdam 1:1 (1:1)
    Ne 11.09. 16:45 Ajax - Vitesse 1:0 (0:0)

    6.kolo

    16.09. 20:00 Utrecht - Groningen 1:5 (0:2)
    So 17.09. 18:30 Twente - Den Haag 4:1 (2:0)
    So 17.09. 19:45 Roda Kerkrade - Heerenveen 0:3 (0:1)
    So 17.09. 19:45 Vitesse - G. A. Eagles 2:0 (0:0)
    So 17.09. 20:45 Willem II - Excelsior 1:1 (1:0)
    Ne 18.09. 12:30 Sparta Rotterdam - Nijmegen 2:0 (1:0)
    Ne 18.09. 14:30 PSV Eindhoven - Feyenoord 0:1 (0:0)
    Ne 18.09. 14:30 Zwolle - Alkmaar 0:2 (0:1)
    Ne 18.09. 16:45 Heracles - Ajax 0:2 (0:0)

    7.kolo

    So 24.09. 18:30 Den Haag - Heerenveen 0:3 (0:1)
    So 24.09. 18:30 Groningen - Heracles 0:0 (0:0)
    So 24.09. 19:45 Ajax - Zwolle 5:1 (2:1)
    So 24.09. 20:45 Alkmaar - G. A. Eagles 2:2 (1:0)
    So 24.09. 20:45 Excelsior - PSV Eindhoven 1:3 (1:2)
    Ne 25.09. 12:30 Nijmegen - Willem II 0:0 (0:0)
    Ne 25.09. 14:30 Twente - Vitesse 2:1 (1:0)
    Ne 25.09. 14:30 Utrecht - Sparta Rotterdam 2:0 (1:0)
    Ne 25.09. 16:45 Feyenoord - Roda Kerkrade 5:0 (2:0)

    8.kolo

    30.09. 20:00 Zwolle - Den Haag 2:1 (0:0)
    So 01.10. 18:30 Vitesse - Groningen 2:1 (1:1)
    So 01.10. 19:45 Heerenveen - PSV Eindhoven 1:1 (0:0)
    So 01.10. 19:45 Roda Kerkrade - Nijmegen 0:1 (0:0)
    So 01.10. 20:45 G. A. Eagles - Excelsior 3:0 (2:0)
    Ne 02.10. 12:30 Ajax - Utrecht 3:2 (0:1)
    Ne 02.10. 14:30 Heracles - Twente 1:1 (1:1)
    Ne 02.10. 14:30 Willem II - Feyenoord 0:2 (0:1)
    Ne 02.10. 16:45 Sparta Rotterdam - Alkmaar 1:1 (1:1)

    9.kolo

    So 15.10. 18:30 Sparta Rotterdam - Willem II 2:2 (0:1)
    So 15.10. 18:30 Utrecht - G. A. Eagles 3:0 (1:0)
    So 15.10. 19:45 PSV Eindhoven - Heracles 1:1 (1:1)
    So 15.10. 20:45 Alkmaar - Vitesse 2:2 (0:1)
    So 15.10. 20:45 Groningen - Heerenveen 0:3 (0:1)
    Ne 16.10. 12:30 Twente - Zwolle 2:2 (1:1)
    Ne 16.10. 14:30 Excelsior - Roda Kerkrade 0:1 (0:0)
    Ne 16.10. 14:30 Nijmegen - Feyenoord 1:2 (1:0)
    Ne 16.10. 16:45 Den Haag - Ajax 0:2 (0:1)

    10.kolo

    21.10. 20:00 Excelsior - Zwolle 0:2 (0:0)
    So 22.10. 18:30 G. A. Eagles - Twente 0:2 (0:1)
    So 22.10. 19:45 PSV Eindhoven - Sparta Rotterdam 1:0 (0:0)
    So 22.10. 19:45 Roda Kerkrade - Den Haag 1:1 (0:1)
    So 22.10. 20:45 Willem II - Utrecht 0:1 (0:0)
    Ne 23.10. 12:30 Nijmegen - Vitesse 1:1 (0:1)
    Ne 23.10. 14:30 Feyenoord - Ajax 1:1 (0:0)
    Ne 23.10. 14:30 Groningen - Alkmaar 2:0 (2:0)
    Ne 23.10. 16:45 Heerenveen - Heracles 3:1 (1:1)

