Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 11890
  • Návštěvy: 272/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Olomoucký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    43507
    Týden:
    272
    Dnes:
    42
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 05.08. 17:00 Přerov - HFK Olomouc B 1:2 (1:1)
    Ne 06.08. 10:00 Černovír - Rapotín 3:2 np (2:2)
    Ne 06.08. 17:00 Zábřeh - Hněvotín 1:2 (0:1)
    Ne 06.08. 17:00 Všechovice - Dolany 3:2 np (2:2)
    Ne 06.08. 17:00 Lutín - Dubicko 6:0 (1:0)
    Ne 06.08. 17:00 Medlov - Kralice 2:3 np (2:2)
    Ne 06.08. 17:00 Velké Losiny - Želatovice 2:1 (1:0)

    2.kolo

    So 12.08. 17:00 Kralice - Velké Losiny 1:2 np (1:1)
    So 12.08. 17:00 Dubicko - Medlov 3:4 (2:3)
    So 12.08. 17:00 Hněvotín - Všechovice 3:2 np (2:2)
    So 12.08. 17:00 Přerov - Černovír 1:3 (0:1)
    Ne 13.08. 10:00 HFK Olomouc B - Želatovice 2:0 (2:0)
    Ne 13.08. 17:00 Dolany - Lutín 3:6 (1:1)
    Ne 13.08. 17:00 Rapotín - Zábřeh 3:2 np (2:2)

    3.kolo

    So 19.08. 16:30 Želatovice - Kralice 2:1 (1:0)
    So 19.08. 17:00 Velké Losiny - Dubicko 3:0 (2:0)
    Ne 20.08. 10:00 Černovír - HFK Olomouc B 1:5 (1:1)
    Ne 20.08. 16:30 Zábřeh - Přerov 2:1 (2:0)
    Ne 20.08. 16:30 Všechovice - Rapotín 2:1 np (1:1)
    Ne 20.08. 16:30 Lutín - Hněvotín 7:0 (5:0)
    Ne 20.08. 16:30 Medlov - Dolany 3:0 (1:0)

    4.kolo

    So 26.08. 16:30 Dubicko - Želatovice 3:4 np (3:3)
    So 26.08. 16:30 Hněvotín - Medlov 0:2 (0:1)
    So 26.08. 16:30 Přerov - Všechovice 0:2 (0:2)
    Ne 27.08. 10:00 HFK Olomouc B - Kralice 2:1 np (1:1)
    Ne 27.08. 10:00 Černovír - Zábřeh 3:0 (0:0)
    Ne 27.08. 16:30 Dolany - Velké Losiny 4:2 (1:0)
    Ne 27.08. 16:30 Rapotín - Lutín 0:1 np (0:0)

    5.kolo

    So 02.09. 16:00 Želatovice - Dolany 1:0 (1:0)
    So 02.09. 16:00 Kralice - Dubicko 3:2 (2:0)
    Ne 03.09. 16:00 Zábřeh - HFK Olomouc B 2:1 (1:0)
    Ne 03.09. 16:00 Všechovice - Černovír 6:2 (4:1)
    Ne 03.09. 16:00 Lutín - Přerov 1:3 (1:2)
    Ne 03.09. 16:00 Medlov - Rapotín 1:3 (0:1)
    Ne 03.09. 16:00 Velké Losiny - Hněvotín 4:2 (1:1)

    6.kolo

    So 09.09. 16:00 Hněvotín - Želatovice 1:3 (0:1)
    So 09.09. 16:00 Přerov - Medlov 2:1 (0:0)
    Ne 10.09. 10:00 HFK Olomouc B - Dubicko 4:0 (4:0)
    Ne 10.09. 10:00 Černovír - Lutín 2:4 (1:3)
    Ne 10.09. 16:00 Dolany - Kralice 0:1 (0:0)
    Ne 10.09. 16:00 Rapotín - Velké Losiny 0:3 (0:1)
    Ne 10.09. 16:00 Zábřeh - Všechovice 3:4 np (3:3)

    7.kolo

    So 16.09. 15:30 Lutín - Zábřeh 2:1 (0:1)
    So 16.09. 15:30 Želatovice - Rapotín 4:1 (2:0)
    So 16.09. 15:30 Kralice - Hněvotín 3:0 (2:0)
    So 16.09. 15:30 Dubicko - Dolany 1:0 np (0:0)
    Ne 17.09. 15:30 Medlov - Černovír 3:0 (0:0)
    Ne 17.09. 15:30 Velké Losiny - Přerov 3:1 (1:1)
    St 27.09. 15:30 Všechovice - HFK Olomouc B 1:2 (1:2)

