Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 1117
  • Návštěvy: 16/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5997
    Týden:
    16
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    27.08. 21:00 Valladolid - Villarreal B 3:0 (1:0)
    So 28.08. 18:00 Elche - RCR Huelva 1:0 (1:0)
    So 28.08. 18:00 Ponferradina - Huesca 0:0 (0:0)
    So 28.08. 18:00 Las Palmas - Gimnástic 3:2 (2:2)
    So 28.08. 18:00 Girona - Tenerife 4:2 (2:1)
    So 28.08. 18:00 Celta Vigo - FC Barcelona B 1:2 (0:2)
    Ne 29.08. 12:00 Vallecano - Numancia 3:2 (2:1)
    Ne 29.08. 19:00 Salamanca - Córdoba 1:1 (1:1)
    Ne 29.08. 19:00 Albacete - Alcorcón 1:1 (0:1)
    Ne 29.08. 20:30 Xerez - Cartagena 1:4 (1:1)
    Ne 29.08. 21:00 Betis - Granada 4:1 (2:1)

    2.kolo

    So 04.09. 18:00 Cartagena - Elche 0:1 (0:0)
    So 04.09. 18:00 Villarreal B - Albacete 1:0 (0:0)
    So 04.09. 18:00 Huesca - Las Palmas 0:0 (0:0)
    So 04.09. 18:00 Gimnástic - Girona 2:0 (0:0)
    So 04.09. 18:00 RCR Huelva - Betis 1:3 (0:1)
    So 04.09. 20:00 Córdoba - Vallecano 2:3 (2:0)
    Ne 05.09. 12:00 Alcorcón - Ponferradina 2:0 (2:0)
    Ne 05.09. 17:00 Numancia - Celta Vigo 1:3 (0:3)
    Ne 05.09. 19:00 Granada - Valladolid 0:1 (0:1)
    Ne 05.09. 20:00 Tenerife - Salamanca 1:2 (1:0)
    Ne 05.09. 21:00 FC Barcelona B - Xerez 2:1 (1:1)

    3.kolo

    10.09. 21:00 Salamanca - Gimnástic 1:0 (1:0)
    So 11.09. 16:00 Celta Vigo - Córdoba 3:2 (1:0)
    So 11.09. 18:00 Cartagena - FC Barcelona B 5:1 (2:0)
    So 11.09. 18:00 Vallecano - Tenerife 1:0 (0:0)
    So 11.09. 18:00 Ponferradina - Villarreal B 1:5 (0:2)
    So 11.09. 18:00 Elche - Betis 0:1 (0:0)
    So 11.09. 20:00 Las Palmas - Alcorcón 4:1 (1:0)
    So 11.09. 21:30 Albacete - Granada 2:1 (2:0)
    Ne 12.09. 12:00 Valladolid - RCR Huelva 4:0 (2:0)
    Ne 12.09. 17:00 Xerez - Numancia 1:0 (1:0)
    Ne 12.09. 17:00 Girona - Huesca 3:1 (2:0)

    4.kolo

    17.09. 21:00 Villarreal B - Las Palmas 0:3 (0:1)
    So 18.09. 16:00 FC Barcelona B - Elche 2:0 (1:0)
    So 18.09. 18:00 Tenerife - Celta Vigo 0:2 (0:2)
    So 18.09. 18:00 Córdoba - Xerez 0:2 (0:0)
    So 18.09. 18:00 Numancia - Cartagena 2:0 (0:0)
    So 18.09. 18:00 Huesca - Salamanca 0:1 (0:0)
    So 18.09. 18:00 Alcorcón - Girona 3:1 (1:1)
    Ne 19.09. 12:00 Betis - Valladolid 2:1 (0:1)
    Ne 19.09. 17:00 Granada - Ponferradina 2:0 (1:0)
    Ne 19.09. 17:00 Gimnástic - Vallecano 0:1 (0:1)
    Ne 19.09. 17:00 RCR Huelva - Albacete 0:0 (0:0)

    5.kolo

    24.09. 21:00 Xerez - Tenerife 2:0 (2:0)
    So 25.09. 16:00 Albacete - Betis 2:1 (1:1)
    So 25.09. 18:00 Las Palmas - Granada 1:1 (0:0)
    So 25.09. 18:00 Girona - Villarreal B 2:3 (2:1)
    So 25.09. 18:00 Vallecano - Huesca 4:0 (1:0)
    So 25.09. 18:00 Cartagena - Córdoba 1:2 (1:1)
    Ne 26.09. 12:00 Elche - Valladolid 2:2 (0:1)
    Ne 26.09. 17:00 FC Barcelona B - Numancia 1:0 (1:0)
    Ne 26.09. 17:00 Celta Vigo - Gimnástic 1:0 (1:0)
    Ne 26.09. 17:00 Salamanca - Alcorcón 1:1 (1:0)
    Ne 26.09. 17:00 Ponferradina - RCR Huelva 1:1 (1:0)

