Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 11136
  • Návštěvy: 37/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    15156
    Týden:
    37
    Dnes:
    14
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 27.08. 12:00 ABC Braník - Dukla Praha B 4:7 (2:2)
    So 27.08. 13:30 Union Vršovice - Střešovice 1911 1:3 (1:1)
    So 27.08. 14:00 Vyšehrad - Admira Praha 1:1 (1:1)
    Ne 28.08. 11:00 Zličín - Aritma Praha 3:1 (1:1)
    Ne 28.08. 17:00 Tempo - FA Praha 0:5 (0:2)
    Ne 28.08. 17:00 Vltavín - Zbraslav 3:4 (0:0)

    2.kolo

    So 03.09. 15:00 Aritma Praha - Vltavín 4:1 (0:0)
    So 03.09. 17:00 FA Praha - Střešovice 1911 3:4 (2:3)
    So 03.09. 17:00 Zbraslav - Motorlet Praha B 0:7 (0:4)
    Ne 04.09. 10:15 Dukla Praha B - Union Vršovice 1:1 (1:0)
    Ne 04.09. 13:15 Admira Praha - ABC Braník 6:2 (4:1)
    Ne 04.09. 17:00 Tempo - Zličín 2:1 (2:1)

    3.kolo

    So 10.09. 13:30 Union Vršovice - Admira Praha 0:9 (0:6)
    So 10.09. 14:30 Střešovice 1911 - Dukla Praha B 1:5 (1:1)
    Ne 11.09. 10:00 Vyšehrad - Zbraslav 6:0 (2:0)
    Ne 11.09. 11:00 Zličín - FA Praha 1:7 (0:4)
    Ne 11.09. 17:00 Vltavín - Tempo 3:2 (1:2)
    Ne 11.09. 17:00 Motorlet Praha B - Aritma Praha 2:0 (1:0)

    4.kolo

    So 17.09. 11:00 Zličín - Vltavín 3:4 (1:2)
    So 17.09. 15:00 Aritma Praha - Vyšehrad 2:2 (1:0)
    So 17.09. 17:00 FA Praha - Dukla Praha B 1:5 (0:4)
    So 17.09. 17:00 Zbraslav - ABC Braník 4:2 (2:1)
    Ne 18.09. 13:15 Admira Praha - Střešovice 1911 4:2 (2:1)
    Ne 18.09. 17:00 Tempo - Motorlet Praha B 5:4 (4:2)

    5.kolo

    So 24.09. 12:00 ABC Braník - Aritma Praha 0:4 (0:3)
    So 24.09. 13:30 Union Vršovice - Zbraslav 1:3 (1:2)
    Ne 25.09. 10:15 Dukla Praha B - Admira Praha 1:6 (1:2)
    Ne 25.09. 11:00 Motorlet Praha B - Zličín 1:1 (1:1)
    Ne 25.09. 16:00 Vyšehrad - Tempo 12:1 (7:1)
    Ne 25.09. 16:30 Vltavín - FA Praha 2:1 (0:1)

    13.kolo

    Čt 17.11. 18:30 Zličín - Zbraslav 2:2 (0:0)
    So 19.11. 12:45 Střešovice 1911 - ABC Braník 3:0 (2:0)
    Ne 20.11. 10:00 FA Praha - Union Vršovice 2:0 (0:0)
    Ne 20.11. 10:00 Admira Praha - Motorlet Praha B 4:2 (2:0)
    Ne 20.11. 13:30 Dukla Praha B - Vyšehrad 0:6 (0:2)
    Ne 20.11. 13:30 Aritma Praha - Tempo 3:0 (1:0)

    6.kolo

    So 01.10. 15:00 Aritma Praha - Union Vršovice 5:1 (5:1)
    So 01.10. 16:30 FA Praha - Admira Praha 6:3 (1:1)
    So 01.10. 16:30 Zbraslav - Střešovice 1911 3:0 (2:0)
    Ne 02.10. 11:00 Zličín - Vyšehrad 0:4 (0:1)
    Ne 02.10. 16:30 Vltavín - Motorlet Praha B 1:4 (0:1)
    Ne 02.10. 17:00 Tempo - ABC Braník 0:5 (0:1)

