Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 10939
  • Návštěvy: 29/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    19547
    Týden:
    29
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 13.08. 13:30 Hull - Leicester 2:1 (1:0)
    So 13.08. 16:00 Middlesbrough - Stoke 1:1 (1:0)
    So 13.08. 16:00 Southampton - Watford 1:1 (0:1)
    So 13.08. 16:00 Everton - Tottenham 1:1 (1:0)
    So 13.08. 16:00 Crystal Palace - West Bromwich 0:1 (0:0)
    So 13.08. 16:00 Burnley - Swansea 0:1 (0:0)
    So 13.08. 18:30 Man City - Sunderland 2:1 (1:0)
    Ne 14.08. 14:30 Bournemouth - Man United 1:3 (0:1)
    Ne 14.08. 17:00 Arsenal - Liverpool 3:4 (1:1)
    Po 15.08. 21:00 Chelsea - West Ham 2:1 (0:0)

    2.kolo

    19.08. 21:00 Man United - Southampton 2:0 (1:0)
    So 20.08. 13:30 Stoke - Man City 1:4 (0:2)
    So 20.08. 16:00 Swansea - Hull 0:2 (0:0)
    So 20.08. 16:00 Liverpool - Burnley 0:2 (0:2)
    So 20.08. 16:00 West Bromwich - Everton 1:2 (1:1)
    So 20.08. 16:00 Watford - Chelsea 1:2 (0:0)
    So 20.08. 16:00 Tottenham - Crystal Palace 1:0 (0:0)
    So 20.08. 18:30 Leicester - Arsenal 0:0 (0:0)
    Ne 21.08. 14:30 Sunderland - Middlesbrough 1:2 (0:2)
    Ne 21.08. 17:00 West Ham - Bournemouth 1:0 (0:0)

    3.kolo

    So 27.08. 13:30 Tottenham - Liverpool 1:1 (0:1)
    So 27.08. 16:00 Crystal Palace - Bournemouth 1:1 (0:1)
    So 27.08. 16:00 Everton - Stoke 1:0 (0:0)
    So 27.08. 16:00 Chelsea - Burnley 3:0 (2:0)
    So 27.08. 16:00 Leicester - Swansea 2:1 (1:0)
    So 27.08. 16:00 Watford - Arsenal 1:3 (0:3)
    So 27.08. 16:00 Southampton - Sunderland 1:1 (0:0)
    So 27.08. 18:30 Hull - Man United 0:1 (0:0)
    Ne 28.08. 14:30 West Bromwich - Middlesbrough 0:0 (0:0)
    Ne 28.08. 17:00 Man City - West Ham 3:1 (2:0)

    4.kolo

    So 10.09. 13:30 Man United - Man City 1:2 (1:2)
    So 10.09. 16:00 Arsenal - Southampton 2:1 (1:1)
    So 10.09. 16:00 Stoke - Tottenham 0:4 (0:1)
    So 10.09. 16:00 Middlesbrough - Crystal Palace 1:2 (1:1)
    So 10.09. 16:00 Burnley - Hull 1:1 (0:0)
    So 10.09. 16:00 Bournemouth - West Bromwich 1:0 (0:0)
    So 10.09. 16:00 West Ham - Watford 2:4 (2:2)
    So 10.09. 18:30 Liverpool - Leicester 4:1 (2:1)
    Ne 11.09. 17:00 Swansea - Chelsea 2:2 (0:1)
    Po 12.09. 21:00 Sunderland - Everton 0:3 (0:0)

    5.kolo

    16.09. 21:00 Chelsea - Liverpool 1:2 (0:2)
    So 17.09. 16:00 West Bromwich - West Ham 4:2 (3:0)
    So 17.09. 16:00 Man City - Bournemouth 4:0 (2:0)
    So 17.09. 16:00 Leicester - Burnley 3:0 (1:0)
    So 17.09. 16:00 Hull - Arsenal 1:3 (0:1)
    So 17.09. 18:30 Everton - Middlesbrough 3:1 (3:1)
    Ne 18.09. 13:00 Watford - Man United 3:1 (1:0)
    Ne 18.09. 15:15 Southampton - Swansea 1:0 (0:0)
    Ne 18.09. 15:15 Crystal Palace - Stoke 4:1 (2:0)
    Ne 18.09. 17:30 Tottenham - Sunderland 1:0 (0:0)