    8.kolo

    So 23.09. 14:45 Přerov - Želatovice 1:0 (0:0)
    So 23.09. 15:30 Hněvotín - Dubicko 1:0 (0:0)
    Ne 24.09. 10:00 HFK Olomouc B - Dolany 2:0 (1:0)
    Ne 24.09. 15:30 Rapotín - Kralice 2:1 (1:1)
    Ne 24.09. 15:30 Zábřeh - Medlov 1:2 (0:0)
    St 11.10. 15:00 Všechovice - Lutín 1:2 (1:2)
    St 11.10. 15:30 Černovír - Velké Losiny 2:3 np (2:2)

    9.kolo

    So 30.09. 15:00 Želatovice - Černovír 1:4 (0:2)
    So 30.09. 15:00 Kralice - Přerov 1:0 np (0:0)
    So 30.09. 15:00 Dubicko - Rapotín 3:0 (2:0)
    Ne 01.10. 15:00 Lutín - HFK Olomouc B 1:0 (0:0)
    Ne 01.10. 15:00 Medlov - Všechovice 2:0 (1:0)
    Ne 01.10. 15:00 Velké Losiny - Zábřeh 1:0 (0:0)
    Ne 01.10. 15:00 Dolany - Hněvotín 5:0 (2:0)

    10.kolo

    So 07.10. 10:00 Černovír - Kralice 2:5 (0:3)
    So 07.10. 15:00 Přerov - Dubicko 6:0 (2:0)
    Ne 08.10. 10:00 HFK Olomouc B - Hněvotín 3:1 (2:1)
    Ne 08.10. 15:00 Rapotín - Dolany 3:4 (3:3)
    Ne 08.10. 15:00 Zábřeh - Želatovice 4:1 (2:0)
    Ne 08.10. 15:00 Všechovice - Velké Losiny 2:0 (1:0)
    Ne 08.10. 15:00 Lutín - Medlov 5:0 (1:0)

    11.kolo

    So 14.10. 15:00 Želatovice - Všechovice 1:2 np (1:1)
    So 14.10. 15:00 Kralice - Zábřeh 0:1 (0:1)
    So 14.10. 15:00 Dubicko - Černovír 1:2 np (1:1)
    So 14.10. 15:00 Hněvotín - Rapotín 0:1 (0:1)
    Ne 15.10. 15:00 Medlov - HFK Olomouc B 0:1 (0:1)
    Ne 15.10. 15:00 Velké Losiny - Lutín 0:2 (0:0)
    Ne 15.10. 15:00 Dolany - Přerov 0:1 np (0:0)

    12.kolo

    So 21.10. 14:30 Přerov - Hněvotín 3:0 (1:0)
    Ne 22.10. 10:00 HFK Olomouc B - Rapotín 0:1 (0:1)
    Ne 22.10. 10:00 Černovír - Dolany 3:2 (1:0)
    Ne 22.10. 14:30 Zábřeh - Dubicko 1:0 np (0:0)
    Ne 22.10. 14:30 Všechovice - Kralice 1:3 (0:3)
    St 01.11. 15:00 Medlov - Velké Losiny 1:0 np (0:0)
    Ne 05.11. 14:00 Lutín - Želatovice 0:1 (0:0)

    13.kolo

    So 28.10. 14:30 Želatovice - Medlov 2:4 (1:0)
    So 28.10. 14:30 Kralice - Lutín 1:5 (0:3)
    So 28.10. 14:30 Hněvotín - Černovír 4:3 (2:1)
    Ne 29.10. 14:30 Dolany - Zábřeh 2:1 (0:1)
    Ne 29.10. 14:30 Rapotín - Přerov 1:4 (1:1)
    So 04.11. 14:00 Dubicko - Všechovice 2:0 (1:0)
    Ne 05.11. 14:00 Velké Losiny - HFK Olomouc B 0:7 (0:2)