    6.kolo

    01.10. 21:00 Villarreal B - Salamanca 0:1 (0:0)
    So 02.10. 16:00 Betis - Ponferradina 3:0 (2:0)
    So 02.10. 18:00 Gimnástic - Xerez 0:2 (0:1)
    So 02.10. 18:00 Huesca - Celta Vigo 1:2 (0:0)
    So 02.10. 18:00 RCR Huelva - Las Palmas 1:1 (0:1)
    Ne 03.10. 12:00 Alcorcón - Vallecano 2:0 (0:0)
    Ne 03.10. 17:00 Numancia - Elche 2:0 (1:0)
    Ne 03.10. 17:00 Córdoba - FC Barcelona B 2:0 (1:0)
    Ne 03.10. 17:00 Granada - Girona 2:1 (2:1)
    Ne 03.10. 18:00 Tenerife - Cartagena 1:1 (0:0)
    Po 04.10. 21:00 Valladolid - Albacete 1:1 (0:0)

    7.kolo

    So 09.10. 16:00 Vallecano - Villarreal B 3:0 (0:0)
    So 09.10. 18:00 Cartagena - Gimnástic 2:2 (1:0)
    So 09.10. 18:00 Las Palmas - Betis 2:2 (1:0)
    So 09.10. 18:00 Elche - Albacete 1:0 (0:0)
    So 09.10. 20:00 Celta Vigo - Alcorcón 3:0 (1:0)
    Ne 10.10. 17:00 Girona - RCR Huelva 0:0 (0:0)
    Ne 10.10. 17:00 Salamanca - Granada 1:2 (1:1)
    Ne 10.10. 17:00 Xerez - Huesca 1:3 (0:2)
    Ne 10.10. 17:00 Numancia - Córdoba 1:1 (1:0)
    Ne 10.10. 19:00 Ponferradina - Valladolid 1:1 (0:0)
    Ne 10.10. 21:00 FC Barcelona B - Tenerife 3:1 (2:0)

    8.kolo

    15.10. 21:00 RCR Huelva - Salamanca 0:2 (0:0)
    So 16.10. 16:00 Betis - Girona 2:1 (0:1)
    So 16.10. 18:00 Albacete - Ponferradina 0:1 (0:0)
    So 16.10. 18:00 Villarreal B - Celta Vigo 2:2 (1:0)
    So 16.10. 18:00 Alcorcón - Xerez 3:1 (3:0)
    So 16.10. 18:00 Huesca - Cartagena 0:0 (0:0)
    So 16.10. 18:00 Gimnástic - FC Barcelona B 1:1 (1:1)
    Ne 17.10. 12:00 Granada - Vallecano 1:1 (1:1)
    Ne 17.10. 17:00 Córdoba - Elche 0:0 (0:0)
    Ne 17.10. 17:00 Valladolid - Las Palmas 3:0 (2:0)
    Ne 17.10. 18:00 Tenerife - Numancia 1:1 (0:1)

    9.kolo

    22.10. 21:00 Xerez - Villarreal B 3:1 (1:1)
    So 23.10. 16:00 Vallecano - RCR Huelva 0:0 (0:0)
    So 23.10. 18:00 Elche - Ponferradina 2:0 (0:0)
    So 23.10. 18:00 Girona - Valladolid 2:0 (0:0)
    So 23.10. 18:00 Celta Vigo - Granada 1:1 (0:0)
    So 23.10. 18:00 Cartagena - Alcorcón 1:0 (1:0)
    So 23.10. 18:00 FC Barcelona B - Huesca 0:1 (0:0)
    So 23.10. 18:00 Córdoba - Tenerife 2:2 (0:0)
    So 23.10. 20:00 Las Palmas - Albacete 2:1 (1:0)
    Ne 24.10. 12:00 Salamanca - Betis 0:3 (0:2)
    Ne 24.10. 17:00 Numancia - Gimnástic 1:0 (0:0)

    10.kolo

    29.10. 21:00 RCR Huelva - Celta Vigo 1:1 (1:0)
    So 30.10. 16:00 Valladolid - Salamanca 1:0 (0:0)
    So 30.10. 18:00 Ponferradina - Las Palmas 3:2 (1:1)
    So 30.10. 18:00 Albacete - Girona 1:1 (0:0)
    So 30.10. 18:00 Granada - Xerez 5:0 (3:0)
    So 30.10. 18:00 Villarreal B - Cartagena 2:0 (1:0)
    So 30.10. 18:00 Huesca - Numancia 0:0 (0:0)
    Ne 31.10. 12:00 Betis - Vallecano 4:0 (1:0)
    Ne 31.10. 17:00 Gimnástic - Córdoba 1:1 (0:0)
    Ne 31.10. 17:00 Alcorcón - FC Barcelona B 1:3 (1:1)
    Ne 31.10. 18:00 Tenerife - Elche 1:0 (0:0)

    11.kolo

    05.11. 21:00 Elche - Las Palmas 2:2 (0:1)
    So 06.11. 16:00 Numancia - Alcorcón 2:1 (1:0)
    So 06.11. 18:00 Girona - Ponferradina 3:0 (3:0)
    So 06.11. 18:00 Salamanca - Albacete 1:0 (1:0)
    So 06.11. 18:00 Vallecano - Valladolid 3:0 (1:0)
    So 06.11. 18:00 Xerez - RCR Huelva 1:1 (1:1)
    So 06.11. 18:00 Cartagena - Granada 2:1 (2:1)
    So 06.11. 18:00 FC Barcelona B - Villarreal B 4:1 (2:1)
    So 06.11. 18:00 Córdoba - Huesca 2:0 (2:0)
    Ne 07.11. 12:00 Celta Vigo - Betis 1:1 (1:0)
    Ne 07.11. 19:00 Tenerife - Gimnástic 0:2 (0:0)