    6.kolo

    So 24.09. 13:30 Man United - Leicester 4:1 (4:0)
    So 24.09. 16:00 Middlesbrough - Tottenham 1:2 (0:2)
    So 24.09. 16:00 Bournemouth - Everton 1:0 (1:0)
    So 24.09. 16:00 Swansea - Man City 1:3 (1:1)
    So 24.09. 16:00 Liverpool - Hull 5:1 (2:0)
    So 24.09. 16:00 Sunderland - Crystal Palace 2:3 (1:0)
    So 24.09. 16:00 Stoke - West Bromwich 1:1 (0:0)
    So 24.09. 18:30 Arsenal - Chelsea 3:0 (3:0)
    Ne 25.09. 17:00 West Ham - Southampton 0:3 (0:1)
    Po 26.09. 21:00 Burnley - Watford 2:0 (1:0)

    7.kolo

    30.09. 21:00 Everton - Crystal Palace 1:1 (1:0)
    So 01.10. 13:30 Swansea - Liverpool 1:2 (1:0)
    So 01.10. 16:00 West Ham - Middlesbrough 1:1 (0:0)
    So 01.10. 16:00 Watford - Bournemouth 2:2 (0:1)
    So 01.10. 16:00 Sunderland - West Bromwich 1:1 (0:1)
    So 01.10. 16:00 Hull - Chelsea 0:2 (0:0)
    Ne 02.10. 13:00 Man United - Stoke 1:1 (0:0)
    Ne 02.10. 15:15 Leicester - Southampton 0:0 (0:0)
    Ne 02.10. 15:15 Tottenham - Man City 2:0 (2:0)
    Ne 02.10. 17:30 Burnley - Arsenal 0:1 (0:0)

    8.kolo

    So 15.10. 13:30 Chelsea - Leicester 3:0 (2:0)
    So 15.10. 16:00 Arsenal - Swansea 3:2 (2:1)
    So 15.10. 16:00 Stoke - Sunderland 2:0 (2:0)
    So 15.10. 16:00 Man City - Everton 1:1 (0:0)
    So 15.10. 16:00 Bournemouth - Hull 6:1 (3:1)
    So 15.10. 16:00 West Bromwich - Tottenham 1:1 (0:0)
    So 15.10. 18:30 Crystal Palace - West Ham 0:1 (0:1)
    Ne 16.10. 14:30 Middlesbrough - Watford 0:1 (0:0)
    Ne 16.10. 17:00 Southampton - Burnley 3:1 (0:0)
    Po 17.10. 21:00 Liverpool - Man United 0:0 (0:0)

    9.kolo

    So 22.10. 13:30 Bournemouth - Tottenham 0:0 (0:0)
    So 22.10. 16:00 Arsenal - Middlesbrough 0:0 (0:0)
    So 22.10. 16:00 Swansea - Watford 0:0 (0:0)
    So 22.10. 16:00 Leicester - Crystal Palace 3:1 (0:0)
    So 22.10. 16:00 Hull - Stoke 0:2 (0:1)
    So 22.10. 16:00 Burnley - Everton 2:1 (1:0)
    So 22.10. 16:00 West Ham - Sunderland 1:0 (0:0)
    So 22.10. 18:30 Liverpool - West Bromwich 2:1 (2:0)
    Ne 23.10. 14:30 Man City - Southampton 1:1 (1:1)
    Ne 23.10. 17:00 Chelsea - Man United 4:0 (2:0)

    10.kolo

    So 29.10. 13:30 Sunderland - Arsenal 1:4 (0:1)
    So 29.10. 16:00 West Bromwich - Man City 0:4 (0:2)
    So 29.10. 16:00 Watford - Hull 1:0 (0:0)
    So 29.10. 16:00 Man United - Burnley 0:0 (0:0)
    So 29.10. 16:00 Middlesbrough - Bournemouth 2:0 (1:0)
    So 29.10. 16:00 Tottenham - Leicester 1:1 (1:0)
    So 29.10. 18:30 Crystal Palace - Liverpool 2:4 (2:2)
    Ne 30.10. 14:30 Everton - West Ham 2:0 (0:0)
    Ne 30.10. 17:00 Southampton - Chelsea 0:2 (0:1)
    Po 31.10. 21:00 Stoke - Swansea 3:1 (1:1)

