Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 10973
  • Návštěvy: 41/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    12810
    Týden:
    41
    Dnes:
    9
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 13.08. 10:15 Loko ČB - Velešín 1:3 (1:2)
    So 13.08. 13:30 N. Bystřice - Čtyři Dvory 3:0 (2:0)
    So 13.08. 13:30 Veselí - N. Včelnice 4:2 (3:1)
    So 13.08. 14:30 J. Hradec B - Větřní 3:3 (3:2)
    So 13.08. 17:00 Dobrá Voda - Hrdějovice 3:1 (2:1)
    So 13.08. 17:00 Slavia ČB - Nemanice 0:3 (0:2)
    Ne 14.08. 17:00 Roudné B - Planá 0:1 (0:0)

    2.kolo

    So 20.08. 10:15 Čtyři Dvory - Veselí 2:1 (1:0)
    So 20.08. 13:30 Nemanice - Loko ČB 4:2 (0:0)
    So 20.08. 13:30 Planá - Slavia ČB 0:2 (0:0)
    So 20.08. 17:00 Hrdějovice - N. Včelnice 2:3 (0:2)
    So 20.08. 17:00 Velešín - N. Bystřice 4:0 (2:0)
    So 20.08. 17:00 Větřní - Roudné B 2:2 (1:1)
    So 20.08. 17:00 Dobrá Voda - J. Hradec B 7:1 (3:0)

    3.kolo

    So 27.08. 10:15 Loko ČB - Planá 2:3 (1:3)
    So 27.08. 13:30 N. Bystřice - Nemanice 2:5 (1:4)
    So 27.08. 13:30 Veselí - Velešín 5:0 (4:0)
    So 27.08. 13:30 N. Včelnice - Čtyři Dvory 4:1 (2:0)
    So 27.08. 14:30 J. Hradec B - Hrdějovice 1:2 (1:0)
    So 27.08. 17:00 Slavia ČB - Větřní 3:1 (2:1)
    Ne 28.08. 17:00 Roudné B - Dobrá Voda 2:3 (1:2)

    4.kolo

    So 03.09. 13:30 Nemanice - Veselí 0:2 (0:1)
    So 03.09. 13:30 Planá - N. Bystřice 0:3 (0:2)
    So 03.09. 14:30 J. Hradec B - Roudné B 0:1 (0:0)
    So 03.09. 17:00 Hrdějovice - Čtyři Dvory 2:1 (0:0)
    So 03.09. 17:00 Velešín - N. Včelnice 1:1 (0:0)
    So 03.09. 17:00 Větřní - Loko ČB 0:0 (0:0)
    So 03.09. 17:00 Dobrá Voda - Slavia ČB 2:1 (0:0)

    5.kolo

    So 10.09. 10:15 Loko ČB - Dobrá Voda 4:2 (1:1)
    So 10.09. 10:15 Čtyři Dvory - Velešín 3:0 (0:0)
    So 10.09. 13:30 N. Bystřice - Větřní 1:2 (0:0)
    So 10.09. 13:30 Veselí - Planá 3:0 (2:0)
    So 10.09. 13:30 Nemanice - N. Včelnice 0:3 (0:1)
    So 10.09. 17:00 Slavia ČB - J. Hradec B 9:3 (2:0)
    Ne 11.09. 17:00 Roudné B - Hrdějovice 0:1 (0:1)

    6.kolo

    So 17.09. 13:00 Nemanice - Čtyři Dvory 1:0 (0:0)
    So 17.09. 13:00 Planá - N. Včelnice 0:2 (0:1)
    So 17.09. 14:30 J. Hradec B - Loko ČB 2:1 (1:0)
    So 17.09. 16:30 Hrdějovice - Velešín 0:1 (0:0)
    So 17.09. 16:30 Větřní - Veselí 1:1 (0:1)
    So 17.09. 16:30 Dobrá Voda - N. Bystřice 3:1 (2:0)
    Ne 18.09. 16:30 Roudné B - Slavia ČB 3:3 (3:0)

    7.kolo

    So 24.09. 10:15 Loko ČB - Roudné B 0:2 (0:1)
    So 24.09. 10:15 Čtyři Dvory - Planá 5:0 (2:0)
    So 24.09. 13:00 N. Bystřice - J. Hradec B 3:1 (1:0)
    So 24.09. 13:00 Veselí - Dobrá Voda 0:1 (0:0)
    So 24.09. 13:00 N. Včelnice - Větřní 1:3 (0:1)
    So 24.09. 16:30 Slavia ČB - Hrdějovice 2:1 (1:1)
    So 24.09. 16:30 Velešín - Nemanice 3:2 (0:0)

