Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 10949
  • Návštěvy: 17/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Brno-venkov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    10573
    Týden:
    17
    Dnes:
    10
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 13.08. 17:00 Dolní Kounice - Troubsko 0:2 (0:1)
    So 13.08. 17:00 Oslavany - Deblín 10:0 (5:0)
    Ne 14.08. 17:00 Vysoké Popovice - Drásov 3:2 (0:0)
    Ne 14.08. 17:00 Ketkovice - Senorady 0:2 (0:0)
    Ne 14.08. 17:00 Radostice - Lažánky 4:0 (2:0)

    3.kolo

    So 20.08. 16:30 Tišnov B - Vysoké Popovice 11:0 (6:0)
    So 20.08. 16:30 Senorady - Radostice 3:1 (2:1)
    So 20.08. 16:30 Troubsko - Ketkovice 1:1 (0:1)
    Ne 21.08. 10:00 Lažánky - Oslavany 0:3 (0:1)
    Ne 21.08. 10:30 Deblín - Zbýšov 1:2 (1:0)
    Ne 21.08. 16:30 Drásov - Dolní Kounice 7:1 (3:1)

    4.kolo

    So 27.08. 16:30 Vysoké Popovice - Dolní Kounice 0:1 (0:0)
    So 27.08. 16:30 Zbýšov - Lažánky 5:1 (2:1)
    Ne 28.08. 12:30 Oslavany - Senorady 3:4 (3:3)
    Ne 28.08. 16:30 Ketkovice - Drásov 1:0 (0:0)
    Ne 28.08. 16:30 Radostice - Troubsko 4:1 (3:0)

    5.kolo

    So 03.09. 13:30 Dolní Kounice - Ketkovice 0:3 (0:1)
    So 03.09. 16:00 Senorady - Zbýšov 1:2 (0:2)
    So 03.09. 16:00 Troubsko - Oslavany 1:3 (1:1)
    Ne 04.09. 10:30 Deblín - Tišnov B 0:4 (0:0)
    Ne 04.09. 16:00 Drásov - Radostice 2:0 (2:0)

    6.kolo

    So 10.09. 16:00 Vysoké Popovice - Ketkovice 0:1 (0:0)
    So 10.09. 16:00 Oslavany - Drásov 1:1 (1:0)
    So 10.09. 16:00 Zbýšov - Troubsko 4:0 (1:0)
    Ne 11.09. 13:30 Tišnov B - Lažánky 6:0 (1:0)
    Ne 11.09. 16:00 Radostice - Dolní Kounice 2:1 (1:1)

    7.kolo

    So 17.09. 15:30 Senorady - Tišnov B 1:2 (0:2)
    So 17.09. 15:30 Dolní Kounice - Oslavany 1:3 (1:3)
    Ne 18.09. 10:00 Drásov - Zbýšov 1:1 (0:0)
    Ne 18.09. 10:30 Deblín - Vysoké Popovice 2:1 (2:1)
    Ne 18.09. 15:30 Ketkovice - Radostice 1:2 (0:1)

    8.kolo

    So 24.09. 15:30 Vysoké Popovice - Radostice 0:2 (0:1)
    So 24.09. 15:30 Oslavany - Ketkovice 2:0 (1:0)
    So 24.09. 15:30 Zbýšov - Dolní Kounice 4:1 (1:0)
    So 24.09. 15:30 Tišnov B - Troubsko 2:1 (1:1)
    Ne 25.09. 10:30 Deblín - Lažánky 2:1 (1:1)

    9.kolo

    So 01.10. 15:00 Senorady - Deblín 1:0 (0:0)
    Ne 02.10. 10:00 Lažánky - Vysoké Popovice 2:0 (2:0)
    Ne 02.10. 15:00 Drásov - Tišnov B 0:4 (0:3)
    Ne 02.10. 15:00 Ketkovice - Zbýšov 0:1 (0:1)
    Ne 02.10. 15:00 Radostice - Oslavany 2:4 (1:2)

    10.kolo

    So 08.10. 15:00 Vysoké Popovice - Oslavany 1:3 (0:3)
    So 08.10. 15:00 Zbýšov - Radostice 3:2 (1:1)
    So 08.10. 15:00 Tišnov B - Dolní Kounice 2:0 (0:0)
    Ne 09.10. 10:00 Lažánky - Senorady 3:3 (1:1)
    Ne 09.10. 10:30 Deblín - Troubsko 1:1 (0:1)