    11.kolo

    So 05.11. 16:00 West Ham - Stoke 1:1 (0:0)
    So 05.11. 16:00 Bournemouth - Sunderland 1:2 (1:1)
    So 05.11. 16:00 Burnley - Crystal Palace 3:2 (2:0)
    So 05.11. 16:00 Man City - Middlesbrough 1:1 (1:0)
    So 05.11. 18:30 Chelsea - Everton 5:0 (3:0)
    Ne 06.11. 13:00 Arsenal - Tottenham 1:1 (1:0)
    Ne 06.11. 15:15 Liverpool - Watford 6:1 (3:0)
    Ne 06.11. 15:15 Hull - Southampton 2:1 (0:1)
    Ne 06.11. 16:00 Swansea - Man United 1:3 (0:3)
    Ne 06.11. 17:30 Leicester - West Bromwich 1:2 (0:0)

    12.kolo

    So 19.11. 13:30 Man United - Arsenal 1:1 (0:0)
    So 19.11. 16:00 Crystal Palace - Man City 1:2 (0:1)
    So 19.11. 16:00 Watford - Leicester 2:1 (2:1)
    So 19.11. 16:00 Sunderland - Hull 3:0 (1:0)
    So 19.11. 16:00 Stoke - Bournemouth 0:1 (0:1)
    So 19.11. 16:00 Southampton - Liverpool 0:0 (0:0)
    So 19.11. 16:00 Everton - Swansea 1:1 (1:1)
    So 19.11. 18:30 Tottenham - West Ham 3:2 (0:1)
    Ne 20.11. 17:00 Middlesbrough - Chelsea 0:1 (0:1)
    Po 21.11. 21:00 West Bromwich - Burnley 4:0 (3:0)

    13.kolo

    So 26.11. 13:30 Burnley - Man City 1:2 (1:1)
    So 26.11. 16:00 Liverpool - Sunderland 2:0 (0:0)
    So 26.11. 16:00 Hull - West Bromwich 1:1 (0:1)
    So 26.11. 16:00 Leicester - Middlesbrough 2:2 (1:1)
    So 26.11. 16:00 Swansea - Crystal Palace 5:4 (1:1)
    So 26.11. 18:30 Chelsea - Tottenham 2:1 (1:1)
    Ne 27.11. 13:00 Watford - Stoke 0:1 (0:1)
    Ne 27.11. 15:15 Arsenal - Bournemouth 3:1 (1:1)
    Ne 27.11. 17:30 Man United - West Ham 1:1 (1:1)
    Ne 27.11. 17:30 Southampton - Everton 1:0 (1:0)

    14.kolo

    So 03.12. 13:30 Man City - Chelsea 1:3 (1:0)
    So 03.12. 16:00 Stoke - Burnley 2:0 (2:0)
    So 03.12. 16:00 Crystal Palace - Southampton 3:0 (2:0)
    So 03.12. 16:00 West Bromwich - Watford 3:1 (2:0)
    So 03.12. 16:00 Tottenham - Swansea 5:0 (2:0)
    So 03.12. 16:00 Sunderland - Leicester 2:1 (0:0)
    So 03.12. 18:30 West Ham - Arsenal 1:5 (0:1)
    Ne 04.12. 14:30 Bournemouth - Liverpool 4:3 (0:2)
    Ne 04.12. 17:00 Everton - Man United 1:1 (0:1)
    Po 05.12. 21:00 Middlesbrough - Hull 1:0 (0:0)

    15.kolo

    So 10.12. 13:30 Watford - Everton 3:2 (1:1)
    So 10.12. 16:00 Swansea - Sunderland 3:0 (0:0)
    So 10.12. 16:00 Arsenal - Stoke 3:1 (1:1)
    So 10.12. 16:00 Hull - Crystal Palace 3:3 (1:0)
    So 10.12. 16:00 Burnley - Bournemouth 3:2 (2:0)
    So 10.12. 18:30 Leicester - Man City 4:2 (3:0)
    Ne 11.12. 13:00 Chelsea - West Bromwich 1:0 (0:0)
    Ne 11.12. 15:15 Man United - Tottenham 1:0 (1:0)
    Ne 11.12. 15:15 Southampton - Middlesbrough 1:0 (0:0)
    Ne 11.12. 17:30 Liverpool - West Ham 2:2 (1:2)