    11.kolo

    28.10. 20:00 Twente - Roda Kerkrade 0:0 (0:0)
    So 29.10. 18:30 Willem II - Groningen 2:1 (0:0)
    So 29.10. 19:45 Heracles - Sparta Rotterdam 2:2 (0:1)
    So 29.10. 19:45 Vitesse - PSV Eindhoven 0:2 (0:1)
    So 29.10. 20:45 Ajax - Excelsior 1:0 (0:0)
    Ne 30.10. 12:30 Zwolle - G. A. Eagles 3:1 (1:1)
    Ne 30.10. 14:30 Feyenoord - Heerenveen 2:2 (2:1)
    Ne 30.10. 14:30 Utrecht - Nijmegen 1:1 (1:0)
    Ne 30.10. 16:45 Den Haag - Alkmaar 0:1 (0:0)

    12.kolo

    04.11. 20:00 Sparta Rotterdam - Heerenveen 3:1 (2:1)
    So 05.11. 18:30 Den Haag - Willem II 1:0 (0:0)
    So 05.11. 19:45 Nijmegen - Groningen 1:1 (0:0)
    So 05.11. 19:45 PSV Eindhoven - Twente 1:1 (0:0)
    So 05.11. 20:45 Zwolle - Roda Kerkrade 0:0 (0:0)
    Ne 06.11. 12:30 Utrecht - Excelsior 2:1 (0:0)
    Ne 06.11. 14:30 Alkmaar - Ajax 2:2 (1:0)
    Ne 06.11. 14:30 Vitesse - Heracles 1:2 (0:0)
    Ne 06.11. 16:45 G. A. Eagles - Feyenoord 1:0 (1:0)

    13.kolo

    So 19.11. 18:30 Heerenveen - Vitesse 1:1 (0:0)
    So 19.11. 18:30 Heracles - G. A. Eagles 2:1 (0:1)
    So 19.11. 19:45 Willem II - PSV Eindhoven 0:0 (0:0)
    So 19.11. 20:45 Excelsior - Sparta Rotterdam 3:2 (2:1)
    So 19.11. 20:45 Groningen - Den Haag 2:1 (1:1)
    Ne 20.11. 12:30 Roda Kerkrade - Alkmaar 1:1 (1:0)
    Ne 20.11. 14:30 Ajax - Nijmegen 5:0 (3:0)
    Ne 20.11. 14:30 Twente - Utrecht 1:1 (1:1)
    Ne 20.11. 16:45 Feyenoord - Zwolle 3:0 (1:0)

    14.kolo

    25.11. 20:00 G. A. Eagles - Willem II 0:1 (0:0)
    So 26.11. 18:30 Vitesse - Excelsior 2:2 (1:2)
    So 26.11. 19:45 PSV Eindhoven - Den Haag 3:1 (1:0)
    So 26.11. 19:45 Zwolle - Groningen 0:4 (0:2)
    So 26.11. 20:45 Nijmegen - Twente 3:2 (2:0)
    Ne 27.11. 12:30 Sparta Rotterdam - Roda Kerkrade 2:2 (0:1)
    Ne 27.11. 14:30 Alkmaar - Heracles 5:1 (3:0)
    Ne 27.11. 14:30 Heerenveen - Ajax 0:1 (0:0)
    Ne 27.11. 16:45 Utrecht - Feyenoord 3:3 (1:1)

    15.kolo

    02.12. 20:00 Heracles - Nijmegen 2:0 (1:0)
    So 03.12. 18:30 G. A. Eagles - Heerenveen 1:3 (1:3)
    So 03.12. 19:45 Excelsior - Alkmaar 3:3 (2:2)
    So 03.12. 19:45 Roda Kerkrade - PSV Eindhoven 0:0 (0:0)
    So 03.12. 20:45 Vitesse - Zwolle 3:1 (2:0)
    Ne 04.12. 12:30 Den Haag - Utrecht 0:2 (0:1)
    Ne 04.12. 14:30 Feyenoord - Sparta Rotterdam 6:1 (2:0)
    Ne 04.12. 14:30 Willem II - Twente 0:0 (0:0)
    Ne 04.12. 16:45 Ajax - Groningen 2:0 (1:0)

