Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 11232
  • Návštěvy: 22/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Královéhradecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4920
    Týden:
    22
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 20.08. 11:15 Kostelec n/O. - Jičín 8:0 (3:0)
    So 20.08. 14:15 Jaroměř - Chlumec n. C. 2:4 (1:1)
    Ne 21.08. 11:15 Třebeš - Č. Kostelec 4:1 (3:0)
    Ne 21.08. 11:45 Trutnov - Rychnov n. K. 5:2 (2:1)
    Čt 08.09. 17:00 Nové Město - Nový HK 6:2 (5:1)

    3.kolo

    So 27.08. 10:45 Rychnov n. K. - Vrchlabí 0:2 (0:0)
    So 27.08. 11:15 Č. Kostelec - Trutnov 1:2 np (1:1)
    So 27.08. 11:15 Jičín - Třebeš 1:4 (0:2)
    So 27.08. 11:15 Chlumec n. C. - Kostelec n/O. 9:1 (3:1)
    So 27.08. 11:15 Nový HK - Jaroměř 0:7 (0:3)

    1.kolo

    St 31.08. 18:00 Vrchlabí - Nové Město 4:1 (2:0)
    St 31.08. 18:00 Rychnov n. K. - Třebeš 0:4 (0:3)
    St 31.08. 18:00 Č. Kostelec - Kostelec n/O. 8:2 (3:0)
    St 31.08. 18:00 Jičín - Jaroměř 1:2 np (1:1)
    St 14.09. 17:30 Chlumec n. C. - Nový HK 5:4 (4:1)

    4.kolo

    So 03.09. 09:30 Třebeš - Chlumec n. C. 3:2 (1:1)
    So 03.09. 11:15 Kostelec n/O. - Nový HK 1:3 (1:1)
    So 03.09. 11:15 Vrchlabí - Č. Kostelec 7:0 (4:0)
    So 03.09. 14:00 Trutnov - Jičín 9:0 (4:0)
    Ne 04.09. 11:15 Nové Město - Jaroměř 0:5 (0:2)

    5.kolo

    So 10.09. 10:45 Rychnov n. K. - Nové Město 3:0k
    So 10.09. 11:15 Nový HK - Třebeš 0:5 (0:3)
    So 10.09. 12:00 Jičín - Vrchlabí 2:8 (2:4)
    So 10.09. 14:15 Jaroměř - Kostelec n/O. 4:0 (0:0)
    Ne 11.09. 11:15 Chlumec n. C. - Trutnov 1:3 (0:1)

    6.kolo

    So 17.09. 09:30 Vrchlabí - Chlumec n. C. 2:1 (0:0)
    So 17.09. 10:45 Trutnov - Nový HK 6:0 (2:0)
    So 17.09. 10:45 Rychnov n. K. - Č. Kostelec 3:2 (1:0)
    So 17.09. 11:15 Nové Město - Kostelec n/O. 3:0 (1:0)
    Po 10.10. 16:00 Třebeš - Jaroměř 1:0 (1:0)

    7.kolo

    So 24.09. 11:15 Č. Kostelec - Nové Město 2:0 (1:0)
    So 24.09. 11:15 Jičín - Rychnov n. K. 1:5 (0:3)
    So 24.09. 11:15 Nový HK - Vrchlabí 0:8 (0:7)
    So 24.09. 11:15 Kostelec n/O. - Třebeš 0:1 (0:1)
    So 24.09. 13:45 Jaroměř - Trutnov 4:2 (1:2)

    14.kolo

    St 28.09. 11:15 Vrchlabí - Rychnov n. K. 3:2 (1:1)
    St 28.09. 11:15 Třebeš - Jičín 1:2 (1:1)
    St 28.09. 11:15 Kostelec n/O. - Chlumec n. C. 3:7 (2:3)
    St 28.09. 13:45 Jaroměř - Nový HK 2:0 (1:0)
    St 28.09. 14:00 Trutnov - Č. Kostelec 4:5 np (4:4)

    8.kolo

    So 01.10. 09:00 Rychnov n. K. - Chlumec n. C. 2:5 (1:2)
    So 01.10. 11:15 Nové Město - Třebeš 0:2 (0:1)
    So 01.10. 11:15 Vrchlabí - Jaroměř 0:4 (0:1)
    So 01.10. 11:15 Č. Kostelec - Jičín 3:1 (2:1)
    So 01.10. 11:45 Trutnov - Kostelec n/O. 11:1 (8:0)

    9.kolo

    So 08.10. 09:30 Chlumec n. C. - Č. Kostelec 2:0 (0:0)
    So 08.10. 11:15 Jičín - Nové Město 2:3 (2:1)
    So 08.10. 11:15 Nový HK - Rychnov n. K. 2:4 (0:0)
    So 08.10. 11:15 Kostelec n/O. - Vrchlabí 2:1 (0:1)
    So 08.10. 11:15 Třebeš - Trutnov 2:1 (1:1)

    10.kolo

    So 15.10. 09:30 Č. Kostelec - Nový HK 4:2 (1:0)
    So 15.10. 09:30 Jičín - Chlumec n. C. 3:8 (2:4)
    So 15.10. 10:45 Rychnov n. K. - Jaroměř 0:4 (0:3)
    So 15.10. 11:15 Nové Město - Trutnov 0:3 (0:1)
    So 15.10. 11:15 Vrchlabí - Třebeš 5:4 np (4:4)

    11.kolo

    So 22.10. 11:15 Nový HK - Jičín 5:2 (4:1)
    So 22.10. 11:15 Kostelec n/O. - Rychnov n. K. 2:0 (2:0)
    So 22.10. 12:45 Jaroměř - Č. Kostelec 3:2 np (2:2)
    Ne 23.10. 11:15 Chlumec n. C. - Nové Město 6:1 (2:0)
    Ne 23.10. 13:15 Trutnov - Vrchlabí 3:1 (2:1)

