Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 11180
  • Návštěvy: 17/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    15286
    Týden:
    17
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    19.08. 20:45 Málaga - Osasuna 1:1 (0:0)
    19.08. 22:00 La Coruňa - Eibar 2:1 (0:0)
    So 20.08. 18:15 FC Barcelona - Betis 6:2 (3:1)
    So 20.08. 20:15 Granada - Villarreal 1:1 (0:0)
    So 20.08. 22:15 FC Sevilla - Esp. Barcelona 6:4 (3:3)
    Ne 21.08. 18:15 Gijón - Bilbao 2:1 (0:0)
    Ne 21.08. 20:15 Real Sociedad - Real Madrid 0:3 (0:2)
    Ne 21.08. 22:15 Atlético Madrid - Alavés 1:1 (0:0)
    Po 22.08. 20:00 Celta Vigo - Leganés 0:1 (0:0)
    Po 22.08. 22:00 Valencia - Las Palmas 2:4 (2:3)

    2.kolo

    26.08. 20:45 Betis - La Coruňa 0:0 (0:0)
    26.08. 22:00 Esp. Barcelona - Málaga 2:2 (1:0)
    So 27.08. 18:15 Eibar - Valencia 1:0 (0:0)
    So 27.08. 18:15 Osasuna - Real Sociedad 0:2 (0:1)
    So 27.08. 20:15 Real Madrid - Celta Vigo 2:1 (0:0)
    So 27.08. 22:15 Leganés - Atlético Madrid 0:0 (0:0)
    Ne 28.08. 18:15 Alavés - Gijón 0:0 (0:0)
    Ne 28.08. 18:15 Las Palmas - Granada 5:1 (1:1)
    Ne 28.08. 20:15 Bilbao - FC Barcelona 0:1 (0:1)
    Ne 28.08. 22:15 Villarreal - FC Sevilla 0:0 (0:0)

    3.kolo

    09.09. 20:45 Real Sociedad - Esp. Barcelona 1:1 (0:0)
    So 10.09. 13:00 Celta Vigo - Atlético Madrid 0:4 (0:0)
    So 10.09. 16:00 Real Madrid - Osasuna 5:2 (3:0)
    So 10.09. 18:15 Málaga - Villarreal 0:2 (0:2)
    So 10.09. 18:15 FC Sevilla - Las Palmas 2:1 (0:1)
    So 10.09. 20:30 FC Barcelona - Alavés 1:2 (0:1)
    Ne 11.09. 12:00 Gijón - Leganés 2:1 (2:0)
    Ne 11.09. 16:00 Valencia - Betis 2:3 (0:1)
    Ne 11.09. 18:15 Granada - Eibar 1:2 (0:1)
    Ne 11.09. 20:30 La Coruňa - Bilbao 0:1 (0:1)

    4.kolo

    16.09. 20:45 Betis - Granada 2:2 (1:2)
    So 17.09. 13:00 Leganés - FC Barcelona 1:5 (0:3)
    So 17.09. 16:15 Atlético Madrid - Gijón 5:0 (3:0)
    So 17.09. 18:30 Eibar - FC Sevilla 1:1 (0:1)
    So 17.09. 20:45 Las Palmas - Málaga 1:0 (1:0)
    Ne 18.09. 12:00 Osasuna - Celta Vigo 0:0 (0:0)
    Ne 18.09. 16:15 Bilbao - Valencia 2:1 (2:1)
    Ne 18.09. 18:30 Villarreal - Real Sociedad 2:1 (2:1)
    Ne 18.09. 20:45 Esp. Barcelona - Real Madrid 0:2 (0:1)
    Po 19.09. 20:45 Alavés - La Coruňa 0:0 (0:0)

    5.kolo

    Út 20.09. 20:00 Málaga - Eibar 2:1 (1:1)
    Út 20.09. 22:00 FC Sevilla - Betis 1:0 (0:0)
    St 21.09. 20:00 Celta Vigo - Gijón 2:1 (0:0)
    St 21.09. 20:00 Real Madrid - Villarreal 1:1 (0:1)
    St 21.09. 22:00 FC Barcelona - Atlético Madrid 1:1 (1:0)
    St 21.09. 22:00 Granada - Bilbao 1:2 (1:1)
    St 21.09. 22:00 Real Sociedad - Las Palmas 4:1 (3:0)
    Čt 22.09. 20:00 Osasuna - Esp. Barcelona 1:2 (0:1)
    Čt 22.09. 20:00 La Coruňa - Leganés 1:2 (1:0)
    Čt 22.09. 22:00 Valencia - Alavés 2:1 (1:1)