    15.kolo

    So 31.03. 15:30 Želatovice - HFK Olomouc B 2:1 np (1:1)
    Ne 01.04. 15:30 Zábřeh - Rapotín 2:0 (1:0)
    Ne 01.04. 15:30 Všechovice - Hněvotín 7:2 (5:0)
    Ne 01.04. 15:30 Lutín - Dolany 3:0 (2:0)
    Ne 01.04. 15:30 Medlov - Dubicko 1:2 (1:0)
    Ne 01.04. 15:30 Velké Losiny - Kralice 1:3 (0:1)
    St 16.05. 17:00 Černovír - Přerov 1:2 np (1:1)

    16.kolo

    So 07.04. 15:30 Kralice - Želatovice 2:1 (0:1)
    So 07.04. 15:30 Dubicko - Velké Losiny 2:1 (1:0)
    So 07.04. 15:30 Hněvotín - Lutín 0:2 (0:1)
    So 07.04. 15:30 Přerov - Zábřeh 1:0 (1:0)
    Ne 08.04. 10:00 HFK Olomouc B - Černovír 2:1 (0:1)
    Ne 08.04. 15:30 Dolany - Medlov 5:4 (1:3)
    Ne 08.04. 15:30 Rapotín - Všechovice 0:1 (0:1)

    17.kolo

    So 14.04. 15:30 Želatovice - Dubicko 4:0 (2:0)
    So 14.04. 15:30 Kralice - HFK Olomouc B 0:1 (0:1)
    Ne 15.04. 15:30 Zábřeh - Černovír 1:0 (1:0)
    Ne 15.04. 15:30 Všechovice - Přerov 0:1 (0:0)
    Ne 15.04. 15:30 Lutín - Rapotín 3:1 (2:0)
    Ne 15.04. 15:30 Medlov - Hněvotín 0:3 (0:2)
    Ne 15.04. 15:30 Velké Losiny - Dolany 1:2 (0:1)

    18.kolo

    So 21.04. 10:00 HFK Olomouc B - Zábřeh 5:0 (1:0)
    So 21.04. 16:00 Dubicko - Kralice 1:3 (0:1)
    So 21.04. 16:00 Hněvotín - Velké Losiny 2:1 (1:0)
    So 21.04. 16:00 Přerov - Lutín 2:0 (1:0)
    Ne 22.04. 10:00 Černovír - Všechovice 4:3 np (3:3)
    Ne 22.04. 16:00 Dolany - Želatovice 1:3 (0:2)
    Ne 22.04. 16:00 Rapotín - Medlov 2:6 (0:2)

    19.kolo

    So 28.04. 10:00 Lutín - Černovír 3:1 (1:1)
    So 28.04. 16:00 Všechovice - Zábřeh 2:1 (2:0)
    So 28.04. 16:00 Želatovice - Hněvotín 2:1 (0:0)
    So 28.04. 16:00 Kralice - Dolany 3:2 (2:2)
    So 28.04. 16:00 Dubicko - HFK Olomouc B 4:3 (1:2)
    Ne 29.04. 16:00 Medlov - Přerov 4:0 (0:0)
    Ne 29.04. 16:00 Velké Losiny - Rapotín 6:1 (3:1)

    14.kolo

    Út 01.05. 10:00 HFK Olomouc B - Přerov 2:1 (1:0)
    Út 01.05. 11:00 Dubicko - Lutín 1:4 (1:2)
    Út 01.05. 16:30 Želatovice - Velké Losiny 0:1 (0:0)
    Út 01.05. 16:30 Kralice - Medlov 2:1 np (1:1)
    Út 01.05. 16:30 Dolany - Všechovice 2:1 (1:1)
    Út 01.05. 16:30 Hněvotín - Zábřeh 3:1 (2:1)
    Út 01.05. 16:30 Rapotín - Černovír 0:1 (0:0)

    20.kolo

    So 05.05. 16:30 Hněvotín - Kralice 2:0 (1:0)
    So 05.05. 16:30 Přerov - Velké Losiny 3:2 (1:1)
    Ne 06.05. 10:00 Černovír - Medlov 0:1 (0:1)
    Ne 06.05. 10:00 HFK Olomouc B - Všechovice 1:0 (1:0)
    Ne 06.05. 16:30 Dolany - Dubicko 1:2 (0:2)
    Ne 06.05. 16:30 Rapotín - Želatovice 1:3 (1:2)
    Ne 06.05. 16:30 Zábřeh - Lutín 3:4 np (3:3)

