Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 10988
  • Návštěvy: 139/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Ústecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    21235
    Týden:
    139
    Dnes:
    25
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 27.08. 13:30 Havran Kryry - Strupčice 4:0 (0:0)
    So 27.08. 13:30 Vejprty - Meziboří 3:2 (1:0)
    So 27.08. 13:30 Černovice - Klášterec 0:4 (0:1)
    So 27.08. 13:30 Braňany - Vilémov CV 4:3 (2:1)
    So 27.08. 13:30 Tuchořice - Březenecká 4:3 (0:2)
    Ne 28.08. 17:00 Nové Sedlo - Blažim 2:1 (2:0)
    Ne 28.08. 17:00 Vroutek - Ervěnice B 9:2 (4:1)

    2.kolo

    So 03.09. 13:30 Strupčice - Tuchořice 5:0 (1:0)
    So 03.09. 13:30 Blažim - Černovice 4:3 (2:2)
    So 03.09. 13:30 Vejprty - Nové Sedlo 2:4 (1:2)
    So 03.09. 17:00 Vilémov CV - Vroutek 3:2 np (2:2)
    Ne 04.09. 10:30 Meziboří - Březenecká 2:4 (1:2)
    Ne 04.09. 17:00 Ervěnice B - Havran Kryry 2:3 np (2:2)
    Ne 04.09. 17:00 Klášterec - Braňany 4:1 (2:0)

    3.kolo

    So 10.09. 13:30 Březenecká - Strupčice 1:2 (0:1)
    So 10.09. 13:30 Nové Sedlo - Meziboří 4:1 (1:0)
    So 10.09. 13:30 Černovice - Vejprty 7:2 (5:0)
    So 10.09. 13:30 Braňany - Blažim 5:0 (1:0)
    So 10.09. 13:30 Vroutek - Klášterec 3:1 (1:1)
    So 10.09. 13:30 Havran Kryry - Vilémov CV 3:1 (2:0)
    So 10.09. 13:30 Tuchořice - Ervěnice B 11:1 (5:1)

    4.kolo

    So 17.09. 13:30 Blažim - Vroutek 5:2 (2:1)
    So 17.09. 17:00 Vilémov CV - Tuchořice 1:3 (1:2)
    Ne 18.09. 10:30 Meziboří - Strupčice 0:1 (0:1)
    Ne 18.09. 17:00 Nové Sedlo - Černovice 2:6 (1:0)
    St 28.09. 16:30 Ervěnice B - Březenecká 4:3 (1:2)
    St 28.09. 16:30 Klášterec - Havran Kryry 1:2 (0:2)
    Ne 09.10. 15:00 Vejprty - Braňany 4:5 (1:5)

    5.kolo

    So 24.09. 13:00 Strupčice - Ervěnice B 2:0 (2:0)
    So 24.09. 13:00 Černovice - Meziboří 8:2 (6:0)
    So 24.09. 13:00 Braňany - Nové Sedlo 4:3 (2:1)
    So 24.09. 13:00 Vroutek - Vejprty 5:2 (3:2)
    So 24.09. 13:00 Tuchořice - Klášterec 0:5 (0:1)
    So 24.09. 13:00 Březenecká - Vilémov CV 5:2 (1:2)
    Ne 25.09. 16:30 Havran Kryry - Blažim 2:4 (0:2)

    6.kolo

    So 01.10. 13:00 Blažim - Tuchořice 1:6 (0:3)
    So 01.10. 13:00 Vejprty - Havran Kryry 2:3 np (2:2)
    So 01.10. 13:00 Černovice - Braňany 2:1 (1:1)
    So 01.10. 16:30 Vilémov CV - Strupčice 5:2 (2:2)
    Ne 02.10. 10:30 Meziboří - Ervěnice B 3:5 (1:2)
    Ne 02.10. 16:30 Klášterec - Březenecká 5:1 (3:1)
    Ne 02.10. 16:30 Nové Sedlo - Vroutek 2:3 (1:0)

    7.kolo

    So 08.10. 12:30 Strupčice - Klášterec 0:5 (0:2)
    So 08.10. 12:30 Braňany - Meziboří 2:1 (1:0)
    So 08.10. 12:30 Vroutek - Černovice 2:5 (0:2)
    So 08.10. 12:30 Tuchořice - Vejprty 6:1 (2:0)
    So 08.10. 12:30 Březenecká - Blažim 4:3 np (3:3)
    Ne 09.10. 16:00 Havran Kryry - Nové Sedlo 4:0 (1:0)
    Ne 09.10. 16:00 Ervěnice B - Vilémov CV 7:1 (2:0)

