Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 11340
  • Návštěvy: 27/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Plzeň-město  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6252
    Týden:
    27
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 27.08. 17:00 Union - Hradiště 3:1 (0:0)
    So 27.08. 17:00 Dýšiná - Slovan Plzeň 1:2 np (1:1)
    Ne 28.08. 15:00 Starý Plzenec B - Rapid Plzeň B 2:3 (1:0)
    Ne 28.08. 15:00 Lhota B - Plzeň-Litice 3:1 (2:0)
    Ne 28.08. 16:00 Košutka B - VS Plzeň 2:3 np (2:2)
    Ne 28.08. 17:00 Chrást - Černice B 3:1 (1:0)
    Ne 28.08. 17:00 Zruč B - Smíchov Plzeň 4:0 (2:0)

    2.kolo

    So 03.09. 17:00 Hradiště - Plzeň-Litice 2:0 (0:0)
    So 03.09. 17:00 Smíchov Plzeň - Lhota B 0:8 (0:5)
    So 03.09. 17:00 Slovan Plzeň - Zruč B 4:0 (2:0)
    So 03.09. 17:00 Dýšiná - Rapid Plzeň B 5:2 (1:1)
    So 03.09. 17:00 VS Plzeň - Chrást 3:1 (0:1)
    So 03.09. 17:00 Union - Košutka B 5:4 np (4:4)
    Ne 04.09. 17:00 Černice B - Starý Plzenec B 1:0 np (0:0)

    3.kolo

    So 10.09. 17:00 Dýšiná - Černice B 4:1 (1:1)
    So 10.09. 17:00 Zruč B - Rapid Plzeň B 1:0 (1:0)
    So 10.09. 17:00 Lhota B - Slovan Plzeň 5:2 (4:2)
    So 10.09. 17:00 Plzeň-Litice - Smíchov Plzeň 2:3 np (2:2)
    Ne 11.09. 15:00 Starý Plzenec B - VS Plzeň 1:3 (1:2)
    Ne 11.09. 17:00 Košutka B - Hradiště 1:5 (0:4)
    Ne 11.09. 17:00 Chrást - Union 2:3 (1:3)

    4.kolo

    So 17.09. 16:30 Hradiště - Smíchov Plzeň 4:3 (2:2)
    So 17.09. 16:30 Slovan Plzeň - Plzeň-Litice 3:2 (2:1)
    So 17.09. 16:30 VS Plzeň - Dýšiná 4:1 (1:0)
    So 17.09. 16:30 Union - Starý Plzenec B 4:0 (2:0)
    Ne 18.09. 16:30 Rapid Plzeň B - Lhota B 5:4 np (4:4)
    Ne 18.09. 16:30 Černice B - Zruč B 2:0 (1:0)
    Ne 18.09. 16:30 Košutka B - Chrást 3:1 (1:1)

    5.kolo

    So 24.09. 10:30 Plzeň-Litice - Rapid Plzeň B 2:4 (1:1)
    So 24.09. 16:30 Chrást - Hradiště 3:0 (1:0)
    So 24.09. 16:30 Dýšiná - Union 4:1 (1:1)
    So 24.09. 16:30 Smíchov Plzeň - Slovan Plzeň 2:1 (1:0)
    Ne 25.09. 15:00 Starý Plzenec B - Košutka B 2:5 (0:3)
    Ne 25.09. 15:00 Lhota B - Černice B 5:0 (3:0)
    Ne 25.09. 16:30 Zruč B - VS Plzeň 6:1 (1:1)

    6.kolo

    So 01.10. 16:00 Hradiště - Slovan Plzeň 2:1 np (1:1)
    So 01.10. 16:00 Rapid Plzeň B - Smíchov Plzeň 1:0 (0:0)
    So 01.10. 16:00 VS Plzeň - Lhota B 5:6 (2:3)
    So 01.10. 16:00 Union - Zruč B 1:2 (0:1)
    Ne 02.10. 16:00 Černice B - Plzeň-Litice 4:1 (1:1)
    Ne 02.10. 16:00 Košutka B - Dýšiná 3:2 (3:1)
    Ne 02.10. 16:00 Chrást - Starý Plzenec B 3:6 (0:1)