    12.kolo

    12.11. 21:00 Villarreal B - Numancia 1:0 (1:0)
    So 13.11. 16:00 Granada - FC Barcelona B 4:1 (1:1)
    So 13.11. 18:00 Las Palmas - Girona 1:1 (1:0)
    So 13.11. 18:00 Albacete - Vallecano 1:1 (1:0)
    So 13.11. 18:00 Betis - Xerez 3:1 (1:0)
    So 13.11. 18:00 Huesca - Tenerife 0:0 (0:0)
    So 13.11. 18:00 Gimnástic - Elche 0:0 (0:0)
    Ne 14.11. 12:00 Valladolid - Celta Vigo 3:2 (1:2)
    Ne 14.11. 17:00 RCR Huelva - Cartagena 3:0 (0:0)
    Ne 14.11. 17:00 Ponferradina - Salamanca 3:2 (2:0)
    Po 15.11. 21:00 Alcorcón - Córdoba 2:1 (2:1)

    13.kolo

    19.11. 21:00 FC Barcelona B - RCR Huelva 1:1 (1:0)
    So 20.11. 16:00 Salamanca - Las Palmas 4:2 (1:1)
    So 20.11. 18:00 Elche - Girona 0:0 (0:0)
    So 20.11. 18:00 Vallecano - Ponferradina 3:1 (2:0)
    So 20.11. 18:00 Cartagena - Betis 2:1 (0:0)
    So 20.11. 18:00 Gimnástic - Huesca 0:0 (0:0)
    Ne 21.11. 12:00 Xerez - Valladolid 4:0 (0:0)
    Ne 21.11. 17:00 Córdoba - Villarreal B 0:0 (0:0)
    Ne 21.11. 17:00 Numancia - Granada 3:2 (2:0)
    Ne 21.11. 17:00 Celta Vigo - Albacete 3:1 (1:1)
    Ne 21.11. 18:00 Tenerife - Alcorcón 1:0 (0:0)

    14.kolo

    26.11. 21:00 Ponferradina - Celta Vigo 0:0 (0:0)
    So 27.11. 18:00 Huesca - Elche 2:2 (1:2)
    So 27.11. 18:00 Albacete - Xerez 1:1 (0:0)
    So 27.11. 18:00 Girona - Salamanca 1:1 (0:1)
    So 27.11. 19:00 Las Palmas - Vallecano 2:1 (0:1)
    Ne 28.11. 12:00 Alcorcón - Gimnástic 1:1 (1:0)
    Ne 28.11. 12:00 Granada - Córdoba 1:1 (0:1)
    Ne 28.11. 17:00 Villarreal B - Tenerife 0:2 (0:1)
    Ne 28.11. 17:00 RCR Huelva - Numancia 1:0 (0:0)
    Ne 28.11. 17:00 Valladolid - Cartagena 0:1 (0:0)
    St 08.12. 18:00 Betis - FC Barcelona B 2:2 (1:0)

    15.kolo

    03.12. 21:00 Xerez - Ponferradina 0:0 (0:0)
    So 04.12. 16:00 Numancia - Betis 1:2 (1:2)
    So 04.12. 18:00 Cartagena - Albacete 1:1 (1:1)
    So 04.12. 18:00 FC Barcelona B - Valladolid 0:0 (0:0)
    So 04.12. 18:00 Córdoba - RCR Huelva 3:3 (2:1)
    So 04.12. 18:00 Gimnástic - Villarreal B 1:2 (0:0)
    So 04.12. 18:00 Huesca - Alcorcón 3:1 (3:1)
    Ne 05.12. 12:00 Celta Vigo - Las Palmas 2:0 (1:0)
    Ne 05.12. 17:00 Vallecano - Girona 2:0 (0:0)
    Ne 05.12. 17:00 Elche - Salamanca 3:1 (1:1)
    St 26.01. 20:30 Tenerife - Granada 2:2 (2:1)

    16.kolo

    10.12. 21:00 Ponferradina - Cartagena 1:2 (0:1)
    So 11.12. 16:00 Valladolid - Numancia 4:5 (3:2)
    So 11.12. 18:00 Girona - Celta Vigo 1:1 (0:1)
    So 11.12. 18:00 Las Palmas - Xerez 0:3 (0:0)
    So 11.12. 18:00 Betis - Córdoba 3:1 (2:0)
    So 11.12. 18:00 Villarreal B - Huesca 1:1 (0:0)
    So 11.12. 18:00 Alcorcón - Elche 0:1 (0:0)
    Ne 12.12. 12:00 Salamanca - Vallecano 0:1 (0:1)
    Ne 12.12. 17:00 Granada - Gimnástic 6:1 (3:0)
    Ne 12.12. 17:00 RCR Huelva - Tenerife 3:0 (1:0)
    Ne 12.12. 17:00 Albacete - FC Barcelona B 2:2 (1:0)