    8.kolo

    So 15.10. 12:30 Blažim - Strupčice 2:5 (1:3)
    So 15.10. 12:30 Vejprty - Březenecká 2:3 (1:2)
    So 15.10. 12:30 Nové Sedlo - Tuchořice 3:2 (1:0)
    So 15.10. 12:30 Černovice - Havran Kryry 3:2 (0:0)
    So 15.10. 12:30 Braňany - Vroutek 2:3 (2:0)
    Ne 16.10. 10:30 Meziboří - Vilémov CV 2:0 (1:0)
    Ne 16.10. 16:00 Klášterec - Ervěnice B 4:1 (2:1)

    9.kolo

    So 22.10. 12:00 Strupčice - Vejprty 5:7 (2:4)
    So 22.10. 12:00 Vroutek - Meziboří 6:0 (2:0)
    So 22.10. 12:00 Havran Kryry - Braňany 5:2 (3:2)
    So 22.10. 12:00 Tuchořice - Černovice 1:3 (0:2)
    So 22.10. 15:30 Březenecká - Nové Sedlo 2:6 (1:2)
    So 22.10. 15:30 Vilémov CV - Klášterec 4:0 (3:0)
    Ne 23.10. 15:30 Ervěnice B - Blažim 6:2 (4:1)

    10.kolo

    28.10. 12:00 Vroutek - Havran Kryry 4:2 (2:1)
    So 29.10. 11:00 Blažim - Vilémov CV 7:6 (4:4)
    So 29.10. 11:00 Vejprty - Ervěnice B 3:0 (2:0)
    So 29.10. 11:00 Černovice - Březenecká 3:2 (0:0)
    So 29.10. 11:00 Braňany - Tuchořice 0:3 (0:2)
    Ne 30.10. 10:30 Meziboří - Klášterec 2:3 (2:1)
    Ne 30.10. 14:30 Nové Sedlo - Strupčice 2:1 (1:0)

    11.kolo

    So 05.11. 10:30 Strupčice - Černovice 1:5 (0:1)
    So 05.11. 10:30 Havran Kryry - Meziboří 2:0 (0:0)
    So 05.11. 10:30 Tuchořice - Vroutek 4:6 (2:4)
    So 05.11. 10:30 Březenecká - Braňany 12:0 (6:0)
    So 05.11. 14:00 Vilémov CV - Vejprty 6:5 (5:2)
    Ne 06.11. 14:00 Ervěnice B - Nové Sedlo 2:1 np (1:1)
    Ne 06.11. 14:00 Klášterec - Blažim 5:2 (2:2)

    12.kolo

    So 12.11. 10:30 Braňany - Strupčice 3:2 (1:0)
    So 12.11. 10:30 Nové Sedlo - Vilémov CV 5:0 (3:0)
    So 12.11. 10:30 Černovice - Ervěnice B 4:0 (4:0)
    So 12.11. 10:30 Vroutek - Březenecká 5:4 np (4:4)
    So 12.11. 10:30 Havran Kryry - Tuchořice 4:5 np (4:4)
    Ne 13.11. 10:30 Meziboří - Blažim 1:2 np (1:1)
    Ne 13.11. 14:00 Vejprty - Klášterec 3:2 np (2:2)

    13.kolo

    So 19.11. 10:00 Strupčice - Vroutek 1:3 (0:1)
    So 19.11. 10:00 Tuchořice - Meziboří 3:0 (1:0)
    So 19.11. 10:00 Březenecká - Havran Kryry 1:3 (1:1)
    So 19.11. 10:00 Blažim - Vejprty 6:1 (2:1)
    So 19.11. 13:30 Vilémov CV - Černovice 2:3 (2:1)
    So 19.11. 13:30 Klášterec - Nové Sedlo 3:2 (2:1)
    So 18.03. 15:00 Ervěnice B - Braňany 2:1 (1:1)

    14.kolo

    So 25.03. 11:30 Strupčice - Havran Kryry 1:2 (1:1)
    So 25.03. 11:30 Blažim - Nové Sedlo 7:3 (5:1)
    So 25.03. 11:30 Vilémov CV - Braňany 2:4 (1:3)
    Ne 26.03. 10:30 Meziboří - Vejprty 1:0 (1:0)
    Ne 26.03. 15:00 Klášterec - Černovice 3:0 (1:0)
    Ne 26.03. 15:00 Ervěnice B - Vroutek 0:1 np (0:0)
    Po 01.05. 16:00 Březenecká - Tuchořice 3:1 (1:0)