    16.kolo

    Út 13.12. 20:45 Bournemouth - Leicester 1:0 (1:0)
    Út 13.12. 20:45 Everton - Arsenal 2:1 (1:1)
    St 14.12. 20:45 Middlesbrough - Liverpool 0:3 (0:1)
    St 14.12. 20:45 Sunderland - Chelsea 0:1 (0:1)
    St 14.12. 20:45 West Ham - Burnley 1:0 (1:0)
    St 14.12. 21:00 Stoke - Southampton 0:0 (0:0)
    St 14.12. 21:00 Man City - Watford 2:0 (1:0)
    St 14.12. 21:00 West Bromwich - Swansea 3:1 (0:0)
    St 14.12. 21:00 Crystal Palace - Man United 1:2 (0:1)
    St 14.12. 21:00 Tottenham - Hull 3:0 (1:0)

    17.kolo

    So 17.12. 13:30 Crystal Palace - Chelsea 0:1 (0:1)
    So 17.12. 16:00 West Ham - Hull 1:0 (0:0)
    So 17.12. 16:00 Sunderland - Watford 1:0 (0:0)
    So 17.12. 16:00 Stoke - Leicester 2:2 (2:0)
    So 17.12. 16:00 Middlesbrough - Swansea 3:0 (2:0)
    So 17.12. 18:30 West Bromwich - Man United 0:2 (0:1)
    Ne 18.12. 14:30 Bournemouth - Southampton 1:3 (1:1)
    Ne 18.12. 17:00 Man City - Arsenal 2:1 (0:1)
    Ne 18.12. 17:00 Tottenham - Burnley 2:1 (1:1)
    Po 19.12. 21:00 Everton - Liverpool 0:1 (0:0)

    18.kolo

    Po 26.12. 13:30 Watford - Crystal Palace 1:1 (0:1)
    Po 26.12. 16:00 Swansea - West Ham 1:4 (0:1)
    Po 26.12. 16:00 Man United - Sunderland 3:1 (1:0)
    Po 26.12. 16:00 Arsenal - West Bromwich 1:0 (0:0)
    Po 26.12. 16:00 Leicester - Everton 0:2 (0:0)
    Po 26.12. 16:00 Chelsea - Bournemouth 3:0 (1:0)
    Po 26.12. 16:00 Burnley - Middlesbrough 1:0 (0:0)
    Po 26.12. 18:15 Hull - Man City 0:3 (0:0)
    Út 27.12. 18:15 Liverpool - Stoke 4:1 (2:1)
    St 28.12. 20:45 Southampton - Tottenham 1:4 (1:2)

    19.kolo

    30.12. 21:00 Hull - Everton 2:2 (1:1)
    So 31.12. 16:00 Burnley - Sunderland 4:1 (1:0)
    So 31.12. 16:00 Chelsea - Stoke 4:2 (1:0)
    So 31.12. 16:00 Leicester - West Ham 1:0 (1:0)
    So 31.12. 16:00 Swansea - Bournemouth 0:3 (0:2)
    So 31.12. 16:00 Man United - Middlesbrough 2:1 (0:0)
    So 31.12. 16:00 Southampton - West Bromwich 1:2 (1:1)
    So 31.12. 18:30 Liverpool - Man City 1:0 (1:0)
    Ne 01.01. 14:30 Watford - Tottenham 1:4 (0:3)
    Ne 01.01. 17:00 Arsenal - Crystal Palace 2:0 (1:0)

    20.kolo

    Po 02.01. 13:30 Middlesbrough - Leicester 0:0 (0:0)
    Po 02.01. 16:00 West Bromwich - Hull 3:1 (0:0)
    Po 02.01. 16:00 Everton - Southampton 3:0 (0:0)
    Po 02.01. 16:00 Man City - Burnley 2:1 (0:0)
    Po 02.01. 16:00 Sunderland - Liverpool 2:2 (0:0)
    Po 02.01. 18:15 West Ham - Man United 0:2 (0:0)
    Út 03.01. 20:45 Bournemouth - Arsenal 3:3 (2:0)
    Út 03.01. 21:00 Crystal Palace - Swansea 1:2 (0:1)
    Út 03.01. 21:00 Stoke - Watford 2:0 (1:0)
    St 04.01. 21:00 Tottenham - Chelsea 2:0 (1:0)