    6.kolo

    23.09. 20:45 Betis - Málaga 1:0 (1:0)
    So 24.09. 13:00 Eibar - Real Sociedad 2:0 (0:0)
    So 24.09. 16:15 Gijón - FC Barcelona 0:5 (0:2)
    So 24.09. 18:30 Bilbao - FC Sevilla 3:1 (1:0)
    So 24.09. 20:45 Las Palmas - Real Madrid 2:2 (1:1)
    Ne 25.09. 12:00 Leganés - Valencia 1:2 (1:1)
    Ne 25.09. 16:15 Atlético Madrid - La Coruňa 1:0 (0:0)
    Ne 25.09. 18:30 Villarreal - Osasuna 3:1 (3:1)
    Ne 25.09. 20:45 Esp. Barcelona - Celta Vigo 0:2 (0:0)
    Po 26.09. 20:45 Alavés - Granada 3:1 (0:0)

    7.kolo

    30.09. 20:45 Real Sociedad - Betis 1:0 (0:0)
    So 01.10. 13:00 Granada - Leganés 0:1 (0:0)
    So 01.10. 16:15 FC Sevilla - Alavés 2:1 (0:0)
    So 01.10. 18:30 Osasuna - Las Palmas 2:2 (2:0)
    So 01.10. 20:45 La Coruňa - Gijón 2:1 (1:0)
    Ne 02.10. 12:00 Valencia - Atlético Madrid 0:2 (0:0)
    Ne 02.10. 16:15 Real Madrid - Eibar 1:1 (1:1)
    Ne 02.10. 18:30 Málaga - Bilbao 2:1 (0:1)
    Ne 02.10. 18:30 Esp. Barcelona - Villarreal 0:0 (0:0)
    Ne 02.10. 20:45 Celta Vigo - FC Barcelona 4:3 (3:0)

    8.kolo

    14.10. 20:45 Las Palmas - Esp. Barcelona 0:0 (0:0)
    So 15.10. 13:00 Leganés - FC Sevilla 2:3 (0:1)
    So 15.10. 16:15 FC Barcelona - La Coruňa 4:0 (3:0)
    So 15.10. 18:30 Atlético Madrid - Granada 7:1 (2:1)
    So 15.10. 20:45 Betis - Real Madrid 1:6 (0:1)
    Ne 16.10. 12:00 Alavés - Málaga 1:1 (1:0)
    Ne 16.10. 16:15 Bilbao - Real Sociedad 3:2 (0:1)
    Ne 16.10. 18:30 Gijón - Valencia 1:2 (1:1)
    Ne 16.10. 20:45 Villarreal - Celta Vigo 5:0 (3:0)
    Po 17.10. 20:45 Eibar - Osasuna 2:3 (2:2)

    9.kolo

    21.10. 20:45 Osasuna - Betis 1:2 (0:1)
    So 22.10. 13:00 Esp. Barcelona - Eibar 3:3 (0:3)
    So 22.10. 16:15 Valencia - FC Barcelona 2:3 (0:1)
    So 22.10. 18:30 Real Sociedad - Alavés 3:0 (1:0)
    So 22.10. 20:45 Granada - Gijón 0:0 (0:0)
    Ne 23.10. 12:00 Celta Vigo - La Coruňa 4:1 (1:1)
    Ne 23.10. 16:15 FC Sevilla - Atlético Madrid 1:0 (0:0)
    Ne 23.10. 18:30 Villarreal - Las Palmas 2:1 (0:1)
    Ne 23.10. 18:30 Málaga - Leganés 4:0 (2:0)
    Ne 23.10. 20:45 Real Madrid - Bilbao 2:1 (1:1)

    10.kolo

    28.10. 20:45 Leganés - Real Sociedad 0:2 (0:1)
    So 29.10. 13:00 Gijón - FC Sevilla 1:1 (1:1)
    So 29.10. 16:15 Alavés - Real Madrid 1:4 (1:2)
    So 29.10. 18:30 Atlético Madrid - Málaga 4:2 (2:1)
    So 29.10. 20:45 FC Barcelona - Granada 1:0 (0:0)
    Ne 30.10. 12:00 Eibar - Villarreal 2:1 (0:1)
    Ne 30.10. 16:15 Bilbao - Osasuna 1:1 (1:1)
    Ne 30.10. 18:30 Betis - Esp. Barcelona 0:1 (0:0)
    Ne 30.10. 20:45 Las Palmas - Celta Vigo 3:3 (0:3)
    Po 31.10. 20:45 La Coruňa - Valencia 1:1 (1:0)