    7.kolo

    So 08.10. 16:00 Dýšiná - Chrást 2:1 (2:0)
    So 08.10. 16:00 Zruč B - Košutka B 3:2 np (2:2)
    So 08.10. 16:00 Plzeň-Litice - VS Plzeň 4:3 (3:0)
    So 08.10. 16:00 Smíchov Plzeň - Černice B 3:2 np (2:2)
    So 08.10. 16:00 Slovan Plzeň - Rapid Plzeň B 3:0 (2:0)
    Ne 09.10. 15:00 Starý Plzenec B - Hradiště 4:2 (3:2)
    Ne 09.10. 15:00 Lhota B - Union 5:2 (4:1)

    8.kolo

    So 15.10. 15:30 Hradiště - Rapid Plzeň B 1:5 (0:4)
    So 15.10. 15:30 VS Plzeň - Smíchov Plzeň 2:1 (0:1)
    So 15.10. 15:30 Union - Plzeň-Litice 5:0 (2:0)
    Ne 16.10. 15:00 Starý Plzenec B - Dýšiná 0:1 (0:1)
    Ne 16.10. 15:30 Černice B - Slovan Plzeň 2:1 np (1:1)
    Ne 16.10. 15:30 Košutka B - Lhota B 2:3 np (2:2)
    Ne 16.10. 15:30 Chrást - Zruč B 3:4 (2:3)

    9.kolo

    So 22.10. 15:30 Dýšiná - Hradiště 3:0 (1:0)
    So 22.10. 15:30 Zruč B - Starý Plzenec B 4:2 (0:0)
    So 22.10. 15:30 Plzeň-Litice - Košutka B 7:1 (5:0)
    So 22.10. 15:30 Smíchov Plzeň - Union 9:1 (5:0)
    So 22.10. 15:30 Slovan Plzeň - VS Plzeň 4:2 (3:1)
    Ne 23.10. 14:00 Lhota B - Chrást 5:0 (1:0)
    Ne 23.10. 14:30 Rapid Plzeň B - Černice B 3:0 (2:0)

    10.kolo

    So 29.10. 14:30 Hradiště - Černice B 2:0 (1:0)
    So 29.10. 14:30 VS Plzeň - Rapid Plzeň B 0:1 np (0:0)
    So 29.10. 14:30 Union - Slovan Plzeň 3:0 (0:0)
    So 29.10. 14:30 Dýšiná - Zruč B 0:1 (0:0)
    Ne 30.10. 14:30 Košutka B - Smíchov Plzeň 2:3 np (2:2)
    Ne 30.10. 14:30 Chrást - Plzeň-Litice 0:1 (0:1)
    Ne 30.10. 14:30 Starý Plzenec B - Lhota B 0:5 (0:2)

    11.kolo

    So 05.11. 14:00 Zruč B - Hradiště 2:1 (1:0)
    So 05.11. 14:00 Plzeň-Litice - Starý Plzenec B 5:2 (4:2)
    So 05.11. 14:00 Smíchov Plzeň - Chrást 3:0 (2:0)
    So 05.11. 14:00 Slovan Plzeň - Košutka B 2:1 (2:1)
    Ne 06.11. 14:00 Lhota B - Dýšiná 4:1 (0:0)
    Ne 06.11. 14:00 Rapid Plzeň B - Union 1:2 (1:1)
    Ne 06.11. 14:00 Černice B - VS Plzeň 3:0 (1:0)

    12.kolo

    So 12.11. 14:00 Hradiště - VS Plzeň 7:1 (3:1)
    So 12.11. 14:00 Union - Černice B 3:2 np (2:2)
    So 12.11. 14:00 Dýšiná - Plzeň-Litice 2:3 (2:2)
    Ne 13.11. 14:00 Košutka B - Rapid Plzeň B 2:3 (2:1)
    Ne 13.11. 14:00 Chrást - Slovan Plzeň 1:4 (0:1)
    Ne 13.11. 14:00 Starý Plzenec B - Smíchov Plzeň 1:4 (1:0)
    Ne 13.11. 14:00 Zruč B - Lhota B 1:4 (0:2)

    13.kolo

    So 19.11. 13:30 Plzeň-Litice - Zruč B 3:1 (1:1)
    So 19.11. 13:30 Smíchov Plzeň - Dýšiná 2:4 (1:1)
    So 19.11. 13:30 Slovan Plzeň - Starý Plzenec B 6:1 (4:1)
    So 19.11. 13:30 Rapid Plzeň B - Chrást 0:2 (0:1)
    So 19.11. 14:30 Lhota B - Hradiště 6:0 (1:0)
    Ne 27.11. 11:30 Černice B - Košutka B 1:0 (0:0)
    Čt 01.12. 18:00 VS Plzeň - Union 1:6 (0:1)