    21.kolo

    So 14.01. 13:30 Tottenham - West Bromwich 4:0 (2:0)
    So 14.01. 16:00 Sunderland - Stoke 1:3 (1:3)
    So 14.01. 16:00 Burnley - Southampton 1:0 (0:0)
    So 14.01. 16:00 Watford - Middlesbrough 0:0 (0:0)
    So 14.01. 16:00 Swansea - Arsenal 0:4 (0:1)
    So 14.01. 16:00 West Ham - Crystal Palace 3:0 (0:0)
    So 14.01. 16:00 Hull - Bournemouth 3:1 (1:1)
    So 14.01. 18:30 Leicester - Chelsea 0:3 (0:1)
    Ne 15.01. 14:30 Everton - Man City 4:0 (1:0)
    Ne 15.01. 17:00 Man United - Liverpool 1:1 (0:1)

    22.kolo

    So 21.01. 13:30 Liverpool - Swansea 2:3 (0:0)
    So 21.01. 16:00 Middlesbrough - West Ham 1:3 (1:2)
    So 21.01. 16:00 Bournemouth - Watford 2:2 (0:1)
    So 21.01. 16:00 West Bromwich - Sunderland 2:0 (2:0)
    So 21.01. 16:00 Stoke - Man United 1:1 (1:0)
    So 21.01. 16:00 Crystal Palace - Everton 0:1 (0:0)
    So 21.01. 18:30 Man City - Tottenham 2:2 (0:0)
    Ne 22.01. 13:00 Southampton - Leicester 3:0 (2:0)
    Ne 22.01. 15:15 Arsenal - Burnley 2:1 (0:0)
    Ne 22.01. 17:30 Chelsea - Hull 2:0 (1:0)

    23.kolo

    Út 31.01. 20:45 Bournemouth - Crystal Palace 0:2 (0:0)
    Út 31.01. 20:45 Arsenal - Watford 1:2 (0:2)
    Út 31.01. 20:45 Sunderland - Tottenham 0:0 (0:0)
    Út 31.01. 20:45 Middlesbrough - West Bromwich 1:1 (1:1)
    Út 31.01. 20:45 Swansea - Southampton 2:1 (1:0)
    Út 31.01. 20:45 Burnley - Leicester 1:0 (0:0)
    Út 31.01. 21:00 Liverpool - Chelsea 1:1 (0:1)
    St 01.02. 20:45 West Ham - Man City 0:4 (0:3)
    St 01.02. 21:00 Man United - Hull 0:0 (0:0)
    St 01.02. 21:00 Stoke - Everton 1:1 (1:1)

    24.kolo

    So 04.02. 13:30 Chelsea - Arsenal 3:1 (1:0)
    So 04.02. 16:00 Crystal Palace - Sunderland 0:4 (0:4)
    So 04.02. 16:00 West Bromwich - Stoke 1:0 (1:0)
    So 04.02. 16:00 Southampton - West Ham 1:3 (1:2)
    So 04.02. 16:00 Hull - Liverpool 2:0 (1:0)
    So 04.02. 16:00 Watford - Burnley 2:1 (2:0)
    So 04.02. 16:00 Everton - Bournemouth 6:3 (3:0)
    So 04.02. 18:30 Tottenham - Middlesbrough 1:0 (0:0)
    Ne 05.02. 14:30 Man City - Swansea 2:1 (1:0)
    Ne 05.02. 17:00 Leicester - Man United 0:3 (0:2)

