Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 11440
  • Návštěvy: 39/1
  • amatérská soutěž
  • muži
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    8016
    Týden:
    39
    Dnes:
    9
    On-line:
    1

    1.kolo

    16.09. 00:00 Bílovec - VHV Butenwald 3:1
    So 17.09. 14:45 HC Fešáci - HC Štiky 4:10
    So 17.09. 18:15 Jistebník carps - HC Asteroids 2:10
    Ne 18.09. 00:00 HC Výškovice - výsledek
    Ne 18.09. 16:45 Chachaři - Jelen Kyjovice 4:0

    2.kolo

    So 24.09. 14:30 HC Štiky - Bílovec 8:4
    So 24.09. 20:15 HC Asteroids - HC Fešáci 6:1
    Ne 25.09. 00:00 Jelen Kyjovice - výsledek
    Ne 25.09. 11:00 VHV Butenwald - Chachaři 1:4
    Ne 25.09. 12:45 HC Výškovice - Jistebník carps 6:3

    3.kolo

    30.09. 00:00 Jistebník carps - výsledek
    30.09. 20:00 Chachaři - HC Štiky 5:5
    So 01.10. 20:15 Bílovec - HC Asteroids 7:10
    Ne 02.10. 11:30 Jelen Kyjovice - VHV Butenwald 10:6
    Ne 02.10. 18:30 HC Fešáci - HC Výškovice 4:6

    4.kolo

    So 08.10. 00:00 - VHV Butenwald výsledek
    So 08.10. 12:15 HC Štiky - Jelen Kyjovice 7:6
    So 08.10. 16:45 Jistebník carps - HC Fešáci 6:8
    Ne 09.10. 16:45 HC Výškovice - Bílovec 7:5
    Ne 09.10. 18:30 HC Asteroids - Chachaři 3:2

    5.kolo

    14.10. 00:00 HC Fešáci - výsledek
    14.10. 20:00 Bílovec - Jistebník carps 9:2
    So 15.10. 12:45 Jelen Kyjovice - HC Asteroids 4:6
    So 15.10. 20:15 VHV Butenwald - HC Štiky 3:8
    Ne 16.10. 18:30 Chachaři - HC Výškovice 11:0

    6.kolo

    21.10. 00:00 - HC Štiky výsledek
    So 22.10. 18:30 HC Asteroids - VHV Butenwald 11:4
    So 22.10. 20:15 Jistebník carps - Chachaři 6:3
    Ne 23.10. 16:45 HC Výškovice - Jelen Kyjovice 2:8
    Ne 23.10. 18:30 HC Fešáci - Bílovec 2:3

    7.kolo

    28.10. 00:00 HC Štiky - Jistebník carps 9:5
    28.10. 00:00 Chachaři - výsledek
    28.10. 18:30 HC Asteroids - HC Výškovice 16:1
    So 29.10. 16:45 Jelen Kyjovice - Bílovec 4:2
    Ne 30.10. 09:45 VHV Butenwald - HC Fešáci 3:2

    8.kolo

    04.11. 00:00 - HC Asteroids výsledek
    04.11. 20:00 Jistebník carps - VHV Butenwald 4:8
    So 05.11. 15:00 Bílovec - Chachaři 7:3
    So 05.11. 18:30 HC Výškovice - HC Štiky 2:9
    Ne 06.11. 18:30 HC Fešáci - Jelen Kyjovice 3:13

    9.kolo

    11.11. 00:00 - Bílovec výsledek
    11.11. 20:00 VHV Butenwald - HC Výškovice 7:4
    So 12.11. 14:30 HC Štiky - HC Asteroids 5:10
    So 12.11. 16:15 Chachaři - HC Fešáci 9:0
    Ne 13.11. 16:45 Jelen Kyjovice - Jistebník carps 5:3

    10.kolo

    18.11. 00:00 HC Výškovice - výsledek
    18.11. 20:00 HC Asteroids - Jistebník carps 10:0
    So 19.11. 15:00 VHV Butenwald - Bílovec 5:9
    So 19.11. 20:15 HC Fešáci - HC Štiky 4:4
    Ne 20.11. 18:30 Jelen Kyjovice - Chachaři 3:5

    11.kolo

    25.11. 00:00 - Jelen Kyjovice výsledek
    25.11. 20:00 Chachaři - VHV Butenwald 2:3
    So 26.11. 11:00 Bílovec - HC Štiky 1:8
    So 26.11. 12:45 HC Fešáci - HC Asteroids 4:7
    Ne 27.11. 16:45 Jistebník carps - HC Výškovice 6:8

    12.kolo

    02.12. 00:00 - Jistebník carps výsledek
    02.12. 20:00 HC Štiky - Chachaři 1:4
    Ne 04.12. 09:45 HC Výškovice - HC Fešáci 6:5
    Ne 04.12. 11:30 VHV Butenwald - Jelen Kyjovice 4:8
    Ne 04.12. 18:30 HC Asteroids - Bílovec 6:9

    13.kolo

    Út 00.00. 00:00 - VHV Butenwald výsledek
    09.12. 20:00 Bílovec - HC Výškovice 12:4
    So 10.12. 14:45 Chachaři - HC Asteroids 10:4
    So 10.12. 20:15 HC Fešáci - Jistebník carps 5:1
    Ne 11.12. 09:45 Jelen Kyjovice - HC Štiky 4:2

    14.kolo

    16.12. 00:00 - HC Fešáci výsledek
    So 17.12. 00:00 HC Štiky - VHV Butenwald 1:7
    So 17.12. 00:00 HC Výškovice - Chachaři 4:10
    Ne 18.12. 16:45 Jistebník carps - Bílovec 7:7
    Ne 18.12. 18:30 HC Asteroids - Jelen Kyjovice 11:5