    7.kolo

    So 08.10. 09:00 ABC Braník - Zličín 3:1 (3:0)
    So 08.10. 13:30 Union Vršovice - Tempo 7:4 (3:3)
    So 08.10. 13:30 Střešovice 1911 - Aritma Praha 0:5 (0:0)
    Ne 09.10. 10:15 Dukla Praha B - Zbraslav 5:1 (4:1)
    Ne 09.10. 11:30 Motorlet Praha B - FA Praha 3:1 (0:1)
    St 12.10. 17:00 Vltavín - Vyšehrad 1:4 (1:3)

    8.kolo

    So 15.10. 15:00 Aritma Praha - Dukla Praha B 2:1 (1:0)
    So 15.10. 16:00 Zbraslav - Admira Praha 0:2 (0:1)
    Ne 16.10. 11:00 Zličín - Union Vršovice 2:4 (1:0)
    Ne 16.10. 15:00 Motorlet Praha B - Vyšehrad 2:0 (1:0)
    Ne 16.10. 16:00 Vltavín - ABC Braník 4:0 (1:0)
    Ne 16.10. 17:00 Tempo - Střešovice 1911 2:5 (1:3)

    9.kolo

    So 22.10. 11:00 ABC Braník - Motorlet Praha B 2:5 (1:3)
    So 22.10. 13:30 Union Vršovice - Vltavín 3:1 (0:0)
    So 22.10. 15:30 Střešovice 1911 - Zličín 4:0 (3:0)
    Ne 23.10. 10:00 Admira Praha - Aritma Praha 0:2 (0:1)
    Ne 23.10. 13:00 Dukla Praha B - Tempo 2:2 (1:1)
    Ne 23.10. 15:00 Vyšehrad - FA Praha 3:1 (1:0)

    10.kolo

    28.10. 14:30 FA Praha - Zbraslav 6:2 (5:0)
    Ne 30.10. 10:00 Motorlet Praha B - Union Vršovice 5:2 (3:1)
    Ne 30.10. 10:00 Vyšehrad - ABC Braník 3:0 (1:0)
    Ne 30.10. 17:00 Tempo - Admira Praha 1:5 (0:3)
    Ne 30.10. 17:00 Vltavín - Střešovice 1911 4:4 (2:2)
    Ne 30.10. 17:30 Zličín - Dukla Praha B 2:10 (1:6)

    11.kolo

    So 05.11. 12:45 Střešovice 1911 - Motorlet Praha B 3:3 (1:0)
    So 05.11. 13:30 Union Vršovice - Vyšehrad 1:4 (0:2)
    So 05.11. 14:00 Zbraslav - Aritma Praha 2:0 (1:0)
    Ne 06.11. 10:00 Admira Praha - Zličín 8:0 (2:0)
    Ne 06.11. 10:45 Dukla Praha B - Vltavín 3:4 (3:1)
    Ne 06.11. 14:00 ABC Braník - FA Praha 1:2 (0:2)

    12.kolo

    So 12.11. 13:00 FA Praha - Aritma Praha 2:3 (0:2)
    So 12.11. 14:00 ABC Braník - Union Vršovice 1:2 (1:1)
    Ne 13.11. 10:00 Motorlet Praha B - Dukla Praha B 1:1 (1:0)
    Ne 13.11. 14:00 Vyšehrad - Střešovice 1911 5:2 (4:1)
    Ne 13.11. 17:00 Tempo - Zbraslav 5:0 (2:0)
    Ne 13.11. 17:00 Vltavín - Admira Praha 2:5 (1:4)

