Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 1127
  • Návštěvy: 33/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4958
    Týden:
    33
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    2.kolo

    Ne 15.08. 00:00 Uničov - Přerov 5:1 (1:0)
    Ne 15.08. 00:00 Šumperk - Vítkovice B 0:0 (0:0)
    Ne 15.08. 00:00 Hranice B - Havířov 0:4 (0:2)
    Ne 15.08. 00:00 Opava B - HFK Olomouc 1:1 (1:1)
    Ne 15.08. 00:00 Sigma Olomouc B - Frýdek-Místek B 7:2 (5:0)
    Ne 15.08. 00:00 Třinec - Val. Meziříčí 3:0 (0:0)
    St 18.08. 00:00 Baník Ostrava B - ŠSK Bílovec 7:2 (2:2)

    3.kolo

    So 21.08. 10:00 Val. Meziříčí - Uničov 1:4 (1:2)
    So 21.08. 10:00 Havířov - Opava B 4:1 (2:0)
    So 21.08. 10:00 ŠSK Bílovec - Hranice B 9:0 (4:0)
    Ne 22.08. 10:00 HFK Olomouc - Sigma Olomouc B 2:1 (0:0)
    Ne 22.08. 10:00 Vítkovice B - Baník Ostrava B 1:5 (1:1)
    Ne 22.08. 10:00 Přerov - Šumperk 2:0 (1:0)
    Ne 22.08. 16:30 Frýdek-Místek B - Třinec 1:3 (0:1)

    1.kolo

    St 25.08. 00:00 Třinec - Uničov 0:3
    St 25.08. 00:00 Frýdek-Místek B - Opava B 1:2 (1:1)
    St 25.08. 00:00 HFK Olomouc - Hranice B 2:0 (1:0)
    St 25.08. 00:00 Havířov - Baník Ostrava B 3:0 (1:0)
    St 25.08. 00:00 ŠSK Bílovec - Šumperk 2:3
    St 25.08. 00:00 Vítkovice B - Přerov 0:1 (0:0)
    Út 07.09. 00:00 Val. Meziříčí - Sigma Olomouc B 2:1 (1:0)

    4.kolo

    St 18.08. 10:00 Sigma Olomouc B - Havířov 6:2
    Ne 29.08. 00:00 Uničov - Šumperk 4:2 (1:0)
    Ne 29.08. 00:00 Baník Ostrava B - Přerov 1:3 (1:2)
    Ne 29.08. 00:00 Hranice B - Vítkovice B 1:3 (1:1)
    Ne 29.08. 00:00 Opava B - ŠSK Bílovec 1:1 (0:0)
    Ne 29.08. 00:00 Třinec - HFK Olomouc 0:0 (0:0)
    Ne 29.08. 00:00 Val. Meziříčí - Frýdek-Místek B 8:1 (4:1)

    5.kolo

    So 04.09. 00:00 Havířov - Třinec 2:2 (1:1)
    So 04.09. 00:00 ŠSK Bílovec - Sigma Olomouc B 2:1 (0:1)
    Ne 05.09. 00:00 Frýdek-Místek B - Uničov 0:7 (0:1)
    Ne 05.09. 00:00 HFK Olomouc - Val. Meziříčí 0:1 (0:0)
    Ne 05.09. 00:00 Vítkovice B - Opava B 3:0 (1:0)
    Ne 05.09. 00:00 Přerov - Hranice B 2:0 (2:0)
    Ne 05.09. 00:00 Šumperk - Baník Ostrava B 2:3

    6.kolo

    Ne 12.09. 00:00 Uničov - Baník Ostrava B 2:3 (0:2)
    Ne 12.09. 00:00 Hranice B - Šumperk 0:0
    Ne 12.09. 00:00 Opava B - Přerov 2:1 (2:1)
    Ne 12.09. 00:00 Sigma Olomouc B - Vítkovice B 2:1
    Ne 12.09. 00:00 Třinec - ŠSK Bílovec 0:1
    Ne 12.09. 00:00 Val. Meziříčí - Havířov 3:1 (2:0)
    Ne 12.09. 00:00 Frýdek-Místek B - HFK Olomouc 0:1 (0:0)

