Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 11359
  • Návštěvy: 42/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Olomouc  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    8462
    Týden:
    42
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 06.08. 16:30 Huzová - Hr. Petrovice 1:2 (0:1)
    So 06.08. 17:00 Slavonín B - Horní Loděnice 5:3 (2:1)
    So 06.08. 17:00 Grygov - Chválkovice B 1:0 (0:0)
    So 06.08. 17:00 Dalov - FC Drahlov B 1:3 (0:1)
    Ne 07.08. 15:00 Jívová - Město Libavá 3:1 (3:1)
    Ne 07.08. 17:00 Tršice - Velký Újezd 3:1 (2:0)

    2.kolo

    So 13.08. 15:00 Horní Loděnice - FC Drahlov B 3:4 np (3:3)
    So 13.08. 15:00 Město Libavá - Grygov 3:4 np (3:3)
    So 13.08. 16:00 Velký Újezd - Jívová 3:2 np (2:2)
    So 13.08. 17:00 Hr. Petrovice - Jiříkov 4:0 (2:0)
    So 13.08. 17:00 Slavonín B - Huzová 4:3 (3:1)
    Ne 14.08. 16:00 Chválkovice B - Dalov 6:1 (2:0)

    3.kolo

    So 20.08. 16:30 Huzová - Horní Loděnice 3:2 np (2:2)
    So 20.08. 16:30 Jiříkov - Slavonín B 5:4 np (4:4)
    So 20.08. 16:30 Grygov - Velký Újezd 4:0 (1:0)
    So 20.08. 16:30 Dalov - Město Libavá 2:7 (1:4)
    So 20.08. 16:30 FC Drahlov B - Chválkovice B 4:3 np (3:3)
    Ne 21.08. 16:30 Tršice - Hr. Petrovice 4:2 (2:1)

    4.kolo

    So 27.08. 15:00 Horní Loděnice - Chválkovice B 3:2 np (2:2)
    So 27.08. 15:00 Město Libavá - FC Drahlov B 1:2 (0:1)
    So 27.08. 16:30 Hr. Petrovice - Jívová 3:2 (1:1)
    So 27.08. 16:30 Slavonín B - Tršice 6:1 (4:1)
    So 27.08. 16:30 Huzová - Jiříkov 2:3 (0:1)
    Ne 28.08. 16:30 Velký Újezd - Dalov 4:1 (2:0)

    5.kolo

    So 03.09. 16:00 Jiříkov - Horní Loděnice 2:1 (2:1)
    So 03.09. 16:00 Grygov - Hr. Petrovice 1:0 np (0:0)
    So 03.09. 16:00 FC Drahlov B - Velký Újezd 2:4 (0:2)
    Ne 04.09. 15:00 Jívová - Slavonín B 3:4 np (3:3)
    Ne 04.09. 16:00 Tršice - Huzová 2:1 np (1:1)
    Ne 04.09. 16:00 Chválkovice B - Město Libavá 4:0 (3:0)

    6.kolo

    So 10.09. 15:00 Horní Loděnice - Město Libavá 2:4 (1:1)
    So 10.09. 15:00 Jiříkov - Tršice 2:3 (1:2)
    So 10.09. 16:00 Hr. Petrovice - Dalov 5:0 (3:0)
    Ne 11.09. 16:00 Velký Újezd - Chválkovice B 2:1 (1:1)
    Ne 11.09. 16:00 Slavonín B - Grygov 2:1 np (1:1)
    Ne 11.09. 16:00 Huzová - Jívová 1:2 (1:2)

    7.kolo

    So 17.09. 15:00 Město Libavá - Velký Újezd 0:3 (0:3)
    So 17.09. 15:30 Grygov - Huzová 4:3 (1:3)
    So 17.09. 15:30 Dalov - Slavonín B 0:6 (0:4)
    So 17.09. 15:30 FC Drahlov B - Hr. Petrovice 1:5 (1:2)
    Ne 18.09. 15:00 Jívová - Jiříkov 1:0 (0:0)
    Ne 18.09. 15:30 Tršice - Horní Loděnice 4:1 (1:1)