    11.kolo

    04.11. 20:45 Málaga - Gijón 3:2 (1:1)
    So 05.11. 13:00 Granada - La Coruňa 1:1 (0:0)
    So 05.11. 16:15 Real Sociedad - Atlético Madrid 2:0 (0:0)
    So 05.11. 18:30 Osasuna - Alavés 0:1 (0:0)
    So 05.11. 20:45 Las Palmas - Eibar 1:0 (0:0)
    Ne 06.11. 12:00 Real Madrid - Leganés 3:0 (2:0)
    Ne 06.11. 16:15 Celta Vigo - Valencia 2:1 (1:1)
    Ne 06.11. 16:15 Esp. Barcelona - Bilbao 0:0 (0:0)
    Ne 06.11. 18:30 Villarreal - Betis 2:0 (1:0)
    Ne 06.11. 20:45 FC Sevilla - FC Barcelona 1:2 (1:1)

    12.kolo

    18.11. 20:45 Betis - Las Palmas 2:0 (2:0)
    So 19.11. 13:00 La Coruňa - FC Sevilla 2:3 (2:1)
    So 19.11. 16:15 FC Barcelona - Málaga 0:0 (0:0)
    So 19.11. 18:30 Eibar - Celta Vigo 1:0 (1:0)
    So 19.11. 20:45 Atlético Madrid - Real Madrid 0:3 (0:1)
    Ne 20.11. 12:00 Alavés - Esp. Barcelona 0:1 (0:0)
    Ne 20.11. 16:15 Valencia - Granada 1:1 (0:1)
    Ne 20.11. 18:30 Gijón - Real Sociedad 1:3 (1:1)
    Ne 20.11. 20:45 Bilbao - Villarreal 1:0 (0:0)
    Po 21.11. 20:45 Leganés - Osasuna 2:0 (1:0)

    13.kolo

    25.11. 20:45 Eibar - Betis 3:1 (2:0)
    So 26.11. 13:00 Málaga - La Coruňa 4:3 (2:1)
    So 26.11. 16:15 Real Madrid - Gijón 2:1 (2:1)
    So 26.11. 18:30 Esp. Barcelona - Leganés 3:0 (0:0)
    So 26.11. 20:45 FC Sevilla - Valencia 2:1 (0:0)
    Ne 27.11. 12:00 Villarreal - Alavés 0:2 (0:2)
    Ne 27.11. 16:15 Osasuna - Atlético Madrid 0:3 (0:2)
    Ne 27.11. 18:30 Celta Vigo - Granada 3:1 (2:0)
    Ne 27.11. 20:45 Real Sociedad - FC Barcelona 1:1 (0:0)
    Po 28.11. 20:45 Las Palmas - Bilbao 3:1 (1:0)

    14.kolo

    So 03.12. 13:00 Granada - FC Sevilla 2:1 (1:0)
    So 03.12. 16:15 FC Barcelona - Real Madrid 1:1 (0:0)
    So 03.12. 18:30 Leganés - Villarreal 0:0 (0:0)
    So 03.12. 20:45 Atlético Madrid - Esp. Barcelona 0:0 (0:0)
    Ne 04.12. 12:00 Betis - Celta Vigo 3:3 (1:1)
    Ne 04.12. 16:15 Bilbao - Eibar 3:1 (1:0)
    Ne 04.12. 18:30 Alavés - Las Palmas 1:1 (1:0)
    Ne 04.12. 18:30 Gijón - Osasuna 3:1 (1:0)
    Ne 04.12. 20:45 Valencia - Málaga 2:2 (2:1)
    Po 05.12. 20:45 La Coruňa - Real Sociedad 5:1 (3:0)

    15.kolo

    09.12. 20:45 Málaga - Granada 1:1 (1:0)
    So 10.12. 13:00 Osasuna - FC Barcelona 0:3 (0:0)
    So 10.12. 16:15 Real Sociedad - Valencia 3:2 (2:1)
    So 10.12. 18:30 Las Palmas - Leganés 1:1 (1:0)
    So 10.12. 20:45 Real Madrid - La Coruňa 3:2 (0:0)
    Ne 11.12. 12:00 Eibar - Alavés 0:0 (0:0)
    Ne 11.12. 16:15 Celta Vigo - FC Sevilla 0:3 (0:0)
    Ne 11.12. 18:30 Esp. Barcelona - Gijón 2:1 (0:0)
    Ne 11.12. 20:45 Betis - Bilbao 1:0 (1:0)
    Po 12.12. 20:45 Villarreal - Atlético Madrid 3:0 (2:0)