    15.kolo

    06.01. 00:00 - HC Štiky výsledek
    06.01. 20:00 Chachaři - Jistebník carps 7:1
    So 07.01. 19:00 Jelen Kyjovice - HC Výškovice 6:5
    So 07.01. 20:45 VHV Butenwald - HC Asteroids 6:3
    Ne 08.01. 18:30 Bílovec - HC Fešáci 7:2

    16.kolo

    13.01. 00:00 - Chachaři výsledek
    13.01. 20:00 Jistebník carps - HC Štiky 10:5
    13.01. 21:45 HC Výškovice - HC Asteroids 0:19
    So 14.01. 18:30 HC Fešáci - VHV Butenwald 4:3
    Ne 15.01. 16:45 Bílovec - Jelen Kyjovice 7:4

    17.kolo

    20.01. 00:00 - HC Asteroids výsledek
    20.01. 20:00 HC Štiky - HC Výškovice 3:3
    So 21.01. 17:15 VHV Butenwald - Jistebník carps 16:6
    So 21.01. 20:45 Jelen Kyjovice - HC Fešáci 6:0
    Ne 22.01. 16:45 Chachaři - Bílovec 3:5

    18.kolo

    27.01. 00:00 - Bílovec výsledek
    So 28.01. 00:00 Jistebník carps - Jelen Kyjovice 2:5
    So 28.01. 14:30 HC Asteroids - HC Štiky 8:1
    Ne 29.01. 11:30 HC Výškovice - VHV Butenwald 5:6
    Ne 29.01. 18:30 HC Fešáci - Chachaři 2:10

    19.kolo

    So 03.00. 00:00 - HC Výškovice výsledek
    03.02. 20:00 HC Fešáci - HC Štiky 3:7
    So 04.02. 20:15 Bílovec - VHV Butenwald 10:5
    Ne 05.02. 15:00 Chachaři - Jelen Kyjovice 4:6
    Ne 05.02. 16:45 Jistebník carps - HC Asteroids 3:12

    20.kolo

    10.02. 00:00 - Jelen Kyjovice výsledek
    So 11.02. 00:00 HC Asteroids - HC Fešáci 12:0
    So 11.02. 10:30 HC Výškovice - Jistebník carps 5:6
    Ne 12.02. 11:30 HC Štiky - Bílovec 7:2
    Ne 12.02. 13:15 VHV Butenwald - Chachaři 2:4

    21.kolo

    17.02. 00:00 - Jistebník carps výsledek
    17.02. 20:00 Jelen Kyjovice - VHV Butenwald 3:8
    So 18.02. 13:00 Chachaři - HC Štiky 6:6
    Ne 19.02. 11:30 HC Fešáci - HC Výškovice 2:8
    Ne 19.02. 18:30 Bílovec - HC Asteroids 7:7

    22.kolo

    24.02. 00:00 - VHV Butenwald výsledek
    So 25.02. 14:30 HC Výškovice - Bílovec 1:4
    So 25.02. 16:15 HC Štiky - Jelen Kyjovice 5:8
    Ne 26.02. 11:30 Jistebník carps - HC Fešáci 10:6
    Ne 26.02. 18:30 HC Asteroids - Chachaři 6:3

    23.kolo

    03.03. 00:00 - HC Fešáci výsledek
    03.03. 20:00 Chachaři - HC Výškovice 5:2
    So 04.03. 14:30 Jelen Kyjovice - HC Asteroids 5:8
    Ne 05.03. 11:30 VHV Butenwald - HC Štiky 7:10
    Ne 05.03. 18:30 Bílovec - Jistebník carps 11:1

    24.kolo

    10.03. 00:00 - Bílovec výsledek
    10.03. 20:00 HC Štiky - HC Asteroids 6:10
    So 11.03. 14:45 Jelen Kyjovice - Jistebník carps 7:8
    Ne 12.03. 11:30 Chachaři - HC Fešáci 17:1
    Ne 12.03. 16:45 VHV Butenwald - HC Výškovice 7:2

    25.kolo

    17.03. 00:00 - HC Štiky výsledek
    17.03. 20:00 HC Fešáci - Bílovec 1:11
    So 18.03. 11:00 HC Výškovice - Jelen Kyjovice 8:10
    Ne 19.03. 16:00 Jistebník carps - Chachaři 5:6
    Ne 19.03. 17:45 HC Asteroids - VHV Butenwald 9:10

    26.kolo

    St 22.03. 18:30 Bílovec - Chachaři 2:1
    24.03. 00:00 - HC Asteroids výsledek
    So 25.03. 19:30 Jistebník carps - VHV Butenwald 3:8
    Ne 26.03. 17:00 HC Výškovice - HC Štiky 3:2
    Ne 26.03. 18:45 HC Fešáci - Jelen Kyjovice 0:5

    27.kolo

    31.03. 00:00 - Chachaři výsledek
    31.03. 18:30 HC Štiky - Jistebník carps 8:6
    31.03. 20:15 VHV Butenwald - HC Fešáci 5:0
    So 01.04. 15:30 Jelen Kyjovice - Bílovec 3:1
    So 01.04. 17:30 HC Asteroids - HC Výškovice 12:3
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 24 19 1 4 216:98 39
    2. 24 15 2 7 145:102 32
    3. 24 14 2 8 138:75 30
    4. 24 15 0 9 138:111 30
    5. 24 11 4 9 137:125 26
    6. 24 13 0 11 135:125 26
    7. 24 7 1 16 95:178 15
    8. 24 5 1 18 106:184 11
    9. 24 3 1 20 63:175 7

    Nejčtenější ze sportu