Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 10975
  • Návštěvy: 127/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    24353
    Týden:
    127
    Dnes:
    20
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 13.08. 17:00 Ostrava Jih - Šilheřovice 0:2 (0:1)
    So 13.08. 17:00 Dolní Lhota - Píšť 2:0 (0:0)
    So 13.08. 17:00 Hrabová - Vítkovice-Svinov 5:0 (3:0)
    Ne 14.08. 17:00 Chuchelná - Václavovice 2:2 (1:2)
    Ne 14.08. 17:00 Hať - Strahovice 1:4 (0:2)
    Ne 14.08. 17:00 Vřesina - Darkovice 1:1 (0:0)
    Ne 14.08. 17:00 Kozmice - Velká Polom 2:1 (2:0)

    3.kolo

    So 20.08. 17:00 Vítkovice-Svinov - Chuchelná 2:1 (0:0)
    So 20.08. 17:00 Velká Polom - Dolní Lhota 2:0 (0:0)
    So 20.08. 17:00 Darkovice - Kozmice 0:3 (0:1)
    So 20.08. 17:00 Václavovice - Hať 0:3 (0:1)
    Ne 21.08. 17:00 Píšť - Hrabová 0:2 (0:0)
    Ne 21.08. 17:00 Šilheřovice - Vřesina 2:2 (1:0)
    Ne 21.08. 17:00 Strahovice - Ostrava Jih 5:2 (2:1)

    4.kolo

    So 27.08. 17:00 Ostrava Jih - Václavovice 7:0 (2:0)
    So 27.08. 17:00 Dolní Lhota - Darkovice 0:2 (0:1)
    So 27.08. 17:00 Hrabová - Velká Polom 1:2 (0:1)
    So 27.08. 17:00 Vítkovice-Svinov - Píšť 2:3 (1:1)
    Ne 28.08. 17:00 Chuchelná - Hať 3:2 (1:1)
    Ne 28.08. 17:00 Vřesina - Strahovice 2:0 (1:0)
    Ne 28.08. 17:00 Kozmice - Šilheřovice 4:0 (2:0)

    5.kolo

    So 03.09. 16:30 Velká Polom - Vítkovice-Svinov 4:0 (0:0)
    So 03.09. 16:30 Darkovice - Hrabová 1:2 (0:1)
    So 03.09. 16:30 Václavovice - Vřesina 4:3 (1:2)
    Ne 04.09. 16:30 Píšť - Chuchelná 1:1 (0:0)
    Ne 04.09. 16:30 Šilheřovice - Dolní Lhota 3:2 (2:1)
    Ne 04.09. 16:30 Strahovice - Kozmice 1:0 (0:0)
    Ne 04.09. 16:30 Hať - Ostrava Jih 0:4 (0:2)

    6.kolo

    So 10.09. 16:00 Dolní Lhota - Strahovice 4:0 (3:0)
    So 10.09. 16:00 Hrabová - Šilheřovice 0:4 (0:4)
    So 10.09. 16:00 Vítkovice-Svinov - Darkovice 0:0 (0:0)
    Ne 11.09. 16:00 Chuchelná - Ostrava Jih 1:1 (1:1)
    Ne 11.09. 16:00 Vřesina - Hať 5:2 (2:1)
    Ne 11.09. 16:00 Kozmice - Václavovice 1:0 (1:0)
    Ne 11.09. 16:00 Píšť - Velká Polom 1:0 (1:0)

    7.kolo

    So 17.09. 16:00 Velká Polom - Chuchelná 3:1 (1:0)
    So 17.09. 16:00 Darkovice - Píšť 4:0 (1:0)
    So 17.09. 16:00 Václavovice - Dolní Lhota 3:0 (0:0)
    So 17.09. 16:00 Ostrava Jih - Vřesina 1:3 (0:1)
    Ne 18.09. 16:00 Šilheřovice - Vítkovice-Svinov 4:3 (3:0)
    Ne 18.09. 16:00 Strahovice - Hrabová 0:1 (0:0)
    Ne 18.09. 16:00 Hať - Kozmice 2:3 (1:2)