    17.kolo

    17.12. 21:00 Xerez - Girona 3:1 (0:1)
    So 18.12. 16:00 Elche - Vallecano 1:1 (0:1)
    So 18.12. 18:00 Celta Vigo - Salamanca 1:0 (1:0)
    So 18.12. 18:00 Numancia - Albacete 0:1 (0:0)
    So 18.12. 18:00 Córdoba - Valladolid 1:0 (0:0)
    So 18.12. 18:00 Tenerife - Betis 0:3 (0:3)
    So 18.12. 18:00 Gimnástic - RCR Huelva 0:0 (0:0)
    So 18.12. 18:00 Huesca - Granada 0:0 (0:0)
    So 18.12. 18:00 Alcorcón - Villarreal B 1:2 (1:1)
    Ne 19.12. 12:00 Cartagena - Las Palmas 5:2 (3:1)
    Ne 19.12. 17:00 FC Barcelona B - Ponferradina 1:1 (0:0)

    18.kolo

    Ne 02.01. 12:00 Vallecano - Celta Vigo 1:3 (1:0)
    Ne 02.01. 12:00 Granada - Alcorcón 1:0 (0:0)
    Ne 02.01. 16:00 Betis - Gimnástic 1:0 (1:0)
    Ne 02.01. 18:00 Girona - Cartagena 1:1 (0:0)
    Ne 02.01. 18:00 Las Palmas - FC Barcelona B 2:2 (1:0)
    Ne 02.01. 18:00 Ponferradina - Numancia 0:4 (0:3)
    Ne 02.01. 18:00 Albacete - Córdoba 1:0 (0:0)
    Ne 02.01. 18:00 Valladolid - Tenerife 2:2 (2:1)
    Ne 02.01. 18:00 RCR Huelva - Huesca 0:1 (0:0)
    Ne 02.01. 18:00 Villarreal B - Elche 1:1 (1:1)
    Po 03.01. 20:00 Salamanca - Xerez 2:3 (0:1)

    19.kolo

    07.01. 21:00 Villarreal B - Granada 2:1 (1:0)
    So 08.01. 16:00 Gimnástic - Valladolid 1:0 (0:0)
    So 08.01. 18:00 Córdoba - Ponferradina 3:3 (2:2)
    So 08.01. 18:00 Numancia - Las Palmas 4:0 (1:0)
    So 08.01. 18:00 FC Barcelona B - Girona 1:2 (0:0)
    So 08.01. 18:00 Cartagena - Salamanca 1:0 (1:0)
    So 08.01. 18:00 Elche - Celta Vigo 1:3 (0:1)
    So 08.01. 19:10 Alcorcón - RCR Huelva 2:1 (1:1)
    Ne 09.01. 12:00 Xerez - Vallecano 0:1 (0:0)
    Ne 09.01. 17:00 Huesca - Betis 1:1 (0:0)
    Ne 09.01. 18:00 Tenerife - Albacete 0:1 (0:1)

    20.kolo

    14.01. 21:00 Girona - Numancia 2:0 (1:0)
    So 15.01. 16:00 Betis - Alcorcón 3:0 (1:0)
    So 15.01. 18:00 Celta Vigo - Xerez 1:1 (1:0)
    So 15.01. 18:00 Vallecano - Cartagena 3:1 (2:1)
    So 15.01. 18:00 Las Palmas - Córdoba 0:1 (0:1)
    So 15.01. 18:00 Albacete - Gimnástic 0:1 (0:0)
    So 15.01. 18:00 Valladolid - Huesca 2:0 (1:0)
    So 15.01. 18:00 Salamanca - FC Barcelona B 2:3 (1:1)
    Ne 16.01. 12:00 Elche - Granada 0:0 (0:0)
    Ne 16.01. 17:00 RCR Huelva - Villarreal B 2:0 (1:0)
    Ne 16.01. 17:00 Ponferradina - Tenerife 1:1 (0:1)

    21.kolo

    21.01. 21:00 Xerez - Elche 0:0 (0:0)
    So 22.01. 16:00 Alcorcón - Valladolid 1:0 (0:0)
    So 22.01. 18:00 Cartagena - Celta Vigo 0:4 (0:2)
    So 22.01. 18:00 FC Barcelona B - Vallecano 1:2 (1:1)
    So 22.01. 18:00 Huesca - Albacete 1:0 (1:0)
    So 22.01. 18:00 Villarreal B - Betis 1:0 (1:0)
    So 22.01. 18:00 Granada - RCR Huelva 2:1 (0:1)
    Ne 23.01. 12:00 Tenerife - Las Palmas 1:1 (0:0)
    Ne 23.01. 17:00 Gimnástic - Ponferradina 0:0 (0:0)
    Ne 23.01. 17:00 Córdoba - Girona 1:1 (0:0)
    Ne 23.01. 17:00 Numancia - Salamanca 3:2 (1:0)

    22.kolo

    28.01. 21:00 Alcorcón - Albacete 2:0 (0:0)
    So 29.01. 16:00 RCR Huelva - Elche 0:0 (0:0)
    So 29.01. 18:00 Villarreal B - Valladolid 2:0 (1:0)
    So 29.01. 18:00 Huesca - Ponferradina 1:0 (0:0)
    So 29.01. 18:00 Gimnástic - Las Palmas 0:0 (0:0)
    So 29.01. 18:00 Córdoba - Salamanca 2:0 (0:0)
    So 29.01. 18:00 Numancia - Vallecano 0:3 (0:2)
    So 29.01. 18:00 FC Barcelona B - Celta Vigo 1:1 (1:0)
    So 29.01. 18:00 Cartagena - Xerez 1:2 (1:1)
    Ne 30.01. 12:00 Granada - Betis 3:0 (0:0)
    Ne 30.01. 18:00 Tenerife - Girona 3:3 (1:2)