    25.kolo

    So 11.02. 13:30 Arsenal - Hull 2:0 (1:0)
    So 11.02. 16:00 Stoke - Crystal Palace 1:0 (0:0)
    So 11.02. 16:00 Man United - Watford 2:0 (1:0)
    So 11.02. 16:00 Sunderland - Southampton 0:4 (0:2)
    So 11.02. 16:00 West Ham - West Bromwich 2:2 (0:1)
    So 11.02. 16:00 Middlesbrough - Everton 0:0 (0:0)
    So 11.02. 18:30 Liverpool - Tottenham 2:0 (2:0)
    Ne 12.02. 14:30 Burnley - Chelsea 1:1 (1:1)
    Ne 12.02. 17:00 Swansea - Leicester 2:0 (2:0)
    Po 13.02. 21:00 Bournemouth - Man City 0:2 (0:1)

    26.kolo

    So 25.02. 16:00 Crystal Palace - Middlesbrough 1:0 (1:0)
    So 25.02. 16:00 West Bromwich - Bournemouth 2:1 (2:1)
    So 25.02. 16:00 Hull - Burnley 1:1 (0:0)
    So 25.02. 16:00 Chelsea - Swansea 3:1 (1:1)
    So 25.02. 16:00 Everton - Sunderland 2:0 (1:0)
    So 25.02. 18:30 Watford - West Ham 1:1 (1:0)
    Ne 26.02. 14:30 Tottenham - Stoke 4:0 (4:0)
    Po 27.02. 21:00 Leicester - Liverpool 3:1 (2:0)
    Čt 27.04. 21:00 Man City - Man United 0:0 (0:0)
    St 10.05. 20:45 Southampton - Arsenal 0:2 (0:0)

    27.kolo

    So 04.03. 13:30 Man United - Bournemouth 1:1 (1:1)
    So 04.03. 16:00 Watford - Southampton 3:4 (1:2)
    So 04.03. 16:00 Stoke - Middlesbrough 2:0 (2:0)
    So 04.03. 16:00 Leicester - Hull 3:1 (1:1)
    So 04.03. 16:00 West Bromwich - Crystal Palace 0:2 (0:0)
    So 04.03. 16:00 Swansea - Burnley 3:2 (1:1)
    So 04.03. 18:30 Liverpool - Arsenal 3:1 (2:0)
    Ne 05.03. 14:30 Tottenham - Everton 3:2 (1:0)
    Ne 05.03. 17:00 Sunderland - Man City 0:2 (0:1)
    Po 06.03. 21:00 West Ham - Chelsea 1:2 (0:1)

    28.kolo

    St 08.03. 21:00 Man City - Stoke 0:0 (0:0)
    So 11.03. 16:00 Bournemouth - West Ham 3:2 (1:1)
    So 11.03. 16:00 Everton - West Bromwich 3:0 (2:0)
    So 11.03. 16:00 Hull - Swansea 2:1 (0:0)
    Ne 12.03. 17:00 Liverpool - Burnley 2:1 (1:1)
    St 26.04. 20:45 Middlesbrough - Sunderland 1:0 (1:0)
    St 26.04. 20:45 Arsenal - Leicester 1:0 (0:0)
    St 26.04. 21:00 Crystal Palace - Tottenham 0:1 (0:0)
    Po 15.05. 21:00 Chelsea - Watford 4:3 (2:1)
    St 17.05. 20:45 Southampton - Man United 0:0 (0:0)

    29.kolo

    So 18.03. 13:30 West Bromwich - Arsenal 3:1 (1:1)
    So 18.03. 16:00 Crystal Palace - Watford 1:0 (0:0)
    So 18.03. 16:00 Sunderland - Burnley 0:0 (0:0)
    So 18.03. 16:00 Everton - Hull 4:0 (1:0)
    So 18.03. 16:00 Stoke - Chelsea 1:2 (1:1)
    So 18.03. 16:00 West Ham - Leicester 2:3 (1:3)
    So 18.03. 18:30 Bournemouth - Swansea 2:0 (1:0)
    Ne 19.03. 13:00 Middlesbrough - Man United 1:3 (0:1)
    Ne 19.03. 15:15 Tottenham - Southampton 2:1 (2:0)
    Ne 19.03. 17:30 Man City - Liverpool 1:1 (0:0)

