Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 10976
  • Návštěvy: 59/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    24865
    Týden:
    59
    Dnes:
    9
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 13.08. 17:00 Tošanovice - Věřňovice 4:5 (1:2)
    So 13.08. 17:00 Řepiště - TJ Petřvald 4:3 (1:1)
    So 13.08. 17:00 Dolní Lutyně - Inter Petrovice 3:1 (1:1)
    So 13.08. 17:00 Horní Suchá - Loko Petrovice B 4:1 (2:0)
    So 13.08. 17:00 Raškovice - Lučina 3:0 (1:0)
    Ne 14.08. 17:00 Jablunkov - Nýdek 4:0 (0:0)
    Ne 14.08. 17:00 Smilovice - Hnojník 1:1 (1:0)

    3.kolo

    So 20.08. 17:00 Hnojník - Tošanovice 3:6 (2:2)
    So 20.08. 17:00 Lučina - Smilovice 4:0 (1:0)
    So 20.08. 17:00 TJ Petřvald - Dolní Lutyně 3:1 (2:0)
    Ne 21.08. 17:00 Loko Petrovice B - Raškovice 3:2 (3:0)
    Ne 21.08. 17:00 Nýdek - Horní Suchá 1:3 (1:1)
    Ne 21.08. 17:00 Věřňovice - Řepiště 1:1 (0:1)
    Út 06.09. 17:00 Inter Petrovice - Jablunkov 0:0 (0:0)

    4.kolo

    So 27.08. 17:00 Tošanovice - Řepiště 5:1 (3:0)
    So 27.08. 17:00 Dolní Lutyně - Věřňovice 4:2 (0:1)
    So 27.08. 17:00 Horní Suchá - Inter Petrovice 4:1 (1:1)
    So 27.08. 17:00 Raškovice - Nýdek 2:1 (1:1)
    So 27.08. 17:00 Hnojník - Lučina 4:4 (4:1)
    Ne 28.08. 17:00 Jablunkov - TJ Petřvald 3:1 (2:0)
    Ne 28.08. 17:00 Smilovice - Loko Petrovice B 0:1 (0:0)

    5.kolo

    So 03.09. 16:30 Lučina - Tošanovice 1:1 (0:0)
    So 03.09. 16:30 TJ Petřvald - Horní Suchá 1:6 (1:6)
    So 03.09. 16:30 Řepiště - Dolní Lutyně 6:2 (2:0)
    Ne 04.09. 16:30 Loko Petrovice B - Hnojník 1:2 (1:1)
    Ne 04.09. 16:30 Nýdek - Smilovice 0:2 (0:0)
    Ne 04.09. 16:30 Inter Petrovice - Raškovice 4:1 (1:0)
    Ne 04.09. 16:30 Věřňovice - Jablunkov 1:4 (1:2)

    6.kolo

    So 10.09. 16:00 Horní Suchá - Věřňovice 2:2 (0:1)
    So 10.09. 16:00 Raškovice - TJ Petřvald 3:0 (2:0)
    So 10.09. 16:00 Hnojník - Nýdek 7:0 (2:0)
    So 10.09. 16:00 Lučina - Loko Petrovice B 3:2 (0:0)
    Ne 11.09. 16:00 Jablunkov - Řepiště 3:0 (1:0)
    Ne 11.09. 16:00 Smilovice - Inter Petrovice 1:3 (0:3)
    St 28.09. 15:30 Tošanovice - Dolní Lutyně 3:0 (1:0)

    7.kolo

    So 17.09. 16:00 TJ Petřvald - Smilovice 1:3 (0:1)
    So 17.09. 16:00 Řepiště - Horní Suchá 4:0 (2:0)
    So 17.09. 16:00 Dolní Lutyně - Jablunkov 1:2 (0:2)
    Ne 18.09. 16:00 Loko Petrovice B - Tošanovice 1:0 (1:0)
    Ne 18.09. 16:00 Nýdek - Lučina 2:1 (0:1)
    Ne 18.09. 16:00 Věřňovice - Raškovice 0:1 (0:1)
    St 28.09. 15:30 Inter Petrovice - Hnojník 1:1 (0:0)

    8.kolo

    So 24.09. 16:00 Tošanovice - Jablunkov 4:2 (3:1)
    So 24.09. 16:00 Horní Suchá - Dolní Lutyně 4:1 (3:0)
    So 24.09. 16:00 Raškovice - Řepiště 3:1 (1:1)
    So 24.09. 16:00 Hnojník - TJ Petřvald 0:4 (0:1)
    So 24.09. 16:00 Lučina - Inter Petrovice 1:3 (1:2)
    Ne 25.09. 16:00 Smilovice - Věřňovice 1:1 (1:0)
    Ne 25.09. 16:00 Loko Petrovice B - Nýdek 1:1 (1:1)