    7.kolo

    So 18.09. 00:00 Havířov - Frýdek-Místek B 5:2 (3:2)
    So 18.09. 00:00 ŠSK Bílovec - Val. Meziříčí 2:4 (2:0)
    So 18.09. 00:00 Šumperk - Opava B 3:0 (0:0)
    So 18.09. 00:00 Baník Ostrava B - Hranice B 8:1 (6:0)
    Ne 19.09. 00:00 HFK Olomouc - Uničov 4:2 (2:1)
    Ne 19.09. 00:00 Vítkovice B - Třinec 0:3 (0:1)
    Ne 19.09. 00:00 Přerov - Sigma Olomouc B 0:0 (0:0)

    8.kolo

    Ne 26.09. 00:00 Uničov - Hranice B 11:0 (4:0)
    Ne 26.09. 00:00 Opava B - Baník Ostrava B 1:1 (0:0)
    Ne 26.09. 00:00 Sigma Olomouc B - Šumperk 0:2 (0:0)
    Ne 26.09. 00:00 Třinec - Přerov 0:2 (0:0)
    Ne 26.09. 00:00 Val. Meziříčí - Vítkovice B 1:2 (1:1)
    Ne 26.09. 00:00 Frýdek-Místek B - ŠSK Bílovec 0:4 (0:1)
    Ne 26.09. 00:00 HFK Olomouc - Havířov 2:1

    9.kolo

    Ne 03.10. 00:00 Havířov - Uničov 2:2 (0:2)
    Ne 03.10. 00:00 ŠSK Bílovec - HFK Olomouc 3:4 (1:2)
    Ne 03.10. 00:00 Vítkovice B - Frýdek-Místek B 0:0
    Ne 03.10. 00:00 Přerov - Val. Meziříčí 1:1 (1:0)
    Ne 03.10. 00:00 Šumperk - Třinec 0:2
    Ne 03.10. 00:00 Baník Ostrava B - Sigma Olomouc B 2:1
    Ne 03.10. 00:00 Hranice B - Opava B 0:6 (0:3)

    10.kolo

    So 09.10. 10:00 Uničov - Opava B 3:2 (2:0)
    So 09.10. 10:00 Sigma Olomouc B - Hranice B 6:0 (0:0)
    So 09.10. 10:00 Třinec - Baník Ostrava B 1:1
    So 09.10. 10:00 Val. Meziříčí - Šumperk 2:1 (0:0)
    So 09.10. 10:00 Frýdek-Místek B - Přerov 0:1 (0:1)
    So 09.10. 10:00 HFK Olomouc - Vítkovice B 3:1
    So 09.10. 10:00 Havířov - ŠSK Bílovec 2:0 (0:0)

    11.kolo

    Ne 17.10. 00:00 ŠSK Bílovec - Uničov 0:3 (0:1)
    Ne 17.10. 00:00 Vítkovice B - Havířov 0:2 (0:2)
    Ne 17.10. 00:00 Přerov - HFK Olomouc 3:2 (1:1)
    Ne 17.10. 00:00 Šumperk - Frýdek-Místek B 3:0
    Ne 17.10. 00:00 Baník Ostrava B - Val. Meziříčí 4:1 (2:1)
    Ne 17.10. 00:00 Hranice B - Třinec 0:6 (0:2)
    Ne 17.10. 00:00 Opava B - Sigma Olomouc B 2:0 (0:0)

    12.kolo

    So 23.10. 00:00 Uničov - Sigma Olomouc B 2:1
    So 23.10. 00:00 Třinec - Opava B 1:2 (0:1)
    So 23.10. 00:00 Val. Meziříčí - Hranice B 11:0 (6:0)
    So 23.10. 00:00 Frýdek-Místek B - Baník Ostrava B 0:5 (0:2)
    So 23.10. 00:00 HFK Olomouc - Šumperk 2:1 (2:1)
    So 23.10. 00:00 Havířov - Přerov 2:0 (0:0)
    So 23.10. 00:00 ŠSK Bílovec - Vítkovice B 2:3 (2:0)

    13.kolo

    So 30.10. 00:00 Přerov - ŠSK Bílovec 0:0
    So 30.10. 00:00 Šumperk - Havířov 3:3
    So 30.10. 00:00 Baník Ostrava B - HFK Olomouc 2:1 (1:0)
    So 30.10. 00:00 Sigma Olomouc B - Třinec 2:1 (2:0)
    Ne 31.10. 00:00 Vítkovice B - Uničov 1:1 (1:1)
    Ne 31.10. 00:00 Hranice B - Frýdek-Místek B 1:1 (0:1)
    Ne 31.10. 00:00 Opava B - Val. Meziříčí 4:2 (2:1)