    8.kolo

    So 24.09. 15:00 Horní Loděnice - Velký Újezd 3:1 (2:0)
    So 24.09. 15:30 Hr. Petrovice - Chválkovice B 4:2 (2:1)
    So 24.09. 15:30 Slavonín B - FC Drahlov B 6:1 (2:1)
    So 24.09. 15:30 Huzová - Dalov 2:1 (0:1)
    So 24.09. 15:30 Jiříkov - Grygov 0:3 (0:2)
    Ne 25.09. 15:30 Tršice - Jívová 4:3 np (3:3)

    14.kolo

    St 28.09. 15:00 Horní Loděnice - Slavonín B 3:1 (2:0)
    St 28.09. 15:00 Město Libavá - Jívová 1:5 (0:3)
    St 28.09. 15:30 Hr. Petrovice - Huzová 6:1 (5:1)
    St 28.09. 15:30 Velký Újezd - Tršice 1:2 (1:1)
    St 28.09. 15:30 Chválkovice B - Grygov 3:1 (2:0)
    St 28.09. 15:30 FC Drahlov B - Dalov 2:3 np (2:2)

    9.kolo

    So 01.10. 15:00 Grygov - Tršice 0k:3
    So 01.10. 15:00 Dalov - Jiříkov 3:4 np (3:3)
    So 01.10. 15:00 FC Drahlov B - Huzová 2:3 (0:0)
    So 01.10. 15:00 Město Libavá - Hr. Petrovice 3:2 np (2:2)
    Ne 02.10. 15:00 Jívová - Horní Loděnice 4:5 np (4:4)
    Ne 02.10. 15:00 Chválkovice B - Slavonín B 0:4 (0:3)

    10.kolo

    So 08.10. 15:00 Hr. Petrovice - Velký Újezd 6:5 (2:4)
    So 08.10. 15:00 Huzová - Chválkovice B 0:3 (0:1)
    So 08.10. 15:00 Jiříkov - FC Drahlov B 1:2 np (1:1)
    Ne 09.10. 15:00 Slavonín B - Město Libavá 6:1 (4:1)
    Ne 09.10. 15:00 Tršice - Dalov 3:2 (0:1)
    Ne 09.10. 15:00 Jívová - Grygov 1:2 (1:1)

    11.kolo

    So 15.10. 14:30 Grygov - Horní Loděnice 2:0 (2:0)
    So 15.10. 14:30 Dalov - Jívová 1:3 (0:1)
    So 15.10. 14:30 FC Drahlov B - Tršice 0:1 (0:0)
    So 15.10. 14:30 Město Libavá - Huzová 3:0 (1:0)
    Ne 16.10. 14:30 Chválkovice B - Jiříkov 5:2 (4:0)
    Ne 16.10. 14:30 Velký Újezd - Slavonín B 1:2 (0:0)

    12.kolo

    So 22.10. 14:30 Horní Loděnice - Hr. Petrovice 2:3 np (2:2)
    So 22.10. 14:30 Huzová - Velký Újezd 6:3 (3:0)
    So 22.10. 14:30 Jiříkov - Město Libavá 7:2 (3:1)
    So 22.10. 14:30 Grygov - Dalov 8:0 (4:0)
    Ne 23.10. 14:30 Tršice - Chválkovice B 1:3 (1:3)
    Ne 23.10. 14:30 Jívová - FC Drahlov B 3:1 (0:1)