    9.kolo

    So 01.10. 15:30 TJ Petřvald - Lučina 1:2 (0:2)
    So 01.10. 15:30 Řepiště - Smilovice 1:3 (1:2)
    So 01.10. 15:30 Dolní Lutyně - Raškovice 0:8 (0:3)
    Ne 02.10. 15:30 Nýdek - Tošanovice 1:1 (1:1)
    Ne 02.10. 15:30 Inter Petrovice - Loko Petrovice B 3:1 (1:1)
    Ne 02.10. 15:30 Věřňovice - Hnojník 2:0 (0:0)
    Ne 02.10. 15:30 Jablunkov - Horní Suchá 2:0 (1:0)

    10.kolo

    So 08.10. 15:00 Tošanovice - Horní Suchá 4:1 (3:0)
    So 08.10. 15:00 Raškovice - Jablunkov 3:2 (2:1)
    So 08.10. 15:00 Hnojník - Řepiště 2:0 (0:0)
    So 08.10. 15:00 Lučina - Věřňovice 1:1 (0:0)
    Ne 09.10. 15:00 Smilovice - Dolní Lutyně 3:1 (1:0)
    Ne 09.10. 15:00 Loko Petrovice B - TJ Petřvald 3:3 (2:1)
    Ne 09.10. 15:00 Nýdek - Inter Petrovice 2:2 (0:2)

    11.kolo

    So 15.10. 15:00 TJ Petřvald - Nýdek 2:0 (0:0)
    So 15.10. 15:00 Řepiště - Lučina 2:1 (1:1)
    So 15.10. 15:00 Dolní Lutyně - Hnojník 1:0 (0:0)
    So 15.10. 15:00 Horní Suchá - Raškovice 1:2 (0:0)
    Ne 16.10. 15:00 Inter Petrovice - Tošanovice 3:7 (2:4)
    Ne 16.10. 15:00 Věřňovice - Loko Petrovice B 1:1 (1:1)
    Ne 16.10. 15:00 Jablunkov - Smilovice 0:2 (0:0)

    12.kolo

    So 22.10. 14:00 Tošanovice - Raškovice 2:2 (1:2)
    So 22.10. 14:00 Hnojník - Jablunkov 1:2 (0:1)
    So 22.10. 14:00 Lučina - Dolní Lutyně 3:1 (2:1)
    Ne 23.10. 14:00 Smilovice - Horní Suchá 0:2 (0:1)
    Ne 23.10. 14:00 Loko Petrovice B - Řepiště 7:1 (3:1)
    Ne 23.10. 14:00 Nýdek - Věřňovice 1:1 (0:1)
    Ne 23.10. 14:00 Inter Petrovice - TJ Petřvald 4:2 (2:1)

    13.kolo

    So 29.10. 14:00 TJ Petřvald - Tošanovice 2:4 (1:2)
    So 29.10. 14:00 Řepiště - Nýdek 1:4 (1:2)
    So 29.10. 14:00 Dolní Lutyně - Loko Petrovice B 2:1 (0:0)
    So 29.10. 14:00 Horní Suchá - Hnojník 2:1 (1:0)
    So 29.10. 14:00 Raškovice - Smilovice 2:2 (0:1)
    Ne 30.10. 14:00 Věřňovice - Inter Petrovice 2:3 (2:1)
    Ne 30.10. 14:00 Jablunkov - Lučina 4:1 (1:0)

    1.kolo

    So 05.11. 14:00 Hnojník - Raškovice 3:2 (1:0)
    So 05.11. 14:00 Lučina - Horní Suchá 1:2 (1:2)
    So 05.11. 14:00 Inter Petrovice - Řepiště 6:2 (5:2)
    So 05.11. 14:00 TJ Petřvald - Věřňovice 1:3 (0:1)
    Ne 06.11. 14:00 Smilovice - Tošanovice 2:3 (0:0)
    Ne 06.11. 14:00 Loko Petrovice B - Jablunkov 2:1 (0:0)
    Ne 06.11. 14:00 Nýdek - Dolní Lutyně 3:2 (2:0)