    23.kolo

    04.02. 21:00 Xerez - FC Barcelona B 1:0 (1:0)
    So 05.02. 16:00 Valladolid - Granada 2:3 (1:2)
    So 05.02. 18:00 Albacete - Villarreal B 0:2 (0:0)
    So 05.02. 18:00 Las Palmas - Huesca 1:1 (1:0)
    So 05.02. 18:00 Girona - Gimnástic 2:1 (1:1)
    So 05.02. 18:00 Salamanca - Tenerife 1:2 (1:1)
    So 05.02. 18:00 Vallecano - Córdoba 4:2 (1:2)
    So 05.02. 18:00 Elche - Cartagena 1:2 (1:1)
    Ne 06.02. 12:00 Betis - RCR Huelva 0:1 (0:0)
    Ne 06.02. 17:00 Ponferradina - Alcorcón 1:2 (0:2)
    Po 07.02. 21:00 Celta Vigo - Numancia 4:0 (1:0)

    24.kolo

    11.02. 21:00 Granada - Albacete 3:0 (0:0)
    So 12.02. 16:00 FC Barcelona B - Cartagena 3:0 (1:0)
    So 12.02. 18:00 RCR Huelva - Valladolid 0:1 (0:0)
    So 12.02. 18:00 Betis - Elche 1:4 (0:2)
    So 12.02. 18:00 Villarreal B - Ponferradina 1:0 (0:0)
    So 12.02. 18:00 Alcorcón - Las Palmas 5:0 (0:0)
    So 12.02. 18:00 Huesca - Girona 0:1 (0:0)
    So 12.02. 18:00 Numancia - Xerez 3:0 (1:0)
    Ne 13.02. 12:00 Tenerife - Vallecano 2:1 (0:0)
    Ne 13.02. 17:00 Córdoba - Celta Vigo 0:0 (0:0)
    Ne 13.02. 17:00 Gimnástic - Salamanca 2:0 (1:0)

    25.kolo

    18.02. 21:00 Girona - Alcorcón 3:1 (2:0)
    So 19.02. 16:00 Vallecano - Gimnástic 1:1 (0:1)
    So 19.02. 18:00 Albacete - RCR Huelva 1:1 (0:0)
    So 19.02. 18:00 Las Palmas - Villarreal B 2:2 (2:1)
    So 19.02. 18:00 Salamanca - Huesca 1:1 (0:1)
    So 19.02. 18:00 Celta Vigo - Tenerife 1:0 (0:0)
    So 19.02. 18:00 Xerez - Córdoba 1:3 (1:2)
    So 19.02. 18:00 Cartagena - Numancia 1:0 (0:0)
    So 19.02. 18:00 Elche - FC Barcelona B 2:1 (1:1)
    Ne 20.02. 12:00 Valladolid - Betis 1:0 (1:0)
    Ne 20.02. 17:00 Ponferradina - Granada 0:0 (0:0)

    26.kolo

    25.02. 21:00 Tenerife - Xerez 2:1 (1:0)
    So 26.02. 16:00 Gimnástic - Celta Vigo 1:2 (0:1)
    So 26.02. 18:00 Valladolid - Elche 2:0 (1:0)
    So 26.02. 18:00 RCR Huelva - Ponferradina 1:1 (1:0)
    So 26.02. 18:00 Granada - Las Palmas 5:2 (1:1)
    So 26.02. 18:00 Villarreal B - Girona 0:1 (0:1)
    So 26.02. 18:00 Alcorcón - Salamanca 4:0 (1:0)
    So 26.02. 18:00 Córdoba - Cartagena 2:0 (1:0)
    So 26.02. 18:00 Numancia - FC Barcelona B 4:6 (1:1)
    Ne 27.02. 12:00 Huesca - Vallecano 4:1 (2:0)
    Ne 27.02. 17:00 Betis - Albacete 2:0 (0:0)

    27.kolo

    Út 01.03. 20:00 Elche - Numancia 1:0 (1:0)
    Út 01.03. 20:00 Salamanca - Villarreal B 1:0 (1:0)
    Út 01.03. 20:00 Cartagena - Tenerife 1:0 (0:0)
    Út 01.03. 20:00 FC Barcelona B - Córdoba 4:1 (0:0)
    Út 01.03. 21:00 Girona - Granada 2:0 (1:0)
    St 02.03. 20:00 Vallecano - Alcorcón 1:0 (1:0)
    St 02.03. 20:00 Albacete - Valladolid 1:1 (1:0)
    St 02.03. 20:00 Xerez - Gimnástic 1:2 (1:1)
    St 02.03. 21:00 Las Palmas - RCR Huelva 1:1 (0:1)
    Čt 03.03. 20:00 Ponferradina - Betis 1:1 (1:0)
    Čt 03.03. 20:00 Celta Vigo - Huesca 1:2 (0:1)