    8.kolo

    So 24.09. 16:00 Dolní Lhota - Hať 1:2 (0:1)
    So 24.09. 16:00 Hrabová - Václavovice 4:0 (2:0)
    So 24.09. 16:00 Vítkovice-Svinov - Strahovice 0:1 (0:0)
    So 24.09. 16:00 Píšť - Šilheřovice 0:3 (0:1)
    So 24.09. 16:00 Velká Polom - Darkovice 4:2 (1:1)
    Ne 25.09. 16:00 Chuchelná - Vřesina 2:2 (2:1)
    Ne 25.09. 16:00 Kozmice - Ostrava Jih 2:1 (2:1)

    9.kolo

    So 01.10. 15:30 Darkovice - Chuchelná 2:2 (2:1)
    So 01.10. 15:30 Václavovice - Vítkovice-Svinov 1:2 (1:1)
    So 01.10. 15:30 Ostrava Jih - Dolní Lhota 7:2 (2:2)
    Ne 02.10. 15:30 Šilheřovice - Velká Polom 1:2 (0:1)
    Ne 02.10. 15:30 Strahovice - Píšť 4:0 (2:0)
    Ne 02.10. 15:30 Hať - Hrabová 0:0 (0:0)
    Ne 02.10. 15:30 Vřesina - Kozmice 3:1 (3:0)

    10.kolo

    So 08.10. 15:00 Dolní Lhota - Vřesina 2:0 (1:0)
    So 08.10. 15:00 Hrabová - Ostrava Jih 1:1 (1:1)
    So 08.10. 15:00 Vítkovice-Svinov - Hať 2:1 (2:0)
    So 08.10. 15:00 Velká Polom - Strahovice 1:3 (1:2)
    So 08.10. 15:00 Darkovice - Šilheřovice 0:0 (0:0)
    Ne 09.10. 15:00 Chuchelná - Kozmice 2:3 (2:1)
    Ne 09.10. 15:00 Píšť - Václavovice 0k:3

    11.kolo

    So 15.10. 15:00 Václavovice - Velká Polom 0:3 (0:1)
    So 15.10. 15:00 Ostrava Jih - Vítkovice-Svinov 5:0 (1:0)
    Ne 16.10. 15:00 Šilheřovice - Chuchelná 5:2 (2:2)
    Ne 16.10. 15:00 Strahovice - Darkovice 1:2 (1:1)
    Ne 16.10. 15:00 Hať - Píšť 3:1 (3:1)
    Ne 16.10. 15:00 Vřesina - Hrabová 3:2 (1:0)
    Ne 16.10. 15:00 Kozmice - Dolní Lhota 5:0 (3:0)

    12.kolo

    So 22.10. 14:00 Hrabová - Kozmice 1:1 (1:0)
    So 22.10. 14:00 Vítkovice-Svinov - Vřesina 0:4 (0:0)
    So 22.10. 14:00 Velká Polom - Hať 0:2 (0:1)
    So 22.10. 14:00 Darkovice - Václavovice 2:1 (0:0)
    Ne 23.10. 14:00 Chuchelná - Dolní Lhota 4:0 (2:0)
    Ne 23.10. 14:00 Píšť - Ostrava Jih 1:3 (0:1)
    Ne 23.10. 14:00 Šilheřovice - Strahovice 2:1 (2:1)

    13.kolo

    So 29.10. 14:00 Václavovice - Šilheřovice 4:0 (2:0)
    So 29.10. 14:00 Ostrava Jih - Velká Polom 1:1 (0:1)
    So 29.10. 14:00 Dolní Lhota - Hrabová 2:3 (2:1)
    Ne 30.10. 14:00 Strahovice - Chuchelná 1:1 (0:1)
    Ne 30.10. 14:00 Hať - Darkovice 3:1 (3:0)
    Ne 30.10. 14:00 Vřesina - Píšť 9:0 (4:0)
    Ne 30.10. 14:00 Kozmice - Vítkovice-Svinov 3:0 (2:0)

    1.kolo

    So 05.11. 14:00 Hrabová - Chuchelná 4:0 (1:0)
    So 05.11. 14:00 Vítkovice-Svinov - Dolní Lhota 2:0 (0:0)
    So 05.11. 14:00 Píšť - Kozmice 0:6 (0:2)
    So 05.11. 14:00 Velká Polom - Vřesina 0:2 (0:1)
    So 05.11. 14:00 Darkovice - Ostrava Jih 2:2 (1:1)
    So 05.11. 14:00 Šilheřovice - Hať 3:1 (1:0)
    So 05.11. 14:00 Strahovice - Václavovice 3:1 (3:0)