    8.kolo

    So 01.10. 12:30 Planá - Velešín 1:0 (1:0)
    So 01.10. 14:30 J. Hradec B - Veselí 1:2 (0:1)
    So 01.10. 16:00 Hrdějovice - Nemanice 0:0 (0:0)
    So 01.10. 16:00 Větřní - Čtyři Dvory 2:1 (0:0)
    So 01.10. 16:00 Dobrá Voda - N. Včelnice 2:5 (2:3)
    So 01.10. 16:00 Roudné B - N. Bystřice 2:2 (2:1)
    So 01.10. 16:00 Slavia ČB - Loko ČB 1:2 (0:1)

    9.kolo

    So 08.10. 10:15 Loko ČB - Hrdějovice 2:2 (0:2)
    So 08.10. 10:15 Čtyři Dvory - Dobrá Voda 2:1 (2:0)
    So 08.10. 10:30 N. Bystřice - Slavia ČB 0:1 (0:1)
    So 08.10. 12:30 Veselí - Roudné B 0:0 (0:0)
    So 08.10. 12:30 N. Včelnice - J. Hradec B 8:3 (4:0)
    So 08.10. 12:30 Nemanice - Planá 1:1 (0:0)
    So 08.10. 16:00 Velešín - Větřní 1:4 (1:3)

    10.kolo

    So 15.10. 10:15 Loko ČB - N. Bystřice 4:1 (4:1)
    So 15.10. 14:30 J. Hradec B - Čtyři Dvory 1:5 (1:2)
    So 15.10. 15:30 Hrdějovice - Planá 0:3 (0:1)
    So 15.10. 15:30 Větřní - Nemanice 2:3 (1:0)
    So 15.10. 15:30 Dobrá Voda - Velešín 0:2 (0:2)
    So 15.10. 15:30 Roudné B - N. Včelnice 0:2 (0:0)
    So 15.10. 15:30 Slavia ČB - Veselí 0:0 (0:0)

    11.kolo

    So 22.10. 10:15 Čtyři Dvory - Roudné B 2:0 (0:0)
    So 22.10. 10:30 N. Bystřice - Hrdějovice 1:0 (0:0)
    So 22.10. 12:00 Veselí - Loko ČB 3:0 (2:0)
    So 22.10. 12:00 N. Včelnice - Slavia ČB 0:0 (0:0)
    So 22.10. 12:00 Nemanice - Dobrá Voda 1:2 (0:1)
    So 22.10. 12:00 Planá - Větřní 0:1 (0:0)
    So 22.10. 15:30 Velešín - J. Hradec B 5:1 (3:0)

    12.kolo

    So 29.10. 10:15 Loko ČB - N. Včelnice 0:2 (0:0)
    So 29.10. 10:30 N. Bystřice - Veselí 2:5 (1:3)
    So 29.10. 14:30 Hrdějovice - Větřní 4:0 (0:0)
    So 29.10. 14:30 Dobrá Voda - Planá 1:3 (0:3)
    So 29.10. 14:30 J. Hradec B - Nemanice 5:0 (1:0)
    So 29.10. 14:30 Roudné B - Velešín 0:3 (0:1)
    So 29.10. 14:30 Slavia ČB - Čtyři Dvory 2:1 (1:1)

    13.kolo

    So 05.11. 10:15 Čtyři Dvory - Loko ČB 1:1 (0:1)
    So 05.11. 10:30 Veselí - Hrdějovice 1:1 (1:1)
    So 05.11. 10:30 N. Včelnice - N. Bystřice 4:0 (1:0)
    So 05.11. 10:30 Nemanice - Roudné B 3:0 (0:0)
    So 05.11. 10:30 Planá - J. Hradec B 4:3 (3:2)
    So 05.11. 14:00 Velešín - Slavia ČB 2:1 (1:1)
    So 05.11. 14:00 Větřní - Dobrá Voda 4:3 (3:1)