    17.kolo

    So 02.04. 00:00 Šumperk - Uničov 0:5
    So 02.04. 00:00 Přerov - Baník Ostrava B 0:4 (0:2)
    So 02.04. 00:00 Vítkovice B - Hranice B 2:0 (0:0)
    So 02.04. 00:00 ŠSK Bílovec - Opava B 2:0 (2:0)
    So 02.04. 00:00 Havířov - Sigma Olomouc B 2:0 (1:0)
    So 02.04. 00:00 HFK Olomouc - Třinec 1:2
    So 02.04. 00:00 Frýdek-Místek B - Val. Meziříčí 4:0 (1:0)

    18.kolo

    So 09.04. 00:00 Uničov - Frýdek-Místek B 11:0 (6:0)
    So 09.04. 00:00 Val. Meziříčí - HFK Olomouc 0:0 (0:0)
    So 09.04. 00:00 Třinec - Havířov 2:1 (1:0)
    So 09.04. 00:00 Sigma Olomouc B - ŠSK Bílovec 7:1 (0:0)
    So 09.04. 00:00 Opava B - Vítkovice B 1:2 (0:1)
    So 09.04. 00:00 Hranice B - Přerov 0:8 (0:3)
    So 09.04. 00:00 Baník Ostrava B - Šumperk 6:0

    19.kolo

    So 16.04. 00:00 Baník Ostrava B - Uničov 5:4 (4:2)
    So 16.04. 00:00 Šumperk - Hranice B 4:0
    So 16.04. 00:00 Přerov - Opava B 2:0 (1:0)
    So 16.04. 00:00 Vítkovice B - Sigma Olomouc B 1:4 (0:1)
    So 16.04. 00:00 ŠSK Bílovec - Třinec 1:5 (1:2)
    So 16.04. 00:00 Havířov - Val. Meziříčí 3:1 (2:0)
    So 16.04. 00:00 HFK Olomouc - Frýdek-Místek B 9:0 (4:0)

    20.kolo

    So 23.04. 00:00 Uničov - HFK Olomouc 1:4
    So 23.04. 00:00 Frýdek-Místek B - Havířov 1:9 (1:3)
    So 23.04. 00:00 Val. Meziříčí - ŠSK Bílovec 1:0
    So 23.04. 00:00 Třinec - Vítkovice B 1:0 (1:0)
    So 23.04. 00:00 Sigma Olomouc B - Přerov 3:1 (1:1)
    So 23.04. 00:00 Opava B - Šumperk 0:3
    So 23.04. 00:00 Hranice B - Baník Ostrava B 0:9 (0:2)

    21.kolo

    So 30.04. 00:00 Hranice B - Uničov 0:4 (0:3)
    So 30.04. 00:00 Baník Ostrava B - Opava B 3:1 (2:1)
    So 30.04. 00:00 Šumperk - Sigma Olomouc B 0:0 (0:0)
    So 30.04. 00:00 Přerov - Třinec 0:1 (0:1)
    So 30.04. 00:00 Vítkovice B - Val. Meziříčí 0:3 (0:0)
    So 30.04. 00:00 ŠSK Bílovec - Frýdek-Místek B 2:1
    So 30.04. 00:00 Havířov - HFK Olomouc 1:1 (0:0)

    22.kolo

    So 07.05. 00:00 Uničov - Havířov 6:5 (4:1)
    So 07.05. 00:00 HFK Olomouc - ŠSK Bílovec 1:1 (0:0)
    So 07.05. 00:00 Frýdek-Místek B - Vítkovice B 1:5 (0:4)
    So 07.05. 00:00 Val. Meziříčí - Přerov 1:1
    So 07.05. 00:00 Třinec - Šumperk 3:0
    So 07.05. 00:00 Sigma Olomouc B - Baník Ostrava B 3:1
    So 07.05. 00:00 Opava B - Hranice B 6:1 (5:1)

    16.kolo

    St 11.05. 00:00 Uničov - Val. Meziříčí 5:1 (3:0)
    St 11.05. 00:00 Třinec - Frýdek-Místek B 6:0 (4:0)
    St 11.05. 00:00 Sigma Olomouc B - HFK Olomouc 3:0 (1:0)
    St 11.05. 00:00 Opava B - Havířov 4:0 (2:0)
    St 11.05. 00:00 Hranice B - ŠSK Bílovec 1:0 (0:0)
    St 11.05. 00:00 Baník Ostrava B - Vítkovice B 1:3 (0:1)
    St 11.05. 00:00 Šumperk - Přerov 0:0