    11.kolo

    So 15.10. 15:00 Senorady - Vysoké Popovice 3:4 (0:2)
    So 15.10. 15:00 Troubsko - Lažánky 4:0 (1:0)
    So 15.10. 15:00 Oslavany - Zbýšov 1:0 (1:0)
    Ne 16.10. 15:00 Drásov - Deblín 1:1 (1:0)
    Ne 16.10. 15:00 Ketkovice - Tišnov B 0:6 (0:3)

    12.kolo

    So 22.10. 14:30 Vysoké Popovice - Zbýšov 1:2 (0:1)
    So 22.10. 14:30 Tišnov B - Radostice 4:1 (3:0)
    Ne 23.10. 10:00 Lažánky - Drásov 4:4 (2:2)
    Ne 23.10. 10:30 Deblín - Dolní Kounice 2:3 (1:2)
    Ne 23.10. 14:30 Senorady - Troubsko 1:1 (0:0)

    13.kolo

    So 29.10. 14:30 Troubsko - Vysoké Popovice 5:0 (1:0)
    So 29.10. 14:30 Dolní Kounice - Lažánky 2:1 (1:0)
    So 29.10. 14:30 Oslavany - Tišnov B 1:2 (0:1)
    Ne 30.10. 14:30 Drásov - Senorady 1:1 (1:1)
    Ne 30.10. 14:30 Ketkovice - Deblín 3:1 (1:1)

    1.kolo

    So 05.11. 11:30 Tišnov B - Zbýšov 3:0 (2:0)
    So 05.11. 14:00 Deblín - Radostice 1:3 (1:0)
    So 05.11. 14:00 Lažánky - Ketkovice 1:5 (0:3)
    So 05.11. 14:00 Senorady - Dolní Kounice 2:0 (2:0)
    So 05.11. 14:00 Troubsko - Drásov 4:0 (3:0)

    14.kolo

    So 25.03. 15:00 Zbýšov - Tišnov B 4:1 (3:0)
    So 25.03. 15:00 Ketkovice - Lažánky 3:0 (1:0)
    So 25.03. 15:00 Dolní Kounice - Senorady 2:4 (2:2)
    Ne 26.03. 15:00 Radostice - Deblín 3:1 (2:1)
    Ne 26.03. 15:00 Drásov - Troubsko 2:1 (1:0)

    15.kolo

    So 01.04. 15:30 Troubsko - Dolní Kounice 5:2 (3:1)
    So 01.04. 15:30 Senorady - Ketkovice 2:1 (1:1)
    Ne 02.04. 10:00 Lažánky - Radostice 3:0 (1:0)
    Ne 02.04. 10:30 Deblín - Oslavany 0:2 (0:1)
    Ne 02.04. 15:30 Drásov - Vysoké Popovice 3:1 (2:0)

    16.kolo

    So 08.04. 15:30 Vysoké Popovice - Tišnov B 0:0 (0:0)
    So 08.04. 15:30 Zbýšov - Deblín 0:0 (0:0)
    So 08.04. 15:30 Oslavany - Lažánky 4:1 (0:0)
    So 08.04. 15:30 Dolní Kounice - Drásov 3:1 (2:0)
    Ne 09.04. 15:30 Radostice - Senorady 0:6 (0:4)
    Ne 09.04. 15:30 Ketkovice - Troubsko 1:4 (1:3)

    17.kolo

    So 15.04. 16:00 Dolní Kounice - Vysoké Popovice 1:1 (1:0)
    So 15.04. 16:00 Troubsko - Radostice 0:0 (0:0)
    So 15.04. 16:00 Senorady - Oslavany 3:1 (1:0)
    Ne 16.04. 10:00 Lažánky - Zbýšov 0:3 (0:0)
    Ne 16.04. 16:00 Drásov - Ketkovice 2:0 (1:0)

    18.kolo

    So 22.04. 16:00 Zbýšov - Senorady 0:3 (0:0)
    So 22.04. 16:00 Oslavany - Troubsko 3:2 (1:2)
    Ne 23.04. 13:30 Tišnov B - Deblín 2:1 (1:0)
    Ne 23.04. 16:00 Radostice - Drásov 6:0 (0:0)
    Ne 23.04. 16:00 Ketkovice - Dolní Kounice 3:2 (2:2)