    16.kolo

    So 25.03. 15:00 Tošanovice - Hnojník 2:1 (0:0)
    So 25.03. 15:00 Horní Suchá - Nýdek 1:0 (1:0)
    So 25.03. 15:00 Dolní Lutyně - TJ Petřvald 3:2 (2:1)
    So 25.03. 15:00 Řepiště - Věřňovice 0:1 (0:0)
    Ne 26.03. 15:00 Smilovice - Lučina 3:0 (1:0)
    Ne 26.03. 15:00 Raškovice - Loko Petrovice B 0:3 (0:1)
    Ne 26.03. 15:00 Jablunkov - Inter Petrovice 4:1 (2:0)

    17.kolo

    So 01.04. 15:30 Řepiště - Tošanovice 2:2 (0:1)
    So 01.04. 15:30 TJ Petřvald - Jablunkov 1:3 (0:1)
    So 01.04. 15:30 Lučina - Hnojník 4:0 (0:0)
    Ne 02.04. 15:30 Věřňovice - Dolní Lutyně 3:1 (2:0)
    Ne 02.04. 15:30 Inter Petrovice - Horní Suchá 1:2 (0:1)
    Ne 02.04. 15:30 Nýdek - Raškovice 2:4 (0:2)
    Ne 02.04. 15:30 Loko Petrovice B - Smilovice 2:0 (0:0)

    18.kolo

    So 08.04. 15:30 Tošanovice - Lučina 2:4 (2:2)
    So 08.04. 15:30 Hnojník - Loko Petrovice B 1:1 (0:1)
    So 08.04. 15:30 Horní Suchá - TJ Petřvald 2:3 (0:1)
    So 08.04. 15:30 Dolní Lutyně - Řepiště 1:6 (0:2)
    Ne 09.04. 15:30 Smilovice - Nýdek 1:2 (1:0)
    Ne 09.04. 15:30 Raškovice - Inter Petrovice 1:2 (1:0)
    Ne 09.04. 15:30 Jablunkov - Věřňovice 2:0 (1:0)

    19.kolo

    So 15.04. 16:00 Dolní Lutyně - Tošanovice 3:5 (1:0)
    So 15.04. 16:00 Řepiště - Jablunkov 2:1
    So 15.04. 16:00 TJ Petřvald - Raškovice 0:1
    Ne 16.04. 16:00 Věřňovice - Horní Suchá 2:1 (2:0)
    Ne 16.04. 16:00 Inter Petrovice - Smilovice 2:3 (0:3)
    Ne 16.04. 16:00 Nýdek - Hnojník 2:3
    Ne 16.04. 16:00 Loko Petrovice B - Lučina 3:0

    20.kolo

    So 22.04. 16:00 Tošanovice - Loko Petrovice B 4:1 (2:1)
    So 22.04. 16:00 Lučina - Nýdek 6:1 (4:0)
    So 22.04. 16:00 Horní Suchá - Řepiště 1:2 (0:2)
    Ne 23.04. 16:00 Raškovice - Věřňovice 2:4 (1:3)
    St 03.05. 17:00 Smilovice - TJ Petřvald odloženo
    St 03.05. 17:00 Jablunkov - Dolní Lutyně 7:0 (4:0)
    St 31.05. 17:00 Hnojník - Inter Petrovice odloženo

    21.kolo

    Ne 30.04. 16:30 Věřňovice - Smilovice 0:3 (0:2)
    Ne 30.04. 16:30 Nýdek - Loko Petrovice B 0:1 (0:1)
    Po 08.05. 16:30 Jablunkov - Tošanovice 5:2 (3:0)
    St 17.05. 17:00 TJ Petřvald - Hnojník 6:1 (1:1)
    St 17.05. 17:00 Inter Petrovice - Lučina 1:3 (1:1)
    St 24.05. 17:30 Dolní Lutyně - Horní Suchá 1:2
    St 24.05. 18:00 Řepiště - Raškovice 1:0 (1:0)

    22.kolo

    So 06.05. 16:30 Tošanovice - Nýdek 1:2 (0:0)
    So 06.05. 16:30 Lučina - TJ Petřvald 5:0 (2:0)
    So 06.05. 16:30 Hnojník - Věřňovice 3:3 (2:2)
    So 06.05. 16:30 Horní Suchá - Jablunkov 2:2 (1:2)
    Ne 07.05. 16:30 Loko Petrovice B - Inter Petrovice 3:1 (2:1)
    Ne 07.05. 16:30 Smilovice - Řepiště 2:1 (1:0)
    Ne 07.05. 16:30 Raškovice - Dolní Lutyně 2:2 (1:0)