    16.kolo

    16.12. 20:45 Alavés - Betis 1:0 (0:0)
    So 17.12. 13:00 Gijón - Villarreal 1:3 (0:2)
    So 17.12. 16:15 Atlético Madrid - Las Palmas 1:0 (0:0)
    So 17.12. 18:30 Granada - Real Sociedad 0:2 (0:0)
    So 17.12. 20:45 FC Sevilla - Málaga 4:1 (4:0)
    Ne 18.12. 16:15 Leganés - Eibar 1:1 (1:0)
    Ne 18.12. 18:30 La Coruňa - Osasuna 2:0 (2:0)
    Ne 18.12. 20:45 FC Barcelona - Esp. Barcelona 4:1 (1:0)
    Po 19.12. 20:45 Bilbao - Celta Vigo 2:1 (0:0)
    St 22.02. 18:45 Valencia - Real Madrid 2:1 (2:1)

    17.kolo

    06.01. 20:45 Esp. Barcelona - La Coruňa 1:1 (0:0)
    So 07.01. 13:00 Real Madrid - Granada 5:0 (4:0)
    So 07.01. 16:15 Eibar - Atlético Madrid 0:2 (0:0)
    So 07.01. 18:30 Las Palmas - Gijón 1:0 (0:0)
    So 07.01. 20:45 Real Sociedad - FC Sevilla 0:4 (0:2)
    Ne 08.01. 12:00 Bilbao - Alavés 0:0 (0:0)
    Ne 08.01. 16:15 Betis - Leganés 2:0 (0:0)
    Ne 08.01. 18:30 Celta Vigo - Málaga 3:1 (1:0)
    Ne 08.01. 20:45 Villarreal - FC Barcelona 1:1 (0:0)
    Po 09.01. 20:45 Osasuna - Valencia 3:3 (1:2)

    18.kolo

    So 14.01. 13:00 Leganés - Bilbao 0:0 (0:0)
    So 14.01. 16:15 FC Barcelona - Las Palmas 5:0 (1:0)
    So 14.01. 18:30 Atlético Madrid - Betis 1:0 (1:0)
    So 14.01. 20:45 La Coruňa - Villarreal 0:0 (0:0)
    Ne 15.01. 12:00 Valencia - Esp. Barcelona 2:1 (1:0)
    Ne 15.01. 16:15 Celta Vigo - Alavés 1:0 (0:0)
    Ne 15.01. 18:30 Granada - Osasuna 1:1 (0:1)
    Ne 15.01. 18:30 Gijón - Eibar 2:3 (1:3)
    Ne 15.01. 20:45 FC Sevilla - Real Madrid 2:1 (1:1)
    Po 16.01. 20:45 Málaga - Real Sociedad 0:2 (0:0)

    19.kolo

    20.01. 20:45 Las Palmas - La Coruňa 1:1 (1:0)
    So 21.01. 13:00 Esp. Barcelona - Granada 3:1 (2:1)
    So 21.01. 16:15 Real Madrid - Málaga 2:1 (2:0)
    So 21.01. 18:30 Alavés - Leganés 2:2 (1:1)
    So 21.01. 20:45 Villarreal - Valencia 0:2 (0:2)
    Ne 22.01. 12:00 Osasuna - FC Sevilla 3:4 (1:1)
    Ne 22.01. 16:15 Bilbao - Atlético Madrid 2:2 (1:1)
    Ne 22.01. 18:30 Betis - Gijón 0:0 (0:0)
    Ne 22.01. 18:30 Real Sociedad - Celta Vigo 1:0 (0:0)
    Ne 22.01. 20:45 Eibar - FC Barcelona 0:4 (0:1)