    15.kolo

    So 01.04. 13:00 Tuchořice - Strupčice 2:1 np (1:1)
    So 01.04. 13:00 Březenecká - Meziboří 3:2 (2:0)
    So 01.04. 13:00 Havran Kryry - Ervěnice B 4:1 (2:1)
    So 01.04. 13:00 Vroutek - Vilémov CV 7:1 (3:0)
    So 01.04. 13:00 Černovice - Blažim 4:1 (1:1)
    So 01.04. 13:00 Nové Sedlo - Vejprty 4:1 (1:1)
    Ne 02.04. 16:30 Braňany - Klášterec 0:4 (0:2)

    16.kolo

    So 08.04. 13:00 Strupčice - Březenecká 2:1 (1:0)
    So 08.04. 13:00 Vejprty - Černovice 1:3 (1:1)
    So 08.04. 13:00 Blažim - Braňany 5:2 (1:1)
    So 08.04. 13:00 Vilémov CV - Havran Kryry 3:2 np (2:2)
    Ne 09.04. 10:30 Meziboří - Nové Sedlo 2:0 (1:0)
    Ne 09.04. 16:30 Klášterec - Vroutek 4:5 np (4:4)
    Ne 09.04. 16:30 Ervěnice B - Tuchořice 1:6 (0:3)

    17.kolo

    So 15.04. 13:30 Strupčice - Meziboří 3:0 ( 0:0)
    So 15.04. 13:30 Březenecká - Ervěnice B 4:0 (2:0)
    So 15.04. 13:30 Tuchořice - Vilémov CV 4:2 (1:1)
    So 15.04. 13:30 Havran Kryry - Klášterec 4:1 (2:0)
    So 15.04. 13:30 Vroutek - Blažim 6:3 (4:2)
    So 15.04. 13:30 Černovice - Nové Sedlo 3:1 (0:0)
    Ne 16.04. 17:00 Braňany - Vejprty 4:0 (2:0)

    18.kolo

    So 22.04. 13:30 Blažim - Havran Kryry 7:6 (4:2)
    So 22.04. 13:30 Vilémov CV - Březenecká 3:0k (3:0)
    Ne 23.04. 10:30 Meziboří - Černovice 1:0 (0:0)
    Ne 23.04. 17:00 Ervěnice B - Strupčice 2:5
    Ne 23.04. 17:00 Nové Sedlo - Braňany 4:3 np
    Ne 23.04. 17:00 Klášterec - Tuchořice 2:1 (2:1)
    19.05. 17:30 Vejprty - Vroutek odloženo

    19.kolo

    So 29.04. 13:30 Strupčice - Vilémov CV 3:1 (3:0)
    So 29.04. 13:30 Březenecká - Klášterec 2:3 (1:1)
    So 29.04. 13:30 Tuchořice - Blažim 4:3 (3:2)
    So 29.04. 13:30 Havran Kryry - Vejprty 3:0 (2:0)
    So 29.04. 13:30 Vroutek - Nové Sedlo 4:3 (3:1)
    Ne 30.04. 17:00 Ervěnice B - Meziboří 4:3 np (3:2)
    Ne 30.04. 17:00 Braňany - Černovice 1:0 (0:0)

    20.kolo

    So 06.05. 13:30 Černovice - Vroutek 2:3 (1:2)
    So 06.05. 13:30 Vejprty - Tuchořice 2:1 (0:1)
    So 06.05. 13:30 Blažim - Březenecká 5:0 (2:0)
    So 06.05. 13:30 Vilémov CV - Ervěnice B 4:5 (3:2)
    Ne 07.05. 10:30 Meziboří - Braňany 2:0 (1:0)
    Ne 07.05. 17:00 Klášterec - Strupčice 3:1 (1:0)
    Ne 07.05. 17:00 Nové Sedlo - Havran Kryry 4:2 (1:2)