    14.kolo

    So 25.03. 15:00 Hradiště - Union 3:5 (1:0)
    So 25.03. 15:00 VS Plzeň - Košutka B 2:1 (1:0)
    So 25.03. 15:00 Slovan Plzeň - Dýšiná 4:0 (0:0)
    So 25.03. 15:30 Plzeň-Litice - Lhota B 4:2 (0:1)
    So 25.03. 16:30 Smíchov Plzeň - Zruč B 4:0 (2:0)
    Ne 26.03. 13:30 Rapid Plzeň B - Starý Plzenec B 2:0 (1:0)
    Ne 26.03. 16:30 Černice B - Chrást 0:2 (0:2)

    15.kolo

    So 01.04. 16:00 Lhota B - Smíchov Plzeň 0:1
    So 01.04. 16:30 Plzeň-Litice - Hradiště 2:3 np (2:2)
    Ne 02.04. 15:00 Rapid Plzeň B - Dýšiná 0:3
    Ne 02.04. 15:00 Starý Plzenec B - Černice B 5:4 np (4:4)
    Ne 02.04. 16:30 Zruč B - Slovan Plzeň 1:0
    Ne 02.04. 16:30 Chrást - VS Plzeň 2:1
    Ne 02.04. 16:30 Košutka B - Union 2:1 np (1:1)

    16.kolo

    So 08.04. 16:30 Hradiště - Košutka B 2:3
    So 08.04. 16:30 Union - Chrást 3:4 np
    So 08.04. 16:30 VS Plzeň - Starý Plzenec B 4:1
    So 08.04. 16:30 Slovan Plzeň - Lhota B 4:2
    So 08.04. 16:30 Smíchov Plzeň - Plzeň-Litice 3:0
    Ne 09.04. 10:15 Rapid Plzeň B - Zruč B 1:5
    Ne 09.04. 16:30 Černice B - Dýšiná 6:1

    17.kolo

    14.04. 10:00 Chrást - Košutka B 2:1 np
    14.04. 17:00 Smíchov Plzeň - Hradiště 2:0
    So 15.04. 17:00 Plzeň-Litice - Slovan Plzeň 4:1
    So 15.04. 17:00 Dýšiná - VS Plzeň 3:0
    Ne 16.04. 15:00 Starý Plzenec B - Union 2:0
    Ne 16.04. 17:00 Zruč B - Černice B 3:2 pp np
    Po 17.04. 17:00 Lhota B - Rapid Plzeň B 3:0

    18.kolo

    So 22.04. 10:15 Rapid Plzeň B - Plzeň-Litice 1:2
    So 22.04. 17:00 Hradiště - Chrást 0:1
    So 22.04. 17:00 Union - Dýšiná 3:1 (0:0)
    So 22.04. 17:00 VS Plzeň - Zruč B 0:1
    So 22.04. 17:00 Slovan Plzeň - Smíchov Plzeň 1:0 pp np
    Ne 23.04. 17:00 Košutka B - Starý Plzenec B 1:2
    Ne 23.04. 17:00 Černice B - Lhota B 3:0

    19.kolo

    So 29.04. 17:00 Slovan Plzeň - Hradiště 1:2 np
    So 29.04. 17:00 Smíchov Plzeň - Rapid Plzeň B 3:0
    So 29.04. 17:00 Plzeň-Litice - Černice B 1:2 np
    So 29.04. 17:00 Dýšiná - Košutka B 1:3
    So 29.04. 17:00 Starý Plzenec B - Chrást 3:1
    Ne 30.04. 15:00 Zruč B - Union 2:1
    Po 01.05. 16:00 Lhota B - VS Plzeň 6:5

    20.kolo

    So 06.05. 10:00 Chrást - Dýšiná 3:1
    So 06.05. 17:00 Hradiště - Starý Plzenec B 1:4
    So 06.05. 17:00 Union - Lhota B 1:7
    So 06.05. 17:00 VS Plzeň - Plzeň-Litice 3:6
    So 06.05. 17:00 Rapid Plzeň B - Slovan Plzeň 2:1
    Ne 07.05. 17:00 Košutka B - Zruč B 4:1
    St 17.05. 18:00 Černice B - Smíchov Plzeň 3:1

