Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 11689
  • Návštěvy: 15/1
  • mistrovská soutěž
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Sledge hokej

Amatérské

MS 2019       MS 2018

    NHL                 KHL

    LM                 EHT

Návštěvy soutěže

Celkem:
1050
Týden:
15
Dnes:
4
On-line:
1

02.10.2016

Ne 02.10. 17:00 Eindhoven - Den Haag 2:3

08.10.2016

So 08.10. 20:15 Eindhoven - Nijmegen 9:2

15.10.2016

So 15.10. 20:15 Eindhoven - Tilburg B 6:1

23.10.2016

Ne 23.10. 19:00 Limburg - Eindhoven 1:4

28.10.2016

28.10. 21:00 Den Haag - Liege 3:2

29.10.2016

So 29.10. 18:00 Amsterdam - Tilburg B 5:3
So 29.10. 20:00 Leuven - ’s-Hertogenbosch 2:1
So 29.10. 20:00 Zoetermeer - Nijmegen 2:3
So 29.10. 20:15 Eindhoven - Antwerp 7:3

30.10.2016

Ne 30.10. 18:30 Liege - Amsterdam 3:5
Ne 30.10. 20:00 Herentals - Limburg 6:2

04.11.2016

04.11. 20:30 Tilburg B - Herentals 4:5 pp

05.11.2016

So 05.11. 18:00 Amsterdam - Eindhoven 1:12
So 05.11. 19:00 Liege - Leuven 7:2
So 05.11. 20:00 Heerenveen - Limburg 5:1
So 05.11. 20:15 ’s-Hertogenbosch - Groningen 1:2
So 05.11. 21:00 Herentals - Zoetermeer 6:1

06.11.2016

Ne 06.11. 19:00 Limburg - Liege 10:5
Ne 06.11. 20:30 Antwerp - Amsterdam 8:3

11.11.2016

11.11. 20:30 Tilburg B - Leuven 6:5 pp
11.11. 20:30 Nijmegen - Den Haag 0:6

12.11.2016

So 12.11. 20:00 Leuven - Groningen 7:2
So 12.11. 20:00 Zoetermeer - Amsterdam 7:3
So 12.11. 20:15 ’s-Hertogenbosch - Tilburg B 5:2
So 12.11. 20:30 Antwerp - Limburg 5:6 pp
So 12.11. 20:30 Heerenveen - Liege 3:2

13.11.2016

Ne 13.11. 17:00 Eindhoven - Zoetermeer 2:6
Ne 13.11. 20:00 Herentals - Antwerp 10:4

18.11.2016

18.11. 21:00 Tilburg B - Liege 4:7

19.11.2016

So 19.11. 20:00 Zoetermeer - Tilburg B 2:1
So 19.11. 20:15 ’s-Hertogenbosch - Herentals 2:6
So 19.11. 20:15 Eindhoven - Leuven 5:0k
So 19.11. 20:30 Groningen - Liege 2:7

20.11.2016

Ne 20.11. 18:15 Leuven - Nijmegen 5:4
Ne 20.11. 19:00 Limburg - Den Haag 1:3

25.11.2016

25.11. 20:30 Nijmegen - Herentals 2:5
25.11. 20:30 Den Haag - Leuven 10:0

26.11.2016

So 26.11. 18:00 Amsterdam - Nijmegen 5:4 pp
So 26.11. 19:00 Liege - ’s-Hertogenbosch 7:6
So 26.11. 20:00 Heerenveen - Eindhoven 5:4
So 26.11. 20:30 Antwerp - Tilburg B 5:6 pp
So 26.11. 20:30 Groningen - Zoetermeer 4:6

27.11.2016

Ne 27.11. 18:15 Leuven - Limburg 4:6
Ne 27.11. 19:00 Tilburg B - Heerenveen 1:4

02.12.2016

02.12. 20:30 Tilburg B - Nijmegen 10:3
02.12. 20:30 Den Haag - Zoetermeer 7:1

03.12.2016

So 03.12. 20:00 Zoetermeer - Limburg 1:7
So 03.12. 20:15 ’s-Hertogenbosch - Heerenveen 1:9
So 03.12. 20:30 Groningen - Amsterdam 3:4

04.12.2016

Ne 04.12. 19:00 Limburg - ’s-Hertogenbosch 4:3 pp

09.12.2016

09.12. 20:30 Nijmegen - Groningen 4:5 pp

10.12.2016

So 10.12. 18:00 Amsterdam - Herentals 2:4
So 10.12. 19:00 Liege - Antwerp 8:7 pp
So 10.12. 20:00 Zoetermeer - Heerenveen 1:4
So 10.12. 20:15 ’s-Hertogenbosch - Eindhoven 2:5
So 10.12. 20:30 Groningen - Leuven 4:5 pp

11.12.2016

Ne 11.12. 18:15 Leuven - Zoetermeer 3:2 pp
Ne 11.12. 19:00 Limburg - Nijmegen 4:0
Ne 11.12. 20:00 Herentals - Liege 8:2
Ne 11.12. 20:30 Antwerp - Den Haag 1:9

16.12.2016

16.12. 20:30 Den Haag - ’s-Hertogenbosch 4:1

17.12.2016

So 17.12. 18:00 Amsterdam - Leuven 11:5
So 17.12. 20:00 Heerenveen - Antwerp 4:1
So 17.12. 20:15 ’s-Hertogenbosch - Nijmegen 4:1
So 17.12. 20:30 Groningen - Den Haag 3:9

18.12.2016

Ne 18.12. 18:15 Leuven - Heerenveen 3:6
Ne 18.12. 19:00 Limburg - Groningen 7:6 pp
Ne 18.12. 20:00 Herentals - Amsterdam 5:0
Ne 18.12. 20:30 Antwerp - Zoetermeer 0:6
Ne 18.12. 20:30 Nijmegen - Liege 1:4