    26.kolo

    Út 08.05. 14:00 Přerov - Rapotín 7:0 (3:0)
    St 13.06. 18:00 Černovír - Hněvotín 6:0 (3:0)
    So 16.06. 10:00 Medlov - Želatovice 6:0 (3:0)
    So 16.06. 10:00 HFK Olomouc B - Velké Losiny 0:1 (0:1)
    So 16.06. 14:00 Lutín - Kralice 2:3 np (2:2)
    Ne 17.06. 11:00 Všechovice - Dubicko 12:0 (5:0)
    Ne 17.06. 17:30 Zábřeh - Dolany 3:2 np (2:2)

    21.kolo

    So 12.05. 16:30 Želatovice - Přerov 2:1 np (1:1)
    So 12.05. 16:30 Kralice - Rapotín 3:1 (2:1)
    So 12.05. 16:30 Dubicko - Hněvotín 0:3 (0:1)
    Ne 13.05. 16:30 Lutín - Všechovice 2:1 (1:0)
    Ne 13.05. 16:30 Medlov - Zábřeh 1:0 (0:0)
    Ne 13.05. 16:30 Velké Losiny - Černovír 0:1 (0:1)
    Ne 13.05. 16:30 Dolany - HFK Olomouc B 1:0 (1:0)

    22.kolo

    So 19.05. 17:00 Hněvotín - Dolany 3:1 (0:1)
    So 19.05. 17:00 Rapotín - Dubicko 3:2 np (2:2)
    So 19.05. 17:00 Přerov - Kralice 3:0 (1:0)
    Ne 20.05. 10:00 Černovír - Želatovice 3:1 (2:1)
    Ne 20.05. 10:00 HFK Olomouc B - Lutín 2:0 (2:0)
    Ne 20.05. 17:00 Zábřeh - Velké Losiny 1:0 np (0:0)
    Ne 20.05. 17:00 Všechovice - Medlov 1:2 (1:1)

    23.kolo

    So 26.05. 17:00 Želatovice - Zábřeh 0:1 (0:1)
    So 26.05. 17:00 Kralice - Černovír 2:1 (1:0)
    So 26.05. 17:00 Dubicko - Přerov 0:6 (0:3)
    Ne 27.05. 15:30 Hněvotín - HFK Olomouc B 2:0 (0:0)
    Ne 27.05. 17:00 Medlov - Lutín 1:2 np (1:1)
    Ne 27.05. 17:00 Velké Losiny - Všechovice 2:3 np (2:2)
    Ne 27.05. 17:00 Dolany - Rapotín 3:4 np (3:3)

    25.kolo

    St 30.05. 18:00 Želatovice - Lutín 1:3 (0:2)
    08.06. 18:00 Hněvotín - Přerov 1:3 (1:1)
    So 09.06. 17:00 Kralice - Všechovice 0:4 (0:3)
    Ne 10.06. 17:00 Velké Losiny - Medlov 1:0 (0:0)
    Ne 10.06. 17:00 Dubicko - Zábřeh 0:6 (0:4)
    Ne 10.06. 17:00 Dolany - Černovír 2:1 np (1:1)
    Ne 10.06. 17:00 Rapotín - HFK Olomouc B 1:6 (0:2)

    24.kolo

    So 02.06. 17:00 Přerov - Dolany 4:2 (1:1)
    Ne 03.06. 10:00 Černovír - Dubicko 6:1 (2:1)
    Ne 03.06. 10:00 HFK Olomouc B - Medlov 0:1 (0:1)
    Ne 03.06. 17:00 Rapotín - Hněvotín 0:2 (0:1)
    Ne 03.06. 17:00 Zábřeh - Kralice 3:1 (1:1)
    Ne 03.06. 17:00 Všechovice - Želatovice 3:2 np (2:2)
    Ne 03.06. 17:00 Lutín - Velké Losiny 2:1 (0:0)
    Správce soutěže: Erik Kappel

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 18 3 1 4 69:28 61
    2. 26 16 1 1 8 53:22 51
    3. 26 15 2 2 7 56:28 51
    4. 26 14 1 3 8 52:35 47
    5. 26 11 4 2 9 42:42 43
    6. 26 8 6 2 10 58:40 38
    7. 26 10 2 3 11 39:40 37
    8. 26 9 3 3 11 53:52 36
    9. 26 9 3 3 11 38:38 36
    10. 26 9 3 2 12 39:47 35
    11. 26 11 1 0 14 37:60 35
    12. 26 8 1 5 12 45:54 31
    13. 26 6 1 4 15 29:83 24
    14. 26 4 3 3 16 29:70 21

    Nejčtenější ze sportu