    14.kolo

    So 25.03. 12:15 Zbraslav - Vltavín 1:1 (1:1)
    So 25.03. 13:00 Střešovice 1911 - Union Vršovice 1:3 (0:1)
    So 25.03. 15:00 Aritma Praha - Zličín 3:0 (2:0)
    Ne 26.03. 10:00 Admira Praha - Vyšehrad 1:1 (1:0)
    Ne 26.03. 10:15 FA Praha - Tempo 5:0 (3:0)
    Ne 26.03. 10:15 Dukla Praha B - ABC Braník 3:2 (1:1)

    15.kolo

    So 01.04. 11:30 ABC Braník - Admira Praha 3:4 (1:3)
    So 01.04. 13:30 Union Vršovice - Dukla Praha B 2:1 (2:1)
    So 01.04. 14:00 Střešovice 1911 - FA Praha 0:5 (0:1)
    So 01.04. 17:00 Vltavín - Aritma Praha 0:4 (0:3)
    Ne 02.04. 10:00 Zličín - Tempo 2:2 (1:1)
    Ne 02.04. 14:00 Motorlet Praha B - Zbraslav 5:0 (2:0)

    16.kolo

    So 08.04. 09:00 Tempo - Vltavín 7:2 (5:1)
    So 08.04. 15:00 Aritma Praha - Motorlet Praha B 2:2 (0:0)
    So 08.04. 15:00 Admira Praha - Union Vršovice 7:1 (4:0)
    So 08.04. 16:30 FA Praha - Zličín 2:2 (0:1)
    So 08.04. 16:30 Zbraslav - Vyšehrad 1:7 (0:4)
    So 08.04. 16:30 Dukla Praha B - Střešovice 1911 2:6 (2:3)

    17.kolo

    Čt 13.04. 10:15 Dukla Praha B - FA Praha 1:5 (0:1)
    Čt 13.04. 14:00 Motorlet Praha B - Tempo 2:4 (0:3)
    Čt 13.04. 15:00 Vyšehrad - Aritma Praha 6:1 (4:1)
    14.04. 10:30 Střešovice 1911 - Admira Praha 2:4 (1:2)
    Ne 16.04. 17:00 Vltavín - Zličín 1:3 (0:1)
    Po 17.04. 14:45 ABC Braník - Zbraslav 2:1 (1:1)

    18.kolo

    So 22.04. 15:00 Aritma Praha - ABC Braník 0:0 (0:0)
    So 22.04. 15:00 Admira Praha - Dukla Praha B 5:0 (3:0)
    So 22.04. 17:00 FA Praha - Vltavín 5:0 (0:0)
    So 22.04. 17:00 Zbraslav - Union Vršovice 3:5 (2:2)
    Ne 23.04. 14:15 Zličín - Motorlet Praha B 0:8 (0:4)
    Ne 23.04. 14:30 Tempo - Vyšehrad 2:8 (1:2)

    19.kolo

    So 29.04. 13:30 Union Vršovice - Aritma Praha 1:4 (1:2)
    So 29.04. 14:30 Střešovice 1911 - Zbraslav 0:2 (0:1)
    So 29.04. 17:00 Vyšehrad - Zličín 13:1 (6:0)
    Ne 30.04. 12:30 ABC Braník - Tempo 7:1 (3:1)
    Po 01.05. 14:45 Motorlet Praha B - Vltavín 1:1 (1:0)
    Po 01.05. 17:00 Admira Praha - FA Praha 3:1 (1:0)

    20.kolo

    So 06.05. 15:00 Aritma Praha - Střešovice 1911 3:0 (0:0)
    So 06.05. 17:00 FA Praha - Motorlet Praha B 4:5 (2:2)
    So 06.05. 17:00 Zbraslav - Dukla Praha B 1:2 (0:0)
    Ne 07.05. 17:00 Vltavín - Vyšehrad 0:7 (0:4)
    Ne 07.05. 17:00 Zličín - ABC Braník 1:1 (0:1)
    Po 08.05. 14:30 Tempo - Union Vršovice 4:2 (3:2)