    16.kolo

    09.12. 20:00 Groningen - Roda Kerkrade 2:0 (1:0)
    So 10.12. 18:30 Nijmegen - Den Haag 3:0 (3:0)
    So 10.12. 19:45 Heerenveen - Excelsior 2:1 (0:1)
    So 10.12. 19:45 PSV Eindhoven - G. A. Eagles 1:0 (0:0)
    So 10.12. 20:45 Zwolle - Willem II 0:0 (0:0)
    Ne 11.12. 12:30 Sparta Rotterdam - Vitesse 0:1 (0:0)
    Ne 11.12. 14:30 Alkmaar - Feyenoord 0:4 (0:3)
    Ne 11.12. 14:30 Utrecht - Heracles 2:0 (1:0)
    Ne 11.12. 16:45 Twente - Ajax 1:0 (0:0)

    17.kolo

    16.12. 20:00 Willem II - Heerenveen 2:1 (1:1)
    So 17.12. 18:30 Roda Kerkrade - Utrecht 0:0 (0:0)
    So 17.12. 19:45 Feyenoord - Vitesse 3:1 (2:1)
    So 17.12. 20:45 Twente - Alkmaar 1:2 (0:0)
    Ne 18.12. 12:30 Excelsior - Nijmegen 2:2 (1:1)
    Ne 18.12. 14:30 Den Haag - Sparta Rotterdam 1:0 (0:0)
    Ne 18.12. 14:30 Heracles - Zwolle 3:0 (1:0)
    Ne 18.12. 14:30 Groningen - G. A. Eagles 1:1 (1:1)
    Ne 18.12. 16:45 Ajax - PSV Eindhoven 1:1 (0:0)

    18.kolo

    13.01. 20:00 G. A. Eagles - Alkmaar 1:3 (0:0)
    So 14.01. 18:30 Heerenveen - Den Haag 2:0 (0:0)
    So 14.01. 19:45 Heracles - Groningen 1:4 (0:3)
    So 14.01. 19:45 PSV Eindhoven - Excelsior 2:0 (1:0)
    So 14.01. 20:45 Sparta Rotterdam - Utrecht 1:2 (1:0)
    Ne 15.01. 12:30 Roda Kerkrade - Feyenoord 0:2 (0:0)
    Ne 15.01. 14:30 Vitesse - Twente 3:1 (2:0)
    Ne 15.01. 14:30 Zwolle - Ajax 1:3 (0:0)
    Ne 15.01. 16:45 Willem II - Nijmegen 0:1 (0:0)

    19.kolo

    20.01. 20:00 Twente - Heracles 1:0 (1:0)
    So 21.01. 18:30 Alkmaar - Sparta Rotterdam 1:1 (0:0)
    So 21.01. 19:45 Den Haag - Zwolle 1:2 (1:1)
    So 21.01. 19:45 Feyenoord - Willem II 1:0 (1:0)
    So 21.01. 20:45 Groningen - Vitesse 1:1 (1:0)
    Ne 22.01. 12:30 Utrecht - Ajax 0:1 (0:0)
    Ne 22.01. 14:30 Excelsior - G. A. Eagles 1:1 (1:1)
    Ne 22.01. 14:30 Nijmegen - Roda Kerkrade 2:0 (1:0)
    Ne 22.01. 16:45 PSV Eindhoven - Heerenveen 4:3 (2:1)

    20.kolo

    27.01. 20:00 Willem II - Sparta Rotterdam 3:2 (2:1)
    So 28.01. 18:30 G. A. Eagles - Utrecht 0:1 (0:1)
    So 28.01. 19:45 Heracles - PSV Eindhoven 1:2 (0:0)
    So 28.01. 19:45 Roda Kerkrade - Excelsior 4:0 (2:0)
    Ne 29.01. 12:30 Heerenveen - Groningen 0:0 (0:0)
    Ne 29.01. 14:30 Vitesse - Alkmaar 2:1 (1:0)
    Ne 29.01. 14:30 Ajax - Den Haag 3:0 (2:0)
    Ne 29.01. 14:30 Zwolle - Twente 1:2 (1:1)
    Ne 29.01. 16:45 Feyenoord - Nijmegen 4:0 (2:0)