    19.kolo

    So 29.04. 16:30 Dolní Kounice - Radostice 2:3 (0:2)
    So 29.04. 16:30 Troubsko - Zbýšov 2:3 (0:2)
    Ne 30.04. 10:00 Lažánky - Tišnov B 1:3 (0:2)
    Ne 30.04. 16:30 Ketkovice - Vysoké Popovice 2:0 (1:0)
    Ne 30.04. 16:30 Drásov - Oslavany 4:1 (1:1)

    20.kolo

    So 06.05. 16:30 Vysoké Popovice - Deblín 5:0 (3:0)
    So 06.05. 16:30 Zbýšov - Drásov 3:0 (1:0)
    So 06.05. 16:30 Oslavany - Dolní Kounice 2:0 (1:0)
    Ne 07.05. 14:00 Tišnov B - Senorady 4:0 (0:0)
    Ne 07.05. 16:30 Radostice - Ketkovice 2:0 (1:0)

    21.kolo

    So 13.05. 16:30 Dolní Kounice - Zbýšov 1:3 (0:2)
    So 13.05. 16:30 Troubsko - Tišnov B 2:3 (2:1)
    Ne 14.05. 10:00 Lažánky - Deblín 2:2 (2:1)
    Ne 14.05. 16:30 Radostice - Vysoké Popovice 2:1 (1:1)
    Ne 14.05. 16:30 Ketkovice - Oslavany 0:2 (0:2)

    22.kolo

    So 20.05. 16:30 Vysoké Popovice - Lažánky 1:1 (1:1)
    So 20.05. 16:30 Oslavany - Radostice 2:1 (2:1)
    Ne 21.05. 10:30 Deblín - Senorady 2:1 (0:1)
    Ne 21.05. 14:00 Tišnov B - Drásov 3:0 (2:0)
    Ne 21.05. 16:30 Zbýšov - Ketkovice 2:0 (0:0)

    23.kolo

    So 27.05. 16:30 Oslavany - Vysoké Popovice 2:0 (1:0)
    So 27.05. 16:30 Dolní Kounice - Tišnov B 1:4 (0:2)
    So 27.05. 16:30 Troubsko - Deblín 3:0 (0:0)
    Ne 28.05. 16:30 Radostice - Zbýšov 2:4 (1:1)
    Ne 28.05. 16:30 Senorady - Lažánky 1:2 (1:1)

    24.kolo

    So 03.06. 10:00 Lažánky - Troubsko 2:1 (2:1)
    So 03.06. 16:30 Vysoké Popovice - Senorady 1:6 (0:3)
    Ne 04.06. 10:30 Deblín - Drásov 1:0 (0:0)
    Ne 04.06. 14:00 Tišnov B - Ketkovice 5:0 (3:0)
    Ne 04.06. 16:30 Zbýšov - Oslavany 4:3 (4:1)

    25.kolo

    So 10.06. 16:30 Zbýšov - Vysoké Popovice 7:0 (2:0)
    So 10.06. 16:30 Troubsko - Senorady 1:3 (1:2)
    Ne 11.06. 16:30 Radostice - Tišnov B 0:1 (0:1)
    Ne 11.06. 16:30 Dolní Kounice - Deblín 0:0
    Ne 11.06. 16:30 Drásov - Lažánky 4:1 (1:0)

    26.kolo

    So 17.06. 14:00 Senorady - Drásov 5:3 (2:1)
    So 17.06. 16:30 Vysoké Popovice - Troubsko 1:1 (1:0)
    So 17.06. 16:30 Lažánky - Dolní Kounice 2:0 (0:0)
    So 17.06. 16:30 Deblín - Ketkovice 3:1 (1:1)
    Ne 18.06. 14:00 Tišnov B - Oslavany 1:1 (0:1)
    Správce soutěže: Jaromír Kudělka

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 19 2 1 73:14 59
    2. 22 17 2 3 57:24 53
    3. 22 15 2 5 57:28 47
    4. 22 13 3 6 56:34 42
    5. 22 11 1 10 42:40 34
    6. 22 7 5 10 38:46 26
    7. 22 7 5 10 43:36 26
    8. 22 8 1 13 26:40 25
    9. 22 5 5 12 21:49 20
    10. 22 5 4 13 28:60 19
    11. 22 4 2 16 24:56 14
    12. 22 3 4 15 21:59 13

    Nejčtenější ze sportu