23.12.2016

23.12. 20:30 Nijmegen - Eindhoven 2:8
23.12. 20:30 Tilburg B - Antwerp 9:8 np
23.12. 20:30 Den Haag - Heerenveen 3:7
23.12. 20:45 Zoetermeer - Herentals 0:5

06.01.2017

06.01. 20:30 Nijmegen - Heerenveen 1:5
06.01. 20:30 Den Haag - Amsterdam 3:6

07.01.2017

So 07.01. 20:00 Leuven - Antwerp 6:3
So 07.01. 20:00 Zoetermeer - ’s-Hertogenbosch 11:1
So 07.01. 20:15 Eindhoven - Herentals 8:6
So 07.01. 20:30 Heerenveen - Groningen 11:1

08.01.2017

Ne 08.01. 18:30 Liege - Zoetermeer 5:2
Ne 08.01. 19:00 Tilburg B - Eindhoven 1:4
Ne 08.01. 20:00 Herentals - Den Haag 4:1

13.01.2017

13.01. 20:30 Nijmegen - Antwerp 2:7
13.01. 20:55 Amsterdam - Heerenveen 3:4 pp

14.01.2017

So 14.01. 19:00 Liege - Den Haag 8:6
So 14.01. 20:15 ’s-Hertogenbosch - Limburg 0:8
So 14.01. 21:00 Herentals - Groningen 14:2

15.01.2017

Ne 15.01. 17:00 Eindhoven - Liege 6:7 pp
Ne 15.01. 17:00 Heerenveen - Herentals 5:2
Ne 15.01. 18:00 Antwerp - Groningen 8:3
Ne 15.01. 19:00 Limburg - Tilburg B 7:4

20.01.2017

20.01. 20:30 Tilburg B - Amsterdam 4:2
20.01. 20:30 Nijmegen - Zoetermeer 3:4 pp

21.01.2017

So 21.01. 19:00 Liege - Limburg 7:5
So 21.01. 20:00 Heerenveen - Den Haag 2:3
So 21.01. 20:15 ’s-Hertogenbosch - Leuven 3:6
So 21.01. 20:30 Antwerp - Eindhoven 1:3

22.01.2017

Ne 22.01. 18:15 Leuven - Liege 2:13
Ne 22.01. 18:15 Groningen - ’s-Hertogenbosch 7:2
Ne 22.01. 19:00 Limburg - Heerenveen 1:4
Ne 22.01. 20:00 Amsterdam - Antwerp 7:4
Ne 22.01. 20:00 Herentals - Tilburg B 3:2

27.01.2017

27.01. 20:30 Den Haag - Tilburg B 6:0

28.01.2017

So 28.01. 17:50 Amsterdam - Zoetermeer 8:2
So 28.01. 20:00 Leuven - Den Haag 2:5
So 28.01. 20:30 Antwerp - ’s-Hertogenbosch 3:2
So 28.01. 20:30 Groningen - Heerenveen 1:12

29.01.2017

Ne 29.01. 17:00 Eindhoven - Groningen 10:5
Ne 29.01. 19:00 Limburg - Amsterdam 2:4
Ne 29.01. 20:00 Herentals - Nijmegen 10:2
Ne 29.01. 20:30 ’s-Hertogenbosch - Liege 1:7

03.02.2017

03.02. 20:30 Nijmegen - Amsterdam 2:3
03.02. 20:30 Den Haag - Limburg 8:2

04.02.2017

So 04.02. 18:00 Amsterdam - ’s-Hertogenbosch 8:3
So 04.02. 19:00 Liege - Groningen 11:4
So 04.02. 20:00 Heerenveen - Leuven 16:2
So 04.02. 20:00 Zoetermeer - Eindhoven 7:4
So 04.02. 20:30 Antwerp - Herentals 3:5

05.02.2017

Ne 05.02. 18:15 Groningen - Tilburg B 3:6

17.02.2017

17.02. 20:30 Heerenveen - ’s-Hertogenbosch 17:1
17.02. 20:30 Nijmegen - Tilburg B 2:5
17.02. 20:30 Den Haag - Groningen 11:0

18.02.2017

So 18.02. 19:00 Liege - Heerenveen 4:3
So 18.02. 20:00 Leuven - Herentals 2:13
So 18.02. 20:00 Zoetermeer - Antwerp 7:3
So 18.02. 20:15 ’s-Hertogenbosch - Den Haag 1:9
So 18.02. 20:15 Eindhoven - Amsterdam 5:4 np
So 18.02. 20:30 Groningen - Limburg 2:7

19.02.2017

Ne 19.02. 19:00 Tilburg B - Zoetermeer 4:2
Ne 19.02. 19:00 Limburg - Leuven 6:4
Ne 19.02. 20:00 Herentals - Eindhoven 2:0
Ne 19.02. 20:30 Antwerp - Nijmegen 5:4 np
Správce soutěže: Lukáš Manoušek

Tabulka

#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 19 16 1 0 2 126:36 50
2. 19 16 1 0 2 119:44 50
3. 19 15 0 0 4 109:43 45
4. 19 12 2 0 5 116:80 40
5. 19 12 1 1 5 104:59 39
6. 19 10 1 2 6 84:83 34
7. 19 8 3 0 8 87:75 30
8. 19 8 1 1 9 70:73 27
9. 19 5 3 1 10 73:84 22
10. 19 5 2 1 11 65:123 20
11. 19 4 1 4 10 79:107 18
12. 19 2 1 2 14 59:142 10
13. 19 1 0 4 14 42:106 7
14. 19 2 0 1 16 40:118 7

Nejčtenější ze sportu