    20.kolo

    27.01. 20:45 Osasuna - Málaga 1:1 (0:0)
    So 28.01. 13:00 Villarreal - Granada 2:0 (1:0)
    So 28.01. 16:15 Alavés - Atlético Madrid 0:0 (0:0)
    So 28.01. 18:30 Eibar - La Coruňa 3:1 (2:1)
    So 28.01. 20:45 Leganés - Celta Vigo 0:2 (0:1)
    Ne 29.01. 12:00 Betis - FC Barcelona 1:1 (0:0)
    Ne 29.01. 16:15 Esp. Barcelona - FC Sevilla 3:1 (2:1)
    Ne 29.01. 18:30 Bilbao - Gijón 2:1 (0:1)
    Ne 29.01. 20:45 Real Madrid - Real Sociedad 3:0 (1:0)
    Po 30.01. 20:45 Las Palmas - Valencia 3:1 (1:1)

    21.kolo

    So 04.02. 13:00 Málaga - Esp. Barcelona 0:1 (0:1)
    So 04.02. 16:15 FC Barcelona - Bilbao 3:0 (2:0)
    So 04.02. 18:30 Atlético Madrid - Leganés 2:0 (1:0)
    So 04.02. 20:45 Valencia - Eibar 0:4 (0:2)
    Ne 05.02. 12:00 FC Sevilla - Villarreal 0:0 (0:0)
    Ne 05.02. 16:15 Gijón - Alavés 2:4 (0:1)
    Ne 05.02. 18:30 Real Sociedad - Osasuna 3:2 (0:1)
    Po 06.02. 20:45 Granada - Las Palmas 1:0 (1:0)
    St 08.03. 18:45 La Coruňa - Betis 1:1 (0:0)
    St 17.05. 21:00 Celta Vigo - Real Madrid 0:1 (0:1)

    22.kolo

    10.02. 20:45 Esp. Barcelona - Real Sociedad 1:2 (1:1)
    So 11.02. 13:00 Betis - Valencia 0:0 (0:0)
    So 11.02. 16:15 Alavés - FC Barcelona 0:6 (0:2)
    So 11.02. 18:30 Bilbao - La Coruňa 2:1 (0:1)
    So 11.02. 20:45 Osasuna - Real Madrid 1:3 (1:1)
    Ne 12.02. 12:00 Villarreal - Málaga 1:1 (0:1)
    Ne 12.02. 16:15 Leganés - Gijón 0:2 (0:0)
    Ne 12.02. 18:30 Las Palmas - FC Sevilla 0:1 (0:0)
    Ne 12.02. 20:45 Atlético Madrid - Celta Vigo 3:2 (1:1)
    Po 13.02. 20:45 Eibar - Granada 4:0 (2:0)

    23.kolo

    17.02. 20:45 Granada - Betis 4:1 (3:0)
    So 18.02. 13:00 Gijón - Atlético Madrid 1:4 (0:0)
    So 18.02. 16:15 Real Madrid - Esp. Barcelona 2:0 (1:0)
    So 18.02. 18:30 La Coruňa - Alavés 0:1 (0:0)
    So 18.02. 20:45 FC Sevilla - Eibar 2:0 (1:0)
    Ne 19.02. 12:00 Real Sociedad - Villarreal 0:1 (0:0)
    Ne 19.02. 16:15 Valencia - Bilbao 2:0 (2:0)
    Ne 19.02. 18:30 Celta Vigo - Osasuna 3:0 (1:0)
    Ne 19.02. 20:45 FC Barcelona - Leganés 2:1 (1:0)
    Po 20.02. 20:45 Málaga - Las Palmas 2:1 (2:1)

    24.kolo

    24.02. 20:45 Las Palmas - Real Sociedad 0:1 (0:0)
    So 25.02. 13:00 Alavés - Valencia 2:1 (0:0)
    So 25.02. 16:15 Betis - FC Sevilla 1:2 (1:0)
    So 25.02. 18:30 Leganés - La Coruňa 4:0 (2:0)
    So 25.02. 20:45 Eibar - Málaga 3:0 (1:0)
    Ne 26.02. 12:00 Esp. Barcelona - Osasuna 3:0 (1:0)
    Ne 26.02. 16:15 Atlético Madrid - FC Barcelona 1:2 (0:0)
    Ne 26.02. 18:30 Bilbao - Granada 3:1 (2:1)
    Ne 26.02. 18:30 Gijón - Celta Vigo 1:1 (0:0)
    Ne 26.02. 20:45 Villarreal - Real Madrid 2:3 (0:0)