    14.kolo

    So 25.03. 10:00 Hrdějovice - Dobrá Voda 4:1 (2:1)
    So 25.03. 10:15 Čtyři Dvory - N. Bystřice 4:1 (3:1)
    So 25.03. 11:30 Planá - Roudné B 3:0 (2:0)
    So 25.03. 11:30 Nemanice - Slavia ČB 1:2 (0:2)
    So 25.03. 11:30 N. Včelnice - Veselí 0:2 (0:2)
    So 25.03. 15:00 Větřní - J. Hradec B 3:0 (1:0)
    So 25.03. 15:00 Velešín - Loko ČB 4:3 (2:0)

    15.kolo

    So 01.04. 10:15 Loko ČB - Nemanice 0:0 (0:0)
    So 01.04. 12:30 N. Včelnice - Hrdějovice 4:0 (2:0)
    So 01.04. 12:30 Veselí - Čtyři Dvory 3:0 (0:0)
    So 01.04. 14:30 J. Hradec B - Dobrá Voda 3:3 (1:2)
    So 01.04. 16:00 Slavia ČB - Planá 2:0 (1:0)
    Ne 02.04. 16:00 N. Bystřice - Velešín 1:6 (1:1)
    Ne 02.04. 16:00 Roudné B - Větřní 0:2 (0:2)

    16.kolo

    So 08.04. 10:00 Hrdějovice - J. Hradec B 5:0 (2:0)
    So 08.04. 10:15 Čtyři Dvory - N. Včelnice 0:4 (0:1)
    So 08.04. 13:00 Planá - Loko ČB 1:2 (1:1)
    So 08.04. 13:00 Nemanice - N. Bystřice 7:0 (4:0)
    So 08.04. 16:30 Dobrá Voda - Roudné B 5:3 (1:0)
    So 08.04. 16:30 Větřní - Slavia ČB 1:1 (1:1)
    So 08.04. 16:30 Velešín - Veselí 1:1 (0:0)

    17.kolo

    So 15.04. 10:15 Čtyři Dvory - Hrdějovice 0:0 (0:0)
    So 15.04. 10:15 Loko ČB - Větřní 4:0 (2:0)
    So 15.04. 13:00 N. Včelnice - Velešín 4:2 (2:1)
    So 15.04. 13:00 Veselí - Nemanice 1:6 (1:4)
    So 15.04. 16:30 Slavia ČB - Dobrá Voda 1:0 (0:0)
    Ne 16.04. 16:30 N. Bystřice - Planá 1:2 (0:2)
    Ne 16.04. 16:30 Roudné B - J. Hradec B 8:2 (2:0)

    18.kolo

    So 22.04. 13:30 Planá - Veselí 0:1 (0:0)
    So 22.04. 13:30 N. Včelnice - Nemanice 2:1 (0:1)
    So 22.04. 14:30 J. Hradec B - Slavia ČB 1:3 (0:2)
    So 22.04. 17:00 Hrdějovice - Roudné B 1:0 (0:0)
    So 22.04. 17:00 Dobrá Voda - Loko ČB 0:4 (0:1)
    So 22.04. 17:00 Větřní - N. Bystřice 2:1 (2:0)
    So 22.04. 17:00 Velešín - Čtyři Dvory 4:4 (3:2)

    19.kolo

    So 29.04. 17:00 Slavia ČB - Roudné B 2:0 (0:0)
    Ne 30.04. 17:00 N. Bystřice - Dobrá Voda 2:3 (1:2)
    Po 08.05. 13:30 Čtyři Dvory - Nemanice 4:4 (2:2)
    Po 08.05. 13:30 N. Včelnice - Planá 4:1 (1:1)
    Po 08.05. 13:30 Veselí - Větřní 6:1 (3:1)
    Po 08.05. 17:00 Velešín - Hrdějovice 1:1 (0:0)
    Po 08.05. 17:00 Loko ČB - J. Hradec B 7:3 (3:2)

    20.kolo

    So 06.05. 13:30 Planá - Čtyři Dvory 3:2 (1:1)
    So 06.05. 13:30 Nemanice - Velešín 2:3 (0:1)
    So 06.05. 14:30 J. Hradec B - N. Bystřice 4:0 (3:0)
    So 06.05. 17:00 Hrdějovice - Slavia ČB 0:2 (0:2)
    So 06.05. 17:00 Dobrá Voda - Veselí 4:0 (0:0)
    So 06.05. 17:00 Větřní - N. Včelnice 4:4 (4:3)
    Ne 07.05. 17:00 Roudné B - Loko ČB 0:2 (0:0)