    16.kolo

    So 25.03. 15:00 Hrabová - Píšť 4:0 (2:0)
    So 25.03. 15:00 Ostrava Jih - Strahovice 1:0 (1:0)
    Ne 26.03. 15:00 Chuchelná - Vítkovice-Svinov 2:1 (0:0)
    Ne 26.03. 15:00 Dolní Lhota - Velká Polom 1:0 (0:0)
    Ne 26.03. 15:00 Kozmice - Darkovice 1:3 (1:1)
    Ne 26.03. 15:00 Vřesina - Šilheřovice 2:1 (2:0)
    Ne 26.03. 15:00 Hať - Václavovice 2:2 (2:2)

    17.kolo

    So 01.04. 15:30 Václavovice - Ostrava Jih 0:5 (0:3)
    So 01.04. 15:30 Darkovice - Dolní Lhota 2:3 (1:0)
    So 01.04. 15:30 Velká Polom - Hrabová 0:4 (0:2)
    Ne 02.04. 15:30 Hať - Chuchelná 2:1 (1:1)
    Ne 02.04. 15:30 Strahovice - Vřesina 2:2 (1:1)
    Ne 02.04. 15:30 Šilheřovice - Kozmice 2:3 (2:0)
    Ne 02.04. 15:30 Píšť - Vítkovice-Svinov 5:0 (2:0)

    18.kolo

    So 08.04. 15:30 Vítkovice-Svinov - Velká Polom 0:2 (0:0)
    So 08.04. 15:30 Hrabová - Darkovice 4:1 (0:0)
    So 08.04. 15:30 Dolní Lhota - Šilheřovice 0:0 (0:0)
    So 08.04. 15:30 Ostrava Jih - Hať 3:2 (2:2)
    Ne 09.04. 15:30 Chuchelná - Píšť 1:0 (0:0)
    Ne 09.04. 15:30 Kozmice - Strahovice 2:1 (2:0)
    Ne 09.04. 15:30 Vřesina - Václavovice 4:0 (2:0)

    19.kolo

    So 15.04. 16:00 Ostrava Jih - Chuchelná 4:3 (2:0)
    So 15.04. 16:00 Václavovice - Kozmice 1:1 (0:0)
    So 15.04. 16:00 Darkovice - Vítkovice-Svinov 6:0 (2:0)
    So 15.04. 16:00 Velká Polom - Píšť 2:1 (2:1)
    Ne 16.04. 16:00 Hať - Vřesina 3:1
    Ne 16.04. 16:00 Strahovice - Dolní Lhota 2:1
    Ne 16.04. 16:00 Šilheřovice - Hrabová 0:4

    20.kolo

    So 22.04. 16:00 Hrabová - Strahovice 7:0 (7:0)
    So 22.04. 16:00 Dolní Lhota - Václavovice 6:2
    Ne 23.04. 16:00 Píšť - Darkovice 1:1
    Ne 23.04. 16:00 Vřesina - Ostrava Jih 2:0 (1:0)
    St 10.05. 17:00 Vítkovice-Svinov - Šilheřovice 0:1
    St 10.05. 17:00 Kozmice - Hať 3:1
    Čt 11.05. 17:00 Chuchelná - Velká Polom odloženo

    21.kolo

    Ne 30.04. 16:30 Vřesina - Chuchelná 2:2 (1:1)
    Po 01.05. 16:30 Hať - Dolní Lhota 1:2 (0:0)
    St 17.05. 17:00 Václavovice - Hrabová 0:4
    St 17.05. 18:00 Ostrava Jih - Kozmice 3:0
    Čt 18.05. 17:30 Darkovice - Velká Polom 2:0 (2:0)
    St 24.05. 17:30 Strahovice - Vítkovice-Svinov 2:1 (1:0)
    St 31.05. 17:30 Šilheřovice - Píšť 2:3

    22.kolo

    So 06.05. 16:30 Vítkovice-Svinov - Václavovice 1:2 (0:1)
    So 06.05. 16:30 Hrabová - Hať 3:1 (0:1)
    So 06.05. 16:30 Dolní Lhota - Ostrava Jih 1:3 (1:2)
    Ne 07.05. 16:30 Chuchelná - Darkovice 3:1 (2:1)
    Ne 07.05. 16:30 Píšť - Strahovice 2:1 (1:1)
    Ne 07.05. 16:30 Kozmice - Vřesina 0:4 (0:1)
    Út 23.05. 18:00 Velká Polom - Šilheřovice 1:2 (0:2)