    21.kolo

    So 13.05. 13:30 Strupčice - Blažim 7:0 (3:0)
    So 13.05. 13:30 Vilémov CV - Meziboří 2:3 (1:2)
    So 13.05. 13:30 Březenecká - Vejprty 3:1 (2:1)
    So 13.05. 13:30 Tuchořice - Nové Sedlo 1:5 (1:1)
    So 13.05. 13:30 Havran Kryry - Černovice 3:2 np (2:2)
    So 13.05. 13:30 Vroutek - Braňany 7:0 (7:0)
    Ne 14.05. 17:00 Ervěnice B - Klášterec 3:4 np (2:2)

    22.kolo

    So 20.05. 13:30 Vejprty - Strupčice 1:5 (1:3)
    So 20.05. 13:30 Černovice - Tuchořice 4:0 (1:0)
    So 20.05. 13:30 Nové Sedlo - Březenecká 1:3 (0:1)
    So 20.05. 13:30 Blažim - Ervěnice B 3:2 (1:1)
    Ne 21.05. 17:00 Meziboří - Vroutek 2:5 (2:1)
    Ne 21.05. 17:00 Braňany - Havran Kryry 0:5 (0:2)
    Ne 21.05. 17:00 Klášterec - Vilémov CV 9:1 (3:0)

    23.kolo

    So 27.05. 13:30 Strupčice - Nové Sedlo 2:0 (0:0)
    So 27.05. 13:30 Vilémov CV - Blažim 5:3 (2:1)
    So 27.05. 13:30 Březenecká - Černovice 1:5 (1:1)
    So 27.05. 13:30 Tuchořice - Braňany 1:2 np (1:1)
    So 27.05. 13:30 Havran Kryry - Vroutek 3:1 (0:1)
    Ne 28.05. 17:00 Klášterec - Meziboří 6:2 (4:1)
    Ne 28.05. 17:00 Ervěnice B - Vejprty 4:2 (4:0)

    24.kolo

    So 03.06. 13:30 Černovice - Strupčice 0:3 (0:2)
    So 03.06. 13:30 Vroutek - Tuchořice 3:2 np (1:1)
    So 03.06. 13:30 Nové Sedlo - Ervěnice B 4:2 (4:0)
    So 03.06. 13:30 Vejprty - Vilémov CV 1:0 (1:0)
    So 03.06. 13:30 Blažim - Klášterec 3:2 np (1:1)
    Ne 04.06. 10:30 Meziboří - Havran Kryry 2:1 (2:0)
    Ne 04.06. 17:00 Braňany - Březenecká 1:3 (1:1)

    25.kolo

    So 10.06. 13:30 Březenecká - Vroutek 1:8 (0:6)
    So 10.06. 13:30 Tuchořice - Havran Kryry 2:5 (0:2)
    So 10.06. 13:30 Strupčice - Braňany výsledek
    Ne 11.06. 17:00 Blažim - Meziboří 0:5 (0:2)
    Ne 11.06. 17:00 Klášterec - Vejprty 10:2 (5:2)
    Ne 11.06. 17:00 Vilémov CV - Nové Sedlo 2:4 (1:0)
    Ne 11.06. 17:00 Ervěnice B - Černovice 2:3 np (1:1)

    26.kolo

    So 17.06. 13:30 Havran Kryry - Březenecká 4:5 np (2:2)
    So 17.06. 13:30 Černovice - Vilémov CV 3:4 (2:1)
    So 17.06. 13:30 Nové Sedlo - Klášterec 3:6 (1:4)
    So 17.06. 13:30 Vejprty - Blažim 3:4 np (2:3)
    So 17.06. 13:30 Vroutek - Strupčice 4:1 (2:0)
    Ne 18.06. 17:00 Meziboří - Tuchořice 3:2 (1:1)
    Ne 18.06. 17:00 Braňany - Ervěnice B 2:3 np (1:1)
    Správce soutěže: Tomáš Sobek

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 18 4 1 3 114:55 63
    2. 26 18 1 3 4 98:45 59
    3. 26 16 1 1 8 80:48 51
    4. 26 14 3 3 6 80:51 51
    5. 25 13 0 1 11 61:52 40
    6. 26 12 1 1 12 71:68 39
    7. 26 10 3 1 12 80:96 37
    8. 26 10 2 2 12 73:67 36
    9. 26 10 2 1 13 72:76 35
    10. 26 7 3 4 12 58:88 31
    11. 25 9 1 2 13 48:78 31
    12. 26 9 0 2 15 44:67 29
    13. 26 6 2 0 18 62:96 22
    14. 26 5 1 2 18 51:105 19

    Nejčtenější ze sportu