    21.kolo

    So 13.05. 17:00 Rapid Plzeň B - Hradiště 3:2 pp np
    So 13.05. 17:00 Slovan Plzeň - Černice B 2:1 np
    So 13.05. 17:00 Smíchov Plzeň - VS Plzeň 9:1
    So 13.05. 17:00 Plzeň-Litice - Union 2:1
    So 13.05. 17:00 Dýšiná - Starý Plzenec B 2:3
    Ne 14.05. 15:00 Lhota B - Košutka B 7:1
    Ne 14.05. 17:00 Zruč B - Chrást 1:4

    22.kolo

    So 20.05. 15:00 Union - Smíchov Plzeň 2:5
    So 20.05. 15:00 VS Plzeň - Slovan Plzeň 1:3
    So 20.05. 17:00 Hradiště - Dýšiná 3:0
    Ne 21.05. 15:00 Starý Plzenec B - Zruč B 3:0
    Ne 21.05. 17:00 Chrást - Lhota B 3:2
    Ne 21.05. 17:00 Košutka B - Plzeň-Litice 0:6
    Ne 21.05. 17:00 Černice B - Rapid Plzeň B 1:2

    23.kolo

    So 27.05. 10:30 Plzeň-Litice - Chrást 2:1
    So 27.05. 14:00 Lhota B - Starý Plzenec B 10:2
    So 27.05. 14:30 Slovan Plzeň - Union 2:0
    So 27.05. 17:00 Smíchov Plzeň - Košutka B 4:1
    Ne 28.05. 17:00 Černice B - Hradiště 2:3 pp np
    Ne 28.05. 17:00 Rapid Plzeň B - VS Plzeň 1:4
    Ne 28.05. 17:00 Zruč B - Dýšiná 6:2

    24.kolo

    02.06. 18:00 Union - Rapid Plzeň B 1:2 (1:2)
    So 03.06. 17:00 Hradiště - Zruč B 5:2 (4:1)
    So 03.06. 17:00 Dýšiná - Lhota B 3:4 np (2:1)
    So 03.06. 17:00 VS Plzeň - Černice B 4:5 (2:0)
    Ne 04.06. 15:00 Starý Plzenec B - Plzeň-Litice 3:1 (1:0)
    Ne 04.06. 17:00 Chrást - Smíchov Plzeň 0:1 (0:0)
    Ne 04.06. 17:00 Košutka B - Slovan Plzeň 3:2 np (0:0)

    25.kolo

    So 10.06. 14:00 Lhota B - Zruč B 3:5 (1:4)
    So 10.06. 17:00 VS Plzeň - Hradiště 2:6 (1:3)
    So 10.06. 17:00 Rapid Plzeň B - Košutka B 1:3 (1:2)
    So 10.06. 17:00 Slovan Plzeň - Chrást 3:0 (0:0)
    So 10.06. 17:00 Smíchov Plzeň - Starý Plzenec B 7:2 (6:1)
    So 10.06. 17:00 Plzeň-Litice - Dýšiná 1:4 (0:2)
    Ne 11.06. 17:00 Černice B - Union 1:3 (1:2)

    26.kolo

    16.06. 18:00 Chrást - Rapid Plzeň B 2:3
    So 17.06. 14:00 Hradiště - Lhota B 0:2
    So 17.06. 14:00 Dýšiná - Smíchov Plzeň 3:1
    So 17.06. 14:00 Starý Plzenec B - Slovan Plzeň 2:1
    So 17.06. 14:00 Košutka B - Černice B 5:3
    So 17.06. 15:00 Zruč B - Plzeň-Litice 1:3
    So 17.06. 17:00 Union - VS Plzeň 4:2
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 17 2 1 6 109:50 56
    2. 26 14 3 1 8 71:44 49
    3. 26 12 3 4 7 55:36 46
    4. 26 14 2 0 10 55:55 46
    5. 26 14 0 3 9 65:55 45
    6. 26 11 2 2 11 62:64 39
    7. 26 11 3 0 12 43:54 39
    8. 26 8 3 6 9 49:51 36
    9. 26 11 0 2 13 54:59 35
    10. 26 8 2 6 10 54:68 34
    11. 26 8 4 1 13 53:60 33
    12. 26 10 1 1 14 52:79 33
    13. 26 9 2 0 15 43:56 31
    14. 26 7 1 1 17 56:90 24

    Nejčtenější ze sportu