    23.kolo

    So 13.05. 16:30 Horní Suchá - Tošanovice 2:0
    So 13.05. 16:30 Dolní Lutyně - Smilovice 2:1
    So 13.05. 16:30 Řepiště - Hnojník 4:2
    So 13.05. 16:30 TJ Petřvald - Loko Petrovice B 2:1
    Ne 14.05. 16:30 Jablunkov - Raškovice 0:2 (0:1)
    Ne 14.05. 16:30 Věřňovice - Lučina 2:3 (0:1)
    Ne 14.05. 16:30 Inter Petrovice - Nýdek 3:1

    24.kolo

    So 20.05. 17:00 Tošanovice - Inter Petrovice 0:3 (0:3)
    So 20.05. 17:00 Lučina - Řepiště 0:1 (0:0)
    So 20.05. 17:00 Hnojník - Dolní Lutyně 0:2 (0:1)
    Ne 21.05. 17:00 Nýdek - TJ Petřvald 3:0
    Ne 21.05. 17:00 Loko Petrovice B - Věřňovice 2:1
    Ne 21.05. 17:00 Smilovice - Jablunkov 2:2
    Ne 21.05. 17:00 Raškovice - Horní Suchá 4:0 (2:0)

    25.kolo

    So 27.05. 17:00 Horní Suchá - Smilovice 2:1 (2:1)
    So 27.05. 17:00 Dolní Lutyně - Lučina 1:3 (0:2)
    So 27.05. 17:00 Řepiště - Loko Petrovice B 2:1 (1:0)
    So 27.05. 17:00 TJ Petřvald - Inter Petrovice 2:3
    Ne 28.05. 17:00 Raškovice - Tošanovice 3:1 (1:1)
    Ne 28.05. 17:00 Jablunkov - Hnojník 4:0 (2:0)
    Ne 28.05. 17:00 Věřňovice - Nýdek 3:2 (2:0)

    26.kolo

    So 03.06. 17:00 Tošanovice - TJ Petřvald 1:2
    So 03.06. 17:00 Lučina - Jablunkov 4:2
    So 03.06. 17:00 Hnojník - Horní Suchá 0:1
    Ne 04.06. 17:00 Inter Petrovice - Věřňovice 6:3 (5:1)
    Ne 04.06. 17:00 Nýdek - Řepiště 2:3 (0:2)
    Ne 04.06. 17:00 Loko Petrovice B - Dolní Lutyně 3:1 (0:0)
    Ne 04.06. 17:00 Smilovice - Raškovice 4:0 (2:0)

    15.kolo

    So 10.06. 17:00 TJ Petřvald - Řepiště 0:1
    So 10.06. 17:00 Lučina - Raškovice 2:1
    So 10.06. 17:00 Hnojník - Smilovice 0:3
    Ne 11.06. 17:00 Věřňovice - Tošanovice 2:1 (0:0)
    Ne 11.06. 17:00 Inter Petrovice - Dolní Lutyně 6:0 (2:0)
    Ne 11.06. 17:00 Nýdek - Jablunkov 3:2 (0:2)
    Ne 11.06. 17:00 Loko Petrovice B - Horní Suchá 3:1

    14.kolo

    So 17.06. 10:00 Horní Suchá - Lučina 1:2
    So 17.06. 14:00 Tošanovice - Smilovice 1:1
    So 17.06. 17:00 Raškovice - Hnojník 0:4
    So 17.06. 17:00 Dolní Lutyně - Nýdek 3:0 (1:0)
    So 17.06. 17:00 Řepiště - Inter Petrovice 3:2
    So 17.06. 17:00 Věřňovice - TJ Petřvald 4:1
    Ne 18.06. 17:00 Jablunkov - Loko Petrovice B 1:0 (0:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 15 3 8 64:35 48
    2. 26 14 3 9 59:44 45
    3. 26 14 2 10 52:55 44
    4. 26 14 2 10 49:42 44
    5. 26 13 4 9 49:37 43
    6. 26 13 3 10 66:54 42
    7. 26 13 3 10 54:44 42
    8. 26 12 5 9 48:35 41
    9. 26 11 5 10 66:55 38
    10. 26 10 7 9 50:51 37
    11. 26 7 5 14 42:59 26
    12. 26 8 1 17 39:79 25
    13. 26 7 4 15 36:60 25
    14. 26 7 1 18 44:68 22

    Nejčtenější ze sportu