    13.kolo

    So 29.10. 14:30 Dalov - Horní Loděnice 3:2 (3:1)
    So 29.10. 14:30 FC Drahlov B - Grygov 1:2 (1:1)
    So 29.10. 14:30 Město Libavá - Tršice 2:4 (1:3)
    So 29.10. 14:30 Hr. Petrovice - Slavonín B 0:5 (0:2)
    Ne 30.10. 14:30 Chválkovice B - Jívová 2:3 np (2:2)
    Ne 30.10. 14:30 Velký Újezd - Jiříkov 0:1 (0:0)

    15.kolo

    So 05.11. 14:00 FC Drahlov B - Horní Loděnice 4:3 np (3:3)
    So 05.11. 14:00 Dalov - Chválkovice B 1:5 (0:4)
    So 05.11. 14:00 Grygov - Město Libavá 6:0 (2:0)
    So 05.11. 14:00 Jiříkov - Hr. Petrovice 3:1 (1:0)
    So 05.11. 14:00 Huzová - Slavonín B 0:4 (0:0)
    Ne 06.11. 14:00 Jívová - Velký Újezd 5:1 (1:1)

    16.kolo

    So 01.04. 15:00 Horní Loděnice - Huzová 1:2
    So 01.04. 15:00 Město Libavá - Dalov 1:2
    So 01.04. 15:30 Slavonín B - Jiříkov 3:1
    So 01.04. 15:30 Hr. Petrovice - Tršice 5:1
    Ne 02.04. 15:30 Velký Újezd - Grygov 0:1 (0:0)
    Ne 02.04. 15:30 Chválkovice B - FC Drahlov B 7:2 (3:2)

    17.kolo

    So 08.04. 13:15 FC Drahlov B - Město Libavá 3:1 (1:1)
    So 08.04. 15:30 Tršice - Slavonín B 3:4 np (1:1)
    So 08.04. 15:30 Jiříkov - Huzová 1:0 (1:0)
    Ne 09.04. 15:00 Dalov - Velký Újezd 3:4 (1:2)
    Ne 09.04. 15:00 Jívová - Hr. Petrovice 1:2 np (1:1)
    Ne 09.04. 15:30 Chválkovice B - Horní Loděnice 4:0 (2:0)

    18.kolo

    So 15.04. 15:00 Horní Loděnice - Jiříkov 3:2 np (1:2)
    So 15.04. 15:00 Město Libavá - Chválkovice B 0:5 (0:2)
    So 15.04. 16:00 Huzová - Tršice 4:7 (1:3)
    So 15.04. 16:00 Hr. Petrovice - Grygov 0:1 np (0:0)
    Ne 16.04. 16:00 Slavonín B - Jívová 3:2 (2:0)
    Ne 16.04. 16:00 Velký Újezd - FC Drahlov B 1:5 (0:2)

    19.kolo

    So 22.04. 15:00 Město Libavá - Horní Loděnice 1:3
    So 22.04. 16:00 Grygov - Slavonín B 4:3 np
    Ne 23.04. 15:00 Dalov - Hr. Petrovice 3:4 (1:3)
    Ne 23.04. 15:00 Jívová - Huzová 3:0 (1:0)
    Ne 23.04. 16:00 Chválkovice B - Velký Újezd 11:0 (6:0)
    Ne 23.04. 16:00 Tršice - Jiříkov 4:0 (1:0)

    20.kolo

    So 29.04. 15:00 Horní Loděnice - Tršice 1:4 (0:2)
    So 29.04. 16:00 Huzová - Grygov 0:3 (0:2)
    So 29.04. 16:00 Slavonín B - Dalov 8:1 (6:1)
    So 29.04. 16:00 Hr. Petrovice - FC Drahlov B 4:5 np (3:2)
    Ne 30.04. 16:00 Velký Újezd - Město Libavá 2:1 (1:0)
    Po 08.05. 15:00 Jiříkov - Jívová 1:4 (0:1)