    28.kolo

    So 05.03. 16:00 Villarreal B - Vallecano 1:2 (0:1)
    So 05.03. 18:00 Gimnástic - Cartagena 2:0 (1:0)
    So 05.03. 18:00 Granada - Salamanca 0:1 (0:0)
    So 05.03. 18:00 Albacete - Elche 0:2 (0:0)
    Ne 06.03. 12:00 Alcorcón - Celta Vigo 1:0 (1:0)
    Ne 06.03. 17:00 Valladolid - Ponferradina 2:1 (0:0)
    Ne 06.03. 17:00 Betis - Las Palmas 4:1 (2:0)
    Ne 06.03. 17:00 RCR Huelva - Girona 4:0 (1:0)
    Ne 06.03. 17:00 Huesca - Xerez 1:1 (0:0)
    Ne 06.03. 17:00 Córdoba - Numancia 1:2 (1:1)
    Po 07.03. 19:00 Tenerife - FC Barcelona B 1:4 (0:2)

    29.kolo

    11.03. 21:00 Elche - Córdoba 2:1 (1:0)
    So 12.03. 16:00 Girona - Betis 0:1 (0:0)
    So 12.03. 18:00 Celta Vigo - Villarreal B 0:1 (0:0)
    So 12.03. 18:00 Xerez - Alcorcón 0:0 (0:0)
    So 12.03. 18:00 Cartagena - Huesca 2:0 (1:0)
    So 12.03. 18:00 FC Barcelona B - Gimnástic 4:0 (2:0)
    So 12.03. 18:00 Numancia - Tenerife 2:1 (1:1)
    So 12.03. 18:00 Ponferradina - Albacete 2:1 (1:1)
    So 12.03. 18:00 Las Palmas - Valladolid 2:0 (1:0)
    Ne 13.03. 12:00 Vallecano - Granada 1:1 (0:1)
    Ne 13.03. 17:00 Salamanca - RCR Huelva 0:1 (0:0)

    30.kolo

    18.03. 21:00 Villarreal B - Xerez 1:2 (0:1)
    So 19.03. 16:00 RCR Huelva - Vallecano 1:1 (1:0)
    So 19.03. 18:00 Ponferradina - Elche 0:1 (0:0)
    So 19.03. 18:00 Albacete - Las Palmas 0:0 (0:0)
    So 19.03. 18:00 Betis - Salamanca 1:0 (0:0)
    So 19.03. 18:00 Alcorcón - Cartagena 0:0 (0:0)
    So 19.03. 18:00 Huesca - FC Barcelona B 1:1 (1:0)
    So 19.03. 18:00 Tenerife - Córdoba 1:2 (1:1)
    Ne 20.03. 12:00 Granada - Celta Vigo 1:1 (1:1)
    Ne 20.03. 17:00 Gimnástic - Numancia 1:0 (1:0)
    Po 21.03. 21:00 Valladolid - Girona 1:0 (0:0)

    31.kolo

    So 26.03. 18:00 Córdoba - Gimnástic 1:0 (1:0)
    So 26.03. 18:00 Numancia - Huesca 3:1 (2:1)
    So 26.03. 18:00 Cartagena - Villarreal B 2:0 (1:0)
    So 26.03. 18:00 Girona - Albacete 3:0 (1:0)
    So 26.03. 18:00 Las Palmas - Ponferradina 1:0 (0:0)
    So 26.03. 20:00 FC Barcelona B - Alcorcón 2:0 (1:0)
    So 26.03. 22:00 Celta Vigo - RCR Huelva 0:3 (0:1)
    Ne 27.03. 12:00 Salamanca - Valladolid 0:5 (0:0)
    Ne 27.03. 17:00 Elche - Tenerife 1:0 (1:0)
    Ne 27.03. 19:00 Xerez - Granada 1:1 (0:1)
    Ne 27.03. 21:00 Vallecano - Betis 1:0 (0:0)

    32.kolo

    01.04. 21:00 Las Palmas - Elche 2:1 (0:0)
    So 02.04. 16:00 Granada - Cartagena 2:1 (2:0)
    So 02.04. 18:00 Albacete - Salamanca 1:0 (0:0)
    So 02.04. 18:00 Valladolid - Vallecano 2:2 (1:0)
    So 02.04. 18:00 RCR Huelva - Xerez 1:1 (0:0)
    So 02.04. 18:00 Villarreal B - FC Barcelona B 2:3 (2:1)
    So 02.04. 18:00 Huesca - Córdoba 2:0 (1:0)
    So 02.04. 18:00 Gimnástic - Tenerife 1:1 (1:1)
    Ne 03.04. 12:00 Betis - Celta Vigo 1:1 (1:1)
    Ne 03.04. 12:00 Alcorcón - Numancia 3:1 (1:1)
    Ne 03.04. 17:00 Ponferradina - Girona 1:1 (0:0)