    21.kolo

    03.02. 20:00 Den Haag - Vitesse 0:2 (0:2)
    So 04.02. 18:30 Nijmegen - G. A. Eagles 1:2 (0:2)
    So 04.02. 19:45 Alkmaar - PSV Eindhoven 2:4 (1:3)
    So 04.02. 19:45 Willem II - Heracles 1:3 (1:0)
    So 04.02. 20:45 Groningen - Excelsior 1:1 (0:0)
    Ne 05.02. 12:30 Roda Kerkrade - Ajax 0:2 (0:0)
    Ne 05.02. 14:30 Sparta Rotterdam - Zwolle 2:3 (0:0)
    Ne 05.02. 14:30 Twente - Feyenoord 0:2 (0:0)
    Ne 05.02. 16:45 Utrecht - Heerenveen 1:0 (1:0)

    22.kolo

    10.02. 20:00 Zwolle - Nijmegen 2:0 (0:0)
    So 11.02. 18:30 Heracles - Roda Kerkrade 2:2 (0:0)
    So 11.02. 19:45 Feyenoord - Groningen 2:0 (1:0)
    So 11.02. 19:45 G. A. Eagles - Den Haag 3:1 (1:0)
    So 11.02. 20:45 Vitesse - Willem II 0:2 (0:0)
    Ne 12.02. 12:30 Excelsior - Twente 1:1 (1:1)
    Ne 12.02. 14:30 Ajax - Sparta Rotterdam 2:0 (1:0)
    Ne 12.02. 14:30 Heerenveen - Alkmaar 1:2 (0:1)
    Ne 12.02. 16:45 PSV Eindhoven - Utrecht 3:0 (0:0)

    23.kolo

    17.02. 20:00 Roda Kerkrade - G. A. Eagles 1:0 (1:0)
    So 18.02. 18:30 Twente - Heerenveen 1:0 (0:0)
    So 18.02. 19:45 PSV Eindhoven - Nijmegen 3:1 (1:1)
    So 18.02. 19:45 Heracles - Excelsior 4:0 (1:0)
    So 18.02. 20:45 Utrecht - Zwolle 3:1 (1:0)
    Ne 19.02. 12:30 Willem II - Alkmaar 1:1 (0:0)
    Ne 19.02. 14:30 Sparta Rotterdam - Groningen 2:2 (2:2)
    Ne 19.02. 14:30 Vitesse - Ajax 0:1 (0:1)
    Ne 19.02. 16:45 Den Haag - Feyenoord 0:1 (0:0)

    24.kolo

    24.02. 20:00 Den Haag - Twente 1:1 (1:1)
    So 25.02. 18:30 Groningen - Utrecht 2:3 (2:0)
    So 25.02. 19:45 Excelsior - Willem II 0:2 (0:0)
    So 25.02. 19:45 Nijmegen - Sparta Rotterdam 0:1 (0:1)
    So 25.02. 20:45 Heerenveen - Roda Kerkrade 3:0 (0:0)
    Ne 26.02. 12:30 G. A. Eagles - Vitesse 1:3 (0:1)
    Ne 26.02. 14:30 Alkmaar - Zwolle 1:1 (0:0)
    Ne 26.02. 14:30 Feyenoord - PSV Eindhoven 2:1 (1:0)
    Ne 26.02. 16:45 Ajax - Heracles 4:1 (1:1)

    25.kolo

    03.03. 20:00 Heerenveen - G. A. Eagles 2:2 (0:1)
    So 04.03. 18:30 Twente - Willem II 2:1 (2:0)
    So 04.03. 19:45 PSV Eindhoven - Roda Kerkrade 4:0 (2:0)
    So 04.03. 20:45 Zwolle - Vitesse 3:1 (2:0)
    Ne 05.03. 12:30 Alkmaar - Excelsior 1:1 (1:0)
    Ne 05.03. 12:30 Sparta Rotterdam - Feyenoord 1:0 (1:0)
    Ne 05.03. 14:30 Groningen - Ajax 1:1 (0:0)
    Ne 05.03. 14:30 Utrecht - Den Haag 1:1 (1:1)
    Ne 05.03. 16:45 Nijmegen - Heracles 3:1 (2:1)