    21.kolo

    So 13.05. 13:30 Union Vršovice - Zličín 6:4 (3:2)
    So 13.05. 16:30 Dukla Praha B - Aritma Praha 1:3 (0:1)
    So 13.05. 17:00 Střešovice 1911 - Tempo 2:0 (2:0)
    Ne 14.05. 10:00 Admira Praha - Zbraslav 4:0 (2:0)
    Ne 14.05. 10:00 Vyšehrad - Motorlet Praha B 1:1 (0:0)
    Ne 14.05. 12:00 ABC Braník - Vltavín 8:2 (4:1)

    22.kolo

    So 20.05. 15:00 Aritma Praha - Admira Praha 0:1 (0:1)
    So 20.05. 17:00 FA Praha - Vyšehrad 0:2 (0:1)
    Ne 21.05. 13:00 Zličín - Střešovice 1911 1:2 (1:1)
    Ne 21.05. 14:30 Tempo - Dukla Praha B 7:3 (4:1)
    Ne 21.05. 17:00 Motorlet Praha B - ABC Braník 0:2 (0:0)
    Ne 21.05. 17:00 Vltavín - Union Vršovice 1:0 (0:0)

    23.kolo

    So 27.05. 12:45 ABC Braník - Vyšehrad 2:2 (1:1)
    So 27.05. 13:30 Union Vršovice - Motorlet Praha B 11:3 (4:3)
    So 27.05. 14:30 Zbraslav - FA Praha 1:4 (1:3)
    So 27.05. 15:00 Střešovice 1911 - Vltavín 1:5 (1:1)
    So 27.05. 16:30 Dukla Praha B - Zličín 11:1 (5:0)
    Ne 28.05. 10:00 Admira Praha - Tempo 5:0 (0:0)

    24.kolo

    So 03.06. 14:00 Vyšehrad - Union Vršovice 5:1 (1:1)
    So 03.06. 15:00 Aritma Praha - Zbraslav 2:0 (2:0)
    So 03.06. 17:00 FA Praha - ABC Braník 3:6 (0:2)
    Ne 04.06. 10:00 Motorlet Praha B - Střešovice 1911 3:1 (2:1)
    Ne 04.06. 17:00 Vltavín - Dukla Praha B 1:5 (0:2)
    Ne 04.06. 17:00 Zličín - Admira Praha 1:4 (1:3)

    26.kolo

    St 07.06. 17:00 Vyšehrad - Dukla Praha B 1:4 (1:2)
    St 14.06. 16:30 Motorlet Praha B - Admira Praha 1:2 (1:1)
    So 17.06. 14:30 Zbraslav - Zličín 2:1 (1:1)
    Ne 18.06. 10:45 ABC Braník - Střešovice 1911 2:3 (2:1)
    Ne 18.06. 14:30 Tempo - Aritma Praha 3:0 (2:0)
    Ne 18.06. 17:00 Union Vršovice - FA Praha 5:1 (5:0)

    25.kolo

    So 10.06. 13:30 Union Vršovice - ABC Braník 4:2 (2:1)
    So 10.06. 15:00 Aritma Praha - FA Praha 2:1 (0:1)
    So 10.06. 15:00 Střešovice 1911 - Vyšehrad 2:3 (1:1)
    So 10.06. 16:30 Dukla Praha B - Motorlet Praha B 0:2 (0:1 )
    So 10.06. 17:00 Zbraslav - Tempo 1:1 (1:0)
    Ne 11.06. 10:00 Admira Praha - Vltavín 8:0 (4:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 24 20 2 2 101:29 62
    2. 24 17 5 2 106:27 56
    3. 24 15 3 6 55:29 48
    4. 24 12 6 6 72:48 42
    5. 24 11 1 12 73:54 34
    6. 24 11 1 12 64:76 34
    7. 24 10 3 11 74:67 33
    8. 24 9 2 13 51:68 29
    9. 24 8 3 13 55:91 27
    10. 24 7 3 14 57:65 24
    11. 24 7 3 14 34:73 24
    12. 24 7 3 14 44:87 24
    13. 24 2 5 17 33:105 11

    Nejčtenější ze sportu