    33.kolo

    08.04. 21:00 FC Barcelona B - Granada 4:0 (2:0)
    So 09.04. 16:00 Celta Vigo - Valladolid 1:2 (0:1)
    So 09.04. 18:00 Vallecano - Albacete 3:3 (0:0)
    So 09.04. 18:00 Cartagena - RCR Huelva 1:3 (1:2)
    So 09.04. 18:00 Tenerife - Huesca 0:1 (0:0)
    So 09.04. 18:00 Elche - Gimnástic 1:0 (0:0)
    Ne 10.04. 12:00 Xerez - Betis 2:3 (0:0)
    Ne 10.04. 17:00 Córdoba - Alcorcón 1:4 (1:2)
    Ne 10.04. 17:00 Numancia - Villarreal B 2:1 (1:0)
    Ne 10.04. 17:00 Salamanca - Ponferradina 2:2 (1:0)
    Ne 10.04. 17:00 Girona - Las Palmas 1:1 (1:1)

    34.kolo

    15.04. 21:00 RCR Huelva - FC Barcelona B 1:1 (1:0)
    So 16.04. 16:00 Granada - Numancia 2:0 (1:0)
    So 16.04. 18:00 Girona - Elche 2:2 (0:0)
    So 16.04. 18:00 Las Palmas - Salamanca 2:1 (1:1)
    So 16.04. 18:00 Ponferradina - Vallecano 0:1 (0:0)
    So 16.04. 18:00 Betis - Cartagena 5:0 (1:0)
    So 16.04. 18:00 Huesca - Gimnástic 1:1 (1:0)
    Ne 17.04. 12:00 Alcorcón - Tenerife 3:2 (1:1)
    Ne 17.04. 12:00 Albacete - Celta Vigo 0:1 (0:1)
    Ne 17.04. 17:00 Villarreal B - Córdoba 0:3 (0:1)
    Ne 17.04. 17:00 Valladolid - Xerez 2:1 (0:0)

    35.kolo

    22.04. 21:00 Salamanca - Girona 1:0 (1:0)
    So 23.04. 16:00 Vallecano - Las Palmas 2:0 (0:0)
    So 23.04. 18:00 Celta Vigo - Ponferradina 1:1 (1:0)
    So 23.04. 18:00 Xerez - Albacete 4:2 (0:0)
    So 23.04. 18:00 Cartagena - Valladolid 1:1 (0:1)
    So 23.04. 18:00 Numancia - RCR Huelva 1:2 (0:1)
    So 23.04. 18:00 Córdoba - Granada 1:1 (1:1)
    So 23.04. 18:00 Tenerife - Villarreal B 0:1 (0:1)
    So 23.04. 18:00 Elche - Huesca 3:0 (1:0)
    Ne 24.04. 12:00 FC Barcelona B - Betis 0:3 (0:2)
    Ne 24.04. 17:00 Gimnástic - Alcorcón 2:0 (2:0)

    36.kolo

    29.04. 21:00 Valladolid - FC Barcelona B 2:1 (0:0)
    So 30.04. 16:00 Salamanca - Elche 5:4 (2:2)
    So 30.04. 18:00 Las Palmas - Celta Vigo 1:1 (1:1)
    So 30.04. 18:00 Ponferradina - Xerez 1:2 (1:0)
    So 30.04. 18:00 Albacete - Cartagena 1:2 (1:1)
    So 30.04. 18:00 Betis - Numancia 4:1 (1:1)
    So 30.04. 18:00 RCR Huelva - Córdoba 2:1 (0:1)
    So 30.04. 18:00 Villarreal B - Gimnástic 0:2 (0:0)
    So 30.04. 18:00 Alcorcón - Huesca 0:1 (0:0)
    Ne 01.05. 12:00 Girona - Vallecano 1:3 (1:0)
    Ne 01.05. 17:00 Granada - Tenerife 2:1 (0:1)

    37.kolo

    06.05. 21:00 Elche - Alcorcón 1:0 (1:0)
    So 07.05. 16:00 Celta Vigo - Girona 0:4 (0:3)
    So 07.05. 18:00 Vallecano - Salamanca 1:2 (0:1)
    So 07.05. 18:00 Xerez - Las Palmas 2:1 (2:0)
    So 07.05. 18:00 Cartagena - Ponferradina 1:1 (0:1)
    So 07.05. 18:00 FC Barcelona B - Albacete 2:1 (0:0)
    So 07.05. 18:00 Numancia - Valladolid 3:3 (0:0)
    So 07.05. 18:00 Tenerife - RCR Huelva 1:0 (0:0)
    So 07.05. 18:00 Huesca - Villarreal B 3:0 (1:0)
    Ne 08.05. 12:00 Córdoba - Betis 1:1 (1:1)
    Ne 08.05. 17:00 Gimnástic - Granada 0:3 (0:1)

    38.kolo

    St 11.05. 21:00 RCR Huelva - Gimnástic 1:0 (1:0)
    St 11.05. 21:00 Valladolid - Córdoba 5:1 (4:1)
    St 11.05. 21:00 Albacete - Numancia 1:2 (0:1)
    St 11.05. 21:00 Ponferradina - FC Barcelona B 2:2 (1:0)
    St 11.05. 22:00 Betis - Tenerife 3:1 (3:1)
    Čt 12.05. 20:00 Girona - Xerez 4:2 (1:2)
    Čt 12.05. 20:00 Granada - Huesca 2:0 (0:0)
    Čt 12.05. 20:00 Villarreal B - Alcorcón 1:4 (1:4)
    Čt 12.05. 21:30 Las Palmas - Cartagena 2:0 (1:0)
    Čt 12.05. 22:00 Salamanca - Celta Vigo 1:1 (1:0)
    Čt 12.05. 22:00 Vallecano - Elche 1:2 (0:2)