    23.kolo

    So 13.05. 16:30 Ostrava Jih - Hrabová 1:0 (0:0)
    So 13.05. 16:30 Václavovice - Píšť 0:2 (0:1)
    Ne 14.05. 16:30 Kozmice - Chuchelná 2:3
    Ne 14.05. 16:30 Vřesina - Dolní Lhota 1:0
    Ne 14.05. 16:30 Hať - Vítkovice-Svinov 2:1
    Ne 14.05. 16:30 Strahovice - Velká Polom 0:2
    Ne 14.05. 16:30 Šilheřovice - Darkovice 0:0

    24.kolo

    So 20.05. 17:00 Darkovice - Strahovice 1:1 (1:0)
    So 20.05. 17:00 Velká Polom - Václavovice 1:1
    So 20.05. 17:00 Vítkovice-Svinov - Ostrava Jih 1:1 (1:0)
    So 20.05. 17:00 Hrabová - Vřesina 0:0
    So 20.05. 17:00 Dolní Lhota - Kozmice 4:3
    Ne 21.05. 17:00 Chuchelná - Šilheřovice 4:2
    Ne 21.05. 17:00 Píšť - Hať 1:1

    25.kolo

    So 27.05. 17:00 Dolní Lhota - Chuchelná 8:0 (3:0)
    So 27.05. 17:00 Ostrava Jih - Píšť 2:0 (0:0)
    So 27.05. 17:00 Václavovice - Darkovice 1:4 (1:2)
    Ne 28.05. 17:00 Kozmice - Hrabová 1:5
    Ne 28.05. 17:00 Vřesina - Vítkovice-Svinov 5:0
    Ne 28.05. 17:00 Hať - Velká Polom 1:3
    Ne 28.05. 17:00 Strahovice - Šilheřovice 5:2

    26.kolo

    So 03.06. 14:00 Darkovice - Hať 1:3
    So 03.06. 17:00 Velká Polom - Ostrava Jih 2:1 (0:0)
    So 03.06. 17:00 Vítkovice-Svinov - Kozmice 1:7 (1:4)
    So 03.06. 17:00 Hrabová - Dolní Lhota 3:0 (1:0)
    Ne 04.06. 17:00 Chuchelná - Strahovice 1:2 (0:1)
    Ne 04.06. 17:00 Šilheřovice - Václavovice 4:1
    Ne 04.06. 17:00 Píšť - Vřesina 2:2

    15.kolo

    So 10.06. 17:00 Václavovice - Chuchelná 4:0 (2:0)
    So 10.06. 17:00 Darkovice - Vřesina 1:0 (0:0)
    So 10.06. 17:00 Velká Polom - Kozmice 5:2 (2:2)
    So 10.06. 17:00 Vítkovice-Svinov - Hrabová 0:3 (0:1)
    Ne 11.06. 17:00 Strahovice - Hať 0:1 (0:0)
    Ne 11.06. 17:00 Šilheřovice - Ostrava Jih 2:2
    Ne 11.06. 17:00 Píšť - Dolní Lhota 3:1

    14.kolo

    Čt 15.06. 17:00 Dolní Lhota - Vítkovice-Svinov 5:2
    So 17.06. 15:00 Chuchelná - Hrabová 5:6
    So 17.06. 15:00 Ostrava Jih - Darkovice 3:2
    So 17.06. 17:00 Hať - Šilheřovice 2:4
    So 17.06. 17:00 Václavovice - Strahovice 3:1
    Ne 18.06. 17:00 Kozmice - Píšť 0:2 (0:1)
    Ne 18.06. 17:00 Vřesina - Velká Polom 3:1
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 18 4 4 73:23 58
    2. 26 15 7 4 67:29 52
    3. 26 14 6 6 64:35 48
    4. 26 14 2 10 44:34 44
    5. 26 14 2 10 59:46 44
    6. 26 12 5 9 51:48 41
    7. 26 11 3 12 41:43 36
    8. 26 9 8 9 44:39 35
    9. 26 10 3 13 44:52 33
    10. 26 10 1 15 47:55 31
    11. 26 7 7 12 47:64 28
    12. 26 8 4 14 29:59 28
    13. 26 7 4 15 36:65 25
    14. 26 4 2 20 21:75 14

    Nejčtenější ze sportu