    12.kolo

    So 29.10. 09:00 Nový HK - Chlumec n. C. 2:3 np (2:2)
    So 29.10. 09:30 Kostelec n/O. - Č. Kostelec 3:4 (3:1)
    So 29.10. 11:15 Nové Město - Vrchlabí 0:4 (0:3)
    So 29.10. 11:15 Třebeš - Rychnov n. K. 2:1 (2:0)
    So 29.10. 11:45 Jaroměř - Jičín 5:0 (2:0)

    13.kolo

    So 05.11. 10:45 Rychnov n. K. - Trutnov 0:6 (0:1)
    So 05.11. 11:15 Nový HK - Nové Město 4:3 np (3:3)
    So 05.11. 11:15 Jičín - Kostelec n/O. 5:1 (2:1)
    So 05.11. 11:15 Č. Kostelec - Třebeš 0:3 (0:2)
    Ne 06.11. 09:30 Chlumec n. C. - Jaroměř 1:5 (0:4)

    15.kolo

    Ne 19.03. 00:00 Jaroměř - Nové Město 1:2 (1:0)
    Ne 19.03. 00:00 Nový HK - Kostelec n/O. 1:2 (1:2)
    Ne 19.03. 00:00 Chlumec n. C. - Třebeš 2:1 np (1:1)
    Ne 19.03. 00:00 Jičín - Trutnov 2:5 (0:3)
    Ne 19.03. 00:00 Č. Kostelec - Vrchlabí 1:4 (1:2)

    16.kolo

    Ne 26.03. 00:00 Nové Město - Rychnov n. K. 3:0 (3:0)
    Ne 26.03. 00:00 Vrchlabí - Jičín 3:1 (2:1)
    Ne 26.03. 00:00 Trutnov - Chlumec n. C. 6:1 (3:0)
    Ne 26.03. 00:00 Třebeš - Nový HK 2:1 (0:0)
    Ne 26.03. 00:00 Kostelec n/O. - Jaroměř 1:6 (1:2)

    17.kolo

    Ne 02.04. 00:00 Kostelec n/O. - Nové Město 1:2 np (1:1)
    Ne 02.04. 00:00 Jaroměř - Třebeš 3:4 np (2:1)
    Ne 02.04. 00:00 Nový HK - Trutnov 0:6 (0:4)
    Ne 02.04. 00:00 Chlumec n. C. - Vrchlabí 2:3 np (1:2)
    Ne 02.04. 00:00 Č. Kostelec - Rychnov n. K. 3:0 (1:0)

    18.kolo

    Ne 09.04. 00:00 Nové Město - Č. Kostelec 2:1 (2:0)
    Ne 09.04. 00:00 Rychnov n. K. - Jičín 3:5 (2:3)
    Ne 09.04. 00:00 Vrchlabí - Nový HK 5:0 (3:0)
    Ne 09.04. 00:00 Trutnov - Jaroměř 7:1 (1:1)
    Ne 09.04. 00:00 Třebeš - Kostelec n/O. 2:1 np (1:0)

    19.kolo

    Ne 16.04. 00:00 Třebeš - Nové Město 2:1 np (1:1)
    Ne 16.04. 00:00 Kostelec n/O. - Trutnov 0:7 (0:4)
    Ne 16.04. 00:00 Jaroměř - Vrchlabí 1:3 (0:2)
    Ne 16.04. 00:00 Chlumec n. C. - Rychnov n. K. 9:1 (5:0)
    Ne 16.04. 00:00 Jičín - Č. Kostelec 5:0 (2:0)

    20.kolo

    Ne 23.04. 00:00 Nové Město - Jičín 3:0 (2:0)
    Ne 23.04. 00:00 Č. Kostelec - Chlumec n. C. 2:4 (1:2)
    Ne 23.04. 00:00 Rychnov n. K. - Nový HK 4:2 (0:0)
    Ne 23.04. 00:00 Vrchlabí - Kostelec n/O. 5:1 (1:0)
    Ne 23.04. 00:00 Trutnov - Třebeš 4:1 (2:1)

    21.kolo

    Ne 30.04. 00:00 Trutnov - Nové Město 6:0 (1:0)
    Ne 30.04. 00:00 Třebeš - Vrchlabí 2:3 np (0:1)
    Ne 30.04. 00:00 Jaroměř - Rychnov n. K. 4:0 (2:0)
    Ne 30.04. 00:00 Nový HK - Č. Kostelec 1:5 (0:3)
    Ne 30.04. 00:00 Chlumec n. C. - Jičín 2:4 (0:0)

    22.kolo

    Ne 07.05. 00:00 Nové Město - Chlumec n. C. 3:2 np (2:1)
    Ne 07.05. 00:00 Jičín - Nový HK 3:1 (3:0)
    Ne 07.05. 00:00 Č. Kostelec - Jaroměř 1:0 (1:0)
    Ne 07.05. 00:00 Rychnov n. K. - Kostelec n/O. 3:1 (0:1)
    Ne 07.05. 00:00 Vrchlabí - Trutnov 6:4 (0:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 20 15 1 1 3 99:27 48
    2. 20 14 3 0 3 74:31 48
    3. 20 12 3 3 2 47:25 45
    4. 20 11 2 1 6 61:28 38
    5. 20 10 2 2 6 74:49 36
    6. 20 8 1 2 9 44:50 28
    7. 20 7 2 2 9 31:48 27
    8. 20 6 0 1 13 40:78 19
    9. 20 6 0 0 14 33:65 18
    10. 20 4 0 2 14 31:80 14
    11. 20 2 1 1 16 29:82 9

    Nejčtenější ze sportu