    39.kolo

    So 14.05. 18:00 Tenerife - Valladolid 3:2 (1:2)
    So 14.05. 18:00 Córdoba - Albacete 5:1 (3:0)
    So 14.05. 18:00 Numancia - Ponferradina 3:0 (2:0)
    Ne 15.05. 12:00 Gimnástic - Betis 3:1 (1:0)
    Ne 15.05. 17:00 Xerez - Salamanca 2:0 (0:0)
    Ne 15.05. 17:00 Cartagena - Girona 1:0 (1:0)
    Ne 15.05. 17:00 FC Barcelona B - Las Palmas 3:5 (3:3)
    Ne 15.05. 17:00 Huesca - RCR Huelva 1:1 (1:1)
    Ne 15.05. 17:00 Alcorcón - Granada 2:0 (1:0)
    Ne 15.05. 19:00 Celta Vigo - Vallecano 0:0 (0:0)
    Po 16.05. 21:00 Elche - Villarreal B 0:0 (0:0)

    40.kolo

    Ne 22.05. 00:00 Granada - Villarreal B 3:0 (3:0)
    Ne 22.05. 00:00 Vallecano - Xerez 3:0 (0:0)
    Ne 22.05. 00:00 Salamanca - Cartagena 2:0 (1:0)
    Ne 22.05. 00:00 Girona - FC Barcelona B 0:2 (0:1)
    Ne 22.05. 00:00 Las Palmas - Numancia 0:0 (0:0)
    Ne 22.05. 00:00 Ponferradina - Córdoba 3:0 (1:0)
    Ne 22.05. 00:00 Albacete - Tenerife 1:2 (1:1)
    Ne 22.05. 00:00 Valladolid - Gimnástic 1:0 (0:0)
    Ne 22.05. 00:00 Betis - Huesca 3:1 (1:0)
    Ne 22.05. 00:00 RCR Huelva - Alcorcón 0:0 (0:0)
    Ne 22.05. 00:00 Celta Vigo - Elche 2:2 (1:1)

    41.kolo

    Ne 29.05. 00:00 Granada - Elche 3:3 (2:0)
    Ne 29.05. 00:00 Cartagena - Vallecano 2:4 (1:2)
    Ne 29.05. 00:00 FC Barcelona B - Salamanca 5:1 (1:0)
    Ne 29.05. 00:00 Numancia - Girona 4:0 (2:0)
    Ne 29.05. 00:00 Córdoba - Las Palmas 2:0 (1:0)
    Ne 29.05. 00:00 Tenerife - Ponferradina 1:1 (1:0)
    Ne 29.05. 00:00 Gimnástic - Albacete 2:1 (1:1)
    Ne 29.05. 00:00 Huesca - Valladolid 1:0 (1:0)
    Ne 29.05. 00:00 Alcorcón - Betis 3:3 (2:0)
    Ne 29.05. 00:00 Villarreal B - RCR Huelva 2:0 (1:0)
    Ne 29.05. 00:00 Xerez - Celta Vigo 2:1 (0:0)

    42.kolo

    Ne 05.06. 00:00 RCR Huelva - Granada 0:0 (0:0)
    Ne 05.06. 00:00 Celta Vigo - Cartagena 3:0 (2:0)
    Ne 05.06. 00:00 Vallecano - FC Barcelona B 2:3 (1:2)
    Ne 05.06. 00:00 Salamanca - Numancia 2:2 (1:0)
    Ne 05.06. 00:00 Girona - Córdoba 2:1 (1:1)
    Ne 05.06. 00:00 Las Palmas - Tenerife 1:0 (1:0)
    Ne 05.06. 00:00 Ponferradina - Gimnástic 1:1 (1:1)
    Ne 05.06. 00:00 Albacete - Huesca 3:1 (2:0)
    Ne 05.06. 00:00 Valladolid - Alcorcón 2:0 (2:0)
    Ne 05.06. 00:00 Betis - Villarreal B 2:1 (0:1)
    Ne 05.06. 00:00 Elche - Xerez 4:1 (2:1)
    Správce soutěže: Erik Kappel

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 42 25 8 9 84:44 83
    2. 42 23 10 9 73:48 79
    3. 42 20 11 11 85:62 71
    4. 42 18 15 9 55:41 69
    5. 42 18 14 10 71:47 68
    6. 42 17 16 9 62:43 67
    7. 42 19 9 14 65:51 66
    8. 42 17 9 16 60:64 60
    9. 42 17 7 18 57:52 58
    10. 42 15 12 15 58:56 57
    11. 42 17 6 19 65:63 57
    12. 42 12 20 10 44:37 56
    13. 42 16 8 18 48:63 56
    14. 42 13 16 13 39:45 55
    15. 42 13 13 16 58:63 52
    16. 42 12 16 14 55:71 52
    17. 42 15 6 21 43:63 51
    18. 42 12 13 17 37:45 49
    19. 42 13 7 22 46:68 46
    20. 42 9 11 22 42:66 38
    21. 42 5 19 18 36:63 34
    22. 42 7 12 23 35:63 33

    Nejčtenější ze sportu