    21.kolo

    So 06.05. 14:15 FC Drahlov B - Slavonín B 1:3 (1:2)
    So 06.05. 16:30 Grygov - Jiříkov 3:0 (2:0)
    Ne 07.05. 15:00 Jívová - Tršice 3:2 np (2:2)
    Ne 07.05. 16:00 Chválkovice B - Hr. Petrovice 4:1 (1:0)
    Ne 07.05. 16:30 Velký Újezd - Horní Loděnice 4:1 (1:0)
    02.06. 17:30 Dalov - Huzová 1:2 (0:1)

    22.kolo

    So 13.05. 15:00 Horní Loděnice - Jívová 1:4 (0:2)
    So 13.05. 16:30 Jiříkov - Dalov 2:4 (0:2)
    So 13.05. 16:30 Huzová - FC Drahlov B 0:1 (0:1)
    So 13.05. 16:30 Slavonín B - Chválkovice B 1:5 (1:1)
    So 13.05. 16:30 Hr. Petrovice - Město Libavá 5:1 (3:0)
    Ne 14.05. 16:30 Tršice - Grygov 0:1 np (0:0)

    23.kolo

    So 20.05. 14:45 FC Drahlov B - Jiříkov 6:1 (2:1)
    So 20.05. 15:00 Město Libavá - Slavonín B 1:4 (0:3)
    So 20.05. 17:00 Grygov - Jívová 1:0 (0:0)
    Ne 21.05. 15:00 Dalov - Tršice 3:6 (1:4)
    Ne 21.05. 16:00 Chválkovice B - Huzová 5:1 (2:0)
    Ne 21.05. 17:00 Velký Újezd - Hr. Petrovice 3:1 (2:0)

    24.kolo

    So 27.05. 15:00 Horní Loděnice - Grygov 0:3 (0:1)
    So 27.05. 16:30 Huzová - Město Libavá 4:1 (1:0)
    So 27.05. 17:00 Jiříkov - Chválkovice B 2:3 (1:2)
    So 27.05. 17:00 Slavonín B - Velký Újezd 7:3 (2:0)
    Ne 28.05. 15:00 Jívová - Dalov 5:0 (1:0)
    Ne 28.05. 17:00 Tršice - FC Drahlov B 5:2 (2:2)

    25.kolo

    So 03.06. 14:45 FC Drahlov B - Jívová 4:1 (2:0)
    So 03.06. 15:00 Město Libavá - Jiříkov 0:1 (0:1)
    So 03.06. 17:00 Hr. Petrovice - Horní Loděnice 1:4 (1:1)
    Ne 04.06. 15:00 Dalov - Grygov 0:3 (0:3)
    Ne 04.06. 17:00 Velký Újezd - Huzová 0:1 (0:1)
    Čt 08.06. 18:00 Chválkovice B - Tršice 1:0 (0:0)

    26.kolo

    So 10.06. 15:00 Horní Loděnice - Dalov 5:1 (3:0)
    So 10.06. 15:00 Jívová - Chválkovice B 1:2 (0:1)
    So 10.06. 15:00 Jiříkov - Velký Újezd 0:1 np (0:0)
    So 10.06. 17:00 Grygov - FC Drahlov B 5:2 (3:0)
    So 10.06. 17:00 Slavonín B - Hr. Petrovice 5:1 (3:1)
    Ne 11.06. 17:00 Tršice - Město Libavá 2:1 np (0:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 24 17 3 2 2 97:42 59
    2. 24 16 5 1 2 59:20 59
    3. 24 17 0 3 4 86:32 54
    4. 24 14 3 3 4 66:46 51
    5. 24 11 2 5 6 62:40 42
    6. 24 11 2 4 7 65:54 41
    7. 24 7 5 1 11 55:66 32
    8. 24 7 2 3 12 39:59 28
    9. 24 8 2 0 14 45:69 28
    10. 24 5 3 4 12 49:64 25
    11. 24 7 1 1 15 39:63 24
    12. 24 3 1 2 18 35:79 13
    13. 24 3 1 1 19 36:99 12

    Nejčtenější ze sportu