    21.kolo

    So 13.05. 10:15 Čtyři Dvory - Větřní 2:2 (1:1)
    So 13.05. 10:15 Loko ČB - Slavia ČB 0:0 (0:0)
    So 13.05. 13:30 Nemanice - Hrdějovice 1:1 (1:1)
    So 13.05. 13:30 N. Včelnice - Dobrá Voda 7:2 (3:2)
    So 13.05. 13:30 Veselí - J. Hradec B 6:1 (2:0)
    So 13.05. 17:00 Velešín - Planá 1:2 (1:2)
    Ne 14.05. 17:00 N. Bystřice - Roudné B 1:2 (1:0)

    22.kolo

    So 20.05. 13:30 Planá - Nemanice 0:4 (0:2)
    So 20.05. 14:30 J. Hradec B - N. Včelnice 1:1 (0:1)
    So 20.05. 17:00 Hrdějovice - Loko ČB 1:1 (0:0)
    So 20.05. 17:00 Slavia ČB - N. Bystřice 4:0 (1:0)
    So 20.05. 17:00 Dobrá Voda - Čtyři Dvory 3:4 (1:1)
    So 20.05. 17:00 Větřní - Velešín 2:2 (1:1)
    Ne 21.05. 17:00 Roudné B - Veselí 0:1 (0:0)

    23.kolo

    So 27.05. 10:15 Čtyři Dvory - J. Hradec B 2:3 (0:0)
    So 27.05. 11:00 N. Včelnice - Roudné B 5:2 (3:1)
    So 27.05. 13:30 Planá - Hrdějovice 1:1 (1:1)
    So 27.05. 13:30 Nemanice - Větřní 3:1 (0:0)
    So 27.05. 13:30 Veselí - Slavia ČB 1:0 (0:0)
    So 27.05. 17:00 Velešín - Dobrá Voda 1:1 (1:1)
    Ne 28.05. 17:00 N. Bystřice - Loko ČB 0:3 (0:3)

    24.kolo

    So 03.06. 10:15 Loko ČB - Veselí 0:0 (0:0)
    So 03.06. 14:30 J. Hradec B - Velešín 4:2 (3:0)
    So 03.06. 17:00 Hrdějovice - N. Bystřice 2:1 (1:0)
    So 03.06. 17:00 Slavia ČB - N. Včelnice 2:2 (0:1)
    So 03.06. 17:00 Roudné B - Čtyři Dvory 0:0 (0:0)
    So 03.06. 17:00 Dobrá Voda - Nemanice 3:1 (1:0)
    So 03.06. 17:00 Větřní - Planá 4:0 (0:0)

    25.kolo

    So 10.06. 10:15 Čtyři Dvory - Slavia ČB 1:2 (1:1)
    So 10.06. 13:30 Planá - Dobrá Voda 1:3 (1:1)
    So 10.06. 13:30 Nemanice - J. Hradec B 5:4 (2:1)
    So 10.06. 13:30 N. Včelnice - Loko ČB 3:1 (2:1)
    So 10.06. 13:30 Veselí - N. Bystřice 1:0 (1:0)
    So 10.06. 17:00 Větřní - Hrdějovice 2:0 (1:0)
    So 10.06. 17:00 Velešín - Roudné B 1:0 (0:0)

    26.kolo

    Čt 15.06. 18:00 J. Hradec B - Planá 2:0 (1:0)
    So 17.06. 10:00 Loko ČB - Čtyři Dvory 7:2 (5:0)
    So 17.06. 13:30 Roudné B - Nemanice 3:4 (0:2)
    So 17.06. 13:30 Dobrá Voda - Větřní 0:3 (0:1)
    So 17.06. 14:00 Hrdějovice - Veselí 0:2 (0:0)
    So 17.06. 17:00 Slavia ČB - Velešín 3:3 (0:3)
    Ne 18.06. 17:00 N. Bystřice - N. Včelnice 2:3 (0:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 18 5 3 80:36 59
    2. 26 16 6 4 52:23 54
    3. 26 14 7 5 49:28 49
    4. 26 12 8 6 52:46 44
    5. 26 12 7 7 56:47 43
    6. 26 12 5 9 62:46 41
    7. 26 12 2 12 58:61 38
    8. 26 10 7 9 53:40 37
    9. 26 8 8 10 32:34 32
    10. 26 10 2 14 30:50 32
    11. 26 8 6 12 49:54 30
    12. 26 6 3 17 53:95 21
    13. 26 4 5 17 30:51 17
    14. 26 4 1 21 29:74 13

    Nejčtenější ze sportu