    30.kolo

    So 01.04. 13:30 Liverpool - Everton 3:1 (2:1)
    So 01.04. 16:00 Hull - West Ham 2:1 (0:1)
    So 01.04. 16:00 Man United - West Bromwich 0:0 (0:0)
    So 01.04. 16:00 Burnley - Tottenham 0:2 (0:0)
    So 01.04. 16:00 Watford - Sunderland 1:0 (0:0)
    So 01.04. 16:00 Leicester - Stoke 2:0 (1:0)
    So 01.04. 16:00 Chelsea - Crystal Palace 1:2 (1:2)
    So 01.04. 18:30 Southampton - Bournemouth 0:0 (0:0)
    Ne 02.04. 14:30 Swansea - Middlesbrough 0:0 (0:0)
    Ne 02.04. 17:00 Arsenal - Man City 2:2 (1:2)

    31.kolo

    Út 04.04. 20:45 Burnley - Stoke 1:0 (0:0)
    Út 04.04. 20:45 Watford - West Bromwich 2:0 (1:0)
    Út 04.04. 20:45 Leicester - Sunderland 2:0 (0:0)
    Út 04.04. 21:00 Man United - Everton 1:1 (0:1)
    St 05.04. 20:45 Swansea - Tottenham 1:3 (1:0)
    St 05.04. 20:45 Arsenal - West Ham 3:0 (0:0)
    St 05.04. 20:45 Hull - Middlesbrough 4:2 (3:2)
    St 05.04. 20:45 Southampton - Crystal Palace 3:1 (1:1)
    St 05.04. 21:00 Chelsea - Man City 2:1 (2:1)
    St 05.04. 21:00 Liverpool - Bournemouth 2:2 (1:1)

    32.kolo

    So 08.04. 13:30 Tottenham - Watford 4:0 (3:0)
    So 08.04. 16:00 West Ham - Swansea 1:0 (1:0)
    So 08.04. 16:00 West Bromwich - Southampton 0:1 (0:1)
    So 08.04. 16:00 Stoke - Liverpool 1:2 (1:0)
    So 08.04. 16:00 Middlesbrough - Burnley 0:0 (0:0)
    So 08.04. 16:00 Man City - Hull 3:1 (1:0)
    So 08.04. 18:30 Bournemouth - Chelsea 1:3 (0:2)
    Ne 09.04. 14:30 Sunderland - Man United 0:3 (0:1)
    Ne 09.04. 17:00 Everton - Leicester 4:2 (3:2)
    Po 10.04. 21:00 Crystal Palace - Arsenal 3:0 (1:0)

    33.kolo

    So 15.04. 13:30 Tottenham - Bournemouth 4:0 (2:0)
    So 15.04. 16:00 Crystal Palace - Leicester 2:2 (0:1)
    So 15.04. 16:00 Watford - Swansea 1:0 (1:0)
    So 15.04. 16:00 Sunderland - West Ham 2:2 (1:1)
    So 15.04. 16:00 Stoke - Hull 3:1 (1:0)
    So 15.04. 16:00 Everton - Burnley 3:1 (0:0)
    So 15.04. 18:30 Southampton - Man City 0:3 (0:0)
    Ne 16.04. 14:30 West Bromwich - Liverpool 0:1 (0:1)
    Ne 16.04. 17:00 Man United - Chelsea 2:0 (1:0)
    Po 17.04. 21:00 Middlesbrough - Arsenal 1:2 (0:1)

    34.kolo

    So 22.04. 16:00 West Ham - Everton 0:0 (0:0)
    So 22.04. 16:00 Bournemouth - Middlesbrough 4:0 (2:0)
    So 22.04. 16:00 Hull - Watford 2:0 (0:0)
    So 22.04. 16:00 Swansea - Stoke 2:0 (1:0)
    Ne 23.04. 15:15 Burnley - Man United 0:2 (0:1)
    Ne 23.04. 17:30 Liverpool - Crystal Palace 1:2 (1:1)
    Út 25.04. 20:45 Chelsea - Southampton 4:2 (2:0)
    Út 16.05. 20:45 Arsenal - Sunderland 2:0 (0:0)
    Út 16.05. 21:00 Man City - West Bromwich 3:1 (2:0)
    Čt 18.05. 20:45 Leicester - Tottenham 1:6 (0:2)