    26.kolo

    10.03. 20:00 Vitesse - Sparta Rotterdam 5:0 (4:0)
    So 11.03. 18:30 Den Haag - Nijmegen 1:0 (0:0)
    So 11.03. 19:45 G. A. Eagles - PSV Eindhoven 1:3 (0:1)
    So 11.03. 19:45 Heracles - Utrecht 2:1 (0:1)
    So 11.03. 20:45 Excelsior - Heerenveen 4:1 (2:0)
    Ne 12.03. 12:30 Willem II - Zwolle 2:0 (1:0)
    Ne 12.03. 14:30 Feyenoord - Alkmaar 5:2 (2:0)
    Ne 12.03. 14:30 Roda Kerkrade - Groningen 3:1 (1:0)
    Ne 12.03. 16:45 Ajax - Twente 3:0 (0:0)

    27.kolo

    17.03. 20:00 Roda Kerkrade - Twente 0:3 (0:2)
    So 18.03. 18:30 Groningen - Willem II 1:1 (0:1)
    So 18.03. 19:45 Nijmegen - Utrecht 0:3 (0:2)
    So 18.03. 19:45 PSV Eindhoven - Vitesse 1:0 (0:0)
    So 18.03. 20:45 Sparta Rotterdam - Heracles 3:1 (1:0)
    Ne 19.03. 12:30 Heerenveen - Feyenoord 1:2 (1:0)
    Ne 19.03. 14:30 Excelsior - Ajax 1:1 (1:1)
    Ne 19.03. 14:30 G. A. Eagles - Zwolle 1:3 (1:1)
    Ne 19.03. 16:45 Alkmaar - Den Haag 4:0 (3:0)

    28.kolo

    So 01.04. 18:30 Alkmaar - Groningen 0:0 (0:0)
    So 01.04. 18:30 Zwolle - Excelsior 1:1 (1:1)
    So 01.04. 19:45 Sparta Rotterdam - PSV Eindhoven 0:2 (0:2)
    So 01.04. 20:45 Heracles - Heerenveen 4:1 (4:1)
    So 01.04. 20:45 Utrecht - Willem II 2:0 (1:0)
    Ne 02.04. 12:30 Vitesse - Nijmegen 2:1 (0:0)
    Ne 02.04. 14:30 Ajax - Feyenoord 2:1 (2:0)
    Ne 02.04. 14:30 Den Haag - Roda Kerkrade 4:1 (2:0)
    Ne 02.04. 16:45 Twente - G. A. Eagles 1:2 (1:0)

    29.kolo

    Út 04.04. 18:30 Excelsior - Utrecht 1:3 (1:1)
    Út 04.04. 20:45 Heerenveen - Sparta Rotterdam 3:0 (0:0)
    St 05.04. 18:30 Heracles - Vitesse 0:1 (0:1)
    St 05.04. 19:45 Groningen - Nijmegen 2:0 (1:0)
    St 05.04. 20:45 Ajax - Alkmaar 4:1 (1:0)
    St 05.04. 20:45 Feyenoord - G. A. Eagles 8:0 (5:0)
    St 05.04. 20:45 Willem II - Den Haag 1:2 (1:2)
    Čt 06.04. 18:30 Roda Kerkrade - Zwolle 2:1 (0:1)
    Čt 06.04. 20:45 Twente - PSV Eindhoven 2:2 (1:1)

    30.kolo

    07.04. 20:00 Sparta Rotterdam - Excelsior 2:3 (1:2)
    So 08.04. 18:30 Vitesse - Heerenveen 4:2 (2:1)
    So 08.04. 19:45 Den Haag - Groningen 4:3 (3:0)
    So 08.04. 19:45 Nijmegen - Ajax 1:5 (1:3)
    So 08.04. 20:45 G. A. Eagles - Heracles 1:4 (1:4)
    Ne 09.04. 12:30 Alkmaar - Roda Kerkrade 1:1 (1:1)
    Ne 09.04. 14:30 Utrecht - Twente 3:0 (0:0)
    Ne 09.04. 14:30 Zwolle - Feyenoord 2:2 (2:1)
    Ne 09.04. 16:45 PSV Eindhoven - Willem II 5:0 (1:0)