    23.kolo

    So 14.05. 00:00 Opava B - Uničov 0:4 (0:1)
    So 14.05. 00:00 Hranice B - Sigma Olomouc B 0:2 (0:0)
    So 14.05. 00:00 Baník Ostrava B - Třinec 5:1 (0:)
    So 14.05. 00:00 Šumperk - Val. Meziříčí 0:0
    So 14.05. 00:00 Přerov - Frýdek-Místek B 8:2 (6:1)
    So 14.05. 00:00 Vítkovice B - HFK Olomouc 0:0
    So 14.05. 00:00 ŠSK Bílovec - Havířov 1:7 (0:2)

    24.kolo

    So 21.05. 00:00 Uničov - ŠSK Bílovec 3:0 (1:0)
    So 21.05. 00:00 Havířov - Vítkovice B 0:2 (0:1)
    So 21.05. 00:00 HFK Olomouc - Přerov 1:2
    So 21.05. 00:00 Frýdek-Místek B - Šumperk 2:1
    So 21.05. 00:00 Val. Meziříčí - Baník Ostrava B 1:0
    So 21.05. 00:00 Třinec - Hranice B 8:0 (4:0)
    So 21.05. 00:00 Sigma Olomouc B - Opava B 4:2 (0:1)

    25.kolo

    So 28.05. 00:00 Sigma Olomouc B - Uničov 3:1
    So 28.05. 00:00 Opava B - Třinec 0:4 (0:2)
    So 28.05. 00:00 Hranice B - Val. Meziříčí 0:2
    So 28.05. 00:00 Baník Ostrava B - Frýdek-Místek B 5:1
    So 28.05. 00:00 Šumperk - HFK Olomouc 2:1
    So 28.05. 00:00 Přerov - Havířov 1:3 (1:0)
    So 28.05. 00:00 Vítkovice B - ŠSK Bílovec 3:1 (1:1)

    26.kolo

    So 04.06. 00:00 Uničov - Vítkovice B 6:1 (4:0)
    So 04.06. 00:00 ŠSK Bílovec - Přerov 1:2 (1:1)
    So 04.06. 00:00 Havířov - Šumperk 2:2
    So 04.06. 00:00 HFK Olomouc - Baník Ostrava B 0:5 (0:4)
    So 04.06. 00:00 Frýdek-Místek B - Hranice B 6:0 (2:0)
    So 04.06. 00:00 Val. Meziříčí - Opava B 0:2 (0:1)
    So 04.06. 00:00 Třinec - Sigma Olomouc B 1:0 (0:0)

    14.kolo

    So 11.06. 00:00 Uničov - Třinec 3:0 (1:0)
    So 11.06. 00:00 Sigma Olomouc B - Val. Meziříčí 1:1
    So 11.06. 00:00 Opava B - Frýdek-Místek B 7:1 (5:1)
    So 11.06. 00:00 Hranice B - HFK Olomouc 0:2 (0:2)
    So 11.06. 00:00 Baník Ostrava B - Havířov 4:3 (1:1)
    So 11.06. 00:00 Šumperk - ŠSK Bílovec 3:1
    So 11.06. 00:00 Přerov - Vítkovice B 4:0 (3:0)

    15.kolo

    So 18.06. 00:00 Přerov - Uničov 3:2
    So 18.06. 00:00 Vítkovice B - Šumperk 2:1
    So 18.06. 00:00 ŠSK Bílovec - Baník Ostrava B 0:4 (0:2)
    So 18.06. 00:00 Havířov - Hranice B 6:0
    So 18.06. 00:00 HFK Olomouc - Opava B 5:2 (0:2)
    So 18.06. 00:00 Frýdek-Místek B - Sigma Olomouc B 0:8
    So 18.06. 00:00 Val. Meziříčí - Třinec 0:0 (0:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 19 2 5 94:36 59
    2. 26 18 2 6 104:39 56
    3. 26 15 4 7 56:25 49
    4. 26 14 5 7 49:31 47
    5. 26 14 3 9 66:31 45
    6. 26 13 5 8 75:46 44
    7. 26 12 6 8 49:35 42
    8. 26 11 6 9 48:40 39
    9. 26 11 4 11 36:44 37
    10. 26 10 3 13 49:52 33
    11. 26 8 7 11 36:42 31
    12. 26 6 3 17 39:66 21
    13. 26 3 2 21 27:118 11
    14. 26 1 2 23 5:128 5

    Nejčtenější ze sportu