    35.kolo

    So 29.04. 16:00 West Bromwich - Leicester 0:1 (0:1)
    So 29.04. 16:00 Sunderland - Bournemouth 0:1 (0:0)
    So 29.04. 16:00 Stoke - West Ham 0:0 (0:0)
    So 29.04. 16:00 Southampton - Hull 0:0 (0:0)
    So 29.04. 18:30 Crystal Palace - Burnley 0:2 (0:1)
    Ne 30.04. 13:00 Man United - Swansea 1:1 (1:0)
    Ne 30.04. 15:05 Middlesbrough - Man City 2:2 (1:0)
    Ne 30.04. 15:05 Everton - Chelsea 0:3 (0:0)
    Ne 30.04. 17:30 Tottenham - Arsenal 2:0 (0:0)
    Po 01.05. 21:00 Watford - Liverpool 0:1 (0:1)

    36.kolo

    05.05. 21:00 West Ham - Tottenham 1:0 (0:0)
    So 06.05. 13:30 Man City - Crystal Palace 5:0 (1:0)
    So 06.05. 16:00 Leicester - Watford 3:0 (1:0)
    So 06.05. 16:00 Hull - Sunderland 0:2 (0:0)
    So 06.05. 16:00 Burnley - West Bromwich 2:2 (0:0)
    So 06.05. 16:00 Bournemouth - Stoke 2:2 (0:1)
    So 06.05. 18:30 Swansea - Everton 1:0 (1:0)
    Ne 07.05. 14:30 Liverpool - Southampton 0:0 (0:0)
    Ne 07.05. 17:00 Arsenal - Man United 2:0 (0:0)
    Po 08.05. 21:00 Chelsea - Middlesbrough 3:0 (2:0)

    37.kolo

    12.05. 20:45 Everton - Watford 1:0 (0:0)
    12.05. 21:00 West Bromwich - Chelsea 0:1 (0:0)
    So 13.05. 13:30 Man City - Leicester 2:1 (2:1)
    So 13.05. 16:00 Bournemouth - Burnley 2:1 (1:0)
    So 13.05. 16:00 Middlesbrough - Southampton 1:2 (0:1)
    So 13.05. 16:00 Sunderland - Swansea 0:2 (0:2)
    So 13.05. 18:30 Stoke - Arsenal 1:4 (0:1)
    Ne 14.05. 13:00 Crystal Palace - Hull 4:0 (2:0)
    Ne 14.05. 15:15 West Ham - Liverpool 0:4 (0:1)
    Ne 14.05. 17:30 Tottenham - Man United 2:1 (1:0)

    38.kolo

    Ne 21.05. 16:00 Arsenal - Everton 3:1 (2:0)
    Ne 21.05. 16:00 Swansea - West Bromwich 2:1 (0:1)
    Ne 21.05. 16:00 Southampton - Stoke 0:1 (0:0)
    Ne 21.05. 16:00 Man United - Crystal Palace 2:0 (2:0)
    Ne 21.05. 16:00 Liverpool - Middlesbrough 3:0 (1:0)
    Ne 21.05. 16:00 Leicester - Bournemouth 1:1 (0:1)
    Ne 21.05. 16:00 Chelsea - Sunderland 5:1 (1:1)
    Ne 21.05. 16:00 Hull - Tottenham 1:7 (0:3)
    Ne 21.05. 16:00 Burnley - West Ham 1:2 (1:1)
    Ne 21.05. 16:00 Watford - Man City 0:5 (0:4)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 38 30 3 5 85:33 93
    2. 38 26 8 4 86:26 86
    3. 38 23 9 6 80:39 78
    4. 38 22 10 6 78:42 76
    5. 38 23 6 9 76:44 75
    6. 38 18 15 5 54:29 69
    7. 38 17 10 11 62:44 61
    8. 38 12 10 16 41:48 46
    9. 38 12 10 16 55:67 46
    10. 38 12 9 17 43:51 45
    11. 38 12 9 17 47:64 45
    12. 38 11 11 16 41:56 44
    13. 38 12 8 18 48:63 44
    14. 38 12 5 21 50:63 41
    15. 38 12 5 21 45:70 41
    16. 38 11 7 20 39:55 40
    17. 38 11 7 20 40:68 40
    18. 38 9 7 22 37:79 34
    19. 38 5 13 20 27:53 28
    20. 38 6 6 26 29:69 24

    Nejčtenější ze sportu