    25.kolo

    Út 28.02. 19:30 Real Sociedad - Eibar 2:2 (1:1)
    Út 28.02. 21:30 Valencia - Leganés 1:0 (1:0)
    Út 28.02. 21:30 Málaga - Betis 1:2 (1:0)
    St 01.03. 19:30 Osasuna - Villarreal 1:4 (0:2)
    St 01.03. 19:30 FC Barcelona - Gijón 6:1 (3:1)
    St 01.03. 21:30 Real Madrid - Las Palmas 3:3 (1:1)
    St 01.03. 21:30 Celta Vigo - Esp. Barcelona 2:2 (2:2)
    St 01.03. 21:30 Granada - Alavés 2:1 (1:0)
    Čt 02.03. 20:45 La Coruňa - Atlético Madrid 1:1 (1:0)
    Čt 02.03. 21:30 FC Sevilla - Bilbao 1:0 (1:0)

    26.kolo

    03.03. 20:45 Betis - Real Sociedad 2:3 (1:2)
    So 04.03. 13:00 Leganés - Granada 1:0 (0:0)
    So 04.03. 16:15 Eibar - Real Madrid 1:4 (0:3)
    So 04.03. 18:30 Villarreal - Esp. Barcelona 2:0 (1:0)
    So 04.03. 20:45 FC Barcelona - Celta Vigo 5:0 (2:0)
    Ne 05.03. 12:00 Gijón - La Coruňa 0:1 (0:1)
    Ne 05.03. 16:15 Atlético Madrid - Valencia 3:0 (1:0)
    Ne 05.03. 18:30 Las Palmas - Osasuna 5:2 (1:2)
    Ne 05.03. 20:45 Bilbao - Málaga 1:0 (0:0)
    Po 06.03. 20:45 Alavés - FC Sevilla 1:1 (0:1)

    27.kolo

    10.03. 20:45 Esp. Barcelona - Las Palmas 4:3 (2:1)
    So 11.03. 13:00 Valencia - Gijón 1:1 (0:0)
    So 11.03. 16:15 FC Sevilla - Leganés 1:1 (1:1)
    So 11.03. 18:30 Málaga - Alavés 1:2 (0:1)
    So 11.03. 20:45 Granada - Atlético Madrid 0:1 (0:0)
    Ne 12.03. 12:00 Real Sociedad - Bilbao 0:2 (0:1)
    Ne 12.03. 16:15 La Coruňa - FC Barcelona 2:1 (1:0)
    Ne 12.03. 18:30 Celta Vigo - Villarreal 0:1 (0:1)
    Ne 12.03. 20:45 Real Madrid - Betis 2:1 (1:1)
    Po 13.03. 20:45 Osasuna - Eibar 1:1 (0:0)

    28.kolo

    17.03. 20:45 Las Palmas - Villarreal 1:0 (1:0)
    So 18.03. 13:00 Eibar - Esp. Barcelona 1:1 (1:0)
    So 18.03. 16:15 Bilbao - Real Madrid 1:2 (0:1)
    So 18.03. 18:30 Alavés - Real Sociedad 1:0 (1:0)
    So 18.03. 20:45 Betis - Osasuna 2:0 (2:0)
    Ne 19.03. 12:00 Leganés - Málaga 0:0 (0:0)
    Ne 19.03. 16:15 Atlético Madrid - FC Sevilla 3:1 (1:0)
    Ne 19.03. 18:30 Gijón - Granada 3:1 (0:0)
    Ne 19.03. 18:30 La Coruňa - Celta Vigo 0:1 (0:0)
    Ne 19.03. 20:45 FC Barcelona - Valencia 4:2 (2:2)

    29.kolo

    31.03. 20:45 Esp. Barcelona - Betis 2:1 (0:0)
    So 01.04. 13:00 Villarreal - Eibar 2:3 (1:0)
    So 01.04. 16:15 Osasuna - Bilbao 1:2 (0:2)
    So 01.04. 18:30 Real Sociedad - Leganés 1:1 (0:1)
    So 01.04. 20:45 Málaga - Atlético Madrid 0:2 (0:1)
    Ne 02.04. 12:00 FC Sevilla - Gijón 0:0 (0:0)
    Ne 02.04. 16:15 Real Madrid - Alavés 3:0 (1:0)
    Ne 02.04. 18:30 Valencia - La Coruňa 3:0 (2:0)
    Ne 02.04. 20:45 Granada - FC Barcelona 1:4 (0:1)
    Po 03.04. 20:45 Celta Vigo - Las Palmas 3:1 (2:0)