    31.kolo

    14.04. 20:00 Heracles - Alkmaar 1:2 (0:0)
    So 15.04. 18:30 Roda Kerkrade - Sparta Rotterdam 3:1 (1:0)
    So 15.04. 19:45 Den Haag - PSV Eindhoven 1:1 (0:1)
    So 15.04. 19:45 Excelsior - Vitesse 1:0 (1:0)
    So 15.04. 20:45 Twente - Nijmegen 3:0 (1:0)
    Ne 16.04. 12:30 Willem II - G. A. Eagles 2:0 (0:0)
    Ne 16.04. 14:30 Feyenoord - Utrecht 2:0 (0:0)
    Ne 16.04. 14:30 Groningen - Zwolle 5:1 (3:0)
    Ne 16.04. 16:45 Ajax - Heerenveen 5:1 (3:1)

    32.kolo

    21.04. 20:00 Heerenveen - Willem II 1:0 (1:0)
    So 22.04. 18:30 Nijmegen - Excelsior 0:1 (0:0)
    So 22.04. 19:45 Alkmaar - Twente 2:1 (0:0)
    So 22.04. 19:45 Zwolle - Heracles 1:2 (0:0)
    So 22.04. 20:45 G. A. Eagles - Groningen 2:3 (0:1)
    Ne 23.04. 12:30 Utrecht - Roda Kerkrade 1:0 (0:0)
    Ne 23.04. 14:30 Sparta Rotterdam - Den Haag 0:1 (0:1)
    Ne 23.04. 14:30 Vitesse - Feyenoord 0:2 (0:2)
    Ne 23.04. 16:45 PSV Eindhoven - Ajax 1:0 (1:0)

    33.kolo

    Ne 07.05. 14:30 Ajax - G. A. Eagles 4:0 (2:0)
    Ne 07.05. 14:30 Excelsior - Feyenoord 3:0 (0:0)
    Ne 07.05. 14:30 Groningen - PSV Eindhoven 1:1 (1:0)
    Ne 07.05. 14:30 Heracles - Den Haag 4:0 (2:0)
    Ne 07.05. 14:30 Nijmegen - Alkmaar 2:1 (1:1)
    Ne 07.05. 14:30 Roda Kerkrade - Willem II 1:0 (0:0)
    Ne 07.05. 14:30 Sparta Rotterdam - Twente 1:0 (0:0)
    Ne 07.05. 14:30 Utrecht - Vitesse 1:0 (0:0)
    Ne 07.05. 14:30 Zwolle - Heerenveen 2:1 (1:0)

    34.kolo

    Ne 14.05. 14:30 Alkmaar - Utrecht 2:3 (0:2)
    Ne 14.05. 14:30 Den Haag - Excelsior 4:1 (3:1)
    Ne 14.05. 14:30 Feyenoord - Heracles 3:1 (2:0)
    Ne 14.05. 14:30 G. A. Eagles - Sparta Rotterdam 1:3 (0:0)
    Ne 14.05. 14:30 Heerenveen - Nijmegen 0:2 (0:1)
    Ne 14.05. 14:30 PSV Eindhoven - Zwolle 4:1 (0:1)
    Ne 14.05. 14:30 Twente - Groningen 3:5 (1:4)
    Ne 14.05. 14:30 Vitesse - Roda Kerkrade 3:0 (1:0)
    Ne 14.05. 14:30 Willem II - Ajax 1:3 (0:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 34 26 4 4 86:25 82
    2. 34 25 6 3 79:23 81
    3. 34 22 10 2 68:23 76
    4. 34 18 8 8 54:38 62
    5. 34 15 6 13 51:40 51
    6. 34 12 13 9 56:52 49
    7. 34 12 9 13 48:50 45
    8. 34 10 13 11 55:51 43
    9. 34 12 7 15 54:53 43
    10. 34 12 7 15 53:55 43
    11. 34 11 5 18 37:59 38
    12. 34 9 10 15 43:60 37
    13. 34 9 9 16 29:44 36
    14. 34 9 8 17 39:67 35
    15. 34 9 7 18 42:61 34
    16. 34 9 7 18 32:59 34
    17. 34 7 12 15 26:51 33
    18. 34 6 5 23 32:73 23

    Nejčtenější ze sportu