    30.kolo

    Út 04.04. 19:30 Bilbao - Esp. Barcelona 2:0 (2:0)
    Út 04.04. 21:30 Betis - Villarreal 0:1 (0:0)
    Út 04.04. 21:30 Atlético Madrid - Real Sociedad 1:0 (1:0)
    St 05.04. 19:30 FC Barcelona - FC Sevilla 3:0 (3:0)
    St 05.04. 20:30 Alavés - Osasuna 0:1 (0:0)
    St 05.04. 20:30 Gijón - Málaga 0:1 (0:1)
    St 05.04. 20:30 La Coruňa - Granada 0:0 (0:0)
    St 05.04. 21:30 Leganés - Real Madrid 2:4 (2:3)
    Čt 06.04. 19:30 Eibar - Las Palmas 3:1 (2:0)
    Čt 06.04. 21:30 Valencia - Celta Vigo 3:2 (1:1)

    31.kolo

    07.04. 20:45 Villarreal - Bilbao 3:1 (1:1)
    So 08.04. 13:00 Esp. Barcelona - Alavés 1:0 (0:0)
    So 08.04. 16:15 Real Madrid - Atlético Madrid 1:1 (0:0)
    So 08.04. 18:30 FC Sevilla - La Coruňa 4:2 (3:2)
    So 08.04. 20:45 Málaga - FC Barcelona 2:0 (1:0)
    Ne 09.04. 12:00 Granada - Valencia 1:3 (0:2)
    Ne 09.04. 16:15 Celta Vigo - Eibar 0:2 (0:1)
    Ne 09.04. 18:30 Osasuna - Leganés 2:1 (1:1)
    Ne 09.04. 20:45 Las Palmas - Betis 4:1 (1:0)
    Po 10.04. 20:45 Real Sociedad - Gijón 3:1 (2:0)

    32.kolo

    14.04. 20:45 Bilbao - Las Palmas 5:1 (3:1)
    So 15.04. 13:00 La Coruňa - Málaga 2:0 (0:0)
    So 15.04. 16:15 Gijón - Real Madrid 2:3 (1:1)
    So 15.04. 18:30 Atlético Madrid - Osasuna 3:0 (1:0)
    So 15.04. 20:45 FC Barcelona - Real Sociedad 3:2 (1:0)
    Ne 16.04. 12:00 Leganés - Esp. Barcelona 0:1 (0:0)
    Ne 16.04. 16:15 Valencia - FC Sevilla 0:0 (0:0)
    Ne 16.04. 18:30 Betis - Eibar 2:0 (1:0)
    Ne 16.04. 20:45 Granada - Celta Vigo 0:3 (0:1)
    Po 17.04. 20:45 Alavés - Villarreal 2:1 (2:0)

    33.kolo

    21.04. 21:00 FC Sevilla - Granada 2:0 (1:0)
    So 22.04. 13:00 Málaga - Valencia 2:0 (2:0)
    So 22.04. 16:15 Villarreal - Leganés 2:1 (0:0)
    So 22.04. 18:30 Osasuna - Gijón 2:2 (1:0)
    So 22.04. 20:45 Esp. Barcelona - Atlético Madrid 0:1 (0:0)
    Ne 23.04. 12:00 Real Sociedad - La Coruňa 1:0 (1:0)
    Ne 23.04. 16:15 Celta Vigo - Betis 0:1 (0:0)
    Ne 23.04. 18:30 Las Palmas - Alavés 1:1 (1:0)
    Ne 23.04. 20:45 Real Madrid - FC Barcelona 2:3 (1:1)
    Po 24.04. 20:45 Eibar - Bilbao 0:1 (0:0)

    34.kolo

    Út 25.04. 19:30 Gijón - Esp. Barcelona 1:1 (0:0)
    Út 25.04. 20:30 Granada - Málaga 0:2 (0:0)
    Út 25.04. 21:30 Atlético Madrid - Villarreal 0:1 (0:0)
    St 26.04. 19:30 FC Barcelona - Osasuna 7:1 (2:0)
    St 26.04. 20:30 Leganés - Las Palmas 3:0 (0:0)
    St 26.04. 20:30 Valencia - Real Sociedad 2:3 (0:2)
    St 26.04. 21:30 La Coruňa - Real Madrid 2:6 (1:3)
    Čt 27.04. 19:30 Alavés - Eibar 0:0 (0:0)
    Čt 27.04. 20:30 FC Sevilla - Celta Vigo 2:1 (0:0)
    Čt 27.04. 21:30 Bilbao - Betis 2:1 (0:0)

    35.kolo

    28.04. 20:45 Villarreal - Gijón 3:1 (1:0)
    So 29.04. 13:00 Real Sociedad - Granada 2:1 (1:0)
    So 29.04. 16:15 Real Madrid - Valencia 2:1 (1:0)
    So 29.04. 18:30 Las Palmas - Atlético Madrid 0:5 (0:3)
    So 29.04. 20:45 Esp. Barcelona - FC Barcelona 0:3 (0:0)
    Ne 30.04. 12:00 Osasuna - La Coruňa 2:2 (1:1)
    Ne 30.04. 16:15 Betis - Alavés 1:4 (1:0)
    Ne 30.04. 18:30 Eibar - Leganés 2:0 (0:0)
    Ne 30.04. 20:45 Celta Vigo - Bilbao 0:3 (0:1)
    Po 01.05. 21:00 Málaga - FC Sevilla 4:2 (1:1)

    36.kolo

    05.05. 21:00 FC Sevilla - Real Sociedad 1:1 (1:0)
    So 06.05. 13:00 Gijón - Las Palmas 1:0 (0:0)
    So 06.05. 16:15 Atlético Madrid - Eibar 1:0 (0:0)
    So 06.05. 18:30 FC Barcelona - Villarreal 4:1 (2:1)
    So 06.05. 20:45 Granada - Real Madrid 0:4 (0:4)
    Ne 07.05. 12:00 Alavés - Bilbao 1:0 (0:0)
    Ne 07.05. 16:15 Valencia - Osasuna 4:1 (2:0)
    Ne 07.05. 18:30 La Coruňa - Esp. Barcelona 1:2 (0:2)
    Ne 07.05. 20:45 Málaga - Celta Vigo 3:0 (1:0)
    Po 08.05. 20:45 Leganés - Betis 4:0 (2:0)

    37.kolo

    So 13.05. 16:00 Esp. Barcelona - Valencia 0:1 (0:0)
    So 13.05. 18:30 Osasuna - Granada 2:1 (1:1)
    Ne 14.05. 16:00 Alavés - Celta Vigo 3:1 (3:0)
    Ne 14.05. 20:00 Real Madrid - FC Sevilla 4:1 (2:0)
    Ne 14.05. 20:00 Real Sociedad - Málaga 2:2 (1:1)
    Ne 14.05. 20:00 Bilbao - Leganés 1:1 (1:0)
    Ne 14.05. 20:00 Villarreal - La Coruňa 0:0 (0:0)
    Ne 14.05. 20:00 Eibar - Gijón 0:1 (0:1)
    Ne 14.05. 20:00 Las Palmas - FC Barcelona 1:4 (0:2)
    Ne 14.05. 20:00 Betis - Atlético Madrid 1:1 (0:0)

    38.kolo

    19.05. 20:45 Granada - Esp. Barcelona 1:2 (1:2)
    So 20.05. 17:00 Gijón - Betis 2:2 (1:1)
    So 20.05. 19:00 Leganés - Alavés 1:1 (0:0)
    So 20.05. 19:00 La Coruňa - Las Palmas 3:0 (3:0)
    So 20.05. 21:00 FC Sevilla - Osasuna 5:0 (3:0)
    Ne 21.05. 16:45 Atlético Madrid - Bilbao 3:1 (2:0)
    Ne 21.05. 16:45 Celta Vigo - Real Sociedad 2:2 (0:0)
    Ne 21.05. 16:45 Valencia - Villarreal 1:3 (0:1)
    Ne 21.05. 20:00 FC Barcelona - Eibar 4:2 (0:1)
    Ne 21.05. 20:00 Málaga - Real Madrid 0:2 (0:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 38 29 6 3 103:40 93
    2. 38 28 6 4 116:37 90
    3. 38 23 9 6 70:27 78
    4. 38 21 9 8 69:49 72
    5. 38 19 10 9 56:33 67
    6. 38 19 7 12 59:53 64
    7. 38 19 6 13 53:43 63
    8. 38 15 11 12 49:50 56
    9. 38 14 13 11 41:43 55
    10. 38 15 9 14 56:51 54
    11. 38 12 10 16 49:55 46
    12. 38 13 7 18 56:65 46
    13. 38 13 6 19 52:66 45
    14. 38 10 9 19 53:74 39
    15. 38 10 9 19 41:64 39
    16. 38 8 12 18 43:61 36
    17. 38 8 11 19 36:55 35
    18. 38 7 10 21 42:72 31
    19. 38 4 10 24 40:94 22
    20. 38 4 8 26 30:82 20

    Nejčtenější ze sportu